My way - Edyta robi prawo jazdy

Nowe reality show TVNu

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: B@r »

Na pewno na tym reality show diva zarobi więcej niż w Wojsie. Bo miała znowu proponowany udział w Wojsie. Przyjęła to, co się jej bardziej opłaca.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Flux »

W okrągły milion też nie wierzę ale jedno jest pewne, tak czy inaczej sumka ta nie jest mała. Swoją drogą to temat prawa jazdy ciągnie się od lat. Słyszeliśmy, że Allan namawia mamę do tego, że przeprowadzka do LA ją zmusi, że to jej postanowienie noworoczne itd. Nic jednak nie utwierdza tak postanowień diwy jak lukratywny kontrakt.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: IgaAga »

Niestety tylko kasa. Reszta zawsze jest dorobioną ideologią. :lol3:
Awatar użytkownika
Rad.
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 271
Rejestracja: 03 gru 2012, 13:42
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Rad. »

Oj tam kasa od razu.
Pewnie chce sobie zrobić prawko, żeby mogła jeździć sama po chleb do Justyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Angie29 »

Edzia jest the best... Oglądałem wywiad z nią na YouTube i opowiadała o nowym programie i o tym jak to ona nie może śpiewać Andromedy na żywo bo po przejściach z Donatanem utwór stracił moc haha co ona bierze, gdzie się leczy bo jestem w szoku. Strasznie cyniczna do tego podczas wywiadu na temat programu o Nauce jazdy często dawała angielskie wstawki i miałem wrażenie, że oglądam wywiad z Joanna Krupa.. Ba edzia nawet zapomniała jak jest po polsku,, Kierownica, ''
Hello ona tam w Ameryce siedzi od dziecka czy jak?? Pytam się i zastanawiam co jej się stało, gdzie ta Edyta sprzed 10 - 15 lat, nie da się jej oglądać a byłem jej wielkim fanem do niedawna....
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: IgaAga »

To prawda niesamowita kłamczuszka. Ponoć z Kubą Badachem spotkała się pierwszy raz na koncertach dla PKO, więc domyślam się, że nie są w bliskiej relacji a wisiała na nim i tuliła sie jak do swojego chłopaka. Szkoda, że Kuba tez nie zrobił z tego brukowej afery,
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: michal.p »

https://www.pomponik.pl/plotki/newsamp- ... Id,3138391
Japi***ole...
Mam nadzieję, że to taki sam nius jak to, że Maryla Rodowicz inwestuje w konie...
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Pawel »

Nie ma co się podniecać przecież ten program jak każdy inny będzie wyreżyserowany od początku do końca
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Marrcino »

Niestety tutaj diva nie będzie mogła odejść w drugim odcinku ugh oh no :roll: :edi:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Michael »

O ile jestem w stanie zrozumieć jej udział w programach telewizyjnych typu talent show, gdzie zasiada w roli jurora, to zupełnie nie pojmuję jej udziału w programach typu reality show. Rozumiem, że to zawsze łatwa kasa, ale litości - są pewne granice wizerunkowe, których inni, szanujący się artyści starają się nie przekraczać. Jak widać, Edyta Górniak nie ma tego typu granic. Od 7 lat nie wydała żadnego longplay'a, ale na pierdoły zasilające jej stan konta zawsze znajduje czas. A potem jeszcze ma tupet mówić w wywiadach, że najważniejsza jest dla niej muzyka :roll:.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Kopaneek »

Marrcino pisze:Niestety tutaj diva nie będzie mogła odejść w drugim odcinku ugh oh no :roll: :edi:
Nie podpuszczaj jej. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Kamui Shiro »

Obawiam sie, ze ten program bedzie kultowy :lol:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: Gosia1423 »

Doda zaorała Edytę Górniak - poszło o Reality Show z nauką jazdy
https://youtu.be/J4aeDbVDenY
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: ray »

W najnowszym "Party" jest krótki artykuł o tym, że Edyta będzie miała swoje reality show.
Party pisze:- Na tym etapie kierownica budzi mój lęk i ogromny respekt. Zobaczymy, czy moi instruktorzy sprawią, że to się zmieni - śmieje się w rozmowie z "Party" Edyta Górniak (46). Wokalistka jesienią zostanie bohaterką nowego programu TVN "Prawo jazdy". Przez 10 odcinków widzowie będą mogli śledzić poczynania gwiazdy od momentu nauki przepisów drogowych, przez pierwsze lekcje jazdy, aż do egzaminu! Edyta nie ukrywa, że wysoko postawiła sobie poprzeczkę i jedyne, czego się obawia, to... własne ambicje! Powód? - Nie lubię robić rzeczy przeciętnie. Jeśli mam zostać kierowcą, to tylko pod warunkiem, że będę prowadziła auto dynamicznie i bardzo dobrze. Jeśli się tego nie nauczę, schowam prawo jazdy do szuflady - zapowiada Górniak. Ale nowe umiejętności to nie jedyny zysk: za udział w programie wokalistka zainkasowała niemal milion złotych!
Wcześniej "Super Express" pisał, że Edyta dostanie za ten program milion złotych, teraz "Party" - że niemal milion, tak więc stawka idzie w dół. ;)

A co do wypowiedzi Dody... Edyta i Doda dogadują sobie od kilkunastu lat, jedna uważa się za lepszą i mądrzejszą od drugiej, więc to nie jest nic nowego. Swoją drogą, dziwię się, że Doda nie zwróciła uwagi, że sama miała 12 lat temu własne show, w którym uczyła się jeździć samochodem. Najwyraźniej zapomniała. A tak mogłaby dopiec Edycie w stylu: "O, Edzi znowu nie stać na oryginalność. Kiedyś już zatrudniła moją byłą menadżerkę, teraz zachciało jej się programu na wzór mojej Jazdy z Dodą. Cóż, znowu się potwierdziło, że jestem dla niej inspiracją, co w sumie zupełnie mnie nie dziwi". :)
Awatar użytkownika
yourhighglowon
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta robi prawo jazdy

Post autor: yourhighglowon »

Program będzie nosił tytuł "My Way". Premiera 30.10. o 21:30.

Szczegóły programu:
W przygotowaniach do egzaminu, gwiazdę wspierać będą przebojowi trenerzy Skoda Auto Safety, którzy natychmiast zareagują i pomogą jej w każdej trudnej sytuacji. To nie wszystkie niespodzianki, jakie producenci programu przygotowali dla Edyty. Drogowe gry miejskie, wizyta w myjni, na poligonie oraz jazda w najgorszych warunkach pogodowych – to tylko niektóre z „atrakcji”, z którymi będzie musiała się zmierzyć popularna piosenkarka. Czy wyjdzie z nich obronną ręką? A może codzienność kierowcy okaże się ponad jej siły? Na koniec w ramach podziękowania za trud i cierpliwość Edyta zabierze jednego z nauczycieli na swój koncert – gdzieś w Polsce. Czy dotrze na niego już jako pełnoprawny kierowca? A może po raz kolejny okaże się, że zarówno w życiu, jak i na drodze piosenkarka zawsze robi po swojemu, kierując się zasadą MY WAY?
ODPOWIEDZ