Szafa Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szafa Edyty

Post autor: MacLean »

Jaka znowu porażka? Rzygać się chce od wymysłów tych wszystkich modowych znaffców.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Szafa Edyty

Post autor: Nuklodem »

Dla mnie całkiem ok, a dzięki uroczemu loczkowi, twarz :edi: wygląda lekko i świeżo.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Szafa Edyty

Post autor: ray »

Mnie się ta stylizacja nie podoba, choć z drugiej strony rozumiem, że to na potrzeby "The Voice Kids".
Miesiąc temu Edyta występowała na planie tego programu w sweterku z myszką Mickey.

Kiedy Edyta miała 20 lat nie ubierała się infantylnie, kiedy miała 30 lat - też nie, dopiero koło czterdziestki zaczęła ubierać się jak nastolatka czy wręcz dziewczynka.
Jeżeli ona chce pokazać, że ma do siebie dystans, to niech po prostu zacznie odpowiadać szczerze na pytania o muzykę zamiast ciągle robić z siebie dzidzię piernik. :)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Szafa Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Takie lekko butne ubranka na spóźnioną gimnazjalistkę bardziej do niej pasują niż "kobiece" ciuchy dla pań w średnim wieku - i widocznie lepiej się w nich czuje. Zwłaszcza do jej aktualnej sytuacji zawodowej i osobistej jakoś bardziej mi pasuje taki styl niż gdyby usiłowała przebrać się za poważną osobę.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Szafa Edyty

Post autor: Katarzynaa »

Co do stylizacji Edi na koncercie Top of the top uważam, że błędem były buty. Te srebrne z poprzednich koncertów nie były za ciężkie lub w zestawieniu z pozostałą częścią stroju wyglądały dobrze. Natomiast te czarne nie dość, że optycznie skróciły nogi to jeszcze optycznie je pogrubiły. Jasny dół (srebrne kozaki) w zestawieniu ciemnej karnacji Edi wyszły na plus, natomiast te czarne dały efekt nabitej, solidnej nogi. Dużo lepiej byłoby gdyby miała sandałki na szpilce, klasyczne szpilki albo kozaki, ale wyższe, do kolana/kawałek za kolano. Ewentualnie, byłoby lepiej gdyby były na wyższym obcasie/szpilce, ale wątpię. Ta długość i kolor nie są dla niej.

Sukienka szału nie robiła, po prostu ładna, dobrana dobrze do figury. Natomiast zaskoczyła mnie fryzura. Pierwsza myśl, o co chodzi. Po chwili, że bardzo ładnie, świeżo i młodo, adekwatnie do koncertu w charakterze dance. Tak samo jak występ, stylizację razem oceniam na 4+ (w skali od 1-6).

:)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Szafa Edyty

Post autor: Marrcino »

A jak Wam się podobała kreacja Roberta Czerwika? Ja myślałem ze to Rubasinskiej :ha:
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Szafa Edyty

Post autor: michal.p »

Nie przepadam za Edytą w takich ,,pogrubiających'' kieckach, nawet jeśli podkreślają jej nogi. Niemniej w tej kreacji wyjątkowo mi się podobała, może dlatego, że lubię Ją w białym :P No i pokazała swoje boskie nogi. :edi:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Szafa Edyty

Post autor: IgaAga »

piekna :)
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Szafa Edyty

Post autor: Mist »

Ktos wie jakiej marki jest zegarek Edyty ten zloty z czarna tarcza?
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: Szafa Edyty

Post autor: duke »

Czy ktoś wie czy współpraca z Czają -stylistką też ulegla rozpadowi w jakichs dramatycznych okolicznościach? Wydaje sie ze stylizacje w voice robila jej dziewczyna ktora byla asystentka Czai ale bardziej to wygladalo na wrogie przejecie niz przysluga...
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szafa Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Wiem tylko tyle, że Czaja też już z Edytą nie współpracuje. Ale dlaczego? To można tylko się domyślać.
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Szafa Edyty

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Czaja nie obserwuje już Edyty na instagramie i z tego co pamietam, lajkowała posty ludzi którzy twierdzili ze współpraca z :edi: to koszmar, wiec raczej nie rozstały się w sympatycznych okolicznościach
ODPOWIEDZ