Dni Wałbrzycha 2019

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Dni Wałbrzycha 2019

Post autor: spot_me »

Zdaje sie ze ta nagla bliskosc z Reni ma cos wspolnego z Tomaszem Mazurkiewiczem. Tomasz z Reni lajkuja wszystkie swoje posty na Insta. A moze to Reni przedstawila Edycie Tomasza jako swojego starego znajomego?
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Dni Wałbrzycha 2019

Post autor: Madziaa »

Doliczyłam się tylko 8 piosenek. Jeśli coś pominę, to z góry przepraszam ;-)
Jestem kobietą
Teraz tu
Nie proszę o więcej
Kasztany
Wicked game
Your high
Impossible & Jak najdalej
To nie ja (bis)
Plus trzy swoje utwory zaśpiewała Reni i jeden wspólnie z Edytą- Nigdy Ciebie nie zapomnę
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Dni Wałbrzycha 2019

Post autor: Nuklodem »

Występ z Reni jest genialny, tyle dobrej energii, tańca, zabawy! Szkoda, że tylko jeden utwór zaśpiewały razem.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dni Wałbrzycha 2019

Post autor: tomek7 »

Nie no w WG Edyta jest genialna. Zrobiła z tego przeboju zupełnie inny, (swój) świetny utwór.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Dni Wałbrzycha 2019

Post autor: ray »

Duet Edyty i Reni w całości:
https://www.youtube.com/watch?v=QUpz6_mc_zU

Naprawdę fajnie to wyszło. Zgadzam się, że szkoda, że tylko jedną piosenkę razem zaśpiewały.
Na koniec Reni powiedziała do Edyty: "Dziękuję Ci za wszystkie nasze wspólne wieczory, dni"... Może Reni pracowała przy tym nowym singlu Edyty, który ma się pojawić w sierpniu? :hmmm:

A tutaj jest skrót całego koncertu - urywki właściwie każdej piosenki poza To nie ja:
https://www.youtube.com/watch?v=ftHBsHjD35g

W ostatniej minucie tego filmiku Edyta przedstawia swoich muzyków i to są ci sami, którzy jesienią towarzyszyli jej na trasie akustycznej: Paweł Tomaszewski, Radosław Pendziałek, Grzegorz Kańtoch i Tomasz Kańtoch. Następnego dnia Tomaszewski i Pendziałek wystąpili z Edytą na koncercie zamkniętym w Hiltonie w Warszawie. Skoro więc spędzają razem tyle czasu, na pewno daliby radę ustalić termin nagrania płyty akustycznej, gdyby chcieli. :PP
W zeszłym roku na koncercie w Białymstoku kierownikiem muzycznym zespołu Edyty był Grzegorz Urban, na koncercie w Wągrowcu - Marcin Urban, a teraz - Paweł Tomaszewski. Muzycy się zmieniają, ale program koncertów - nie. ;-) Jako intro cały czas wykorzystywany jest ten sam filmik, od którego 4 lata temu zaczynały się koncerty "Love2Love", zawsze pojawia się Jestem kobietą z syrenami, Teraz-tu w remiksie Matheo czy Your high z wizualizacją z tekstem piosenki.
Plenerowe koncerty Edyty są bardzo krótkie (max 10 piosenek) i od lat opierają się na tych samych schematach, ale i tak dobrze, że w ogóle są. Przypadkowy widz powinien być zadowolony. I dobrze, że Edyta nie śpiewa już na bis Co mi Panie dasz, tylko To nie ja.
ODPOWIEDZ