Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Nie wiem czy miała gust muzyczny kiedykolwiek, natomiast podróżuje z młodzieżą i na siłę próbuje im dotrzymać kroku, nie zna drugiej takiej artystki w Polsce, która robi telenowelę ze swojego życia.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

michal.p pisze:A dziś dla odmiany w drodze do Kazimierza :edi: słucha Smolastego :shock: ja nie wiem co ona ;p Czyżby jej się gust muzyczny ostatnimi czasy zmienił :?:
Bo nazwal ja ''Krolowa'' wiec polechatane ego Edyty w ramach wdziecznosci postanowilo podpromowac chlopaka :ha:
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: michal.p »

Gdyby kogoś to interesowało to na koncie Edi na Instagramie zaczęła się transmisja live z dzisiejszego koncertu z Kazimierza :)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Piekne dzwieki byly tez na probie <3
http://www.instagram.com/p/Bzm2vhWD_gf/

A tu jeszcze WG z koncertu:
http://www.instagram.com/p/BzoSPXBDh0K/

Jak ja sie ciesze, ze ona ma ten zespol na te koncerty.
Tylko powinna jeszcze z nimi nagrac plyte. :P
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

michal.p pisze:A dziś dla odmiany w drodze do Kazimierza :edi: słucha Smolastego :shock: ja nie wiem co ona ;p Czyżby jej się gust muzyczny ostatnimi czasy zmienił :?:
To Wieczorek zapodaje muzę :nutki:
Cristof006
Hope for us
Hope for us
Posty: 35
Rejestracja: 20 cze 2017, 21:41
Lokalizacja: Kielce

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Cristof006 »

Miley Cyrus dodała na swoje insta story filmik Edyty :p
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marek »

Wzięła na swój pokład młodszych od siebie i próbuje być taka jak oni. Może przez chwilę to było zabawne ale z takim towarzystwem daleko nie dojedzie. Kasa, kasa, kasa.... Młodzi wybiją się trochę przy niej (patrz Sablewska) i po zabawie pójdą w swoją stronę.
Niestety ale powolny upadek i brak pomysłów na przyszłość; nie ma przy niej odpowiednich ludzi. Ona lubi takich, którzy zgadzają się z nią i przytakują z zachwytu. Innych usuwa.
Zresztą niech robi co chce i tak już nigdy nie osiągnie tego, co w latach dziewięćdziesiątych.
wracamtuznów
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2019, 1:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wracamtuznów »

Moim zdaniem od jakiegoś czasu Edyta prowadzi swój Instagram znacznie lepiej niż kiedyś i robi wiele z rzeczy, których brak był tutaj wielokrotnie zarzucany. Na instastory były informacje o wszystkich koncertach plenerowych, było muzyczne podgrzewanie atmosfery poprzez filmiki z prób, dużo fragmentów wystąpień muzycznych i koncertów a nawet live z koncertów się zdarzały + Teraz Edyta przypomina swoje stare piosenki i klipy wrzucając ich fragmenty na insta. Moim zdaniem idzie to w naprawdę dobre stronę a to, że wciąż jest tam dużo Edytowych mądrości i prywaty odbieram pozytywnie, bo Edyta taka już jest i ten ten profil jak dla mnie jest bardzo zgodny z nią
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: michal.p »

Bez dwóch zdań, ma dobre relacje z fanami na instagramie. Odpisuje na komentarze, udostępnia relacje (Bogu dzięki nie tylko nastoletnich fanek). I super, że przypomina swoje utwory, zwłaszcza te mniej znane jak Find Me czy nawet On The Run. Jakby nie patrzeć to jest jakaś promocja, szkoda tylko, że spóźniona 7 lat :(
I z pewnością lepiej ogląda się jej dawne teledyski niż relacje, na których oznacza Malika czy innych muzyków. Jakkolwiek mogło to być zabawne za pierwszym razem, to z czasem robi się żenujące. :edi: powinna wiedzieć, że spośród publiczności Malika fanów jej raczej nie przybędzie...
I bez wątpienia brakuje teraz jakiekolwiek zapowiedzi nowego singla... za mniej niż miesiąc premiera, a u Edi cicho. Liczyłem, że wreszcie zobaczymy konkretny teledysk, dobry numer, a Diva zaprezentuje nam choć zdjęcia z planu teledysku czy kawałek utworu, a tu nic... No cóż, przykre.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Pawel »

michal.p pisze: zdjęcia z planu teledysku
z planu czego? :)
a po co ;-)
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Jest trochę lepiej, ale ewidentnie brakuje zapowiedzi i podgrzewania atmosfery związanej z nowym singlem. Mam nadzieję, że ktoś z teamu to odczyta i odpowiednio zareaguje ;)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: A różne takie

Post autor: spot_me »

Edyta się urlopuje. Z insta wynika, że wraca dopiero na festiwal 14go sierpnia. Czyli będzie jak zawsze - premiera nowego singla na żywo bez wcześniejszej premiery radiowej i bez klipu. Nic się u Edyty nie zmienia.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

spot_me pisze:Edyta się urlopuje. Z insta wynika, że wraca dopiero na festiwal 14go sierpnia. Czyli będzie jak zawsze - premiera nowego singla na żywo bez wcześniejszej premiery radiowej i bez klipu. Nic się u Edyty nie zmienia.
Może sama wie, że nie warto w niego inwestować?
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Zbliża się premiera singla, a oni wszyscy na wakacjach... Edyta, Wieczorek, Sowa...

Nawet Magda z jej teamu napisała pod zdjęciem:
Edi już gotowa na kolejne wakacje
Czyli już teraz zapowiada się klapa...
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Grzegorz »

Trudna sprawa z tą promocją... promocja widmo, ale to już sprawa Edi, skoro tak chce dba o swoją muzykę i fanów. Smutne, ale prawdzie. Oby chociaż ten utwór był na miarę Jej talentu i spodobał się fanom i nie tylko fanom. Czekam grzecznie :)
ODPOWIEDZ