Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Doda!

Post autor: lena7 »

Gdzie Ty widzisz jakas sprzecznosc w tych dwoch fragmentach? Chyba czytanie ze zrozumieniem sie klania.
''Przyszło całkiem sporo ludzi'', ''kilkadziesiąt, najwyżej 100'', a Doda klamie, ze ponad 200.
100 osob to ''calkiem sporo'', mnie wrecz zadziwia ze az tyle osob chcialo tracic swoj czas na spotkanie z ta pania.

Dodano po 6 minutach 43 sekundach:
Piter pisze:gdybym Cię tylko i wyłącznie czytał, stwierdziłbym, że ciężko Ci się myśli.
Smutne, ze mozna dzis na forum zasugerowac, ze ktos jest opozniony w tak bezkarny sposob. Myslisz, ze jak cos zawoalujesz to bedzie mniej chamskie?
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: m&m »

lena7 pisze: Chyba czytanie ze zrozumieniem sie klania.
Sugerujesz, że jestem opóźniony ?
lena7 pisze: Smutne, ze mozna dzis na forum zasugerowac, ze ktos jest opozniony w tak bezkarny sposob. Myslisz, ze jak cos zawoalujesz to bedzie mniej chamskie?
Masz rację.. smutne jest Twoje postępowanie.


I skąd dziewczynko wiesz kto kłamie ? Byłaś tam ? Widziałaś ? Ktoś podał jakieś oficjalne dane na temat ilości zgromadzonych osób ? Nazywasz kogoś kłamcą, bo kolega widział inaczej ?
kuba5599
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 30 sie 2018, 15:58
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: kuba5599 »

Sylwia ostatni raz u Kuby była 6 lat temu.
W DDTVN 5 lat temu (rok temu pojawił się krótki materiał video o "Dobrych Myślach", ale Sylwii fizycznie nie było)
Jeśli chodzi o TVN-owskie festiwale i koncerty to nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek na którymś wystąpiła.
Możliwe że też ma bana jak Doda, tylko "mniejszego"... XD
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

m&m pisze:Ray.. no to się zastanów, bo przeczysz sam sobie. Takich przykładów w Twoich wypowiedziach jest więcej. Ty po prostu przedstawiasz fakty w sposób, w który chcesz je widzieć, a nie w taki, który mają coś wspólnego z prawdą.
Nie, nie przeczę sam sobie. W pierwszej wypowiedzi napisałem, że ludzi przyszło całkiem sporo, w drugiej - że kilkadziesiąt, ale najwyżej 100. Tu nie ma sprzeczności. Zresztą Lena7 już Ci to bardzo dobrze wyjaśniła.
Zarzucasz mi, że przedstawiam fakty w sposób, który nie ma nic wspólnego z prawdą, ale tak nie jest. Staram się patrzeć na Edytę i Dodę najbardziej obiektywnie, jak potrafię, i widzę, że one obie często popełniają te same błędy, tak samo u obu widać hipokryzję, obu brakuje pokory. Natomiast Ty nie traktujesz Edyty i Dody równo - kiedy u Edyty widać hipokryzję, piszesz, że to jest hipokryzja, a kiedy u Dody widać hipokryzję, piszesz, że to jest tylko zmiana zdania i punktu widzenia wynikająca z wieku i większej dojrzałości. :) Dla Dody szukasz usprawiedliwienia, ale dla Edyty - już nie, ją oceniasz z pełną surowością. Przedwczoraj napisałeś, że aby być granym przez radia, najpierw trzeba nagrać piosenkę, sugerując, że Edycie to nie grozi. Później dodałeś jeszcze, że patrzysz na obie panie obiektywnie. Generalnie Doda jest bardziej pracowita od Edyty, ale jednocześnie fakty są takie, że przez cały 2018 rok Edyta wydała 3 nowe single (Dom dobrych drzew, Tylko Ty, Zatrzymać chwilę), a Doda - tylko jeden (Nie wolno płakać). Jeśli chodzi o koncerty, to nie wiem, czy tutaj też Edyta nie była górą w zeszłym roku. Natomiast Ty usilnie przedstawiasz Dodę jako pracusia, a Edytę - jako totalnego lenia, celebrytkę, która w ogóle nic nie nagrywa i nie koncertuje. I to jest bardzo niesprawiedliwe.
To jest forum dyskusyjne, tak więc jeżeli się z kimś nie zgadzasz, przedstaw swoje argumenty. Piszesz, że ja zakrzywiam rzeczywistość, prezentuję fakty w sposób, który nie ma nic wspólnego z prawdą, ale już nie podajesz żadnych argumentów na poparcie tego, co twierdzisz. Ciężko się dyskutuje z takim rozmówcą. Dzisiaj rano podałeś jeden argument, tylko że on nie był trafny, bo w tych moich dwóch wypowiedziach naprawdę nie ma sprzeczności. :)
I jeszcze jedno: ostatnio Twoje posty często przyjmują zaczepny ton, wcześniej zwracałeś się do mnie, a teraz również do Leny7, w sposób, który pozostawia wiele do życzenia - jesteś na forum krótko, dopiero miesiąc, nie wiem, czy przeczytałeś Regulamin i Ogłoszenia Parafialne, w każdym razie te zasady obowiązują. Jest tutaj na przykład zapis, że prowokowanie kłótni, obrażanie innych użytkowników jest zabronione. Dlatego proszę, zwracaj większą uwagę na to, co i jak piszesz.

Piter, strasznie dużo przeinaczeń jest w Twoim poście, ale OK, odniosę się po kolei.
Nie porównuję trasy Dody z orkiestrą ani do drugiej części akustycznej trasy Edyty, ani do trasy Kayah i Bregovica. Powołałem się przedwczoraj na trasę Edyty, bo M&m zarzucił mi, że w kwestii Dody nie jestem obiektywny. Trzymajmy się faktów: Doda w przeciwieństwie do Edyty wydała w tym roku płytę, z kolei Edyta jak na razie ma ogłoszonych więcej koncertów (i nie mam na myśli tylko trasy akustycznej, pamiętajmy też o otwartym koncercie w Czarnkowie) - tyle.
Wiem, co to jest patronat medialny. Niemniej jednak jest to rodzaj sponsoringu.
Piszesz, że dla Ciebie szkodliwość czynów Dody wydaje się niewielka, bo przecież ona nikogo nie zabiła, nic nie ukradła, nikogo nie molestuje, nie znęca się nad zwierzętami... Można tak w nieskończoność wymieniać przestępstwa, których nie popełniła, tylko po co? Fakty są takie, że była oskarżona w kilku sprawach o pobicie, została prawomocnie skazana na 5 tys. zł grzywny za obrazę uczuć religijnych, została uznana za winną zmuszania Haidara "do określonego zachowania" i porysowania jego samochodu, i wczoraj jeszcze zapadł prawomocny wyrok w sprawie znieważenia przez nią policjantów. Jak na 35-latkę to dużo, a to jeszcze nie koniec, w toku jest jeszcze parę innych spraw.
Nie wiem, czy Doda uratowała Nergalowi życie, ale na pewno dzięki niej wzrosła liczba zarejestrowanych potencjalnych dawców szpiku. Jak już pisałem, Doda bardzo angażuje się charytatywnie i to jest oczywiście godne pochwały, ale jednocześnie jej dobre uczynki nie niwelują tych złych. Sorry, Szulim się sama nie pobiła, Jarosińska - tak samo.
Uważam, że to bardzo dobrze, że odkąd Doda zaatakowała Szulim, cały czas ma bana w TVN. Nie powinno się promować ludzi, którzy dopuszczają się przemocy. Kropka.
A czemu Grzeszczak dokładnie tak samo jak Doda nie występuje w TVN? Nie mam pojęcia. Ona najczęściej śpiewa na Polsacie, ale w TVP też czasem się pokazuje (jak ostatnio na sylwestra). Na szczęście Sylwia nie opowiada w wywiadach i nie nagrywa filmików, jaki to niesprawiedliwy jest dla niej TVN, tylko po prostu robi swoje - koncertuje i nagrywa piosenki. Doda powinna tutaj wziąć z niej przykład. Zresztą nie tylko tutaj - Grzeszczak nigdy nie udziela wywiadów dla "Faktu" czy "Super Expressu", bo najwyraźniej wie, że od brukowych mediów najlepiej trzymać się z daleka.
Do tego, co napisałeś w ostatnim akapicie, nie będę się odnosił. Napiszę tylko tyle: przedwczoraj na koncercie "Artyści przeciw nienawiści" Mariusz Kałamaga powiedział, że z mową nienawiści najlepiej walczyć, pisząc na przykład: "Daj spokój, kochany bączku" albo "Uśmiechnij się, misiu kolorowy". Tak więc uśmiechnij się, misiu kolorowy. :)
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Ray wszystko ładnie pięknie jednak Edyta w tym 2018 jak powiadasz z tych 3 piosenek niemal połowę nagrała na potrzeby filmu wiec nie traktujmy tego jako single piosenkarskie solowe. Bez przesady . Doda za to wydała teraz nowy album z nowymi dwoma utworami solowymi i od 2016 roku album Choni z singlami i teledyskami do Kopiuj Wklej , Sens , Miłość na etat ,coś tam jeszcze chyba było nie pamiętam w tej chwili . Zatem fakt porównując Edytę i Dode w tym jest 0:1 dla Dody .
Jeśli chodzi o koncerty może doda nie ma już jak dawniej tylu koncertów jednak nie zapominaj że Doda koncertuje od 2004 roku więc koło 15 lat !!! Edyta z tego co wiem dopiero dwa , trzy lata ponieważ koncerty u niej były jak wyprawa w kosmos czyli wcale . Więc nie porownujmy Dody , która od wielu lat 15 koncertuje i może już obrzydnac ludziom a Edyty która koncertuje dopiero od niedawna jak na jej wieloletnią karierę .
Kolejnym faktem jest zachowanie obu pań .
Edyta od dawna jest kobieta w stylu dzidzia piernik do tego kłamliwe Pobozna i pamietliwa i placzliwa .
Doda od zawsze natomiast była wulgarna, chamska ,bezczelna nikogo to od 2002 roku czasów Baru nie dziwi . Zatem od razu ma zmienić zachowanie i być diwa jak Justyna Steczkowska . Charakteru nie zmienisz możesz tylko go ukształtować i ona to po części zrobiła .
Krytykuje ja za chamstwo które zawsze mnie razilo, natomiast nigdy nie krytykowalem jej postępowań z Szulim .Ja też jestem wrażliwy ale umiem być chamski i rozumiem Dorotę ponieważ sam za obrażanie mojej rodziny i wyciąganie brudow dałbym w mordę każdemu z osobna . Szulim zasłużyła nawet na poprawkę . Pracowała w TVN i mogła na wstępie powiedzieć , że nie podejmie się emisji reportażu na temat rodziny Dody . Moim zdaniem zgrywa Panią która jest pokrzywdzona bo dostała w dziub a z premedytacją to zrobiła . TVN okazał się stacja mega chamska i nikt nie powie mi , ze na miejscu .Dody zrobiłby inaczej spotykając taka flondre w kiblu na imprezie . A , że Doda jest jaka jest od lat nikogo nie dziwi sposobu w jaki rozwiązała problem .
Co do reszty jej chamskich zachowań potepuje i nie popieram . Mam nadzieję ze teraz bedzie inna osoba .
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Gosia1423 »

Angie29 pisze:Krytykuje ja za chamstwo które zawsze mnie razilo, natomiast nigdy nie krytykowalem jej postępowań z Szulim .Ja też jestem wrażliwy ale umiem być chamski i rozumiem Dorotę ponieważ sam za obrażanie mojej rodziny i wyciąganie brudow dałbym w mordę każdemu z osobna . Szulim zasłużyła nawet na poprawkę . Pracowała w TVN i mogła na wstępie powiedzieć , że nie podejmie się emisji reportażu na temat rodziny Dody . Moim zdaniem zgrywa Panią która jest pokrzywdzona bo dostała w dziub a z premedytacją to zrobiła . TVN okazał się stacja mega chamska i nikt nie powie mi , ze na miejscu .Dody zrobiłby inaczej spotykając taka flondre w kiblu na imprezie . A , że Doda jest jaka jest od lat nikogo nie dziwi sposobu w jaki rozwiązała problem .
Co do reszty jej chamskich zachowań potepuje i nie popieram . Mam nadzieję ze teraz bedzie inna osoba .
Czy Ty w ogóle przeczytałeś, to co napisałeś? Twój język pozostawia wiele do życzenia. Po drugie popierasz przemoc i podżegujesz... Jeżeli ktoś sądził, że koncert Dody coś zmieni, to jest tu piękny przykład, że niestety nie...
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: tomek7 »

Gosia1423 lepiej tego ująć nie można. Ja pamietam słynny film na youtube gdzie na scenie Doda bezczelnie popycha Szulim ewidentnie szukając zaczepki. Potem była łazienka ... Ta sytuacja ze sceny kojarzy mi się z podobnym zachowaniem pewnej pani prof. z naszego Sejmu :shock:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Angie29, przecież pisałem, że generalnie Doda jest bardziej pracowita od Edyty.
Jeśli chodzi o koncertowanie, to nie powinniśmy zakładać, że Doda koncertuje od 15 lat, a Edyta - dopiero od trzech. Przecież obie zaczynały od "Metra" i innych musicali, występowały wtedy właściwie dzień w dzień. Edyta później aż do 2003 ciężko pracowała, dokładne kalendarium znajdziesz tutaj, dopiero odkąd zaszła w ciążę, zaczęła sobie folgować.
Szukałem w necie jakiejś strony, gdzie będzie wykaz koncertów Dody aż do dzisiaj, ale nie mogę znaleźć, może ktoś poratuje? :PP
Znalazłem tylko info, że w samym 2015 miała w sumie 56 koncertów (to duuużo). Jestem ciekaw, ile miała w zeszłym roku.
Paradoks polega na tym, że Edyta, która koncertuje mniej, w ostatnich latach stosunkowo często gra pełne koncerty w moim mieście (2014 - rynek Manufaktury, 2015 - "Love2Love", 2018 - koncert akustyczny, 2019 - kolejny koncert akustyczny), natomiast Doda w Łodzi nie koncertuje właściwie w ogóle.
Angie29 pisze:Ja też jestem wrażliwy ale umiem być chamski i rozumiem Dorotę ponieważ sam za obrażanie mojej rodziny i wyciąganie brudow dałbym w mordę każdemu z osobna . Szulim zasłużyła nawet na poprawkę . Pracowała w TVN i mogła na wstępie powiedzieć , że nie podejmie się emisji reportażu na temat rodziny Dody . Moim zdaniem zgrywa Panią która jest pokrzywdzona bo dostała w dziub a z premedytacją to zrobiła . TVN okazał się stacja mega chamska i nikt nie powie mi , ze na miejscu .Dody zrobiłby inaczej spotykając taka flondre w kiblu na imprezie .
Zgadzam się z Gosią1423, że tutaj przesadziłeś.
Poza tym Szulim nie obraziła rodziny Dody, nie wyciągnęła żadnych brudów. Jako pierwszy o przyrodniej siostrze Dody napisał tygodnik "Rewia", później inne kolorówki, a dopiero potem ten temat pojawił się w "Na językach". Zresztą pisaliśmy już o tym niedawno.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

No i co z tego, że nie rozbabrywała tematu pierwsza? Nie dostała w dziób bez powodu i tyle, a czy powinna dostać, czy nie, to już inna bajka. Każdy ma prawo do popełnienia błędu, nie można komuś też wypominać w nieskończoność czegoś takiego, zresztą drobnej przemocy. Sąd się tym zajął.
Tvn cechuje się tym, że umie wspierać lub promować patologię, ale swojego broni jak lwica, no i pretenduje do poczucia wyższości.

ray pisze:. Sorry, Szulim się sama nie pobiła, Jarosińska - tak samo.

(...)
Tak więc uśmiechnij się, misiu kolorowy. :)
Jesteś pewien absolutnie, że nie?

Co do tego kolorowego - we mnie to raczej wzmogłoby nienawistność.

ray pisze: Doda powiedziała również, że teledysk do Nie mam dokąd wracać ma już prawie 3 miliony wyświetleń i to bez wsparcia ze strony radia. Zaraz, zaraz... Ten klip ma dopiero 2,5 mln odsłon.

Zaraz, zaraz... 2,5 to w zaokrągleniu 3, jak powinieneś wiedzieć z lekcji matmy. Określenie liczby 2,5 jako 'prawie 3' nie jest kłamstwem. Oglądalność pewnie rośnie szybciej niż jest aktualizowana (a na pewno po prostu rośnie), poza tym można zliczyc wyniki z wielu dostępnych plików w sieci - tak, jak Ty robisz to w przypadku Wracam do domu.

ray pisze: Cóż, nie ona jedna jedyna - Edyta, Justyna, Maryla, Szpak też nie są grani w radiach, ale oni aż tak się nie żalą z tego powodu...
Myslę, że w przypadku Dody tendencja do pomijania jej muzyki w radiu jest wyraźniejsza.
Jednak Nie wolno płakać mi już nie raz i nie dwa słyszałem w radiu. Po prostu słucham odpowiednich stacji.
Piosenki Edyty (Andromeda!), Justyny, Maryli i Szpaka też nie są aż takie nieobecne.
Największe gwiazdy, także zagraniczne, często są najbardziej niedocenione przez airplay. Różne są teorie, dlaczego. Gdyby Doda nagrała coś naprawdę przebojowego, to może by i zażarło.
Muszę przyznać, że w bezpośrednim kontakcie Doda była bardzo miła. :)
Powiedziała mi, że chciałaby zagrać więcej koncertów w ramach trasy z orkiestrą, ale ponieważ będą to bardzo kosztowne widowiska, to więcej koncertów już nie dojdzie - czyli będą tylko 4: w Lublinie, w Warszawie, w Krakowie i w Gdańsku. Nie przekonuje mnie to jej tłumaczenie - przecież w Lublinie będzie koncert w Filharmonii, gdzie są w sumie 554 miejsca, a w Warszawie, Krakowie i Gdańsku - w wielkich halach, w których jest co najmniej kilka tysięcy miejsc. Czyli cała szumnie zapowiadana trasa z orkiestrą po największych miastach w Polsce to będą tylko 4 koncerty. :? Ja bym chętnie poszedł na koncert Dody, bo bardzo dawno nie byłem, ale nie będę za nią jeździł do innych miast, bez przesady...

Akurat do Warszawy nie masz daleko. Do mnie tłumaczenie z kosztami trafia, bo pamiętam, że któras z zagranicznych gwiazd miała podobnie w kwestii trasy z orkiestrą. 4 to jednak faktycznie zbyt mizernie, mogła zagrać tak z 7-8 ;)
Ale lepsze to i tak niż nic.
Trochę Polska zachodnia poszkodowana.
Myślałem, że zadasz jakieś bardziej niewygodne pytania. Zadawane były z tłumu przez podniesienie ręki np. czy oko w oko, np. przy podpisywaniu płyty?

Nie popieram osobistych wycieczek ze strony Pitera, szczególnie że moim zdaniem na pewno nie jesteś taki fajny live, Peter pewnie był wyposzczony i miły z okazji piątku // z drugiej strony - według mnie piszesz z reguły za długie i zbyt rozmemłane posty, przez co ciężko się je czyta i cytuje. Nie można by tak troszeczkę czasem ująć swojej produktywności w konkret?
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: m&m »

Ray. Mylisz się. Napisałem, że aby być granym przez radia trzeba najpierw nagrać piosenkę, ale czy tyczyło się to Edyty ? Byli tam wymienieni chyba czterej artyści. Mogło chodzić mi o ogół. A Ty już wysuwasz daleko idące wnioski i zarzucasz mi, że Edyta ganie, a Dodę chwałę.
Chętnie bym Edytę pochwalił, ale za co ? Za Agenta ? Steczkowska ładnie to podsumowała mówiąc ze nie ma czasu na takie programy, bo dla niej ważniejsza jest muzyka. Dla Edyty pieniądze. I trochę to przykre.
Jeśli chodzi o Dodę. Tutaj mamy materiał, który można ocenić. Ale nie pieje z zachwytu, bo na przykład z najnowszej płyty podobał mi się tylko ostatni singiel.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

[offtop] Hmm, czyli w latach 2008-2009 muzyka nie była dla Steczkowskiej aż taka ważna?

[/offtop]

Mnie się podobają dosyć oba single, nie że sikam, ale przyswajam. Czekam jednak na coś żywszego.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Kamui Shiro, pisałeś już nie raz, że w sprawie "Doda vs. Szulim" stoisz po stronie Dody, a ja - że po stronie Szulim, tak więc myślę, że ten temat już wyczerpaliśmy.
Jeśli chodzi o wyświetlenia Nie mam dokąd wracać, to jeszcze po spotkaniu z Dodą widziałem, że było ich mniej niż 2,5 mln, czyli wtedy jeszcze było bliżej 2 niż 3. :PP
Ciągle wypominasz mi Wracam do domu, mam wrażenie, że ta piosenka bardzo Ci się ze mną kojarzy. ;) Ale chyba przyznasz, że Justynka pięknie ją zaśpiewała teraz w Atlas Arenie...
Nie wiem, na jakiej podstawie uważasz, że tendencja do pomijania muzyki w radiu jest w przypadku Dody wyraźniejsza niż w przypadku np. Justyny właśnie.
Czy ja wiem, czy gdyby Doda wydała coś przebojowego, toby zażarło w radiach... Riotka była przebojowa, a jednak nie zażarła - chociaż na początku nawet była trochę grana (#4 na liście AirPlay-Nowości). Lubię Riotkę, co prawda ona jest właściwie o niczym, ale melodia zawsze mi się podobała.
Na spotkaniu z Dodą pytania były zadawane i z tłumu przez podniesienie ręki, i później przy samym podpisywaniu płyt. Nie będę tu zdradzał wszystkiego, o czym rozmawiałem z Dodą. :PP
Zabawne było to, że jeszcze zanim Doda zaczęła podpisywać płyty, dwa razy podeszły do niej małe dziewczynki (zresztą chyba jedyne na tym spotkaniu), które powiedziały, że życzą jej, by zawsze była taka ładna i dobra i coś tam jeszcze, jedna się pochwaliła, że sama uczy się śpiewać, i obie te dziewczynki miały na imię Maja. Prowadzący spotkanie zapytał nawet, czy wśród obecnych może jest jeszcze jakaś kilkuletnia Maja, ale nie - trzeciej już nie było. Trochę szkoda, że nikt nie wypalił z tekstem: "Maja, podaj torbę!". :lol3:
Kamui Shiro pisze:moim zdaniem na pewno nie jesteś taki fajny live, Peter pewnie był wyposzczony i miły z okazji piątku
:rotfl: :laugh: :buahaha:
Kamui Shiro pisze:według mnie piszesz z reguły za długie i zbyt rozmemłane posty, przez co ciężko się je czyta i cytuje. Nie można by tak troszeczkę czasem ująć swojej produktywności w konkret?
Gdyby ktoś inny skierował do mnie ten zarzut, nie byłbym zdziwiony, ale naprawdę według Ciebie, ja piszę za długie posty i jeszcze rozmemłane? :shock: Przecież to właśnie Ty i ja piszemy tutaj najdłuższe posty.
I jeszcze odnośnie do Twojego offtopu o Steczkowskiej: jesienią 2008 Justyna wzięła udział w programach "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Ranking gwiazd" i "Fort Boyard", by zarobić na wydanie płyty "To mój czas", która ukazała się wiosną 2009.

M&m, dobrze, że zmieniłeś ton i napisałeś coś więcej. :)
m&m pisze:Ray. Mylisz się. Napisałem, że aby być granym przez radia trzeba najpierw nagrać piosenkę, ale czy tyczyło się to Edyty ? Byli tam wymienieni chyba czterej artyści. Mogło chodzić mi o ogół. A Ty już wysuwasz daleko idące wnioski i zarzucasz mi, że Edyta ganie, a Dodę chwałę.
Tak, wymieniłem 4 osoby, ale przez to, że wcześniej ciągle krytykowałeś Edytę, myślałem, że chodziło Ci właśnie o nią (albo chociaż przede wszystkim o nią). W każdym razie problem nieobecności w eterze nie dotyczy wyłącznie Dody, dlatego dziwię się, że akurat ona tak często się żali, że radia nie grają jej singli. Przecież nawet Cleo, która rok temu miała wielki hit, Łowców gwiazd, z następnym singlem, Evą już nie przebiła się w eterze.
m&m pisze:Chętnie bym Edytę pochwalił, ale za co ?
Za trasę akustyczną. W zeszłym roku Edyta zagrała największą trasę koncertową w całej swojej prawie 30-letniej karierze, wszystkie 18 koncertów odbyło się zgodnie z planem, w setliście mieliśmy mnóstwo perełek, a Edyta była w świetnej formie wokalnej. Ta trasa to było naprawdę coś. :)
Zgadzam się jednak, że dla Edyty chyba naprawdę najważniejsze są pieniądze i to faktycznie jest przykre.
m&m pisze:Jeśli chodzi o Dodę. Tutaj mamy materiał, który można ocenić. Ale nie pieje z zachwytu, bo na przykład z najnowszej płyty podobał mi się tylko ostatni singiel.
To nawet mnie podoba się trochę więcej piosenek: Nie mam dokąd wracać, Stan pogody i Ale jestem. ;)

Dzisiaj Doda podpisywała płyty w Empiku w Krakowie.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

ray pisze:pisałeś już nie raz, że w sprawie "Doda vs. Szulim" stoisz po stronie Dody, a ja - że po stronie Szulim, tak więc myślę, że ten temat już wyczerpaliśmy.
To nie jest odpowiedź na moje pytanie, a poza tym nie ja poruszam temat.
Jeśli chodzi o wyświetlenia Nie mam dokąd wracać, to jeszcze po spotkaniu z Dodą widziałem, że było ich mniej niż 2,5 mln, czyli wtedy jeszcze było bliżej 2 niż 3. :PP
No, to zdecyduj się. Szczegóły... W celach promocji można trochę sobie dodać, poza tym może ktoś jej podał takie szacowanie. Moim zdaniem, czepiasz się.
Ale chyba przyznasz, że Justynka pięknie ją zaśpiewała teraz w Atlas Arenie...
Możliwe, jeszcze tego nie odsłuchałem. Tak się składa, że jednak częściej słyszę starą muzykę Steczkowskiej w radiu niż Dody... Chociaż ostatnio rzeczywiście i Justyny niezwykle rzadko. Może mało też nagrała radiowej muzyki?
Nie masz nosa do przebojów, Riotkę da się zanucić, ale od razu wiedziałem, że nie będzie królować w radiu i w ogóle szybko się o niej zapomni. Najbardziej radiowy hit solowy Dody to wg mnie Nie daj się - niestety nie pamiętam, czy często gościł w eterze.



I jeszcze odnośnie do Twojego offtopu o Steczkowskiej: jesienią 2008 Justyna wzięła udział w programach "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Ranking gwiazd" i "Fort Boyard", by zarobić na wydanie płyty "To mój czas", która ukazała się wiosną 2009.
No, skoro tak ją tłumaczysz, to chyba to samo można rzec o udziale w programach innych gwiazd. Chociaż Edyta już tyle się poudzielała przez dekadę w różnych pierdołach, że mogłaby nagrywać płytę chyba w przestrzeni okołoziemskiej, jakby jeszcze dobrze forsą zarządzić.

W każdym razie problem nieobecności w eterze nie dotyczy wyłącznie Dody, dlatego dziwię się, że akurat ona tak często się żali, że radia nie grają jej singli. Przecież nawet Cleo, która rok temu miała wielki hit, Łowców gwiazd, z następnym singlem, Evą już nie przebiła się w eterze.
Myślę, że chodzi jej głównie o sytuację z singlami z Choni, które ludziom się nawet podobały, ale praktycznie wcale nie pojawiły się w radiu.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Jeśli chodzi o te koncerty Dody to osobiście mam gdzieś u rodziców listę miast z gazety z lat 2004/2005 gdzie doda z zespołem jeździła jak szalona na koncerty . Latem to już w ogóle .Sam byłem też na jednym w mojej okolicy w takim zadupiu haha . Potem pamiętam dode z Siedem pokus głównych grała nawet 30/40 koncertów rocznie . Później era DVD Fly high tour też była dobra . Jedyne ostatnie dwa lata coś trochę pogaslo więc nie dam sobie wmówić , ze doda zagrała rocznie 4/5 koncerty bo było przez lata ich multum .Byłem jej fanem do 2014 /5 wiec każdy szczegół koncertów ,płyt ,nagród pilnowalem. Naprawdę miała tego więcej od Edyty .
Obecnie się nie wypowiadam skoro w tym roku ma takie słabe frekwencję koncertowe , cóż każdy ma gorszy okres pod tym względem .
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: patrix2012 »

Obecnie zaplanowane koncert z trasy "Doda z orkiestrą" to dopiero przedsmak - na jesień ma się pojawić kolejna transza koncertów - info od Agory. Ponadto Doda będzie grała koncerty z zespołem Virgin, pożegnalną trasę tak w ogóle
ODPOWIEDZ