Doda!

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 290
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Doda!

Postautor: Katarzynaa » 28 lut 2019, 18:46

To oświadczenie to gra słów, bo Doda skazana faktycznie nie została ale czyn popełniła. Innymi słowy dla zastosowania warunkowego umorzenia postępowania na okres próby konieczne jest stwierdzenie że sprawca popełnił czyn. Tak więc Doda, tak jak powiedział Sąd w ustnych motywach rozstrzygnięcia, dopuściła się znieważenia funkcjonariuszy ale sąd dał jej szansę i jeżeli w okresie próby nic nie wywinie to umorzenie będzie ostateczne i nie zostanie skazana a jeżeli coś znowu zrobi to Sąd wszczyna umorzone wcześniej postępowanie i wydaje wyrok skazujący :)

tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 325
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Postautor: tomek7 » 28 lut 2019, 19:28

Jakby na to nie patrzeć ona jest awanturnicą, która uważa, ze może więcej niż inni. :roll:

Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7210
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Postautor: Piter » 28 lut 2019, 22:31

tomek7 pisze:Jakby na to nie patrzeć ona jest awanturnicą, która uważa, ze może więcej niż inni. :roll:

I chwała jej za to.

Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1199
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Postautor: Gosia1423 » 28 lut 2019, 22:58

Na insta robi z siebie biedną i pokrzywdzoną. Wredne media zazdroszczą jej sukcesu, jaki odniósł koncert, dlatego dzisiaj zaczęły ją hejtować :lol3:

https://zapodaj.net/67f8a08f4fa35.jpg.html

ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Postautor: ray » 28 lut 2019, 23:58

Piter pisze:Oczywiście, że ilość muzyków ma znaczenie, bo to inne koszty. Nie wiem, jak jest u Dody, czy będzie miała sponsora czy sfinansuje wszystko z biletów, ale wtedy ceny beda dość wysokie. Może poczekajmy, aż Edyta ruszy w trasę z orkiestrą i ile wtedy to będzie koncertów. 2 czy 8. I wtedy będziezz mógł sobie porównywać jabłka do jabłek, a nie jak teraz jabłka do gruszek. Cokolwiek te liczby tu mają znaczyć. Kayah z Bregovicem też chyba zagra 4 koncerty - to hańba czy zasługa?

Oczywiście, że im więcej muzyków na scenie, tym wyższe koszty. Ale jeżeli wydaje się płytę, zapowiada się trasę po największych miastach w Polsce, a później okazuje się, że będą zaledwie 4 koncerty, to coś tu jest nie tak...
Wspomniałeś, że nie wiesz, czy Doda będzie miała sponsora, czy sfinansuje wszystko z biletów. 3 dni temu "Fakt" napisał, że objął patronat nad całą trasą Dody.
No właśnie... W 2007 w książeczce dołączonej do płyty "Diamond bitch" Doda napisała, że w "Fakcie" pracują śmierdziele i że bycie związanym z tym brukowcem to totalny syf, obłuda i żenada, a teraz ten sam "Fakt" sponsoruje jej trasę koncertową. :roll:
I nie porównywałbym tras Dody i Kayah. Po pierwsze, Kayah i Bregović mieli już wspólną trasę: jesienią 2017 w ciągu 10 dni zagrali razem 8 koncertów, w zeszłym roku mieli jeszcze jeden na Torwarze i teraz w kwietniu będą mieli kolejne 4 - tak więc to będzie tylko "dogrywka" ich trasy sprzed półtora roku, a nie jej trzon. Po drugie, Kayah i Bregović wydali swoją wspólną płytę 20 lat temu, a Doda swój album wydała co dopiero, więc też oczekiwania wobec niej są większe. Po trzecie, Kayah koncertuje z wieloma różnymi projektami, a Doda na ten moment ma ogłoszonych tylko tych parę koncertów i nic poza tym. Miała jeszcze brać udział w trasie "Legendy rocka symfonicznie" z innymi artystami, ale te koncerty zostały przełożone na jesień, na razie konkretnych terminów brak.
Zastanawiam się też, jak Doda zamierza wypełnić te ogromne hale typu Tauron Arena czy Ergo Arena. Przecież Tauron Arena to największa hala koncertowa w Polsce - na 20 tys. widzów. Ilu Doda jest w stanie przyciągnąć na swój koncert z orkiestrą? Powiedziałbym, że max 2 tys.

Piter pisze:Jeśli dobrze zrozumiałem przytoczony przez Ciebie wywód Dody, to ona jest wciąż lubiana, ma rzeszę fanów, ale radia nie chcą jej grać. To dla kogo te radia grają? Z problemem niegrania przez radia, jak napisałeś, boryka się wielu artystów i wielu narzeka. Może akurat Twoi idole nie.

Ona tak twierdzi, że wciąż jest lubiana i ma wielką rzeszę fanów. A jak jest w praktyce, to już pokażą wyniki sprzedaży i płyty, i biletów na trasę z orkiestrą.
Doda lubi podkoloryzowywać fakty - przytoczyłem już wcześniej przykład z tym, jak 2 dni temu powiedziała, że klip do Nie mam dokąd wracać ma już prawie 3 mln wyświetleń. Wczoraj też napisała na Insta, że na spotkaniu w Empiku w Łodzi miała ponad 200 płyt do podpisania. Może i miała ponad 200, ale tylko dlatego, że niektórzy zanieśli jej kilka płyt - ja dałem dwie ("Dorotę" i "Choni"), ale pewien facet dał chyba 7 czy 8 (włącznie z DVD). Ludzi na tym spotkaniu w Empiku było kilkadziesiąt, najwyżej 100, ale Doda wolała jednak zasugerować, że było ich ponad 200.

Piter pisze:Może niech TV pokazuje po prostu artystów/wykonawców i da ludziom zdecydować, czy chcą kupić płytę bijącej piosenkarki, czy nie. W moim rozumowaniu powinno się uczyć ludzi samodzielnego myślenia, a nie myśleć za nich i karmić ich odmóżdżającą rozrywką.

A ja uważam inaczej. Na przykład Sylwia Grzeszczak nigdy nikogo nie pobiła, nie była karana (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo), a też nie przypominam sobie jej na żadnym z TVN-owskich festiwali, koncertów, i w "Dzień Dobry TVN" czy u Wojewódzkiego też jej bardzo dawno nie widziałem. Tak więc naprawdę niech TVN w pierwszej kolejności promuje utalentowane piosenkarki, które nie biją ludzi, a dopiero w drugiej - utalentowane piosenkarki, które biją. :)

I jeszcze jedno - zaledwie pół roku temu napisałeś w tym wątku:
Piter pisze:Nie wiem, co uprawia Doda, ale sztuką bym tego nie nazwał. Nie nazywajny g... perfumerią, jak mawiał klasyk.

Piter pisze:Sławomir całkiem dobrze śpiewa. Doda wydaje z siebie dźwięki kozie.

Czyżbyś w ciągu ostatnich miesięcy zmienił swoje zdanie o Dodzie i teraz jesteś jej fanem? Też byłeś na spotkaniu w Empiku? Nie widziałem Cię. ;)

A co do dzisiejszego wyroku...
W ogóle nie jestem zaskoczony - ani wyrokiem, ani tym, że Doda znowu robi z siebie ofiarę.
Policjanci sami się znieważyli? Samochód Haidara sam się porysował kluczem? Jarosińska sama się pobiła? Szulim też się sama pobiła? :roll:

W najnowszym notowaniu OLiSu "Dorota" zanotowała kolejny mały spadek - z miejsca 31 na 33.
Ale za tydzień może być trochę wyżej ze względu na spotkania autorskie w Gdańsku i Łodzi.

-> Doda - Znak pokoju #ArtysciPrzeciwNienawisci
No, to był naprawdę bardzo dobry występ... :klaszcze:

Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7210
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Postautor: Piter » 01 mar 2019, 6:52

No widzisz, ja bym w ogóle nie porównywał tej trasy z żadną inną, ani tych cyferek kryjących się za liczbą koncertów. Bo porównywać można jabłka do jabłek, a nie jabłka do śliwek. To Ty się uparłeś, żeby udowodnić, że 4 to niewiele, a 8 to już dużo.

"Fakt", jak rozumiem, obejmie patronat, ale medialny. A to oznacza, że nie tyle sponsoruje sam koncert - wykłada kasę, która pokryje koszty wynajmu muzyków czy sali. Tylko użycza darmowej reklamy w swoim medium w zamian za publikacje swojej nazwy w trakcie koncertu lub na plakatach. Taki szczegół.

Doda jest jak typowy rockandrollowiec. Nie patyczkuje się, jak trzeba da w ryja. Byłemu w zemście przerysuje auto. Żyje po swojemu. Ale szkodliwość jej czynów wydaje mi się niewielka. Nikogo nie zabiła (Nergalowi chyba nawet uratowała życie), nie jest sutenerką, nie zmusza do prostytucji, nie znęca się nad zwierzętami, nie molestuje dzieci ani dorosłych, nie kradnie. Dobrze ktoś określił ją mianem awanturnicy.

Sylwia Grzeszczak mogłaby się pojawiać częściej na kanapie w TVN. Ale ona też ma tam jakiegoś bana? Czy sama woli chodzić gdzie indziej?
Mnie dziwi, że Sylwia czy Doda nie siedzą na kanapie w TVN, ani nie śpiewają tam. Zamiast nich TVN zaprasza jakieś muzycznie wątłe postaci, osobowościowo przezroczyste, chyba nikomu nieznane, które chyba same płacą, żeby się tam móc pojawić.

Edyta też pisała, że ci dziennikarze mają krew na rękach. Cóż, czasy się zmieniają, ludzie też.

Ale moje spojrzenie na śpiew Dody się nie zmieniło, wciąż mnie nie kręci. W Manufakturze mnie nie było. Włączyłem się do dyskusji, bo jestem wredny - to raz. A dwa - bo napisałeś do jednego z użytkowników, żeby podać Ci argumenty, jeśli zakrzywiasz rzeczywistość. I ponieważ sam nie potrafiłem Ci kiedyś przytoczyć przykładów na miałkość Twojej argumentacji, proszę oto one. Małe niedopowiedzenia, cyferki, które są zestawiane obok siebie, mimo że pokazują co innego.

A teraz już bez złośliwości. Po spotkaniu z Tobą twarzą w twarz mogę powiedzieć, że jesteś bystry, złośliwy, inteligentny i myślący. Ale gdybym Cię tylko i wyłącznie czytał, stwierdziłbym, że ciężko Ci się myśli. Nie wiem, z czego to wynika. Może gdy piszesz po nocy, jesteś już trochę zmęczony. Albo tworzysz te argumenty na siłę... pewnie sam będziesz wiedział.

m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Postautor: m&m » 01 mar 2019, 10:34

ray pisze:Byłem dzisiaj na spotkaniu z Dodą w Empiku w Manufakturze. Przyszło całkiem sporo ludzi i to w bardzo różnym wieku.


ray pisze: Ludzi na tym spotkaniu w Empiku było kilkadziesiąt, najwyżej 100, ale Doda wolała jednak zasugerować, że było ich ponad 200.


Ray.. no to się zastanów, bo przeczysz sam sobie. Takich przykładów w Twoich wypowiedziach jest więcej. Ty po prostu przedstawiasz fakty w sposób, w który chcesz je widzieć, a nie w taki, który mają coś wspólnego z prawdą.

lena7
The story so far
The story so far
Posty: 489
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Doda!

Postautor: lena7 » 01 mar 2019, 10:54

Gdzie Ty widzisz jakas sprzecznosc w tych dwoch fragmentach? Chyba czytanie ze zrozumieniem sie klania.
''Przyszło całkiem sporo ludzi'', ''kilkadziesiąt, najwyżej 100'', a Doda klamie, ze ponad 200.
100 osob to ''calkiem sporo'', mnie wrecz zadziwia ze az tyle osob chcialo tracic swoj czas na spotkanie z ta pania.

Dodano po 6 minutach 43 sekundach:
Piter pisze:gdybym Cię tylko i wyłącznie czytał, stwierdziłbym, że ciężko Ci się myśli.

Smutne, ze mozna dzis na forum zasugerowac, ze ktos jest opozniony w tak bezkarny sposob. Myslisz, ze jak cos zawoalujesz to bedzie mniej chamskie?

m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Postautor: m&m » 01 mar 2019, 11:16

lena7 pisze: Chyba czytanie ze zrozumieniem sie klania.


Sugerujesz, że jestem opóźniony ?

lena7 pisze: Smutne, ze mozna dzis na forum zasugerowac, ze ktos jest opozniony w tak bezkarny sposob. Myslisz, ze jak cos zawoalujesz to bedzie mniej chamskie?


Masz rację.. smutne jest Twoje postępowanie.


I skąd dziewczynko wiesz kto kłamie ? Byłaś tam ? Widziałaś ? Ktoś podał jakieś oficjalne dane na temat ilości zgromadzonych osób ? Nazywasz kogoś kłamcą, bo kolega widział inaczej ?

kuba5599
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 30 sie 2018, 15:58
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Postautor: kuba5599 » 01 mar 2019, 16:38

Sylwia ostatni raz u Kuby była 6 lat temu.
W DDTVN 5 lat temu (rok temu pojawił się krótki materiał video o "Dobrych Myślach", ale Sylwii fizycznie nie było)
Jeśli chodzi o TVN-owskie festiwale i koncerty to nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek na którymś wystąpiła.
Możliwe że też ma bana jak Doda, tylko "mniejszego"... XD

ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Postautor: ray » 01 mar 2019, 17:04

m&m pisze:Ray.. no to się zastanów, bo przeczysz sam sobie. Takich przykładów w Twoich wypowiedziach jest więcej. Ty po prostu przedstawiasz fakty w sposób, w który chcesz je widzieć, a nie w taki, który mają coś wspólnego z prawdą.

Nie, nie przeczę sam sobie. W pierwszej wypowiedzi napisałem, że ludzi przyszło całkiem sporo, w drugiej - że kilkadziesiąt, ale najwyżej 100. Tu nie ma sprzeczności. Zresztą Lena7 już Ci to bardzo dobrze wyjaśniła.
Zarzucasz mi, że przedstawiam fakty w sposób, który nie ma nic wspólnego z prawdą, ale tak nie jest. Staram się patrzeć na Edytę i Dodę najbardziej obiektywnie, jak potrafię, i widzę, że one obie często popełniają te same błędy, tak samo u obu widać hipokryzję, obu brakuje pokory. Natomiast Ty nie traktujesz Edyty i Dody równo - kiedy u Edyty widać hipokryzję, piszesz, że to jest hipokryzja, a kiedy u Dody widać hipokryzję, piszesz, że to jest tylko zmiana zdania i punktu widzenia wynikająca z wieku i większej dojrzałości. :) Dla Dody szukasz usprawiedliwienia, ale dla Edyty - już nie, ją oceniasz z pełną surowością. Przedwczoraj napisałeś, że aby być granym przez radia, najpierw trzeba nagrać piosenkę, sugerując, że Edycie to nie grozi. Później dodałeś jeszcze, że patrzysz na obie panie obiektywnie. Generalnie Doda jest bardziej pracowita od Edyty, ale jednocześnie fakty są takie, że przez cały 2018 rok Edyta wydała 3 nowe single (Dom dobrych drzew, Tylko Ty, Zatrzymać chwilę), a Doda - tylko jeden (Nie wolno płakać). Jeśli chodzi o koncerty, to nie wiem, czy tutaj też Edyta nie była górą w zeszłym roku. Natomiast Ty usilnie przedstawiasz Dodę jako pracusia, a Edytę - jako totalnego lenia, celebrytkę, która w ogóle nic nie nagrywa i nie koncertuje. I to jest bardzo niesprawiedliwe.
To jest forum dyskusyjne, tak więc jeżeli się z kimś nie zgadzasz, przedstaw swoje argumenty. Piszesz, że ja zakrzywiam rzeczywistość, prezentuję fakty w sposób, który nie ma nic wspólnego z prawdą, ale już nie podajesz żadnych argumentów na poparcie tego, co twierdzisz. Ciężko się dyskutuje z takim rozmówcą. Dzisiaj rano podałeś jeden argument, tylko że on nie był trafny, bo w tych moich dwóch wypowiedziach naprawdę nie ma sprzeczności. :)
I jeszcze jedno: ostatnio Twoje posty często przyjmują zaczepny ton, wcześniej zwracałeś się do mnie, a teraz również do Leny7, w sposób, który pozostawia wiele do życzenia - jesteś na forum krótko, dopiero miesiąc, nie wiem, czy przeczytałeś Regulamin i Ogłoszenia Parafialne, w każdym razie te zasady obowiązują. Jest tutaj na przykład zapis, że prowokowanie kłótni, obrażanie innych użytkowników jest zabronione. Dlatego proszę, zwracaj większą uwagę na to, co i jak piszesz.

Piter, strasznie dużo przeinaczeń jest w Twoim poście, ale OK, odniosę się po kolei.
Nie porównuję trasy Dody z orkiestrą ani do drugiej części akustycznej trasy Edyty, ani do trasy Kayah i Bregovica. Powołałem się przedwczoraj na trasę Edyty, bo M&m zarzucił mi, że w kwestii Dody nie jestem obiektywny. Trzymajmy się faktów: Doda w przeciwieństwie do Edyty wydała w tym roku płytę, z kolei Edyta jak na razie ma ogłoszonych więcej koncertów (i nie mam na myśli tylko trasy akustycznej, pamiętajmy też o otwartym koncercie w Czarnkowie) - tyle.
Wiem, co to jest patronat medialny. Niemniej jednak jest to rodzaj sponsoringu.
Piszesz, że dla Ciebie szkodliwość czynów Dody wydaje się niewielka, bo przecież ona nikogo nie zabiła, nic nie ukradła, nikogo nie molestuje, nie znęca się nad zwierzętami... Można tak w nieskończoność wymieniać przestępstwa, których nie popełniła, tylko po co? Fakty są takie, że była oskarżona w kilku sprawach o pobicie, została prawomocnie skazana na 5 tys. zł grzywny za obrazę uczuć religijnych, została uznana za winną zmuszania Haidara "do określonego zachowania" i porysowania jego samochodu, i wczoraj jeszcze zapadł prawomocny wyrok w sprawie znieważenia przez nią policjantów. Jak na 35-latkę to dużo, a to jeszcze nie koniec, w toku jest jeszcze parę innych spraw.
Nie wiem, czy Doda uratowała Nergalowi życie, ale na pewno dzięki niej wzrosła liczba zarejestrowanych potencjalnych dawców szpiku. Jak już pisałem, Doda bardzo angażuje się charytatywnie i to jest oczywiście godne pochwały, ale jednocześnie jej dobre uczynki nie niwelują tych złych. Sorry, Szulim się sama nie pobiła, Jarosińska - tak samo.
Uważam, że to bardzo dobrze, że odkąd Doda zaatakowała Szulim, cały czas ma bana w TVN. Nie powinno się promować ludzi, którzy dopuszczają się przemocy. Kropka.
A czemu Grzeszczak dokładnie tak samo jak Doda nie występuje w TVN? Nie mam pojęcia. Ona najczęściej śpiewa na Polsacie, ale w TVP też czasem się pokazuje (jak ostatnio na sylwestra). Na szczęście Sylwia nie opowiada w wywiadach i nie nagrywa filmików, jaki to niesprawiedliwy jest dla niej TVN, tylko po prostu robi swoje - koncertuje i nagrywa piosenki. Doda powinna tutaj wziąć z niej przykład. Zresztą nie tylko tutaj - Grzeszczak nigdy nie udziela wywiadów dla "Faktu" czy "Super Expressu", bo najwyraźniej wie, że od brukowych mediów najlepiej trzymać się z daleka.
Do tego, co napisałeś w ostatnim akapicie, nie będę się odnosił. Napiszę tylko tyle: przedwczoraj na koncercie "Artyści przeciw nienawiści" Mariusz Kałamaga powiedział, że z mową nienawiści najlepiej walczyć, pisząc na przykład: "Daj spokój, kochany bączku" albo "Uśmiechnij się, misiu kolorowy". Tak więc uśmiechnij się, misiu kolorowy. :)

Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Postautor: Angie29 » 01 mar 2019, 20:33

Ray wszystko ładnie pięknie jednak Edyta w tym 2018 jak powiadasz z tych 3 piosenek niemal połowę nagrała na potrzeby filmu wiec nie traktujmy tego jako single piosenkarskie solowe. Bez przesady . Doda za to wydała teraz nowy album z nowymi dwoma utworami solowymi i od 2016 roku album Choni z singlami i teledyskami do Kopiuj Wklej , Sens , Miłość na etat ,coś tam jeszcze chyba było nie pamiętam w tej chwili . Zatem fakt porównując Edytę i Dode w tym jest 0:1 dla Dody .
Jeśli chodzi o koncerty może doda nie ma już jak dawniej tylu koncertów jednak nie zapominaj że Doda koncertuje od 2004 roku więc koło 15 lat !!! Edyta z tego co wiem dopiero dwa , trzy lata ponieważ koncerty u niej były jak wyprawa w kosmos czyli wcale . Więc nie porownujmy Dody , która od wielu lat 15 koncertuje i może już obrzydnac ludziom a Edyty która koncertuje dopiero od niedawna jak na jej wieloletnią karierę .
Kolejnym faktem jest zachowanie obu pań .
Edyta od dawna jest kobieta w stylu dzidzia piernik do tego kłamliwe Pobozna i pamietliwa i placzliwa .
Doda od zawsze natomiast była wulgarna, chamska ,bezczelna nikogo to od 2002 roku czasów Baru nie dziwi . Zatem od razu ma zmienić zachowanie i być diwa jak Justyna Steczkowska . Charakteru nie zmienisz możesz tylko go ukształtować i ona to po części zrobiła .
Krytykuje ja za chamstwo które zawsze mnie razilo, natomiast nigdy nie krytykowalem jej postępowań z Szulim .Ja też jestem wrażliwy ale umiem być chamski i rozumiem Dorotę ponieważ sam za obrażanie mojej rodziny i wyciąganie brudow dałbym w mordę każdemu z osobna . Szulim zasłużyła nawet na poprawkę . Pracowała w TVN i mogła na wstępie powiedzieć , że nie podejmie się emisji reportażu na temat rodziny Dody . Moim zdaniem zgrywa Panią która jest pokrzywdzona bo dostała w dziub a z premedytacją to zrobiła . TVN okazał się stacja mega chamska i nikt nie powie mi , ze na miejscu .Dody zrobiłby inaczej spotykając taka flondre w kiblu na imprezie . A , że Doda jest jaka jest od lat nikogo nie dziwi sposobu w jaki rozwiązała problem .
Co do reszty jej chamskich zachowań potepuje i nie popieram . Mam nadzieję ze teraz bedzie inna osoba .

Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1199
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Postautor: Gosia1423 » 01 mar 2019, 21:05

Angie29 pisze:Krytykuje ja za chamstwo które zawsze mnie razilo, natomiast nigdy nie krytykowalem jej postępowań z Szulim .Ja też jestem wrażliwy ale umiem być chamski i rozumiem Dorotę ponieważ sam za obrażanie mojej rodziny i wyciąganie brudow dałbym w mordę każdemu z osobna . Szulim zasłużyła nawet na poprawkę . Pracowała w TVN i mogła na wstępie powiedzieć , że nie podejmie się emisji reportażu na temat rodziny Dody . Moim zdaniem zgrywa Panią która jest pokrzywdzona bo dostała w dziub a z premedytacją to zrobiła . TVN okazał się stacja mega chamska i nikt nie powie mi , ze na miejscu .Dody zrobiłby inaczej spotykając taka flondre w kiblu na imprezie . A , że Doda jest jaka jest od lat nikogo nie dziwi sposobu w jaki rozwiązała problem .
Co do reszty jej chamskich zachowań potepuje i nie popieram . Mam nadzieję ze teraz bedzie inna osoba .

Czy Ty w ogóle przeczytałeś, to co napisałeś? Twój język pozostawia wiele do życzenia. Po drugie popierasz przemoc i podżegujesz... Jeżeli ktoś sądził, że koncert Dody coś zmieni, to jest tu piękny przykład, że niestety nie...

tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 325
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Postautor: tomek7 » 01 mar 2019, 21:21

Gosia1423 lepiej tego ująć nie można. Ja pamietam słynny film na youtube gdzie na scenie Doda bezczelnie popycha Szulim ewidentnie szukając zaczepki. Potem była łazienka ... Ta sytuacja ze sceny kojarzy mi się z podobnym zachowaniem pewnej pani prof. z naszego Sejmu :shock:

ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Postautor: ray » 01 mar 2019, 21:36

Angie29, przecież pisałem, że generalnie Doda jest bardziej pracowita od Edyty.
Jeśli chodzi o koncertowanie, to nie powinniśmy zakładać, że Doda koncertuje od 15 lat, a Edyta - dopiero od trzech. Przecież obie zaczynały od "Metra" i innych musicali, występowały wtedy właściwie dzień w dzień. Edyta później aż do 2003 ciężko pracowała, dokładne kalendarium znajdziesz tutaj, dopiero odkąd zaszła w ciążę, zaczęła sobie folgować.
Szukałem w necie jakiejś strony, gdzie będzie wykaz koncertów Dody aż do dzisiaj, ale nie mogę znaleźć, może ktoś poratuje? :PP
Znalazłem tylko info, że w samym 2015 miała w sumie 56 koncertów (to duuużo). Jestem ciekaw, ile miała w zeszłym roku.
Paradoks polega na tym, że Edyta, która koncertuje mniej, w ostatnich latach stosunkowo często gra pełne koncerty w moim mieście (2014 - rynek Manufaktury, 2015 - "Love2Love", 2018 - koncert akustyczny, 2019 - kolejny koncert akustyczny), natomiast Doda w Łodzi nie koncertuje właściwie w ogóle.

Angie29 pisze:Ja też jestem wrażliwy ale umiem być chamski i rozumiem Dorotę ponieważ sam za obrażanie mojej rodziny i wyciąganie brudow dałbym w mordę każdemu z osobna . Szulim zasłużyła nawet na poprawkę . Pracowała w TVN i mogła na wstępie powiedzieć , że nie podejmie się emisji reportażu na temat rodziny Dody . Moim zdaniem zgrywa Panią która jest pokrzywdzona bo dostała w dziub a z premedytacją to zrobiła . TVN okazał się stacja mega chamska i nikt nie powie mi , ze na miejscu .Dody zrobiłby inaczej spotykając taka flondre w kiblu na imprezie .

Zgadzam się z Gosią1423, że tutaj przesadziłeś.
Poza tym Szulim nie obraziła rodziny Dody, nie wyciągnęła żadnych brudów. Jako pierwszy o przyrodniej siostrze Dody napisał tygodnik "Rewia", później inne kolorówki, a dopiero potem ten temat pojawił się w "Na językach". Zresztą pisaliśmy już o tym niedawno.


Wróć do „Muzyka polska”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości