Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Doda!

Post autor: B@r »

patrix2012 pisze:Doda znalazła się na 24. miejscu w rankingu 50 najbardziej wpływowych ludzi w Polsce gazety Wprost.
Dla ciekawych pierwsze miejsce zdobył Jarosław Kaczyński, a na liście znaleźli się jeszcze Taco i Podsiadło oraz Roksana Węgiel
Edyty nie ma? :o
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: patrix2012 »

Nie - Doda to jedyna "weteranka" (czyli gwiazda więcej niż jednego sezonu) na tej liście
King
Hope for us
Hope for us
Posty: 33
Rejestracja: 22 maja 2019, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kasztany
Lokalizacja: Kraków

Re: Doda!

Post autor: King »

Z całą sympatią do Dody, ale taka wysoka pozycja zdecydowanie w moim odczuciu niezasłużona. Taco, Dawid i Roksana w pełnie zasłużenie, natomiast nie uważam Dody za osobę szczególnie wpływową w 2019. Nowa muzyka cieszy się małym zainteresowaniem, w telewizji Dody brak, a czy Artyści przeciw nienawiści byli takim wielkim sukcesem? Trochę szumu medialnego było, ale to przez wpis Edyty i obecność Steczkowskiej, to tylko jedne z miliona pudelkowych sensacji. Frekwencja wcale nie powaliła. Ogólnie sukcesowi APN daleko do np. Męskiego Grania (i artystycznie i komercyjnie). A wpływy Dody ograniczają się już chyba tylko do zabawnych ripost na instagramie, za które jest wielbiona w kręgach vogulepolandowych.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Możesz miec o to ból d..., ale widocznie jest wpływowa w 2019 i tyle.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

Serio, wierzycie w takie rankingi?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Jeśli wierzę w horoskopy z "Bravo", to czemu nie w to.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Doda!

Post autor: ray »

Występy Dody na gali Miss Supranational 2019:
-> Free your mind / You don't own me
-> Nie mam dokąd wracać
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Doda!

Post autor: anet97 »

Free your mind fajnie ,ale denerwują mnie te jej miny,jakby wygrała konkurs na najlepsza piosenkarkę świata i właśnie myślała ,ze wszystkie koleżanki które jej nie lubią to oglądają . Przeszkadza mi to w odbiorze .
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Zgadzam się Free your mind dość ok ale Nie mam dokąd wracać już razi.. W tych czasach z tyloma programami to ona kariery by nie zrobiła. Udało się jej zaczepic w dobrym momencie w zasadzie 2004 do 2011 najlepsze jej lata w dobie gdy prasa była kolorowa, nie było internetow, szokowala niewyparzona gębą itp. Teraz co 2 może być Doda a z wokalem o niebo lepszym. Wyrobiła sobie markę przez lata, miała wzloty i upadki dlatego jak Edzia teraz tylko odcina kupony od dawnych osiągnięć. Singiel,, Nie mam dokąd wracać'' jest jednym z lepszych w jej karierze skoro to nieprzekonalo ludzi do jej łagodności i innych pojedynczych singli to ona już niczego nie osiągnie. Cały czas powtarzam żeby zeszła ze sceny w dobrym momencie i zajęła się czym innym bo skończy jak Edyta jedna płyta raz na 10 lat i tylko show telewizyjne. A sądziłem, że Doda ma większe ambicje w życiu.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Doda!

Post autor: Piter »

Fajne Free your mind. Bardzo ładnie brzmi. Trochę ciachana nożem fraza mi nie leży, ale i tak na plus.
Potem już słabo.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Doda!

Post autor: Kamui Shiro »

Angie29 pisze:Zgadzam się Free your mind dość ok ale Nie mam dokąd wracać już razi.. W tych czasach z tyloma programami to ona kariery by nie zrobiła. Udało się jej zaczepic w dobrym momencie w zasadzie 2004 do 2011 najlepsze jej lata w dobie gdy prasa była kolorowa, nie było internetow, szokowala niewyparzona gębą itp. Teraz co 2 może być Doda a z wokalem o niebo lepszym. Wyrobiła sobie markę przez lata, miała wzloty i upadki dlatego jak Edzia teraz tylko odcina kupony od dawnych osiągnięć. Singiel,, Nie mam dokąd wracać'' jest jednym z lepszych w jej karierze skoro to nieprzekonalo ludzi do jej łagodności i innych pojedynczych singli to ona już niczego nie osiągnie. Cały czas powtarzam żeby zeszła ze sceny w dobrym momencie i zajęła się czym innym bo skończy jak Edyta jedna płyta raz na 10 lat i tylko show telewizyjne. A sądziłem, że Doda ma większe ambicje w życiu.

Królowa jest tylko jedna.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Doda!

Post autor: KrzysiekF »

Przeprosiny na głównej stronie pudelka .
PUDELEK PRZEPRASZA PANA BŁAŻEJA SZYCHOWSKIEGO
Wydawca i administrator portalu PUDELEK.PL - Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie przeprasza Pana Błażeja Szychowskiego za bezprawne i zawinione naruszenie jego dóbr osobistych, a w tym w szczególności prawa do prywatności, dobrego imienia, czci i godności poprzez zamieszczenie na portalu PUDELEK.PL artykułów: 1) z dnia 23 grudnia 2012 r. pod tytułem "Nie jestem już z Błażejem! Patrzył na mikrofon JAK (…)", 2) z dnia 13 listopada 2015 r. pod tytułem „Były facet Dody ma romans z (…)", 3) z dnia 19 listopada 2015 r. pod tytułem „(…) jest zachwycona Błażejem (…)", 4) z dnia 16 marca 2015 r. pod tytułem „Menadżer Dody (…)", 5) z dnia 3 kwietnia 2015 r. pod tytułem „Doda szykuje się (…)", 6) z dnia 13 czerwca 2015 r. pod tytułem „Doda weźmie (…)", 7) z dnia 21 stycznia 2016 r. pod tytułem „(…) wreszcie zapłaciła Szychowskiemu (…)", 8) z dnia 12 września 2017 r. pod tytułem "(…) szpiegowała i szantażowała (…)", 9) z dnia 28 grudnia 2017 r. pod tytułem „Doda planuje przyszłość (…)", które to artykuły zawierają niezgodne z prawdą informacje o rzekomej treści wypowiedzi Doroty Rabczewskiej dotyczącej Pana Błażeja Szychowskiego i bezpodstawnie naruszają dobra osobiste Pana Błażeja Szychowskiego. Za wszystkie powyższe naruszenia Wydawca i administrator portalu PUDELEK.PL - Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie bardzo przeprasza Pana Błażeja Szychowskiego i niniejszym je odwołuje.
patrix2012
Sit down
Sit down
Posty: 96
Rejestracja: 30 gru 2016, 20:38
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie Ja
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: patrix2012 »

Na wiosnę prawdopodobnie duet Doda-Cleo
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Doda!

Post autor: Angie29 »

Dorota odebrała nagrodę za.... Walkę z hejtem... To chyba za cały szum i inicjatywę koncertu,, Artyści przeciw nienawiści ''. Jestem ciekaw kto wystąpi w 2 edycji tego koncertu, który ma się odbyć w marcu.
themisiek95
Hope for us
Hope for us
Posty: 24
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:45
Lokalizacja: Konin/Częstochowa

Re: Doda!

Post autor: themisiek95 »

Prawdopodobnie Doda będzie w jury Polsatowskiego Show „The Four. Bitwa o sławę” :D
ODPOWIEDZ