Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

Sebuch pisze:Ray, z Rodowicz chyba konflikt zażegnany, bo bardzo miło się do niej odniosła na planie "Hit, Hit, Hura", chwaliła jej występ i piosenkę.
Potem jeszcze chwaliła się, że Maryla zaprosiła ją na swój "przepiękny" jubileusz Opolu.
I to było kłamstewko, bo Maryla wcale nie zaprosiła Edyty na swój jubileusz w Opolu.
Kiedyś po koncercie Maryli zapytałem ją o to i odpowiedziała mi, że to TVP chciała występu Edyty na tym jubileuszu.
Jakiegoś wielkiego konfliktu między Marylą a Edytą nie było, to portale plotkarskie zrobiły z tego aferę, bo konflikty gwiazd (zwłaszcza kobiet) zawsze generują dużą klikalność. Dlatego też teraz tyle się pisze o konflikcie Wołejnio i Kołakowskiej. :)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Marrcino »

Ciekawe czy Edyta ogląda kolejne odcinki Agenta :D
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Gosia1423 »

Marrcino pisze:Ciekawe czy Edyta ogląda kolejne odcinki Agenta :D
Nie sądzę 8)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Flux »

Po co miałaby to czynić, skoro wszystkie odcinki z jej udziałem już wyemitowano? :PP Skok na kasę, tfu!... tj. w przepaść, już zaliczony więc na pewno nie śledzi dalej. Podobnie jak nie interesują jej dalsze poczynania jej podopiecznych z The Voice, kiedy sezon się zakończył. A jeśli już, to tylko do tego stopnia, który pozwala jej się podpisać pod sukcesami Roxie czy Sarsy :P
King
Hope for us
Hope for us
Posty: 33
Rejestracja: 22 maja 2019, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kasztany
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: King »

Dziś (a raczej wczoraj) TVN wyemitował finał Agenta z udziałem Edyty. Biedna musiała siedzieć i wysłuchiwać wspomnień zadań w których nie brała udziału :roll: Za to opowiadała o Allanie i jego reakcji na jej skok z klifu :d
Gosia1423 pisze:
Marrcino pisze:Ciekawe czy Edyta ogląda kolejne odcinki Agenta :D
Nie sądzę 8)
Powiedziała coś w stylu, że gdy oglądała odcinki nagrane po jej odejściu, to myślała, że nie mogłaby brać w tym udziału (chociaż mogłem coś pomieszać). Co oczywiście nie oznacza, że mówiła prawdę i rzeczywiście oglądała ;-)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: ray »

King pisze:Za to opowiadała o Allanie i jego reakcji na jej skok z klifu :d
I powiedziała dokładnie to samo, co w wywiadzie dla "Vivy!":
Edyta Górniak pisze:Niecierpliwie czekałam na reakcję syna. Ale mój 15-letni Allan powiedział tylko: „No, spoko".
:roll:

Teoretycznie Rusin mogła też zapytać Sadowską i Kołakowską, jak ich dzieci zareagowały na skok mamy z klifu. Ich pociechy są młodsze od Allana, więc na nich to mogło zrobić większe wrażenie.
Podejrzewam jednak, że Edyta została zapytana o reakcję Allana, bo ciężko byłoby ją zapytać o cokolwiek innego - poza skokiem w przepaść ona niczym się nie wykazała w tym programie.
Monia2019
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 16:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w "Agent - Gwiazdy"

Post autor: Monia2019 »

co jak co, ale ona jest delikatna. Wyszło jak wyszło z udziałem w tym programie.
ODPOWIEDZ