Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: KrzysiekF »

Jak zawsze kibicuje Justynie, ale to się nie może udać...

Owszem, widać już w Empikach standy z reklamą płyty. Płyta w chorej cenie 49,99 zł. Będzie kolejny biały kruk, jeszcze większy od ANIMY. Wątpię, czy sprzedaż przekroczy 1000 egz.

Zainteresowania muzyką Justyny , nawet na YT nie ma. Przez 5 dni najnowszy singiel zdołał zdobyć jedynie 13 500 wyświetleń. :roll:

Kariera Justyny, koncerty, występy okolicznościowe, menagerowie, jej ekipa, wszystko się gdzieś pogubiło. Nie mam pojęcia co ona zrobi ... ale to już na serio nie wygląda dobrze.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

Dlaczego ta płyta kosztuje 50 zł? Czy to jest wydanie dla jakichś mega kolekcjonerów?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Steffie, poprzednia płyta Justyny, "Anima live" kosztowała 69,99 zł, więc i tak jest już lepiej. ;)

Prawie 4 lata temu Justyna promowała "Marię Magdalenę" w "CGM":
-> Justyna Steczkowska vs Artur Rawicz - 1 NA 1

I teraz ona jeszcze raz wydaje ten sam materiał (z jakimiś drobnymi zmianami) i twierdzi, że wraca z nową płytą. :roll:

Wczoraj w Koszalinie odbył się pierwszy koncert z trzeciej edycji trasy z muzyką filmową.
Na Facebooku dominują negatywne opinie. Koncert miał trwać 3 godziny, a trwał jedynie 1 godz. 40 minut. I wbrew zapowiedziom nie było Natalii Kukulskiej.
porównując do lat ubiegłych mam mieszane odczucia ..kiedyś byliśmy zachwyceni całą oprawą ,realizacją dzwięku ,mnogością numerów i różnych konfiguracji wokalistów..dziś była zdecydowana wtopa..pomine już kwestie tragicznej realizacji dźwięku gdzie bas grał jak na sunrise tłumiąc orkiestę a chórki głośniej niż główni wykonawcy..czas trwania 1.40 wręcz powala ..czujemy się bardzo rozczarowani , zresztą na koniec wszyscy myśleli że to dopiero przerwa i niestety powtarzały sie komentarze podobne jak mój..mam wrażenie że ktoś ostro przyciął budżet ...nie polecamy tej edycji:/..a szkoda...
Pierwszy raz byłam na takim koncercie, lecz nie tego oczekiwałam... Jedno wielkie rozczarowanie.... Koncert bardzo krótki, do tego rozpoczął się z opóźnieniem. Brak jednego z wykonawców. Spodziewałam się "gesiej skórki na ciele", emocji, szczególnej atmosfery, tego nie było, niestety...
Na tych nowych koncertach Justyna, Beata Kozidrak i Kasia Moś śpiewają razem Lady Marmelade.

Dzisiaj Justyna wrzuciła na Insta fragmenty swojego wykonania przeboju z "Miasta aniołów" - tutaj. <3
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: keraj »

Przez ponad 2 miesiace w sprzedaży były bilety na koncert w Krakowie 26.03 - jak się okazuje bezprawnie. To już kolejna tego typu sytuacja, Justyna zdecydowanie powinna pomyśleć o wymianie managera.

http://icekrakow.pl/popup/aktualnosc/os ... -03-2019-r

Koncert zniknął już z oficjalnej listy trasy koncertowej, ale niesmak pozostał.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ediva »

Steffie pisze:Dlaczego ta płyta kosztuje 50 zł? Czy to jest wydanie dla jakichś mega kolekcjonerów?
Producent Lany Del Rey pomimo zachwytu Justyną, wystawił jednak spory rachunek za swoje usługi... Justyna cały czas powtarza, że wydanie płyty to niesamowity koszt i ona niejednokrotnie musi do tego dopłacać. Kilka lat temu Juśka udostępniła album za darmo - nie przypominam sobie by inna polska artystka jej rangi zrobiła coś podobnego. Tegoroczne wydanie jest głównie dla fanów, którzy chcieliby odwdzięczyć się Justynie za prezent sprzed lat i nabyć dzieło w cenie "niebiedronkowej". To bardziej wydawnictwo kolekcjonerskie, a przy okazji może ktoś przypadkowy się skusi.

:edi: też mogłaby zebrać te siedem singli, które wydała w ciągu ostatnich pięciu lat, nagrać trzy nowości plus cover i byłaby płyta jak ta lala :lol3: Tylko że jej się nie chce (i nie opłaca).
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

keraj pisze:Justyna zdecydowanie powinna pomyśleć o wymianie managera.
Nie powinna myśleć o zmianie managera, tylko się go pozbyć. Wyrządza coraz większą krzywdę jej karierze.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: B@r »

Flux pisze:
keraj pisze:Justyna zdecydowanie powinna pomyśleć o wymianie managera.
Nie powinna myśleć o zmianie managera, tylko się go pozbyć. Wyrządza coraz większą krzywdę jej karierze.
Ciekawe dlaczego ciągle tego nie może zrobić? :roll:
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: fookmetoo »

Skoro to z nim niby miała romans to może on ma na nią jakieś haki i jest uwięziona?
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: kirin »

Zniknął też już koncert w Częstochowie z 23 lutego
JRKosik który z Justyna wyprodukował te płytę miał z nią i orkiestrą próby do tego koncertu i wrzucal info że to próby do premiery MM w Czewie... A już 3 dni wcześniej usunęli info o koncercie.
Czyli J nie wie też o tym co się dzieje?

Co do KMF o tym, że Kukulskiej nie bedzie w Koszalinie informowała o tym na swojej stronie na Facebooku ponieważ już wcześniej miała zakontraktowany koncert walentynkowy bodajże we Wrześni
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

kirin pisze:Co do KMF o tym, że Kukulskiej nie bedzie w Koszalinie informowała o tym na swojej stronie na Facebooku ponieważ już wcześniej miała zakontraktowany koncert walentynkowy bodajże we Wrześni
We Wronkach.

Co do menago Justyny. Początek współpracy był obiecujący, masa różnorodnych koncertów, jednak stopniowo zaczęły one wypierać twórczość własną Justyny, czego fani mają już serdecznie dość. Poza tym masa wtop organizacyjnych, które bezpośrednio godzą w wizerunek nie kogo innego, jak samej Steczkowskiej. Ludzie zapamiętają, że wybierali się na jej koncert, który nie doszedł do skutku. Sparzeni, będą wystrzegać się na przyszłość. Przeciętnego człowieka nic nie interesuje jakiś tam Wojtanowski.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Niestety, współpraca Justyny z Wojtanowskim szybko się nie skończy. Royal Concert już zaprasza na czwartą (!) edycję trasy z muzyką filmową - pierwszy koncert będzie 14 lutego 2020 w Koszalinie, jeszcze nie wiadomo, kto oprócz Justyny będzie śpiewał, ale za to już można kupować bilety (najtańsze kosztują 99 zł, najdroższe - 249 zł). :facepalm:

Tutaj jest dłuższa recenzja koncertu w Koszalinie sprzed 3 dni:
https://magiakultury.pl/3-koncert-muzyk ... -koszalin/

Okazuje się, że na tych nowych koncertach Justyna śpiewa zaledwie 3 piosenki: Jai ho!, Angel i Lady Marmelade. :shock:

Jeśli chodzi o brak Kukulskiej w Koszalinie, to rozumiem, że miała zakontraktowany występ gdzie indziej, no ale jednak nie powinno być tak, że pisano, że ona będzie na tym koncercie, a koniec końców jej nie było. To był kolejny dowód na brak profesjonalizmu Wojtanowskiego.
Natalia na Instagramie odpowiedziała jednej z fanek, czemu nie było jej w Koszalinie:
Natalia Kukulska pisze:nie zaśpiewałam i nigdy nie miałam w planach. Niestety organizator pomimo tej wiedzy nie poinformował o tym i umieścił mnie na plakatach. Przykro mi.
Natalia Kukulska pisze:bardzo mi przykro. Na moim profilu informowaliśmy o tym, podkreślając, ze tego dnia mam już od dawna zakontraktowany koncert w innym mieście.
Dzisiaj na koncercie w Lublinie Kukulska już była.

Jeśli pierwszy koncert z trasy promującej "Marię Magdalenę" za 6 dni w Częstochowie również jest odwołany, to już nie wiem, jak to skomentować... :roll:
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Katarzynaa »

Ja od prawie roku zbieram się żeby kupić bilet, oczywiście chciałam fajne miejsce więc cena nie mała, niestety przez te problemy narazie odpuściłam. :( może niesłusznie.

Ogólnie żal mi Justyny, ale jakoś nie chce mi się wierzyć że nic nie wie o tych nieprawidłowościach.. Po pierwsze to nie była jedna wpadka, po drugie chyba sama zapisuje sobie gdzie m, co i z kim śpiewa więc musi widzieć, że koncert wypadł albo że brakuje jakiegoś artysty ?

Na razie nie poniosła jakiś mocnych konsekwencji wizerunkowych, ale to kwestia czasu. Pamiętam jak u Edyty nie odbył się koncert zamykający trasę L2L mocno wtedy jej się obwrwało, przynajmniej tu na forum, Justyna ma więc jeszcze szanse.
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: kirin »

Mnie zastanawia czy ta firma to nie jest jakas piramida finansowa. Ludziom nie pooddawała jeszcze kasy za bilety za koncerty sprzed kilku miesiecy. Sprzedaja sie bilety, oddaja. Nie sprzedaja nie maja z czego.
Pan Ł. miał już kiedyś agencję któa działała podobnie i splajtowała.
Smierdzi mi to na kilometr. Na szczęście choć ich Troje, Edzia czy Rubik w porę od niego odeszli.

o koncercie w Częstochowie cisza, choć - filharmonia napisała, że koncert nieoficjalnie jest odwołany

Skoro wiedzą o tym od ponad tygodnia to czemu zwlekają z ogłoszeniem ? bo kasę musieliby już oddawać?
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: keraj »

Po akcji w Krakowie - czas na Częstochowe.
Te sytuacje to ewenement, nie słyszałem aby kiedykolwiek coś tak nagminnego miało miejsce.


https://www.filharmonia.com.pl/news.php?ItemId=362
Ostatnio zmieniony 21 lut 2019, 12:09 przez keraj, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

Bardzo dziwna sytuacja. Moze ktos powinien powiadomic Justyne? Watpie, by ona chciala sprzedawac bilety na koncerty, gdy nie maja sie gdzie odbyc.
ODPOWIEDZ