Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: spot_me »

Nakrecila jak Emil bawi sie dildosem, a teraz chce wykorzystac filmik. Nawet 5 lat za kratkami by jej nie zmienilo.
Ciekawe czy nakrecila tez takie same filmiki z Nergalem i Szychowskim 8)
Padl blady strach na jej kochankow :lol3:
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: m&m »

Wydała oświadczenie w którym twierdzi, że to nie ona jest na tym filmie. Radzę nie łykać wszystkiego z pudelkow. Poczekajmy na wyrok.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: Gosia1423 »

Na Pudelku są skreeny z jej Insta Story -> https://www.pudelek.pl/artykul/144858/d ... 5362953:v3
m&m pisze:Wydała oświadczenie w którym twierdzi, że to nie ona jest na tym filmie. Radzę nie łykać wszystkiego z pudelkow. Poczekajmy na wyrok.
I to ma być niby to jej oświadczenie? Poza tym, sprawa dotyczy szantażu, a nie tego kto jest na zdjęciu/filmie...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

A gdzie te foteczki czy też filmiki są? 8)
Cristof006
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Doda!

Post autor: Cristof006 »

Doda zgłosiła "Nie mam dokąd wracać" do konkursu premier w Opolu. Info z jej instagrama.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: spot_me »

Ktos kiedys pisal, ze nie wie co sie dzialo w GTNL. Tutaj tylko niektore fragmenty:
https://www.youtube.com/watch?v=gaVs40UKA4c
Nie rozumiem jak produkcja zezwalala na taki jawny bullying na oczach tysiecy widzow.
Ktos inny tez tu pisal, ze 'Jusia', 'Kinia' i 'Edzia' to kulturalne zwroty. Chyba tylko jak sie ma charakter podobny do Rabczewskiej i jej rozumienie kultury.
Teraz to juz nie tylko pani od plastikowych penisow ale i od 'analnego napiecia'.

Dodano po 3 minutach 39 sekundach:
Gosia1423 pisze:Na Pudelku są skreeny z jej Insta Story
Komentarze mowia wszystko.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

spot_me pisze:Ktos kiedys pisal, ze nie wie co sie dzialo w GTNL. Tutaj tylko niektore fragmenty:
https://www.youtube.com/watch?v=gaVs40UKA4c
Moim zdaniem, to było czasami zabawne.
Justyna nie umiała się wtedy odnaleźć w starciu z Dodą.
Była sztuczna i przegrywała.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Angie29, znów napisałeś, że TVN i Szulim oczerniali Dodę. Tylko że to naprawdę nie było oczernianie, bo nic nieprawdziwego tam nie zostało powiedziane. I jest różnica między osobą pracującą na niższym stanowisku w urzędzie miasta a radnym/kandydatem do Sejmu. :)

Odnośnie do sprawy z szantażowaniem Haidara sekstaśmami...
Nie wiem, nie oceniam. Trochę to kosmicznie brzmi, ale z drugiej strony, po Dodzie można się spodziewać wszystkiego.
Doda pisze:(...) I wbrew jego i pani prokurator sugestiom ,ów dildo nie aplikowałam osobiście.
Nie chcę komentować treści, bo tu nie ma czego komentować, tym razem wolę skupić się na formie. :PP
Po pierwsze, Doda od lat nie może się nauczyć, że spację stawia się po przecinku, a nie przed.
Po drugie, Doda należy do osób, które nie wiedzą, że zaimek "ów" się odmienia. Często spotykam się z tym, że ktoś zamiast napisać np.: "z ową kobietą", pisze: "z ów kobietą", i zastanawiam się, skąd się to bierze.
Po trzecie, rzeczownik "dildo" też się odmienia. Prof. Mirosław Bańko pięknie to wytłumaczył:
Mirosław Bańko pisze:Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce.
Doda w jednym zdaniu popełniła aż 3 błędy. Powinna była napisać: "I wbrew jego i pani prokurator sugestiom, owego dilda nie aplikowałam osobiście". :)

Jeśli Doda zgłosiła Nie mam dokąd wracać do konkursu Premier w Opolu, to fajnie, bo lubię tę piosenkę. Zastanawiam się tylko, co to za "premiera opolska", skoro utwór wyszedł w styczniu.
spot_me pisze:Ktos inny tez tu pisal, ze 'Jusia', 'Kinia' i 'Edzia' to kulturalne zwroty. Chyba tylko jak sie ma charakter podobny do Rabczewskiej i jej rozumienie kultury.
Chyba żartujesz. :)
Nie masz w rodzinie czy wśród znajomych żadnej Kingi? Tak jak na Annę mówi się "Ania", tak na Kingę mówi się "Kinia".
Co do "Edzi"... Na naszym forum są 4654 posty, w których pada słowo "Edzia". Mało tego, sama Edyta nieraz mówiła o sobie "Edzia".
A co do "Jusi"... Doda rozsławiła to określenie wobec Steczkowskiej, nadając mu negatywny wydźwięk, ale pamiętam, że kiedy rok wcześniej Justyna tańczyła w "Tańcu z gwiazdami", fani na widowni kibicowali jej w stylu: "Jusia, daj czadu!" i nikt się nie obrażał.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: spot_me »

Piter pisze:Justyna nie umiała się wtedy odnaleźć w starciu z Dodą.
Była sztuczna i przegrywała.
O kazdej przesladowanej osobie mozna powiedziec, ze zachowuje sie nienaturalnie i dlatego przegrywa.
Kazdy bully widzi cos smiesznego w swym postepowaniu :shock:

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
Piter pisze:Co do "Edzi"...
Edyta w Voice wyraznie powiedziala, ze nie zyczy sobie by tak na nia mowiono. Pudelek stworzyl ta ksywke dla niej bo jest przesmiewcza i niefajna.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

spot_me pisze: O kazdej przesladowanej osobie mozna powiedziec, ze zachowuje sie nienaturalnie i dlatego przegrywa.
Kazdy bully widzi cos smiesznego w swym postepowaniu :shock:
Prześladowani to byli Żydzi w III Rzeszy, nie ponosi Cię lekko fantazja/ nieumiejętny dobór słów?
Doda była dla niej po prostu niemiła i czepliwa, ale wzajemnie, a do tego Jusia się sama o to poprosiła.
Swoją drogą filmik pt. "Dobre teksty Dody", ale akurat lepiej wypada wg mnie na nim Justyna. Po Dodzie wyraźnie widać zawziętość i upór maniaka. Ciekawe, ile obu zapłacono za zrobienie takiej szopki, skoro to nie był spontan.

Mi się podoba "Edzia", nic nie wiedziałem, że jej nie xD Edzia-pedzia.
Mnie osobiście denerwuje zdrabnianie, ale już tylko w złośliwym kontekście, jeśli życzliwie, to już nie narzekam. A jak miała do niej mowic, Justynko, Justyno?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:Mi się podoba "Edzia", nic nie wiedziałem, że jej nie xD
Wiem, że Ci się "Edzia" podoba, bo kiedyś nawet założyłeś temat Co by Edzia zrobiła.... :)

Odzywki Dody do Justyny w "GTNL" były chamskie, ale "co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr". Na szczęście dzisiaj obie już nie bawią się w żadne docinki wobec siebie.
Swoją drogą, dwa ostatnie koncerty Justyny w moim mieście zostały odwołane - niedawno koncert "Maria Magdalena", a jesienią 2017 koncert muzyki filmowej. Tak więc to dzięki Dodzie i jej pomysłowi na koncert "Artyści przeciw nienawiści" miałem jedyną możliwość zobaczyć i posłuchać Justyny u siebie. :lol3:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

spot_me pisze:
Piter pisze:Justyna nie umiała się wtedy odnaleźć w starciu z Dodą.
Była sztuczna i przegrywała.
O kazdej przesladowanej osobie mozna powiedziec, ze zachowuje sie nienaturalnie i dlatego przegrywa.
Kazdy bully widzi cos smiesznego w swym postepowaniu.
Myślę, że nie o każdym. Justyna wielkopańsko udawała, że ją to bawi, zamiast szczerze powiedzieć, że jej to przeszkadza. Może gdyby wykaźała się większym dystansem...
wiedziala chyba też na co się pisze, wchodząc do tego programu.

Tak czy siak, ray ma rację ten konflikt już jest nieaktualny. Kosztował Justynę kilka podróży do Indii, wiele godzin medytacji, ale przebaczyła Dodzie. Swoją drogą, gdy tak o tym opowiadała, miałem wrażenie, jakby doznała jakiejś ogromnej krzywdy. Albo chciała pokazać, jaka jest uduchowiona.

PS. O Edzi to ray pisał, nie ja. Nie wkładaj mi w cudzysłów jego słów, na Boga! :lol3:
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: tomek7 »

I pomyśleć, że osoba pisząca w taki wredny sposób na insta namawiała do STOP nienawiści :shock: Hipokryzja w każdym calu. :lol3:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: Flux »

Justyna nerwowo się śmiała, próbowała odgryzać zachowując jednak klasę i tuszować nerwy, ale widać było w każdym odcinku, ile ją to kosztuje. Dodę rozjuszyło jedno zdanie prowadzącej: "Dorota, jak oceniasz występ swojej największej muzycznej rywalki?" [Gosi Andrzejewicz] i po tym poszła lawina. Nie sądzę, żeby to zestawienie jurorki z uczestniczką było złośliwym przytykiem, ale tak zostało odebrane. Steczkowska musiała później znosić uwagi m.in. na temat swojego wyglądu, charakteru czy nieumiejętności jazdy na łyżwach. Przykro się to oglądało i to zdecydowanie Justyna była zmuszona się bronić. Wyobraźcie sobie taką sytuację na wizji co tydzień, raczej mało komfortowa. Zresztą wielokrotnie po zakończeniu emisji JS była pytana o tę sytuację, porównując ją do ciosu pięścią w twarz. Justyna jednak wyciągnęła lekcję i przepracowała złe emocje. Dorota nieco dojrzała i myślę, że nie powtórzyłaby tego. Dobrze, że ten etap mamy za sobą. Nie są to chlubne momenty karier żadnej z pań.

PS. Steczkowska miała bezpośrednią styczność z Rabczewską a jakie jest zarzewie konfliktu z Górniak, który diwa tak chętnie podgrzewa?
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Jakże popieram mojego przedmowce święte słowa.
Było i nie ma. Amen. Też zastanawiam się jak mozna oceniać konflikt Dody z Edzia skoro namacalnie nie rozmawialy ze sobą tylko gdzieś jedna zaczęła to druga ze słyszenia odbiła piłkę i tak w kółko. Niemal jak dwie
Glupiutkie dziewczynki wyzywajace się na podwórku u cioci Jadzi. Cóż tu komentować nie warto ale świadczy o obu Paniach.
ODPOWIEDZ