Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

patrix2012 pisze:Nie ma co porównywać tak odległych dat. Jak rynek muzyczny wyglądał w Polsce w 2012, a jak w 2019...

Na jesieni kolejne koncerty w filharmonii, z tych co pamiętam to Płock, Rzeszów, Koszalin, Toruń. Chyba sześć ma ich być. No i pewnie jeszcze jakieś dojdą

Ponadto płyta Doroty to covery głównie, a Edi wydała premierowy materiał wyłącznie, to się powinno inaczej sprzedawać.
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: patrix2012 »

W listopadzie kolejna płyta Dody. Tak ogłosiła w tygodniku Wprost
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Doda!

Post autor: chicken1506 »

patrix2012 pisze:W listopadzie kolejna płyta Dody. Tak ogłosiła w tygodniku Wprost
A po co? A na co?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Nie wierzę, że Doda da radę wydać w tym roku aż 2 płyty. Tym bardziej, że podobno jesienią ma mieć kolejne koncerty promujące "Dorotę".

W najnowszym "Wprost" Doda znowu mówi o Szulim:
W showbiznesie chyba nietrudno o sytuacje stresowe.

To jest poniekąd wpisane w nasz zawód, a więc nie należy się na to obrażać, o ile nie są przekraczane granice. Ale kiedy rykoszetem obrywają niewinne osoby, wtedy krew się we mnie burzy. Moja mama zachorowała właśnie od stresu. Można powiedzieć, że hejt, który się wylał na moich rodziców, niemal odebrał jej życie. Hejt wycelowany we mnie.

Mówi pani o programie „Na językach” prowadzonym przez Agnieszkę Szulim?

To było najgorsze, co mnie spotkało w showbiznesie. Bardzo kocham moją rodzinę i zawsze starałam się ją chronić.

Wtedy się to Pani nie udało?

Szulim pchana chyba nienawiścią do mnie, choć przecież się wtedy nie znałyśmy, w swoim programie ujawniła zdradę mojego taty sprzed 20 lat. Zaprosiła do programu kobietę i jej córkę. W ten sposób z telewizora,nie z własnej woli,dowiedziałam się, jak wygląda moja siostra przyrodnia. I cała Polska również.

Teraz taka sytuacja nie miałaby miejsca. Żadna stacja nie puściłaby tak materiału o niepublicznych osobach, jak Pani rodzice.

Wtedy plotkarskie media rosły w siłę, wszystkie chwyty były dozwolone. Zabijały się w wyścigu, kto pierwszy poda informacje jak bardzo jestem „podła, że nie chcę płacić wysokich alimentów na siostrę, skoro jestem taka bogata”. Showbiznes nie zna litości i sprawiedliwości, niech to będzie przestrogą dla innych. Myślę, że dziś także Agnieszka nie zdecydowałaby się na takie świństwo.

Przeprosiła?

Nie, nigdy. TVN przeprosił za nią, bo taki był wyrok sądu. Jeszcze dziesięć lat temu byłam zawzięta, zaborcza, po trupach walczyłam o sprawiedliwość. Miałam krytyczny stosunek do słabości, nie rozumiałam ludzkich błędów. Dziś jestem dojrzalsza, mam więcej zrozumienia dla ludzi.
Na szczęście mamy na naszym forum dziennikarza "Faktu", który kiedyś napisał, jak było naprawdę:
B@r pisze:Ale co Szulim takiego złego powiedziała o rodzinie Dody? Dodzie poszło o ten materiał - http://www.youtube.com/watch?v=WyqgE2pMxOc

O tej sprawie kolorówki pisały tygodniami. Na językach jako ostatnie zrobiło podsumowanie i pogadało z jej siostrą, co wcześniej zrobiły inne gazety. Szulim nie ma żadnego wpływu na lecące materiały. :ha:
Doda jednak nadal kłamie, że to Szulim ujawniła zdradę jej ojca. :roll:
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: m&m »

ray pisze:Nie wierzę, że Doda da radę wydać w tym roku aż 2 płyty. Tym bardziej, że podobno jesienią ma mieć kolejne koncerty promujące "Dorotę". :roll:
Ray - nie patrz na wszystkich Artystów przez pryzmat Edyty :d Ironia oczywiście, żeby za chwilę nie było zbiorowego oburzenia.


ray pisze: Doda jednak nadal kłamie, że to Szulim ujawniła zdradę jej ojca. :roll:
Doda przecież nie twierdzi, że to Szulim ujawniła zdradę jej ojca. Chodziło raczej o komentarze do tej sytuacji, jakie padły w programie, np.:

"Brat Dody sam już jest tatą i w odróżnieniu od swojego ojca nie szasta materiałem genetycznym, gdzie popadnie"

No sorry. Każdy, kto kocha i szanuję swoich rodziców by się wk...

I słowa Szulim:

"Doda ostatnio na Telekamerach majtek nie miała, ale mamy dla niej świetną informację. Dziewczyno, masz kolejnego brata. Urodził się co prawda już dawno, dawniej nawet niż siostra z Ciechanowa, dawniej niż ty, ale nadal jest czas, żeby się spotkać"

To było takie szydercze, prześmiewcze, a przecież rodzina Dody musiała przechodzić w tamtym momencie tragedie.

TVN przeprosił. Taki był wyrok sądu.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Gosia1423 »

Ale mówienie, że przez Szulim jej mama się rozchorowała to duża przesada. Jak już to przez jej ojca, co zdradzał jej matkę, a ta, o zgrozo, w dalszym ciągu z nim jest...

Co do kolejnej płyty, to przypadkiem Doda nie miała zawiesić kariery z powodu choroby ojca?
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: m&m »

Gosia1423 pisze:Ale mówienie, że przez Szulim jej mama się rozchorowała to duża przesada. Jak już to przez jej ojca, co zdradzał jej matkę, a ta, o zgrozo, w dalszym ciągu z nim jest...
Szulim również dołożyła do tego swoją cegiełkę. Przecież to nie chodzi tylko o program. Były jeszcze batalie w sądzie, wywiady itd. To wszystko jest stresujące bez dwóch zdań.
A jeśli chodzi to, że rozchorowała sie przez ojca...
Skąd wiesz jak to było ? Nikt z Nas nie zna przecież dokładnie tej sprawy, więc nie bądź prześcieradłem w ich łóżku. A to, że nadal są razem to świadczy tylko o prawdziwej miłości, ale co Ty możesz wiedzieć..


Jeśli chodzi o zawieszenie kariery to było to chwilowe tylko na czas operacji ojca.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Nie istotne czy Szulim czy TVN obraził Dodę i oczernil jej rodzinę po prostu stacja TVN dała #CIACH# bo zwyczajnie się takich rzeczy nie robi. Ludzie to są ingerencję w życie prywatne osób publicznych a po wielkim TVN nie spodziewałem się że takie sprawy będzie pokazywać. Co do Szulim wyżej sra niż #CIACH# ma jest oschla i taka pewna siebie i dziwi mnie, że taka dama zgodziła się w tym programie,, Na językach " mówić na temat rodziny Dody. Nikt z nas lub z ludzi publicznych nie zostawiłby bez echa samemu sobie taki fakt pokazania brudów rodzinnych. Nie czarujmy się, nie róbmy świętych z siebie w każdej rodzinie jest jakiś smaczek którego nikt z nas nie chciałby publicznie ujawniać bo to tylko i wyłącznie sprawy rodzinne w gronie najważniejszym dla nas. Więc nie dziwie się Dodzie że podchodzi do tego tak jak podchodzi. Ciekawe jak Szulim by się zachowała jak zrobiono by na jej temat program w którym prowadząca Doda oczernia np jej matkę lub np że nie ma dzieci bo jest jałowa i się nie nadaje do niczego prócz małżeństwa z bogaczem. Ciekawe czy każdy z nas byłby taki cwany i wielce skrzywdzony jak znalazłby się w takiej sytuacji jak Dorota która tylko broniła rodziców i tajemnicy rodzinnej. Bo program był na temat jej rodziców nie jej samej. To przykre, że teraz każdy ocenia agresję Dody a sami komentujacy zgrywaja świętych a to wszystko dopuki każdy sam nie przeżyje czegoś takiego jak jej rodzice. Każdy ma prawo do prywatności każdy!!!
Ja bronił bym moich rodziców obiema rękoma i nogami przed każdym nawet na noże. Widać połowa społeczeństwa na miejscu Dody gdyby prano brudy każdego z nas jeszcze by takiej Szulim czy TVN podziękowali za wspaniały odzew w kierunku czyjejś prywatności na temat rodziców. No czytając komentarze i nienawiść do Dody tak można stwierdzić, że wszystko co ona zrobiła w tym temacie jest złe a TVN i Szulim to sama prawda w sobie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

patrix2012 pisze:W listopadzie kolejna płyta Dody. Tak ogłosiła w tygodniku Wprost
Przeczytałem cały wywiad i nic takiego tam nie ma. Czyli to był Twój primaaprilisowy żart. :)
m&m pisze:Doda przecież nie twierdzi, że to Szulim ujawniła zdradę jej ojca.
Doda powiedziała w najnowszym "Wprost":
Doda pisze:Szulim pchana chyba nienawiścią do mnie, choć przecież się wtedy nie znałyśmy, w swoim programie ujawniła zdradę mojego taty sprzed 20 lat.
Tak więc jednak tak twierdzi. :PP
Moim zdaniem, Doda powinna mieć pretensje przede wszystkim do swojego ojca za to, że zdradził jej matkę, w drugiej kolejności - do gazety, która jako pierwsza o tym napisała, w trzeciej - do TVN, a dopiero w czwartej - do Szulim, która była tylko prowadzącą "Na językach".
Lata mijają, a Doda wciąż pozwala sobie na złośliwostki wobec Szulim. Po co i na co to komu? :roll:
Teza, że matka Dody zachorowała na raka właśnie przez Szulim, to już jest absurd nad absurdy. Przecież czynników sprzyjających powstawaniu nowotworów jest dużo, stres to tylko jeden z nich. Zresztą powodów do stresu Wanda Rabczewska miała wiele - Doda dostarczyła jej pewnie co najmniej kilkanaście (liczne sprawy sądowe i głośne konflikty medialne), inne zafundował jej wiarołomny mąż, a o jeszcze innych pewnie nigdy się nie dowiemy.

Doda z jednej strony piekli się, kiedy ktoś ujawnia jej tajemnice rodzinne, a z drugiej - sama ujawnia tajemnice rodzinne innych. Hipokryzja level hard.
W maju 2013 powiedziała w wywiadzie dla "Gali":
Doda pisze:Mój ojciec się natychmiast zreflektował i ratował rodzinę, co nie do końca podobało się tej pani. (...) Wcześniej alimenty płacił jej były mąż. Kiedy jednak zaniepokojony po 13 latach zażądał ustalenia ojcostwa, ta kobieta postanowiła dodatkowo coś na tym ugrać.
Z kolei w 2010 Doda powiedziała o Piotrze Tymochowiczu:
Doda pisze:Właśnie podszedł do mnie pan Piotr Tymochowicz, który... yyyy... słyszałam, że za symboliczną złotówkę doradzi mi na czyich kolanach mam siadać na różnych festiwalach. Ja mogę mu nawet za darmo doradzić, na czyich kolanach ma nie siadać jego żona, bo z tego, co wiem, spłodziła piękne dziecko z jego kolegą.
Tymochowicz wtedy odpowiedział:
Piotr Tymochowicz pisze:To już koniec Dody. Nie spocznę póki ona nie zapłaci za swoje słowa. Pozwę ją o milion złotych odszkodowania, bo uderzyła w w niewinne, bezbronne dziecko. Mnie może krytykować, bo jestem osobą publiczną, ale nie moją córkę. Co będzie, gdy za rok, dwa rówieśnicy będą jej dokuczać, że jej tata nie jest jej tatusiem? Dzieci bywają okrutne. Koniec z samowolą Dody. To będą najdroższe słowa w jej życiu!
I Doda znowu odpowiedziała:
Doda pisze:Gdybym miała cofnąć czas, powiedziałabym to samo. Jestem wojownikiem prawdy.
Czyli Doda może gmerać w czyjejś prywatności, bo jest "wojownikiem prawdy", ale kiedy ktoś gmera w jej prywatności, ona twierdzi, że to świństwo, bo przecież jej bliscy nie są osobami publicznymi. :lol3:
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Jaka doda jest każdy chyba wie. Jednak różnica w tej kwestii była taka, że Doda palnela to tylko od tak bo jak to na nią przystaje tak ma, że bez myślenia gada i gada. Natomiast nikt nie zrobił połowy programu na temat Tymochowicza i jego rodziny ani wywiadów z jego otoczenia jak to miało miejsce z rodziną Dody żeby ją oczernić. Więc trochę ray poplynales z porównaniem tych sytuacji. Nie bronię Doroty ale jak już wspomniałem jest jaka jest i głupio klapie dziobem a jednak TVN zrobił specjalnie program dla rozgłosu o rodzinie Dody gdzie Szulim to ładnie i spokojnie pokazała całej Polsce.
Więc kwestia TVN i Szulim jest jak najbardziej karygodna a kwestia Dody która głupio klapie dziobem i czasem kłamie to też inna kwestia. Wiadomo jaki ma ona charakterek. Zatem pomijając głupia gadke Dody i jej wtrącanie się w życie prywatne innych nadal uważam, że całym winowajca w kwestii tej afery jest TVN i Szulim razem wzieci. A jeśli doda gada coś na temat innych to niech każdy podaję ja do sądu za to... Jednak zostaje nadal mniejsza szuja niż Szulim i TVN, którzy przegieli w istotnych kwestiach.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: tomek7 »

Doda była, jest i będzie wulgarna. Pobiła i szturchala publicznie nie jedną osobę. Sorry ale niech jej fani tu będący na sile jej nie wybielają. I tyle w temacie. 8)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

A fani Szulim [czy raczej zawzięci antyfani Dody] niech nie wybielają Szulim.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Angie29, tamten materiał o Dodzie to nie było oczernianie, bo przecież oczernianie to rozgłaszanie o kimś nieprawdziwych informacji, a tam chyba nic nieprawdziwego nie było. :)
I nie uważam, że TVN specjalnie dla rozgłosu zrobił program o rodzinie Dody. Doda jest osobą publiczną, jej ojciec - w zasadzie też (był wtedy radnym Ciechanowa, a rok wcześniej kandydował do Sejmu), więc widzowie TVN mieli prawo poznać prawdę.
Co do wypowiedzi Dody o rodzinie Tymochowicza... Nawet jeśli faktycznie Doda po prostu palnęła coś głupiego, to potem powinna publicznie przyznać, że zrobiła źle. Ale ona jednak poszła w zaparte: "Gdybym miała cofnąć czas, powiedziałabym to samo. Jestem wojownikiem prawdy". Czy ona kiedyś przeprosiła za publiczne gmeranie w prywatności tych ludzi? Chyba nie.
To jest ciekawe, dlaczego Doda w ogóle nie jest cięta na tygodnik "Rewia", który jako pierwszy napisał o sprawie z przyrodnią siostrą, tylko właśnie na Szulim? Może jest jakiś inny powód? Może naprawdę swego czasu Szulim przespała się z Nergalem? ;)

Doda w wywiadzie we "Wprost" poruszyła temat konfliktu z raperami z Grupy Operacyjnej:
Doda pisze:Sąd w sprawie raperów, którzy mnie obrażali, uznał, że mogli o mnie tak mówić, bo sama posługuję się takim językiem. Dziś taki wyrok wywołałby skandal. To tak jak powiedzieć, że ofiara gwałtu jest sama sobie winna, bo założyła za krótką spódniczkę. Dziś wiemy, że to skandaliczne myślenie doprowadziło do utrwalania coraz gorszych zachowań w stosunku do kobiet. Na szczęście ostatecznie ten proces wygrałam.


Wikipedia podaje jednak trochę inną wersję:
Wikipedia pisze:We wrześniu 2007 Rabczewska wytoczyła proces sądowy liderowi Grupy Operacyjnej, Mieszkowi Sibilskiemu, za nazwanie jej „blacharą” w utworze Podobne przypadki oraz za opublikowanie na stronie internetowej swojego zespołu listu dotyczącego jej rozwodu z Radosławem Majdanem. (...) Poznański Sąd Apelacyjny po powtórnym rozpatrzeniu nakazał pozwanemu w lipcu 2011 przeprosić piosenkarkę, jednak tylko za list dotyczący jej rozwodu z Majdanem. Uznał bowiem, iż utwór Podobne przypadki mieści się w konwencji, w jakiej utrzymywane są inne piosenki zespołu.
Tak więc w sprawie określenia "blachara" Doda ostatecznie proces przegrała.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Fanem Dody byłem i nie jestem już aż tak jak dawniej i doskonale wiem jaka jest i jej nie wybielam. Jednak osobna kwestia jest oczernianie i pranie brudow przez tvn a to różnica. Nie chcę mi się dalej droczyc tego tematu bo nie warto. Widać prawie każdy tutaj jest zwolennikiem mowy skandalu skoro popieracie TVN i Szulim a doda taka zła i zasłużyła na to bo jest,, Osoba
Publiczna ". Widać wasze rodzinne brudy typu - zdrada waszych ojców i krzywdy matki jakby wyszły na jaw bo np. pracujecie w Urzędzie miasta bo jesteście również osobami publicznymi. Można śmiało Oceniać za naturalne i chyba połowa z was powinna tego doświadczyć w swoim życiu aby zrozumieć druga osobę jakie to miłe i naturalne, że wywleka się czyjeś świństwa rodzinne... Cóż jakie społeczeństwo takie opinie.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Doda!

Post autor: max28 »

Doda szantażowała byłego sekstaśmami!

https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/do ... -mVGr.html
ODPOWIEDZ