Inni o Edycie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: spot_me »

Piter pisze:To też o Alanku?
Występujesz więc na zimowej okładce w góralskim sweterku, a na letniej – w marynarskim wdzianku.
To taka przenosnia. Zadna inna znana matka nie miala z synem tylu okladek co Edyta.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Ale to zaraz? To z Nosowską jest coś nie tak, że to piętnuje. Czy z Edytą, że tak robi?
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: spot_me »

To jest temat ''Inni o Edycie'', a nie glosowanie, ktora gorsza :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Dobry unik. Ale przyznaj sam, że gdyby Edyta dzieciakiem po mediach nie żonglowała, Nosowska nie miałaby tematu.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: Gosia1423 »

Piter pisze:Taka, że gdybys miała te 14 lat, to bym rozumiał Twoje podejście do tematu. Chciałem zrozumieć, z kim rozmawiam. Tyle. Jeśli przypisywałaś mi złe intencje w tym pytaniu, to była to jedynie Twoja interpretacja. ;)
Tak to działa.
Nie martw się, i tak jeśteś mądrym dzieckiem. :)
Piter pisze:Bo, gdy czytam wypowiedzi Gosi, mam wrażenie, że to jeszcze dziecko. Choć mądre, wciąż dziecko. Chciałem wiedzieć, ile ma lat. Tyle.
Obawiam się, że to Wy, nieco paranoicznie, wszędzie węszycie hejt.
Nie ma nic złego w byciu dzieckiem. Każdy z nas przecież był.
Piter, trochę, a nawet bardzo się zagalopowałeś. Nie muszę się Tobie tłumaczyć z tego ile mam lat, bo to i tak niczego nie wnosi do tej dyskusji. Choć z mojej strony odpowiedź padła... ale twoje następne wypowiedzi nie są akceptowalne.
Owszem w byciu dzieckiem nie ma nic złego, ale Ty użyłeś tych słów w sposób pejoratywny. Nikt nie ma paranoi, Ty po prostu mnie obraziłeś.
Ostatnio zmieniony 08 lut 2019, 0:41 przez Gosia1423, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

I biorąc pod uwagę Twoją reakcję trafiłem w sedno. Wróćmy do tematu.
To okropne, abym to ja musiał nawoływac do przestrzegania regulaminu forum. :)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kamui Shiro »

Gosia1423 pisze:
Piter pisze:Gosia, ile Ty masz lat? Te pierwsze dwie cyferki to Twój wiek?
Zdecydowanie dawno już nie. Poza tym jaka jest zasadność tego pytania?

A jaki ma sens post, na który Piter tak zareagował? Retoryka godna absolwentki co najwyżej szkoły podstawowej przed reformą: "Czy ty wierzysz w to, co piszesz?"
Bezsensowny, kłótliwy wpis, ostry cios półdupkiem w nos :ha:

Nosowska czepia się showbiznesowych babek i lansuje na tym IG, ponieważ, jak podejrzewam, leczy swoje frustracje, kompleksy, usiłuje wiecznie mieć coś do powiedzenia, chociaż prawdę mowiac, nie ma zbyt wiele.
Niemniej zachowanie EG medialnie się nie broni, no trudno. Można to pomijac milczeniem, ale skoro ona nie szczędzi bliźnim słów krytyki (owszem, wywołana do tablicy, ale jednak), no to nic dziwnego, że też jej się dostaje.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Po czym wnosisz, że Nosowska ma niewiele do powiedzenia?
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: Gosia1423 »

Piter pisze:I biorąc pod uwagę Twoją reakcję trafiłem w sedno. Wróćmy do tematu.
To okropne, abym to ja musiał nawoływac do przestrzegania regulaminu forum. :)
W dalszym ciągu nie rozumiesz, że nie obraża się tylko mówiąc powszechnie znane obelgi, ale również nadając nieobraźliwym słowom pejoratywny wydźwięk, innym zabiegiem językowym może być użycie zdobień itp. Obrażasz i jeszcze z tego drwisz.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Inni o Edycie

Post autor: ediva »

Kamui Shiro pisze:Nosowska czepia się showbiznesowych babek i lansuje na tym IG, ponieważ, jak podejrzewam, leczy swoje frustracje, kompleksy, usiłuje wiecznie mieć coś do powiedzenia, chociaż prawdę mowiac, nie ma zbyt wiele.
Nosowska ma ogromny problem z tym, że nie może schudnąć i w wywiadach wyznaje, iż całe życie czuła się tak nieatrakcyjna, że jej samooceny nie podniosły nawet liczne Fryderyki. Na podstawie tych kompleksów powstała zresztą jej książka i ostatnia płyta. Czasem można odnieść wrażenie, że Kaśka swoją inteligencję i talent oddałaby w zamian za atrakcyjne ciało i piękną twarz. Taka :edi: całe życie słyszała, że jest piękna, seksowna, zmysłowa i do tego ten głos. Jednak przeciętna Kowalska prędzej utożsami się z Nosowską, o czym ta wie, stąd też bez przerwy mówi o swojej wadze i innych kompleksach.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Serio? Myślisz, że to aż zawiść? Że dlatego atakuje nasza Edka? Jak to było? Karolina z Piotrkowa, nie została wielką panią dziennikarz, ani nie ma żadnego chłopa, jak Edyta wówczas...
No cóż, moim zdaniem ostatnimi czasy Edka zbliża się wagowo i twarzowo do Kaśki, choć pewnie takiego poziomu jednak nigdy nie osiągnie. :)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kamui Shiro »

Piter pisze:Po czym wnosisz, że Nosowska ma niewiele do powiedzenia?

Po tym, że jej znane mi wypowiedzi nie są dla mnie zbyt istotne ani odkrywcze w treści.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Rzuć przykład. Dodam "proszę", aby post nie zginął z powodu chamstwa.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kamui Shiro »

Przykład choćby ten, o którym mowa w tym wątku. No, jakoś mnie nie porywa jej myślicielstwo. To jej dziamdzianie na instagramie (snapczacie?) też mi mało robiło.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Inni o Edycie

Post autor: Katarzynaa »

Piter pisze:Serio? Myślisz, że to aż zawiść? Że dlatego atakuje nasza Edka? Jak to było? Karolina z Piotrkowa, nie została wielką panią dziennikarz, ani nie ma żadnego chłopa, jak Edyta wówczas...
No cóż, moim zdaniem ostatnimi czasy Edka zbliża się wagowo i twarzowo do Kaśki, choć pewnie takiego poziomu jednak nigdy nie osiągnie. :)
Pewnie że o to chodzi. Ja tak myślę nie dlatego że cokolwiek mam do Kasi Nosowskiej tylko w zyciu prywatnym jak spotykam kobiety mające wręcz alergię na Edyte i czepiające się wszystkiego ewidentnie na siłę to zazwyczaj zakompleksione, mało atrakcyjne i nieszczęśliwe kobiety.. I to żenujące dodawanie Cyganucha jak już nie wiedzą co wymyślić a chcą jej dogadać... MASAKRA ps. to często kobiety w jej wieku a z Edka ma taką urodę że mimo dodatkowych kg lat i zmarszczek jest po prostu piękna tudzież urokliwa. :)

Najlepsze jest to jak mężowie tych kobiet bronią Edi haha niejednaby na zawał zeszła.

Ja już kiedyś tu pisałam o tym że Edyta była zbyt piękna utalentowana i wrażliwa na naszą polską mentalność.. I mimo że minęło ponad 20 lat nadal tak jest. Kobiety nie mogą znieść że ma/miała wszystko razem cały pakiet. Urodę, talent, sławę.. Dlatego co by o Edku nie mówić jestem z niej dumna że po tych latach w szolbizie w naszym kraju nie jest narkomanka, czy alkoholiczką.
ODPOWIEDZ