Sunrise Festival 2019

Kołobrzeg, niedziela 21 lipca

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Katarzynaa »

Marek pisze:Po filmikach z insta widać, że Edee czuje się na tym festiwalu jak ryba w wodzie.
Tyle zostało z niej divy, co z Chylińskiej rockmanki.
Yyy.. Przecież Edyta zawsze śmiała się z tej divy to raz a dwa zawsze mówiła że nie zamknie się na jeden gatunek muzyczny i jeden styl śpiewania. Już tu nie raz pisałam że rzadko kto może sobie na to pozwolić i dlatego śpiewa w określony sposób, Edyta nie musi tego robić i całe szczęście. Ja bardzo doceniam to że mogę ją słyszeć w różnych odsłonach i słuchać jej muzyki także podczas zabawy czy imprezy.
Fanka4
Hope for us
Hope for us
Posty: 25
Rejestracja: 03 sty 2019, 15:45
Ulubiona piosenka: Król
Lokalizacja: Poznań

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Fanka4 »

To jest właśnie super. :edi: łączy różne gatunki muzyczne i w każdym pokazuje nową, równie interesującą odsłone
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Gosia1423 »

Fajna, nowa odsłona. Może ktoś wrzuci jej występ w lepszej jakości ;)

Według plotek:
Edyta wspaniale się odnalazła na tej imprezie, doceniła jej fantastyczny klimat i już można potwierdzić, że w 2020 roku znów wystąpi
https://www.pudelek.pl/artykul/149288/t ... 5362953:v3
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Katarzynaa »

Fanka4 pisze:To jest właśnie super. :edi: łączy różne gatunki muzyczne i w każdym pokazuje nową, równie interesującą odsłone
Dokładnie tak <3
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: michal.p »

Hmm, może lepiej żeby tam nie wracała :(
Mimo licznych zachwytów ludzi, na profilu Sunrise na IG na Edytę sypie się niezły hejt, coś podobnego jak wtedy, gdy śpiewała Metalicę na Miss Polonia ,,jak ona śmiała się tu pojawić//jak ona może grać takie numery'', z tą różnicą, że wczorajszy występ był znacznie bardziej udany. Nie rozumiem ludzi...
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Gosia1423 »

Bo niektórzy hejtują z zasady... Patrząc na ujęcia publiczności, to raczej bardzo dobrze się bawili.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Marek »

Jak po niej jadą na insta pod zdjęciami na stronie festiwalu :shock: Lepiej tego nie cytować.

Artyści mający własne style są bardziej poważani. Mają swoją publiczność i dla niej tworzą oraz występują. Jeśli ktoś twierdzi, że wokalista rozwija się ponieważ śpiewa różne style muzyczne to niestety myli się bardzo. Do wszystkiego to znaczy do niczego. Wiele osób odbiło się od Edyty po łupankach które serwowała. Tą publiczność, którą zdobyła w latach dziewięćdziesiątych straciła w większości. A gdyby tak dalej pociągnęła współpracę z Jackiem, to osiągnęłaby więcej. Wystarczy spojrzeć jakim sukcesem cieszyła się Dumka, a jakim utworki typu Jak najdalej czy Consequences...

Na ten festiwal kiedyś chciałbym się wybrać. Nawet dla obejrzenia efektów świetlnych ale też dźwiękowych.
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Edyta wystąpiła wczoraj także podczas setu DJ Krisa - i to właśnie za ten występ obrywa, nie ten u boku Gromme’go.
Tutaj link do tego występu. Edyta pojawia się gdzieś od 44 minuty.
-> https://youtu.be/XNj99qBr4F4
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: michal.p »

Bo Edi niestety lubi przekombinować i ponieść się chwili... po cholerę właziła temu Krisowi na scenę, jak tam jeszcze Szpak był... Szkoda, niemniej nie wydaje mi się, aby zasłużyła na ten hejt.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Nuklodem »

Dla mnie na całe szczęście, bo to pokazuje jak silną jest osobą, brnie w to co kocha, poczuła zew wbić mu na scenę i to zrobiła, jest bardzo odważna, a dzięki temu nie raz powstawały mistrzowskie wykonania.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Gosia1423 »

Gromee i występ gościnny Edyty
https://youtu.be/ZC8VyidzHS0

Fearless (radio edit)
https://youtu.be/z2hYTOrD0Kk
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: endeven »

straszne to było. Gromee to dla mnie zwykła densowa tandeta. Kojarzy sie z takim najgorszym obrazem jakiejś ibizy, piana party i białych kozaków. Takiej sieczki zupełnie nie kupuję. Edyta w tym to było coś karkołomnego i bolesnego.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Sebuch »

Bardzo fajny występ, szczególnie "Sweet dreams" mnie porwało.
Fragment Edyta dodała na Instagramie.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: IgaAga »

Niestety nie uwiodła mnie Edyta tym występem. Nie moje klimaty. Przy takiej sieczce, każdy artysta może wystąpić z powodzeniem. :( :( :(
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Sunrise Festival 2019

Post autor: Flux »

Znów wyjdę na tego złego, co to pierwszy rzuca kamieniem, ale co mi tam. Każdy gra swoją rolę. Wybory artystyczne Edyty są dość dyskusyjne, żeby nie powiedzieć kontrowersyjne. Występ brzmi jak przeniesienie jej szaleństw karaoke z klubu w LA na dużą otwartą scenę w Polsce. O ile te pierwsze nie podlegają jakiejś formalnej ocenie, to tutaj mamy do czynienia z oficjalnym, publicznym występem. Może i czuje się tam dobrze, ale zdecydowanie tam nie pasuje. To nie takie całkiem nowe wydanie, po prostu bardziej tandetna odsłona tego, co w jakiejś mierze już znamy. Jak dotąd najlepszą oprawę elektroniczną zaserwował jej Dustplastic, Gromee to zdecydowanie niższe loty (ciekawe czy spiknęli się w Opolu czy w innych okolicznościach). Już kiedyś pojawił się pomysł DJ setów, ale na ich realizację zabrakło wizji i zapału. Teraz Edyta wraca z czymś takim. Stylizacja pamięta jeszcze współpracę z Nocnym. Szkoda, że EG wciąż operuje dość prostymi skojarzeniami. Elektronika = biała koszula, przydługi krawat, czarne przylegające portki lub ejtisowy kombinezon. No, jeszcze obowiązkowo słuchawki. Tymczasem nie czuć, by nasza gwiazda poświęciła czas, żeby naprawdę zagłębić się w muzykę, którą ponoć pokochała. To wciąż powierzchowna fascynacja. Teraz, kiedy zakumplowała się z Reni Jusis, ta mogłaby podsunąć jej jakieś lepsze bity. Podrzucić inspiracje. Super, jeśli dla Edyty jest to jakaś odskocznia, reset od oczekiwań publiczności. Faktycznie wyjście w Kołobrzegu na takiej imprezie wymagało pewnej odwagi. Szacunek, jeśli potrafi odciąć się od ślepego hejtu i nagonki. Jednak jest to też dla mnie dowód na jej zagubienie repertuarowe i brak własnego stylu. Jeśli muzycy, z którymi aktualnie współpracuje, wtłoczą ją we właściwe ramy, potrafi olśnić. Tutaj niestety nie błyszczy.

PS. nie mogło zabraknąć "everybody dance now!" :lol3: :edi:
ODPOWIEDZ