Dawid Podsiadło

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Dawid Podsiadło

Post autor: 2770132u »

"Najnowszy klip" kolejnym singlem. Piosenka jednocześnie będzie promować film "(Nie)Znajomi", który od 27 września będzie w kinach. Na Yt już jest zwiastun, w rolach głównych: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Ola Domańska

Dodano po 1 minucie 6 sekundach:
(Nie)znajomi – teaser filmu:
https://youtu.be/t5PmTT_9K6s
Ostatnio zmieniony 13 sie 2019, 17:23 przez ray, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Opisujemy linki. :)
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Dawid Podsiadło

Post autor: 2770132u »

Właśnie ukazał się klip do singla "Najnowszy klip" . A singiel już hula po stacjach radiowych więc szykuje się kolejny przebój Dawida
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Dawid Podsiadło

Post autor: 2770132u »

Jeszcze Najnowszy klip się dobrze nie rozbujał na listach przebojów A już Dawid zapowiada, że "Matylda" będzie 5 singlem i niebawem teledysk. Dawid zapowiada także nową płytę na przyszły rok i wiele niespodzianek w tym trasę akustyczną
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Dawid Podsiadło

Post autor: Margaret »

Podsiadło rządzi!

Dziś oficjalnie trafiły do sprzedaży bilety na trasę akustyczną i już WSZYSTKIE się sprzedały.
Nie pomogło to, że trasa została wzbogacona o dodatkowe koncerty w każdej miejscowości (prócz Gdyni).
Na fb jest płacz i lament bo zainteresowanych na koncerty było trzykrotnie więcej niż przewidywano.
Mówi się, że chłopak sprzedał ponad 30 tysięcy biletów :!:

Obecnie nikt w Polsce nie może się pochwalić takim osiągnięciem - i udział w reklamie mu nie zaszkodził, a myślę, że nawet pomógł :d
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Dawid Podsiadło

Post autor: ray »

2770132u pisze:Dawid zapowiada, że "Matylda" będzie 5 singlem i niebawem teledysk.
Tak, dzisiaj na YouTube pojawiła się nowa, akustyczna wersja Matyldy:
-> Dawid Podsiadło - Matylda (na żywo, akustycznie)
Fajne, chociaż albumowa wersja bardziej mi się podoba. W tamtej wersji jest więcej energii.

Jeszcze w tym roku ukaże się reedycja "Małomiasteczkowego" z bonusami. Menadżer Dawida powiedział ostatnio w wywiadzie:
Dzisiaj ukaże się akustyczna wersja „Matyldy”, którą nagraliśmy podczas live sesji w Tatrach i ten materiał będzie promował trasę koncertową pt. „Leśna muzyka”, którą zagramy w klimacie unplugged - kameralnie i trochę w kontrze do tego ogromnego stadionu. Tym razem spotkamy się z fanami w filharmoniach, teatrach. Szczegóły poznacie na social mediach Dawida. Wszystkie aranżacje będą przygotowywane na nowo, powiększy się także skład zespołu Dawida, a klimat będzie nawiązywał do akustycznych wersji „Matyldy” oraz „Trójkątów i kwadratów”, które mogliście usłyszeć na koncercie. Cały ten materiał znajdzie się też na reedycji płyty Dawida, która ukaże się jeszcze w tym roku.
-> https://noizz.pl/muzyka/dawid-podsiadlo ... ym/nzvh0e4

Dawid co dopiero zagrał koncert na Stadionie Narodowym, dzisiaj w niespełna godzinę wyprzedał wszystkie bilety na 31 koncertów, za chwilę wydaje reedycję płyty sprzed roku, zapowiada, że zaraz siada do kolejnej płyty i już planuje kolejne trasy. :shock:
Wyprzedać 2 Torwary w 15 minut... :geba:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Dawid Podsiadło

Post autor: addar »

Jak już kiedyś pisałem. Lubię Podsiadło ale zupełnie nie kumam skali fenomenu. Mam wrażenie że po prostu wypada go dziś słuchać i na niego chodzić. Facet ma fajne przyjemne i nieobciachowe kawałki. Ale ani to to zbytecznie ładne, charyzmatyczne ani szczególnie wokalnie uzdolnione. Polacy zawsze mieli dziwaczne manie i szukali kogoś do bezgranicznego wielbienia. Kiedyś była to marylka, ich troje, Grzeszczakowa a teraz dawid.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Dawid Podsiadło

Post autor: Piter »

Też nie kumam. Pamiętam z Tribute to Wodecki ten krzyk widowni przed i po jego występie. A śpiewał jak na szkolnej akademii.
Polacy lubią takie twory TVNu.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Dawid Podsiadło

Post autor: KrzysiekF »

29 listopada okaże się reedycja ostatniego albumu zatytułowana : Re:Małomiasteczkowy

Obecnie sprzedaż ostatniego albumu przekroczyła pułap 200 tys egz. Jest to wynik , który nawet w latach 90 zrobiłby wrażenie. Pozostaje pogratulować.

A tutaj jeden z ostatnich eksperymentów ...

Dawid Podsiadlo - Trojkąty i Kwadraty (na żywo, akustycznie)

https://www.youtube.com/watch?v=v_9TVHQ1Sug
2770132u
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 247
Rejestracja: 11 maja 2017, 13:59
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Łódź

Re: Dawid Podsiadło

Post autor: 2770132u »

A ktoś wie jaki pułap ma druga płyta? Bo "Comfort and Hapiness" zbliża się do podwójnie diamentowej płyty. A druga płyta też pewnie ponad 200 tys. Tylko czy bliżej 200 czy 300?
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dawid Podsiadło

Post autor: endeven »

osz mi niespodziewanka :ha:

Podsiadło dał sie zremiksować Pro8l3mowi i ten podkład jest genialny.
Dawid Podsiadlo - LIS (PRO8L3M REMIX)
-> https://www.youtube.com/watch?v=_aYm6KcNk4g

Oscar i Steez pięknie otwierają alternatywny hip hop, poszerzają wrota i wymiary muzyczne sobie i publiczności.

*PRO8L3M
2016 platyna za PRO8L3M
2018 platyna za Ground Zero Mixtape
2019 platyna za Widmo
ODPOWIEDZ