Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

spot_me pisze:
Marrcino pisze:Zapewne gdyby Doda zaproponowała jej za udział 200 tys to nawet zostałaby jej wielka przyjaciółką.
Jezeli masz takie zdanie o Edycie, to co Ty jeszcze robisz na tym forum? Nie mozna o kims mowic z pogarda i jednoczesnie byc fanem.
Wydaje mi się, że bardzo duża część z nas tutaj jest ze względu na muzykę i śpiew Edyty, ale jednocześnie ma sporo, nazwijmy to eufemistycznie, wątpliwości co do charakteru i zachowania Edyty.

Edyta dla kasy sprzedaje absolutnie każdy najdrobniejszy i najbardziej intymny detal z życia swojego, swojej rodziny i partnerów (chyba że się boi - patrz case Schramm), więc na pewno by nie miała problemu, żeby się pouśmiechać z Dodą do zdjęć. Oczywiście tylko jeśli hajsy by się zgadzały. To jest prawdziwa filozofia życia naszej divy.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Dyskusja na temat koncertu już odbywa się w "Koncert Artyści przeciw nienawiść". Tam możecie zamieścić swoje przemyślenia ;-)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Watpie, by Edyta akurat w takim wypadku usmiechala sie do zdjec dla kasy. Naprawde musialaby byc szumowina, a o to ja nie podejrzewam.

A tymczasem na IG Edyty:
http://www.instagram.com/p/Bs1TeXQBagT/ ... _copy_link

Oczywiscie hejterzy nie mogli sobie darowac. Nie ma to jak milosc do blizniego.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: BAdam »

Steffie pisze:Oczywiscie hejterzy nie mogli sobie darowac. Nie ma to jak milosc do blizniego.


Jacy hejterzy!!!? WTF. Naprawdę nie można mieć innego zdania, niż święta Edytka? Ludzie naprawdę piszą tam w bardzo kulturalny sposób, więc nie ma tam żadnego hejtu.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Nie, nie, w ogóle nie ma. Masz rację. :cfaniak:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

BAdam pisze:
Steffie pisze:Oczywiscie hejterzy nie mogli sobie darowac. Nie ma to jak milosc do blizniego.


Jacy hejterzy!!!? WTF. Naprawdę nie można mieć innego zdania, niż święta Edytka? Ludzie naprawdę piszą tam w bardzo kulturalny sposób, więc nie ma tam żadnego hejtu.
Twoja wypowiedź też nie jest do końca kulturalna. A na Instagramie Edyty jest hejtu co nie miara.
Awatar użytkownika
Krojb
Sit down
Sit down
Posty: 90
Rejestracja: 05 sie 2007, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Atha Cliath

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Krojb »

Rzadko sie tutaj udzielam, ale to co tutaj I na Insta Edyty sie dzieje jest niedorzeczne. Jestem wiernym fanem Edyty od czasow jeszcze “metra”, sledze to forum I Insta Edyty dosc regularnie ale nie czesto sie udzielam bo nie chce mi sie komentowac pewnych rzeczy. Czasami jej zachowania i decyzje sa dosc kontrowersyjne bo! 40 letniej kobiecie (wychowanej od 16 roku zycia!? w show biznesie I pamietajmy o tym ze od lat 90 to wszystko ewuolowala w jakis “kosmos" a Edyta razem z nim) nie wypada! Czasami podejmuje lepsze I gorsze decyzje ale robi to co chce I jak chce. Edyta jest wolna!
Ale odsadzac Edyte od czci i wiary !!!
Edyta wiele razy pokazala ze chce I pomaga, rok 2004 (chyba) Pomaranczowa Rewolucja Edyta w Kijowie to chyba jedno z takich wydarzen na jakim Edyty bym sie nie spodziewal z wielu wzgledow... A jednak !!!
I bardziej medialnie rok 2011 koncert "Jednego Serca" btw. (Najlepsze wykonanie "Nie opuszczaj mnie" ktore kiedykolwiek slyszalem)

Edyty zostala przywolana do udzialu w tym wydarzeniu z nazwiska! I mogla to przemilczec lub napisac co o tym mysli.
Uwazam ze Edyta miala pelne prawo do tego zeby napisac o tym glosno !!! Ale jej odmowa nie odbiera Edycie czlowieczenstwa.


Pewnie mnustwo bledow Przepraszam
Pozdrawiam
Marcin
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Najgłośniej o hejcie wołają ci, którzy go najczęściej używają.
Pojawiają się też komentarze inteligentne, kulturalne i celne - z tego co widziałem. Dobrze tak Edycie i niech ciągnie lekcję z tego, że czasami warto schować kły jadowe. Ma przykrą osobowość, lubi prowokować, wodzić się za łby, akurat ona ma sporo do przemyślenia na temat nienawiści. Zawsze będę za kubłem zimnej wody na jej spęczniałe ego.
spot_me pisze:
Marrcino pisze:Zapewne gdyby Doda zaproponowała jej za udział 200 tys to nawet zostałaby jej wielka przyjaciółką.
Jezeli masz takie zdanie o Edycie, to co Ty jeszcze robisz na tym forum? Nie mozna o kims mowic z pogarda i jednoczesnie byc fanem.
To nie jest forum tylko dla fanów.
Może lubi jej muzykę, ale nie ją.
Ja jestem fanem jej talentu komicznego.

To co najlepsze pisze:A wyobrażasz sobie, że ktoś publicznie , złośliwie z pozycji autorytetu krytykuje twoją twórczość i umiejętności, a zdolności piosenkarki przyrównuje do śpiewającej aktorki..?
Lub wprost wyzywa publicznie od krów.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Ostatnio u Edyty na insta sporo obrazków z Californii.

Zaintrygował mnie cytat pod ostatnim zdjęciem "like in movie scene, in the sweetest dream" toż to Jennifer Lopez i "Waiting for tonight", nie wiedziałam, że Edi słucha i takiej muzyki :D
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Gosia1423 pisze:Ostatnio u Edyty na insta sporo obrazków z Californii.

Zaintrygował mnie cytat pod ostatnim zdjęciem "like in movie scene, in the sweetest dream" toż to Jennifer Lopez i "Waiting for tonight", nie wiedziałam, że Edi słucha i takiej muzyki :D
A czego niby Edi slucha?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Piter pisze:
Gosia1423 pisze:Ostatnio u Edyty na insta sporo obrazków z Californii.

Zaintrygował mnie cytat pod ostatnim zdjęciem "like in movie scene, in the sweetest dream" toż to Jennifer Lopez i "Waiting for tonight", nie wiedziałam, że Edi słucha i takiej muzyki :D
A czego niby Edi slucha?

Oprocz Justina T. i Rihanny szumu drzew i spiewu ptakow. ^^ Ze nie wspomne o Whitney oraz kazdym kawalku, ktory potem sama spiewa.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

No to w końcu, jak jej się znudzi to zapętlenie, włącza J.Lo i udaje, że czuje rytm.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Ona to pewnie słyszała w taksówce albo w radiu jadąc z kimś autem, wątpię, że słucha kawalkow J. Lo na telefonie. :edi:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Też nie slucham J.Lo, ale tę piosenkę znam i lubię.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Instagram oraz Jastrzab donosi, ze Edyta jest juz w Polsce, w gorach, bo Allan ma ferie. :edi:
ODPOWIEDZ