Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Skyfury
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:58
Ulubiona piosenka: Kolorowy Wiatr
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Doda!

Post autor: Skyfury »

ray pisze: Tu musimy wziąć poprawkę na to, że w 2011 złote płyty były jeszcze przyznawane za zamówienia, a nie za faktyczną sprzedaż. To zmieniło się dopiero w 2015.
Zwróć też uwagę, że pierwsza solowa płyta Dody przez pierwszych 5 tygodni po premierze utrzymywała się na 1 miejscu na OLiSie, natomiast druga dotarła już tylko do 4 miejsca i to tylko na jeden tydzień, podobnie jak teraz "Dorota".
Czyli żadne wyróżnienie z tamtego okresu nie ma w takim razie żadnej wartości? Przecież wytwórnie mogłyby robić tak ze wszystkimi płytami wszystkich artystów. Produkować 15tys. egzemplarzy rozsyłać po sklepach i podniecać się w mediach statusem złota każdej wydanej płyty, a jednak tak nie było. Skoro Doda, jest tak upadłą, niesprzedającą płyty piosenkarką, to jakim cudem było takie zainteresowanie, że zamówiono ponad 15tys. płyt? po co i dla kogo, skoro nikt nie kupuje jej albumów. Bullshit. Mówią o tym dwa poniższe oświadczenia:
“Płyta „7 pokus głównych” jest od dzisiaj dostępna w wersji cyfrowej tylko na Muzodajnia.pl. Każdy cyfrowo kupiony utwór, dzwonek, itp. liczy się do ogólnego wyniku sprzedaży albumu. Do tej pory kupiliście ponad 70 000 plików z singlem „Bad Girls”, co daje jeszcze przed premierą równowartość 7 000 sprzedanych płyt. Bardzo Wam dziękuję za ten super wynik!
Universal Music Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Włodarzewskiej 69, niniejszym oświadcza, iż w dniu 30 maja 2011 roku płyta Dody pt. '7 pokus głównych' osiągneła sprzedaż na poziomie 16 809 egzemplarzy tym samym uzyskując status złotej płyty. Ilość wymagana do złotej płyty to 15 000 egzemplarzy.
Niestety trzeba się pogodzić z faktami.
ray pisze: Themisiek95, jeśli już chcesz porównywać sprzedaż płyt Edyty i Dody, trzymaj się, proszę, faktów.
Ostatnia płyta Edyty zadebiutowała na OLiSie na 4 miejscu, w drugim tygodniu spadła na 10 miejsce, w trzecim - na 13.
Natomiast ostatnia płyta Dody również zadebiutowała na OLiSie na 4 miejscu, ale w drugim tygodniu spadła aż na 30 miejsce, w trzecim - na 31.
Wszystko to można łatwo sprawdzić w archiwum OLiSu

Ale co on tu porównuje? napisał, że już sprzedało się kilka tysięcy sztuk nowej Dody i zgaduje, że nowa płyta Edyty nie wejdzie do żadnego topu, ot co.
Porównujesz albumy które dzieli 7 lat, skoro już musisz porównywać to porównajmy sprzedaż My i 7 pokus głównych. Pierwsza nie ma złota do dziś, druga otrzymała złoto w dniu premiery i platynę po 7 miesiącach.

Też mógłys trzymać się faktów. Jednym razem, żeby wejść na listę Olis i mieć #50 miejsce wystarczy sprzedać 50 sztuk albumu, innym razem 150, jeden żeby wskoczyć na #1 miejsce musi sprzedać w tydzień 12tysięcy egzemplarzy by jakiś czas później na to samo miejsce wystarczyło zaledwie tysiąc czy dwa.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Skyfury pisze:Czyli żadne wyróżnienie z tamtego okresu nie ma w takim razie żadnej wartości? Przecież wytwórnie mogłyby robić tak ze wszystkimi płytami wszystkich artystów. Produkować 15tys. egzemplarzy rozsyłać po sklepach i podniecać się w mediach statusem złota każdej wydanej płyty, a jednak tak nie było.
Nie, nie jest tak, że żadne wyróżnienie z tamtego okresu nie ma żadnej wartości, ale stare zasady przyznawania złotych, platynowych i diamentowych płyt nie były do końca sprawiedliwe, dlatego bardzo dobrze się stało, że w końcu je zmieniono. Dochodziło do takich sytuacji, że albumy miały status platynowych za zamówienia, a potem zalegały na sklepowych półkach z podpisem "Wszystko za 3 złote", przykładem takiej płyty było "E.K.G" Edyty (polecam zajrzeć tutaj).
Skyfury pisze:Skoro Doda, jest tak upadłą, niesprzedającą płyty piosenkarką, to jakim cudem było takie zainteresowanie, że zamówiono ponad 15tys. płyt? po co i dla kogo, skoro nikt nie kupuje jej albumów. Bullshit.
Nie napisałem, że w 2011 Doda była upadłą, niesprzedającą płyt piosenkarką. :)
30 maja 2011, czyli w dniu premiery "7 pokus głównych" Universal napisał, że album już ma status złotej płyty, ale na stronie ZPAV jest info, że złoto przyznano dopiero 15 lipca. :?
Swoją drogą, "Blondynka" Bajmu podobno też już w dniu premiery była złotą płytą, jednak ZPAV nie przyznał złota do dziś...
Jeśli przejrzałeś archiwum OLiSu, to chyba zauważyłeś, że nie było jakiegoś wielkiego bumu na "7 pokus głównych" - album zajmował kolejno miejsca: 13, 11, 7, 14, 25, 29, 30, 31, 45, -, -, 44. W sierpniu 2011 na dobre wypadł z zestawienia. Później jeszcze zorganizowano w sklepach Media Expert spotkania z Dodą, podczas których można było kupić album w promocyjnej cenie. Pod koniec listopada 2011 Doda przeszła samą siebie i w ciągu zaledwie 4 dni podpisywała płyty w aż 9 (!) miastach:
Poniedziałek- 28 listopada:
- Kołobrzeg godz. 16:15
- Słupsk godz. 19:00

Wtorek-29 listopada:
- Chojnice godz. 14:30
– Złotów godz. 17:00
– Piła godz. 19:00

Środa- 30 listopada:
– Ostrołęka godz. 16:00
– Łomża godz. 18:00

Czwartek- 1 grudnia:
– Sandomierz godz. 15:00
– Rzeszów godz. 19:00
Dzięki temu na początku grudnia "7 pokus głównych" wróciło na jeden tydzień na OLiS, osiągając rekordowe 4 miejsce. Wtedy też album pokrył się platyną.
I jeszcze jedno: tamta płyta wyszła z siedmioma różnymi okładkami i tuż po premierze Doda zachęcała, by kupić wszystkie 7 wersji, to wtedy dostanie się za free bilet VIP na jej koncert. To też była sztuczka mająca na celu podbicie sprzedaży. :hellobaby:
Skyfury pisze:Ale co on tu porównuje? napisał, że już sprzedało się kilka tysięcy sztuk nowej Dody i zgaduje, że nowa płyta Edyty nie wejdzie do żadnego topu, ot co.
Gdyby Edyta wydała nową płytę, to pewnie też w pierwszym tygodniu album byłby wysoko notowany na OLiSie (zwłaszcza jeśli zorganizowano by spotkanie z Edytą w którymś z warszawskich Empików), a w drugim byłby gwałtowny spadek. Zakładanie, że płyta w ogóle nie weszłaby na OLiS, to już jest przesada - skoro trasa akustyczna cieszyła się wzięciem mimo naprawdę drogich biletów, to i płyta by się jakoś sprzedała.
Skyfury pisze:Porównujesz albumy które dzieli 7 lat, skoro już musisz porównywać to porównajmy sprzedaż My i 7 pokus głównych. Pierwsza nie ma złota do dziś, druga otrzymała złoto w dniu premiery i platynę po 7 miesiącach.
OK. To porównajmy "My" i "7 pokus głównych".
"My" było notowane na OLiSie przez 6 tygodni, kolejno na miejscach: 4, 10, 13, 23, 26, 40. Czyli utrzymało się w zestawieniu krócej niż płyta Dody, ale za to w pierwszych dwóch tygodniach było notowane wyżej. Generalnie "7 pokus głównych" poradziło sobie na OLiSie lepiej, ale tylko trochę lepiej - obstawiam, że gdyby już wtedy wyróżnienia były przyznawane za faktyczną sprzedaż, złota płyta zostałaby przyznana dużo później, a platynowa być może w ogóle nie zostałaby przyznana.
Skyfury pisze:Jednym razem, żeby wejść na listę Olis i mieć #50 miejsce wystarczy sprzedać 50 sztuk albumu, innym razem 150, jeden żeby wskoczyć na #1 miejsce musi sprzedać w tydzień 12tysięcy egzemplarzy by jakiś czas później na to samo miejsce wystarczyło zaledwie tysiąc czy dwa.
Wiem o tym. Adele czy Podsiadło, kiedy debiutują na OLiSie na 1 miejscu, to wręcz z astronomicznymi wynikami.
W każdym razie zarówno "7 pokus głównych", "My", jak i "Dorota" nigdy nie były notowane w Top3 OLiSu. Wszystkie te trzy albumy dotarły tylko do 4 miejsca. :)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Steffie pisze:A tu znowu to samo. Pewne osoby nie dadza sie innym wypowiedziec. Dlaczego?

Ważne, że pewna osoba Steffie się wypowie. Pozdrawiam, pozdrawiam.

Ray, to Ty wyciągnąłeś wątek "Czy Edyta jest lepszą wokalistką niż Doda? Odpowiedź: Tak", nie wiem ile Ci można przypominać, że był tu potrzebny tylko Tobie, zdaje się. Komentowałem wypowiedź o talencie, zmieniłeś na wokal, gonisz w piętkę. Ustalmy, ile razy musisz sam powtórzyć teraz, że Edyta jest lepszą wokalistką od Dody, żeby można było przejść dalej. Mnie ta dyskusja nie jest potrzebna :roll: lol


BTW, uważam post Steffie za jadowity i napastliwy wobec mnie... a w dyskusji na temat Dody bez najmniejszej racji bytu. Zgłaszam ;/

tomek7 pisze:Płyta Dody w 3tyg od sprzedaży już na 31 poz czyli kolejny spadek Mówiąc krótko - porażka I tyle w temacie pani robiącej wszystko pod publiczkę. „Ciemny lud” tego nie kupił. :lol3:

Ciekawe, jak poleci ewentualna płyta Ed. Nie dowiesz się, bo jej nie wyda. A zhejcisz wtedy tak jak tu?
Awatar użytkownika
Skyfury
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:58
Ulubiona piosenka: Kolorowy Wiatr
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Doda!

Post autor: Skyfury »

ray pisze:Dochodziło do takich sytuacji, że albumy miały status platynowych za zamówienia, a potem zalegały na sklepowych półkach z podpisem "Wszystko za 3 złote", przykładem takiej płyty było "E.K.G" Edyty
to że zalegała ta płyta nie znaczy, że zalegała inna. Nie pamiętam dokładnie czy pokusy zalegały, ale wydaje mi się, że nie.
ray pisze: 30 maja 2011, czyli w dniu premiery "7 pokus głównych" Universal napisał, że album już ma status złotej płyty, ale na stronie ZPAV jest info, że złoto przyznano dopiero 15 lipca.
Przyznawanie wyróżnień odbyło się 25.05., 15.06. i 15.07. Wychodzi na to, że dostać wyróżnienie mogła 15.06. albo 15.07. Możliwe że w czerwcu nie przyznano złota bo nie było złożonego formalnego wniosku o jego przyznanie, nie wiemy też ile czasu od złożenia takiego wniosku ZPAV ma na jego rozpatrzenie, mamy dowód, że tak nie było? nie. Inną opcją oczywiście jest to, że mogła tego złota nie mieć w dniu premiery (o ile uznać, że wytwórnia kłamała). Nie pisz mi proszę, że opcja druga wydaje Ci sie bardziej prawdopodobna bo podobno chcesz sie trzymać faktów, a jak było nie udowodnimy, jeżeli jednak masz zamiar się uprzeć to fakt jest taki, że do 15.07. i tak sprzedała to złoto....
ray pisze: Później jeszcze zorganizowano w sklepach Media Expert spotkania z Dodą, podczas których można było kupić album w promocyjnej cenie. Pod koniec listopada 2011 Doda przeszła samą siebie i w ciągu zaledwie 4 dni podpisywała płyty w aż 9 (!) miastach:
20zł to nie to samo co 3zł, co nie? :PP :PP Odwiedziła wtedy też moje miasto, tłum był ogromny.

A to czy któraś płyta była dłużej czy krócej na liście o niczym nie świadczy, liczy się wynik, a ten jest jaki jest. Nie przeskoczysz tego.
ray pisze: obstawiam, że gdyby już wtedy wyróżnienia były przyznawane za faktyczną sprzedaż, złota płyta zostałaby przyznana dużo później, a platynowa być może w ogóle nie zostałaby przyznana.
Cały czas pomijasz w swoich kalkulacjach sprzedaż cyfrową, w tamtym czasie nie było spotfiaja ani innych takich. Premiera w sieci była tydzień przed fizyczną a jeszcze przed premierą w sieci nowa płyta miała na koncie 7000 sprzedanych sztuk.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Skyfury pisze:to że zalegała ta płyta nie znaczy, że zalegała inna. Nie pamiętam dokładnie czy pokusy zalegały, ale wydaje mi się, że nie.
Ja też nie pamiętam, czy "7 pokus głównych" zalegało, i też mi się wydaje, że nie. Dzisiaj bardzo rzadko trafiam w sklepach na ten album. No ale chyba przyznasz, że jak na "bardzo dobrze sprzedającą się płytę" wyniki na OLiSie były słabe.

Co do terminu przyznania wyróżnień, to już nie dojdziemy do tego, kiedy został złożony wniosek. Zauważyłem jednak, że album Myslovitz "Nieważne, jak wysoko jesteśmy" wyszedł 31 maja 2011 i już 15 czerwca ZPAV przyznał mu złotą płytę.
Jeśli, jak piszesz, już na miesiąc przed premierą album Dody miał na koncie 7000 sprzedanych sztuk, to nic dziwnego, że pierwsze wyróżnienie zostało przyznane dość szybko. 7000 egzemplarzy to jest prawie połowa złotej płyty.
Skyfury pisze:A to czy któraś płyta była dłużej czy krócej na liście o niczym nie świadczy, liczy się wynik, a ten jest jaki jest. Nie przeskoczysz tego.
Tak, wynik się liczy, ale musimy też pamiętać o okolicznościach - czyli po pierwsze, platyna została przyznana nie za faktyczną sprzedaż, tylko za zamówienia, po drugie, album wyszedł z siedmioma różnymi okładkami i co poniektórzy kupowali wszystkie 7 wersji, po trzecie, akcja promocyjna w Media Expert też zrobiła swoje. :)
Skyfury pisze:Odwiedziła wtedy też moje miasto, tłum był ogromny.
Czyli Ty też byłeś...
Ja byłem 2 razy na spotkaniach z Dodą w Empiku - baaardzo dawno temu: w 2003 i 2006.
Teraz we wtorek Doda znów przyjedzie do mojego miasta na podpisywanie płyt w Empiku i zastanawiam się, czy iść, serio. Mogę jej osobiście przekazać pozdrowienia od całego forum dyskusyjnego o Edycie Górniak. ;)
Awatar użytkownika
Skyfury
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:58
Ulubiona piosenka: Kolorowy Wiatr
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Doda!

Post autor: Skyfury »

ray pisze:Ja też nie pamiętam, czy "7 pokus głównych" zalegało, i też mi się wydaje, że nie. Dzisiaj bardzo rzadko trafiam w sklepach na ten album. No ale chyba przyznasz, że jak na "bardzo dobrze sprzedającą się płytę" wyniki na OLiSie były słabe.

Tak, wynik się liczy, ale musimy też pamiętać o dodatkowych okolicznościach - czyli po pierwsze, platyna została przyznana nie za faktyczną sprzedaż, tylko za zamówienia, po drugie, album wyszedł z siedmioma różnymi okładkami i co poniektórzy kupowali wszystkie 7 wersji, po trzecie, akcja promocyjna w Media Expert też zrobiła swoje. :)
Nie napisałem, że bardzo dobrze się sprzedała, po prostu nie odbieram jej tego co jej się należy i co zostało potwierdzone. Skoro doszliśmy do tego, że jednak sprzedała trochę tych płyt + zauważyłeś, że płyta nie jest dostępna w każdym sklepie (na zamówienie podobnie) to argument "wyróżnienie za zamówienia" jest bezsensowny? skoro zamówiono choćby 30 tys. płyt i 30 tys. się sprzedało to co zamówienie ma do tego?
Czasami ma tu wiele osób pretensje o to, że Edyta nie promuje swojej twórczości, za to jak ktoś inny to robi to jest oburzenie, że jak on może, a żeby dać płytę w promocji to już w ogóle skandal :P
ray pisze:Czyli Ty też byłeś...
Ja byłem 2 razy na spotkaniach z Dodą w Empiku - baaardzo dawno temu: w 2003 i 2006.
Teraz we wtorek Doda znów przyjedzie do mojego miasta na podpisywanie płyt w Empiku i zastanawiam się, czy iść, serio. Mogę jej osobiście przekazać pozdrowienia od całego forum dyskusyjnego o Edycie Górniak. ;)
Tak byłem i kupiłem nawet 2 płyty! a co! :lol3:
A miałem Ci pisać właśnie żebyś się wybrał. Mógłbyś zadać jej jakieś trudne pytanie, na pewno masz długą listę takich. Miałbyś też okazje sprawdzić jak bardzo jej słowna w sprawie "konkursu" na udowodnienie kto pierwszy zaczął konflikt.
Może wyjdziesz ze spotkania bogatszy o 100tysi? 8) ewentualnie nakopie Ci do d*py
Wybierasz się na koncert #artyściprzecinienawiści??
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Skyfury pisze:skoro zamówiono choćby 30 tys. płyt i 30 tys. się sprzedało to co zamówienie ma do tego?
Myślę, że aż tyle się nie sprzedało, bo - jak już pisałem - wyniki na OLiSie były średnie. Chociaż teoretycznie album mógł być przez wiele tygodni na 51 miejscu. ;)
Sprzedaż cyfrowa + zamówienia na album w wersji fizycznej + 7 okładek + promocja w Media Expert, i tak się ta platyna uzbierała. :PP
Skyfury pisze:Może wyjdziesz ze spotkania bogatszy o 100tysi? 8)
To (nie)stety nie działa tak - Doda ostatnio powiedziała w "Gali", że jeżeli ktoś jej udowodni, że to ona pierwsza zaczęła jakiś konflikt, przekaże 100 tys. zł na cel charytatywny.
Mam w domu dużo różnych materiałów o Dodzie i wśród nich m.in. właśnie ten wywiad dla tygodnika "Kulisy" z 2004, w którym - według części forowiczów - ona zaczęła konflikt z Edytą, mógłbym jej to pokazać. :lol3:
Skyfury pisze:ewentualnie nakopie Ci do d*py
O tym też myślałem. :)
Skyfury pisze:Wybierasz się na koncert #artyściprzecinienawiści??
Tak, mam już bilety. Gdyby ten koncert był w innym mieście, tobym nie pojechał, ale że będzie u mnie i to jeszcze blisko (mieszkam 15-20 minut piechotą od Atlas Areny), to żal byłoby nie iść, tym bardziej, że będą tam i Justyna, i Maryla, i Beata, i Doda. :-)
Żałuję tylko, że akurat kiedy będę na tym koncercie, będzie emisja pierwszego odcinka "Agenta" z Edytą. No, ale cóż... Nie rozdwoję się. ;-)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

Doda spalona w tym kraju przez swoje zachowanie?
Co ma piernik do wiatraka? Jedno to zachowanie Dody, a drugie to jej droga artystyczna. Podobnie jak u Edyty. Może E nie bije nikogo w toalecie, ale gada głupoty w wywiadach, że ludzie załamują ręce. Za to gdy czasem zaśpiewa, to publika wstaje. Nikt nie jest skończony, póki żyje i póki tli się w niej energia. Doda to nie moja bajka, ale może jeszcze kiedyś wyjdzie artystycznie na ludzi. Jej Bal na jubileuszu Maryli pokazał, że coś fajnego w niej tkwi.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Jeśli chodzi o to, że wypowiedziała się na temat problemów Edyty pobłażliwie i niepytana, to moim zdaniem to nie jest rozpoczęcie konfliktu, tylko nietakt. Rozpoczęcie konfliktu to jest zaatakowanie kogoś wprost i to zrobiła, z tego co pamiętam, Edyta.
Podejrzewam, że Doda wie, co mówi, bo znam trochę ten typ działania - bardzo możliwe, że faktycznie nie da się jej łatwo wytknąć, iż to ona jakiś konflikt zaczęła ;)

Też pomyślę o tym koncercie, ale jeszcze ciekawi mnie jego program artystyczny.
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: patrix2012 »

Obiektywnie trzeba przyznać, że płyta Edyty, choć taka nie wyjdzie jeszcze przez wiele lat, raczej na pewno sprzedawałaby się gorzej niż "Dorota". Pisanie, że "ciemny lud" tego nie kupił to poniekąd uderzenie w strone :edi: która też od lat nie umie wydać nic sensownego
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Piter pisze:Doda to nie moja bajka, ale może jeszcze kiedyś wyjdzie artystycznie na ludzi. Jej Bal na jubileuszu Maryli pokazał, że coś fajnego w niej tkwi.
Niedawno zwróciłem uwagę, że jesteś na naszym forum od samego początku, od pierwszego dnia.
W grudniu 2004 napisałeś o Dodzie:
Piter pisze:Generalnie jest to osoba o niskiej samoocenie, która każde nieprzychylne słowa (nawet nieskierowane do niej) traktuje jako atak na siebie. A artystycznie to ona mi przypomina mi Wiśniewskiego. Nie musi bluzgać w piosenkach i tak widać, że to dno!
Piter pisze:to nie jest artystka, tylko gwiazda sezonu których nam przybywa z roku na rok! :/
Cóż, gwiazdą sezonu ona się jednak nie okazała...
Co spowodowało, że Twój stosunek do Dody aż tak się zmienił? :D
patrix2012 pisze:Obiektywnie trzeba przyznać, że płyta Edyty, choć taka nie wyjdzie jeszcze przez wiele lat, raczej na pewno sprzedawałaby się gorzej niż "Dorota".
Polemizowałbym. Przecież jesienią Edyta zagrała trasę akustyczną, która prawie w ogóle nie miała promocji, poza tym bilety były bardzo drogie, a i tak te koncerty okazały się sukcesem - w Szczecinie sprzedało się 100% biletów, we Wrocławiu na dwóch koncertach jednego dnia było w sumie ponad 1800 widzów. Tak więc skoro ludzie wciąż wydają niemałe pieniądze na występy Edyty, to i płytę by kupili. Gdyby teraz Edyta wydała nowy album, pewnie sprzedałby się on gorzej od "My", ale nie sądzę, że jeszcze gorzej od "Doroty".

Wywiad dla MTV:
-> MTV News | Doda: to dla babci
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

Co się zmieniło? Czas upłynął po prostu. Doda okazała się zabawna, można ją traktować z przymróżeniem oka. Wydała też kilka piosenek, które lubię. Moje podejście do Edyty też się zmieniło, odkop ten post o EKG. :hellobaby:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Doda!

Post autor: Steffie »

Są po prostu tacy ludzie, którzy nie pamiętają, co plotli jakiś czas temu, jak chorągiewki na wietrze. Szkoda gadać. A Doda niech cieszy się uwaga publiczności, która udało jej się teraz zdobyć dzięki tragicznym okolicznościom w Gdańsku, przy następnej płycie - jeśli w ogóle jakąś nagra - może nie być już tak łatwo.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

Są też tacy, którzy prowokują kłótnie, a chcą uchodzić za Matki Teresy, więc gdy poczują na sobie moc odwetu, krzyczą: dość hejtu, ja tu jestem ofiarom. :hellobaby:
A Dodzie życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Doda!

Post autor: Steffie »

Piter pisze:Są też tacy, którzy prowokują kłótnie, a chcą uchodzić za Matki Teresy, więc gdy poczują na sobie moc odwetu, krzyczą: dość hejtu, ja tu jestem ofiarom. :hellobaby:
A Dodzie życzę powodzenia.
Post w większości nie na temat, byle tylko dokopać innemu użytkownikowi, którego miałeś ignorować. :roll: Fajnie, że Doda ma wrażliwych, nowych fanów. :-)
ODPOWIEDZ