Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Czyli jak stawiała budę dla psów Violetty Villas, to tylko dla własnego ego?
Cristof006
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Cristof006 »

ray pisze:
Piter pisze:Mnie tam cieszy, że płyty akustycznej nie będzie (nigdy w nią nie wierzyłem). Nie lubię odgrzewanych kotletów i odcinania kuponów u tak niepłodnych wykonawców.
Ja też w nią nie wierzyłem. Już jesienią pisałem, że prawdopodobnie tej płyty nie będzie. I Miko wtedy wpadał w agresję. :lol3:
Wolałbym jednak, by ta płyta powstała. Jesienią Edyta była w świetnej formie wokalnej, stworzono piękne aranże Dotyku, Tylko Ty, Kolorowego wiatru... Warto by to wydać, byłaby pamiątka na lata.
Skoro trudno jej zgrać terminy z zespołem, by wejść do studia to mogłaby przecież nagrać DVD koncertowe z trasy. Wystarczyłoby tylko zorganizować ekipę do sfilmowania. Takiej płyty Edyta jeszcze w swoim dorobku nie ma, więc mogłaby coś w tym kierunku zdziałać.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Na relacji oprócz koncertów prywatnych i plenerowych oraz 10 przedłużających trasę, odpowiedziała na pytanie o książkę, którą aktualnie czyta i że nie słyszała jeszcze najnowszej piosenki Roksany.

Co do płyty akustycznej to nagra ją w trakcie prób do przedłużonej trasy. Teraz nie może zgrać terminów z muzykami, bo w czasie kiedy to byli umówieni na nagrywanie, była chora.

Jej pobyt w Stanach jest związany z jakąś niespodzianką. Na razie "manager" nie pozwolił jej zdradzić szczegółów. Wszystko wskazuje na to, że nagrała jakiś nowy materiał.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Edyta wzięła udział w nagraniach programu dla TVP Europa da się lubieć.
Sreberko
Hope for us
Hope for us
Posty: 29
Rejestracja: 03 gru 2012, 14:33
Ulubiony album: Perłą
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Włocławek

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Sreberko »

Gosia1423 pisze:Na relacji oprócz koncertów prywatnych i plenerowych oraz 10 przedłużających trasę, odpowiedziała na pytanie o książkę, którą aktualnie czyta i że nie słyszała jeszcze najnowszej piosenki Roksany.

Co do płyty akustycznej to nagra ją w trakcie prób do przedłużonej trasy. Teraz nie może zgrać terminów z muzykami, bo w czasie kiedy to byli umówieni na nagrywanie, była chora.

Jej pobyt w Stanach jest związany z jakąś niespodzianką. Na razie "manager" nie pozwolił jej zdradzić szczegółów. Wszystko wskazuje na to, że nagrała jakiś nowy materiał.
A jaką książkę :edi: aktualnie czyta???
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Joseph Murphy - Potega Podswiadomosci.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: dorota »

spot_me pisze:Joseph Murphy - Potega Podswiadomosci.

ulala, też to "aktualnie" czytam :ciotki:
hi hi
Awatar użytkownika
Skyfury
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:58
Ulubiona piosenka: Kolorowy Wiatr
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Skyfury »

ray pisze: Tylko że przecież piosenkarze, aktorzy, dziennikarze, pisarze to też obywatele, który mają prawo do wyrażania swojego zdania. I dotyczy to wszystkich - nie tylko tych, którzy są przeciw obecnej władzy, ale też tych, którzy ją popierają.
Oczywiście, że mają prawo, mają też jednak obowiązek wiedzieć, że to co mówią staje się bardzo często wyznawaną prawdą przez rzesze ich fanów czy też obserwatorów. Dlatego powinni przykładać większą uwagę do tego co mówią, bo częstą plotą pieprzoty.
Nasza typowa mentalność, nie znam się ale się wypowiem. To mnie drażni.

ray pisze:Zacytuję tutaj Karolinę Korwin Piotrowską, w końcu ona jest po historii sztuki:
Karolina Korwin Piotrowska pisze:Cała ta historia pokazuje jedno: jesteśmy młotami, jeśli chodzi o rozumienie sztuki współczesnej. Chociaż tu mówimy o czymś, co powstało kilkadziesiąt lat temu! Ale przy Abramowic tez robili egzorcyzmy. Niezrozumienie.
To, ze czegoś nie rozumiem, nie oznacza, ze jest złe. Nie trzeba, jak w M jak miłość, mieć wytłumaczone wszystko, rozumieć wszystko, sztuka współczesna, to nie uładzona komedia romantyczna, to nie szablon, ani prosta układanka.
To, ze czegoś nie rozumiesz, nie oznacza, ze jest złe. Jest po prostu inne. Odpowiada może innej wrażliwości. Nie każdy musi rozumieć wszystko, daj sobie wolność do tego, by powiedzieć NIE WIEM. Masz prawo tego nie rozumieć. Obowiązkiem Artysty a nie kopisty jest zostawić przestrzeń, jak największą, do interpretacji dla odbiorcy. O tym nie pamiętamy.
ray pisze:Mhmmm, myślę, że ona bardzo dobrze to ujęła. Przyznaję, że ja też nie rozumiem wielu dzieł sztuki współczesnej, zwłaszcza sztuki krytycznej, ale nie neguję ich z tego powodu. Nie wychodzę z założenia, że ta sztuka jest nastawiona wyłącznie na kontrowersje, albo że to po prostu zwykła tandeta.
Mogę coś rozumieć i może mi się to nie podobać, tak samo jak mogę czegoś nie rozumieć i równie subiektywnie mogę stwierdzić że mi się to coś podoba albo nie. Czy to jest sztuka taka siaka czy owaka to nie ma żadnego znaczenia.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Wczoraj podczas krotkiego live'a, Edyta powiedziala, ze zostala poproszona o wykonanie dwoch piosenek podczas Opola 2019 - 'To nie ja' oraz 'Zly chlopak'. Jestem ciekawy jak zaprezentuje sie w tym drugim.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

spot_me pisze:Joseph Murphy - Potega Podswiadomosci.
W zeszłym roku tę samą książkę polecała Justyna Steczkowska:
https://www.instagram.com/p/BjkpnmZlWe3/
Okazuje się, że Diwy czytają to samo. ;-)
spot_me pisze:Wczoraj podczas krotkiego live'a, Edyta powiedziala, ze zostala poproszona o wykonanie dwoch piosenek podczas Opola 2019 - 'To nie ja' oraz 'Zly chlopak'. Jestem ciekawy jak zaprezentuje sie w tym drugim.
Pewnie więc Edyta wystąpi jako gość specjalny podczas Debiutów.
Kiedy 4 lata temu śpiewała w Opolu kawałek Złego chłopaka, nie umiała za bardzo tekstu. Teraz będzie miała okazję się zrehabilitować. :PP

Na Insta Edyty pojawił się fragmencik z próby do jutrzejszego występu w "Tańcu z gwiazdami". Faktycznie będzie I have nothing.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Edyta zrobiła w nocy krótkiego live’a podczas powrotu z Wałbrzycha do Warszawy. Dziś ma w stolicy koncert na otwarciu Kasyna czy coś takiego. Zapewne koncert zamknięty. Powiedziała ze cieszy się z koncertu w Wałbrzychu bo w woj wałbrzyskim się urodziła i nigdy nie występowała w tym mieście. Szczęśliwa ze jej gość Reni J zgodziła się z nią wystąpić. Podziwia ja ze wróciła na scenę po kilku latach nieobecności bo jej dzieci już podrosły. Widać było ze jest bardzo zadowolona z koncertu. Powiedziała tez ze koncertem w Walbrzychu zapoczątkowała serie koncertów letnich.
Może ktoś więcej napisze jak było tam na miejscu???
Szkoda ze nadal nie ma pełnej listy wszystkich wystąpień Edyty na insta czy na FB.
Panie asystencie Marcinie hellooo? :roll:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

tomek7 pisze:Dziś ma w stolicy koncert na otwarciu Kasyna czy coś takiego. Zapewne koncert zamknięty.
Tak, to był koncert zamknięty - z okazji drugich urodzin kasyna w hotelu Hilton.
Na Instagramie pojawiło się kilka urywków z tego występu:
Kasztany: https://www.instagram.com/p/Bx7mn1QH5eo/
Nie proszę o więcej: https://www.instagram.com/p/Bx8CzRZhqrz/
To nie ja: https://www.instagram.com/p/Bx6PxN2HglA/
Nothing else matters: https://www.instagram.com/p/Bx5uK3Xnrry/
Wicked game: https://www.instagram.com/p/Bx7edIzIfdq/
Edyta zaśpiewała też wczoraj (You make me feel like) A natural woman.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Sebuch »

Wow, bardzo dobre wykony. I ta publika jakaś taka rozspiewana :) "NEM" mnie się bardzo podoba!
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

Edyta zdradziła na IG, że w sierpniu wyda nowy singiel :)
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Sebuch »

Podała więcej szczegółów? Tytuł? Albo czy to utwór filmowy? Jakiś duet?
ODPOWIEDZ