Reni Jusis

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
fookmetoo
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Magiczne ognie

Re: Reni Jusis

Postautor: fookmetoo » 14 wrz 2019, 11:18

w ogóle szok że jako gwiazdy występują takie totalne no-name'y...

chyba długa przerwa od muzyki nie wpłynęła dobrze na jej karierę

Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak

Postautor: ediva » 14 wrz 2019, 11:21

Reni nie ma przerobionej twarzy, nie bryluje w social mediach, nie skrzeczy w reklamach więc wedle dzisiejszych standardów nie jest gwiazdą. Niepotrzebnie poszła do tego programu, powinna robić swoje a nie w TzG "odnajdywać w sobie kobiecość po rozwodzie". Biedna Reni, musiała przegrać w wnuczką byłego premiera, kucharzem, blondynką z Playa i mężem owej blondynki.

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
No more drama
No more drama
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 14 wrz 2019, 11:38

Jeszcze bym dodał, że jej muzyka nie jest na tyle przebojowa, a ona na tyle młoda, by ludzi na większą skalę jeszcze obchodziła. Jestem w szoku, że w ogóle udało jej się utrzymać nad powierzchnią. To chyba zasługa typowej akcji: nowy album w pakiecie z rozwodem.
Wnuczka ex-premiera szykuje płytę, może przebije Reni na jej podwórku? Czas pokaże ;)

Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni

Postautor: Chill-out » 14 wrz 2019, 14:27

No niestety, Reni nie istnieje w świadomości ludzi. Powrót mocno nieudany, płyty sprzedażowo klapy, na koncertach garstka fanów, większość klubowych się nie odbyła. To miała być ostatnia deska ratunku. Moim zdaniem bardzo nieprzemyślana, w dodatku Reni źle wypadła po ogłoszeniu werdyktu, dzisiejsze narzekanie na niesprawiedliwość moim zdaniem ją jeszcze dodatkowo pogrąży. Było widać, że czuje się upokorzona ale po co potem płakać na IG. :/

Awatar użytkownika
Kamui Shiro
No more drama
No more drama
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Postautor: Kamui Shiro » 15 wrz 2019, 18:04

Hmmm. Przyznam, że nie śledzę tego widowiska, nie znam się i nie wiem, co zaszło: tam chodzi o naukę tańca przez różnego pokroju gwiazdy czy o celebrycką popularność? W sumie nie widzę powodu, dla jakiego ona miałaby się czuć upokorzona, coś konkretnego na to wskazuje? Jeśli oczekiwała, że będzie ponad pogodynki i pipcie z oper mydlanych, to po co tam szła?

Wróć do „Muzyka polska”