Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: duke »

Ano jasne oddzielenie od mlodego... Dzieki!
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Słąwek pisze:Ray po prostu pokazał, że jednak nie jest niezawodną skarbnicą wiedzy. Do tego wiedzy bardzo wybiórczej, żonglującą faktami tak, by było po myśli autora. Przykładem porównanie Ave i My Way. Powinno się porównywać Ave z Królem, bo wyszły najbliżej siebie w sensie premiery. Ale takie porównanie przeboju z klapą byłoby drastyczne, prawda, Panie Ray? I jeszcze jedno: Ave ma na YT 39 tys. wyświetleń, My Way 208 tys. Naprawdę podobna popularność? Dobry żart.
Prawda zawsze jest tylko jedna, zafałszowanie jej poprzez manipulowanie szczegółami jest po prostu kłamstwem.
Napisałeś, że My way to przebój i że ta piosenka trzymała się na listach przebojów - i kto tutaj pisał nieprawdę? :PP Sukces Pełni wytłumaczyłeś udziałem Donatana, ale już sukcesu Andromedy - nie. Przecież Donatan i Cleo "pociągnęli" obie te piosenki, a nie tylko jedną.
Nie zgadzam się, że powinno się porównywać Ave z Królem, a nie Ave z My way, dlatego że Król jest kolaboracją, wspólną piosenką Edyty i megapopularnego ostatnio Gromee'ego. Jeśli porównujemy, to solowe single obu pań (mielibyśmy porównać popularność Pełni i Oczyszczenia - serio?). Fakty są takie, że ostatni singiel Edyty i ostatni singiel Justyny nie przebiły się w radiach, nie były notowane na listach przebojów i mają mało wyświetleń na YouTube, i nie ma się o co pieklić.
Słąwek, zazwyczaj sprawdzam, które utwory grane są przez które radia na stronie Odsłuchane. Nie ma tam nic o żadnym amerykańskim radiu, które by grało My way. Korzystasz z innego źródła? Napisz po prostu konkretnie, jak nazywa się ta zagraniczna rozgłośnia, która grała My way, a najlepiej podaj link.
Widzę, że Margaret już wyjaśniła, że sprzedaż biletów na jubileuszowe koncerty Justyny w Toruniu i bodajże Tarnowie została czasowo wstrzymana, ale później wznowiona. Czyli jednak nie było tak, jak pisałeś, że koncerty zostały odwołane. A jeśli nie mam racji, podaj odpowiedni link. :)

Michal.p,
widziałeś i słyszałeś na żywo Edytę, ale czy to samo możesz też napisać o Justynie? Nie wiem, ale podejrzewam, że nie. Podejrzewam też, że dużo bardziej interesujesz się karierą Edyty niż karierą Justyny, dlatego moim zdaniem, Twoja ocena nie jest do końca sprawiedliwa. Według mnie, Justyna i Edyta są w tym samym punkcie kariery, czyli mają status gwiazd, legend popu lat 90., Diw, najwybitniejszych polskich wokalistek, jeśli chodzi o współczesną muzykę rozrywkową, ale też od wielu, wielu lat nie osiągają sukcesów na miarę tych z lat 90. W ciągu ostatniej dekady żaden ich album nie pokrył się złotem czy platyną. Solowych przebojów one już raczej nie będą miały - Edyta swoje ostatnie przeboje zawdzięcza duetom z Donatanem i Gromee'em, a Justyna najpierw wyraźnie zwróciła się w stronę alternatywy, a potem niestety przestała nagrywać i teraz koncertuje głównie z zagranicznymi coverami. Problemem jest wizerunek obu pań, ageizm, nie najlepsze relacje z mediami, polityka rozgłośni radiowych i oczywiście brak odpowiedniego managementu - im obu jest dobrze z toksycznymi panami W. przy boku i nie chcą ich zwolnić. Do tego dochodzi problem z repertuarem - w telewizji Justyna i Edyta śpiewały ostatnio najczęściej covery, a w necie nietrudno natrafić na komentarze, że jedna czy druga przez całą karierę nagrały tylko 1-2 piosenki.
Napisałeś, że Justyna jest nudna i nie ma osobowości, ale dla kogoś innego to Edyta może być nudna i nie mieć osobowości, albo mieć jeszcze inne wady. Napisałeś, że Justyna wykonuje pierdyliard razy ten sam utwór Maanamu, tylko że przecież ona śpiewała też w TV Raz dwa, raz dwa, Luciollę, To tylko tango i Szał niebieskich ciał - nie w ostatnich 2 latach, ale wcześniej.
Napisałeś, że Edyta wędrując przez 30 lat przez różne style muzyczne, wciąż porywa swoich fanów. To samo można też powiedzieć o Justynie - ona zaliczyła przez całą karierę tyle metamorfoz muzycznych, że niektórzy już przestali nadążać. I Justyna też ma nowych, młodych fanów, wielu z tych, którzy aktywnie udzielają się na facebookowej grupie fanów i zaliczyli osobiście mnóstwo różnych jej koncertów, chodzi jeszcze do szkoły.
Napisałeś, że singiel Impossible był hitem w wielu europejskich krajach. Nie mogę się z tym zgodzić. Pewnie gdyby faktycznie tak było, to Edyta co jakiś czas w którymś z tych krajów śpiewałaby Impossible na festiwalach/koncertach telewizyjnych, tak jak u nas co jakiś czas występują np. Sandra, Kate Ryan czy Danzel. A co robiła w 2003 Justyna? Nagrała płytę z kolędami, a poza tym koncertowała z "Alkimją" wydaną rok wcześniej. BTW tamten album utrzymał się na OLiSie aż 20 tygodni - to był bardzo dobry wynik, zwłaszcza w porównaniu z ostatnimi płytami Edyty i Dody, które utrzymały się na OLiSie już tylko 6 tygodni. ;-)
Nie wspomniałeś nic o koncertowych DVD i teledyskach obu pań, a to przecież też są elementy kariery muzycznej. :PP

Oglądałem dzisiejszy live Edyty. Trochę przydługi, ale słowa o nowej płycie bardzo mnie ucieszyły.
Ciekawe, że jeszcze w styczniu Edyta napisała:
Edyta Górniak pisze:pytania o nową płytę kierujcie do Gromiego nie do mnie,on musi mieć czas nie chcę pracowac z nikim innym na razie
I już w następnym miesiącu spędziła kilka tygodni, nagrywając płytę z kim innym? :hmmm:
Ciekaw jestem, czemu Edyta zdecydowała się zakończyć (przynajmniej na chwilę) współpracę z Universalem. Dobrze, że rozgląda się za nową wytwórnią, bo to znaczy, że wyciągnęła wnioski z czasów "My" i już nie chce wydawać albumu sama.
Jeśli naprawdę Edyta pogodziła się z Cleo, to super. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. :)
I skoro Edyta mówiła, że jest u przyjaciół w Trójmieście, to całkiem możliwe, że Tomasz Mazurkiewicz załatwił jej to miejsce...
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

ray pisze:Fakty są takie, że ostatni singiel Edyty i ostatni singiel Justyny nie przebiły się w radiach, nie były notowane na listach przebojów i mają mało wyświetleń na YouTube, i nie ma się o co pieklić.
porównajmy ostanią dekadę i wyjdzie kompletnie inny obraz. Edyta jest nadal grana w radiach, czasem w mniejszym stopniu a czasem w większym. I różnica jest diametralna w porównaniu ze Steczkowską.
TT było wszedzię, OTR pojawiało sie i w Razdio ZEt i w RMF, podobnie z NZ i Kotkiem, YH było numerem 1 w Radio ZET w podsumowaniu roku 2014. Glow on śmigała na ZETce, ale było tez na antenie RMF. Oczyszczenie też w ZETce, Andromeda i Król właściwie wszędzie. Nie mówiąc o tym że niemal wszystkie single Edyty z ostatnich 10 lat przewalały sie notorycznie w mniejszych lokalnych rozgłośniach na wysokich rotacjach i playlistach. Nie mówiąc o listach przebojów.

Wciskanie w porównanie "singli" typu piosenka do bajki z Roksaną, czy utwór serialowy, czy filmowa doklejka Tylko Ty, czy doklejka do czołówki programu z prawem jazdy to jakies akty desperacji z Twojej strony Ray. To nie były żadne single z prawdziwego zdarzenia, tylko utwory okolicznościowe. Wiec proszę nie manipuluj faktami.

ALE możemy wziąć nawet ten nieszczęsny okolicznościowy utwór do czołowki programu My Way, który w sumie nigdzie nie był grany w radio i wyjdzie, że ma na spotify -> 112 678 odsłuchań, podczas gdy CAŁY ALBUM Maria Magdalena. All is One (13 kompozycji) nazbierało tam -> 119 090. To chyba mówi samo za siebie na jakim dnie na spotify spoczywa kariera Steczkowskiej.
Pójdźmy dalej. Największy przeboj Justy Dziewczyan Szamana ma -> 557 115 a Your High z 2014, które zdaniem Raya trudno nazwac nawet przebojem ma lepszy wynik bo -> 574 793 odsłuchania.
Serio, o czym my mówimy i kogo porównujemy.

a tak w sumie to hejt i nieprzyjemne nastawienie do Edyty reprezentują tu głównie fani innych artystek, którzy przyleciałi na nasze forum, bo jest fajne, bo mamy ciekawe dyskusje, bo jest z kim rozmawiać o róznych rzeczach, jest z kim i czym sie dzielić, bo inne artystki nie mają już takich miejsc wokól siebie. i to jest właśnie jakiś paradoks że moderatorem na forum Edyty zostaje ktoś, kto ciągle próbuje udowadniać wyższość Steczkowskiej nad Edytą, chwyta sie jak tonący brzytwy i wszystko próbuja pod swoje dyktanto w tej kwestii podciągnać, co często jest mega kuriozalne. Edyte atakuja fani Dody, albo Grzeszczak. No spoko, ja nikomu nie zabranim sie tu udzielac i wypowiadac. Wręcz przeciwnie. Ale pewna tendencja jest tu zauważalna i to chyba nic złego by o tym głośno powiedzieć. Bo tak to wygląda.

Dodano po 1 minucie 25 sekundach:
Co do płyty, uff że to nie będzie country.
Z drugiej strony Edyta juz kiedyś zapowiadała w wwyaidzie radiowym z grudnia 2014 że ma z Dustplastic nagrany materiał na 2 płyty, a jak wyszło to wszyscy wiemy.
Wiec póki nie będzie premiery albumu, to mam dystans co do tych zapowiedzi.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: pijej1 »

Nie wiem czemu ma służyć wasza pyskówka w temacie Górniak i Steczkowska? Nasze forum jest chyba otwarte na obie artystki a nawet i tysiac innych wielu artystów doczekało się osobnych wątków na tym forum. Kazdy ma w czym wybierać z nas dzięki bogu ale czemu ma służyć te ciągłe udowadnianie kto lepszy kto gorszy? Każdy z tych artystów miał ma i będzie miał lepszy czas lub gorszy, każdy z nich będzie miał swoich fanów i antyfanów nie lepiej skupiać się na dokonaniach artystów? Informować nas o ich płytach koncertach klipach ciekawych wywiadach? po co wylewać gorzkie żale o cokolwiek. Każdy z was ma swoją rację przecież więc po co się kłócić?

Każdy z nas słucha różnorodnej muzyki i każdemu z nas wpada w ucho jakaś piosenka równiez innego artysty niż tych dwóch diw polskiej sceny muzycznej. Ja jestem na etapie fascynacji Alicją Szemplińską ale nie twierdzę, ze jest naj. Każdy ma swoją subiektywną opinię i tego sie trzymajmy. Jesteśmy różni od siebie i jak świat światem nikomu nie dogodzimy. Trzymajmy się zatem faktów a nie bezsensownego czepiania się.

Apelują do adminów po prostu czyście tematy z kłótni i wzajemnych żali i pretensji.
a wieczni krzykacze i awanturnicy Możecie wykorzystać do tego opcję wiadomości a nie wplątujcie nasze delikatne wnętrza w czytanie waszych hejtów i brudnych wypocin. Niczemu dobremu to nie służy.

Love i tyle
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Endeven,
napisałeś, że My way ma niemal tyle samo odsłuchań na Spotify co cała "Maria Magdalena". IMHO to porównanie świadczy właśnie o desperacji z Twojej strony, bo przecież dobrze wiesz, że "MM", zanim została udostępniona na Spotify, była przez kilka lat (w troszkę innej formie) dostępna za darmo do ściągnięcia na pewnej stronie internetowej, tak więc kiedy pojawiła się na Spotify nie była już w 100% świeżynką. Natomiast My way na początku było w tym serwisie na wierzchu jako nowość (tym bardziej, że przez kilka pierwszych dni po premierze nie było tego kawałka na YouTube). Poza tym to naturalne, że muzyka alternatywna będzie miała mniej odtworzeń niż pop - przecież to oczywiste.
Na samym początku posta napisałeś: "porównajmy ostatnią dekadę". OK, możemy sobie porównać, ile tygodni w ciągu ostatniej dekady były notowane na OLiSie w sumie wszystkie wydawnictwa Justyny i Edyty, albo ilość i jakość wszystkich klipów, które wydały w tym czasie. Można też się zastanawiać, ile w sumie obie sprzedały biletów na swoje koncerty przez cały ten okres. Obie zapowiadały wydanie kilku koncertowych DVD, można podsumować, co z tego wyszło. Można się też zastanawiać, dlaczego w tegorocznym plebiscycie "Piosenki 95-lecia Polskiego Radia" Dziewczyna szamana dostała 5 razy więcej głosów niż To nie ja i Dumka razem wzięte, tylko... Po co? Po co? Po co? Po co?, jak śpiewa jeszcze inna utalentowana brunetka. ;-) Raz górą będzie Justyna, a raz górą będzie Edyta i tyle. Naprawdę nie ma o co kruszyć kopii.
endeven pisze:a tak w sumie to hejt i nieprzyjemne nastawienie do Edyty reprezentują tu głównie fani innych artystek, którzy przyleciałi na nasze forum, bo jest fajne, bo mamy ciekawe dyskusje, bo jest z kim rozmawiać o róznych rzeczach, jest z kim i czym sie dzielić, bo inne artystki nie mają już takich miejsc wokól siebie. i to jest właśnie jakiś paradoks że moderatorem na forum Edyty zostaje ktoś, kto ciągle próbuje udowadniać wyższość Steczkowskiej nad Edytą, chwyta sie jak tonący brzytwy i wszystko próbuja pod swoje dyktanto w tej kwestii podciągnać, co często jest mega kuriozalne.
Po pierwsze, hejtu tu nie ma. Czy teraz każda krytyka musi być nazywana hejtem?
Po drugie, nie ma znaczenia, że moderatorem na forum o Edycie został fan Justyny, bo moderator na każdym forum jest od tego samego - od dbania o przestrzeganie zasad netykiety, o to, by użytkownicy nie publikowali obraźliwych materiałów etc., a to, którą piosenkarkę kto bardziej lubi, nie ma przy tym znaczenia. Nie jest też prawdą, że ja ciągle próbuję udowadniać wyższość Justyny nad Edytą, tylko po prostu uważam, że te dwie wybitnie utalentowane 47-latki powinny być traktowane równo. :)
Może Ty, Endeven, chciałbyś, by to miejsce było stricte fanowskim forum Edyty, ale jest też sporo użytkowników, którzy chcą tutaj czytać i wymieniać się informacjami również o innych wykonawcach, mój przedmówca chyba też się do nich zalicza. W ostatnich latach to miejsce bardzo się zmieniło. Spośród 5 najbardziej aktywnych w tym roku użytkowników (Ty, ja, Angie29, Kamui Shiro, Piter) chyba tylko ja jeden byłem ostatnio na koncercie akustycznym Edyty. I właściwie nikomu nie chce się już zachęcać do głosowania na główną bohaterkę naszego forum. Zresztą sam prowadziłeś przez kilka lat fanpage na Facebooku "Edyta Górniak Music Voting", ale w końcu go usunąłeś. Od początku tego roku najwięcej na forum o Edycie pisało się o Eurowizji i o Justynie - jakoś tak wyszło... I zauważyłem, że w ostatnich tygodniach częściej cytujesz mnie niż wszystkich innych forowiczów razem wziętych. Czyli z jednej strony Cię wkurzam, ale z drugiej - po prostu lubisz sobie tu ze mną pisać. :PP
Przyłączam się do apelu Pijeja. Naprawdę nie ma o co się kłócić. Zluzuj.
endeven pisze:Edyta juz kiedyś zapowiadała w wwyaidzie radiowym z grudnia 2014 że ma z Dustplastic nagrany materiał na 2 płyty, a jak wyszło to wszyscy wiemy.
Tak, Edyta wspomniała o tym w wywiadzie dla Radia Ziemi Wieluńskiej. Później jeszcze, we wrześniu 2015 powtórzyła to w wywiadzie dla Radia Emaus. :(

Edyta powiedziała w tym wczorajszym live, że nie wyklucza, że w tym roku znów wróci do "Voice", i to mnie martwi. Wydaje mi się, że ona nie jest w stanie pogodzić pracy nad albumem z dłuższą pracą w dużej produkcji telewizyjnej. Jak spojrzymy na 10 ostatnich lat, to wychodzi na to, że jedyny rok, w którym nie brała udziału w żadnym tego typu show, to był 2011. Wtedy też miała wyjątkowo mało występów (zaledwie 5 przez cały rok). I pewnie właśnie w dużej mierze przez to, że praktycznie całą drugą połowę 2011 miała wolną, udało jej się wtedy skończyć nagrania do "My" - o tym, że zamknęła materiał na tamtą płytę, napisała 19 XI 2011. Obawiam się więc, że jeśli ona w wakacje zacznie nagrania do jakiegoś show na jesień, z płyty znów wyjdą nici. Oby nie. Bądźmy dobrej myśli. :)
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: chicken1506 »

Ludzie zajmijcie się porządkami w mieszkaniu i najlepiej w głowie, a nie twórzcie kilometry bełkotliwych wynurzeń o przewadze Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem.
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: michal.p »

ray pisze: Można się też zastanawiać, dlaczego w tegorocznym plebiscycie "Piosenki 95-lecia Polskiego Radia" Dziewczyna szamana dostała 5 razy więcej głosów niż To nie ja i Dumka razem wzięte, tylko... Po co? Po co? Po co? Po co?, jak śpiewa jeszcze inna utalentowana brunetka. ;-) Raz górą będzie Justyna, a raz górą będzie Edyta i tyle. Naprawdę nie ma o co kruszyć kopii.
Może dlatego, że Jusia błagała fanów o głosy poprzez instagram i zapewne fb, tam na nią nie wchodzę, więc nie wiem. Tu linki do 3 postów, w których prosiła o głosy:
https://www.instagram.com/p/B7WhF5AgyVG/
https://www.instagram.com/p/B7bsiqTgwZX/
https://www.instagram.com/p/B7vM2jPA3gY/

Ciekawe co by było, gdyby Edyta poprosiła na swoim insta o głosy, przecież ma 4x więcej obserwujących ;) Ale po co po co po co gdybać ;)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Michal.p,
Justyna poprosiła o głosy, bo podsunął jej ten pomysł pewien chłopak o imieniu Michał, który pomaga jej w prowadzeniu social mediów i który jednocześnie aktywnie udziela się na facebookowej grupie jej fanów. Nie, nie byłem to ja, choć też mam na imię Michał. :PP Na tamtej grupie fani ciągle zachęcali się nawzajem do głosowania - już od 3 stycznia. Justyna po raz pierwszy zaapelowała o głosy 15 stycznia, czyli już wtedy, kiedy fani z Facebooka wywindowali ją na 41 miejsce. Jej wspólnota fanowska bardzo dobrze się wtedy spisała.
Natomiast fani Edyty czy to stąd, czy z facebookowej grupy, w której adminuje m.in. Sowa, czy tej, w której adminuje Marcin M., jakoś niezbyt byli zainteresowani tym plebiscytem. Sowa czy Wieczorek też mogli poprosić Edytę, by wspomniała o tym na swoim profilu - w końcu są jej asystentami. No, ale chyba im się nie chciało. A wśród fanów Edyty z Fejsa dużo większym zainteresowaniem cieszyły się artykuły z "Super Expressu" czy Pudelka niż to głosowanie - zresztą sam o tym wiesz. :PP
Kiedy oglądałem wczorajszy live Edyty, byłem nieraz zażenowany pytaniami, jakie niektórzy fani jej zadawali. Była świetna okazja, by dowiedzieć się jak najwięcej o nowym albumie, ale niektórzy woleli pytać o jakieś pierdoły...
I tak, masz rację, Edyta ma dużo obserwujących na Instagramie. Warto byłoby więc co jakiś czas wykorzystywać te zasięgi w słusznym celu. Jej ostatnie dwie relacje live były pod tym względem naprawdę dobre. I podoba mi się, że Edyta niedawno zaczęła udostępniać na InstaStory info o różnych zbiórkach charytatywnych.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

...a tak w sumie to hejt i nieprzyjemne nastawienie do Edyty reprezentują tu głównie fani innych artystek, którzy przyleciała na nasze forum, bo jest fajne, bo mamy ciekawe dyskusje, bo jest z kim rozmawiać o róznych rzeczach, jest z kim i czym sie dzielić, bo inne artystki nie mają już takich miejsc wokól siebie.
Otóż to!!! Nie rozumiem po co osoby, które ewidentnie nie lubią Edyty tu co jakiś czas sieją zamęt. Ja nie lubię kilku artystów i nie mieści mi się w głowie by wchodzić na ich insta, fb czy fora i pisać głupoty. Po co to robić? Po co wchodzić na forum artystki, której nie uważa się za artystkę :lol3:
Łatwo jest wywnioskować z historii co niektórych osób kto specjalnie sieje tu zamęt. To jest głupie :d
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Angie29 »

Jakieś aluzje do mnie o sianie zamętu bo wypowiadam się na temat Edyty tak jak uważam? Ciekawe to... Największy z największych jest tu Endeven....
Krytykuje, że się wypowiadam bez ładu i składu, że obrażam Edyte a sam wiecznie siedzi na Justynie i ostatnio na Stankiewicz. Walczy przeciwko ray aby tylko pokazać kto ma tutaj większe prawa na forum. Za to gdy obsmaruje sobie Edzie za jej nie,, Talent ale za zachowanie to połowa tutaj zachowuje się jakbym nie wiadomo jaka krytykę siał. Podczas gdy innym tutaj wolno obrażać w ,, cwany '' sposób inne wokalistki lub poniżyć samego ray. Zatem jeśli moderatorzy nie robią porządku z innymi to ja sobie nie życzę również usuwania postów i pouczania. Albo traktują tu każdego równo albo są lepsi i gorsi. Bardzo się dziwię, że ray musi walczyć przeciwko połowie anty nastawionych do jego postaci i jakoś inni muszą czytać te,, bezsensowne wywody bez ładu i składu '' i wzajemne ścigania się. Za to gdy tylko ja wyjdę z krytyka Edyty to proszę od razu fala komentarzy. Proszę zatem o równość na forum i szacunek wzajemny. Tyczy sie to mnie jak również Ciebie Endeven szczególnie szacunek do ray i zmianę w krytyce Justyny. Co do reszty krytykantów, zapisując się tu parę lat temu na forum bardzo lubilem Edyte i ceniłem. Przez lata zmieniłem zdanie o niej. Dlatego to był powód zapisania się na tamten czas, jak chęć wymiany poglądów z innymi. Nie było w tym celu pogadania aby sobie było.... Zatem jak nie wiecie nie krytykujcie. Zresztą oprócz ray i może jeszcze 1 osoby nie widzę sensu bycia tutaj bo widzę, że większość to tylko towarzystwo wzajemnej adoracji a nie forum pełne, wymiany zdań, wsparcia i wymiany opinii ale na fajnym poziomie nie tylko wyższości jeden nad drugim. Bo o ile widzę w sobie winę krytyki Edyty. TO widzę TU też winę połowy innych pod kierownictwem szczególności Endevena w stosunku do mnie czy ray. Ciągłe krytyki lub moje zdanie lepsze a Twoje,, bezsensowne bez ładu i składu '' to ma być szacunek? Nie chce zatem uczestniczyć w takim zakłamaniu.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Jeszcze odnośnie do postów powyżej...
Kochani, sami widzicie, jak mało się teraz dzieje na forum, a jeszcze chcecie się dzielić - na fanów Edyty, fanów Justyny, fanów Dody, fanów Sylwii Grzeszczak itd.? Po co? Przecież większość z nas interesuje się zarówno Edytą, jak i innymi wykonawcami, bywa na koncertach i Edyty, i innych gwiazd.
To jest forum dyskusyjne, nie stricte fanowskie - i zawsze takie było. Nawet sama Edyta przyznała już 12 lat temu w wywiadzie dla Radia Złote Przeboje, że nasze forum jest miejscem spotkań nie tylko jej fanów:
-> https://www.youtube.com/watch?v=4JAqb6U8eb4&gl=PL
A wtedy nie było tutaj jeszcze ani mnie, ani Endevena, ani Angie29, ani Michala.p, ani Tomka7. 8P
Miejsca wystarczy tutaj dla wszystkich: i dla tych, którzy Edytę lubią, i dla tych, którzy - nie. Ważne tylko, by nikogo przy tym nie obrażać.
I to nie jest forum Edyty, tylko to jest nasze forum. Skoro dyskusje toczą się teraz głównie na temat innych wykonawców, to z czegoś to musi wynikać i o czymś musi świadczyć...
Wypowiedź Angie29 na temat Edyty była niestosowna, ale po kiego grzyba w odpowiedziach na jego post zaczęto atakować Justynę Steczkowską i Dodę? :niewiem:
A co do tego, że niektórzy tutaj nie uważają Edyty za artystkę, to cóż... Wszystko zależy od tego, co rozumiemy pod pojęciem "artysta". Dla mnie artysta to ktoś, kto ma nie tylko talent, ale też pasję, ciągłą chęć rozwoju, chęć poszerzania świadomości swoich odbiorców i po prostu coś do przekazania.

Powracając do tematu...
4 dni temu Edyta podzieliła się na Instagramie fragmentem próby z występu w Royal Albert Hall. Napisała przy tym:
Edyta Górniak pisze:Wykorzystując podarowany Nam Czas, a także z okazji jubileuszu, postanowiłam zajrzeć do archiwum serca i upublicznić dla Was materiały, których nie znacie.. Będą to dla mnie najcenniejsze lub najzabawniejsze momenty kulisów. Oto pierwszy z nich.
Czyli niebawem możemy się spodziewać kolejnych zakulisowych materiałów - i bardzo dobrze. Tylko powinno być "kulis", a nie "kulisów". :PP
Przedwczoraj Edyta złożyła Allanowi życzenia urodzinowe na Instagramie i na InstaStory. Moim zdaniem, to było niepotrzebne, bo przecież Allan nie jest osobą publiczną. Rok temu jego urodziny przypadły akurat na okres, kiedy Edyta zrobiła sobie odwyk od social mediów, więc wtedy było inaczej.
Zauważyłem też, że Edyta mimo że nie obserwuje na Insta Kasi Kowalskiej, zalajkowała dwa ostatnie posty Kasi, z których wynika, że z jej córką jest już lepiej. Edyta pewnie dobrze rozumie Kasię, bo przecież sama była w bardzo podobnej sytuacji kilka lat temu, kiedy Allan miał ostre zapalenie wyrostka. :( Wtedy to właśnie Kasia zastąpiła ją w jednym z odcinków "Hit, hit, hurra!". Miło, że teraz Edyta wsparła koleżankę po fachu. :klaszcze:
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

aśka pisze:Mnie się tylko śmiać chce, że do tej pory są osoby, które dowalają Edycie z powodu koncertu uwaga, uwaga PRZECIW NIENAWIŚCI.
Jawna hipokryzja. Do tego to bardzo dobrze pokazuje, że sam koncert dał wręcz odwrotny skutek od zamierzonego. :roll:
Dokładnie, szanujmy się i kochajmy, ale nie szanujmy decyzji Edyty, która była szczera i prawdziwa. W moich oczach Edyta wręcz zyskała. Pamiętam to bardzo dobrze jak zobaczyłam relacje Dody poczułam się zażenowana.. I modlilam się w duchu żeby Edyta nie złamała się. Rozmawiałam wtedy z siostrą przez telefon, która była w euforii na jaki to super Doda pomysł nie wpadła i jak jej nagle całą ta radość opadła kiedy jej powiedziałam, Zosiu Edyta nie przyjmie tego zaproszenia i tak się stało. Całe szczęście.
Zuzanna gorska 245
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2020, 20:43
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Zuzanna gorska 245 »

Jejka Edytko jestes niesamowita

Dodano po 3 minutach 8 sekundach:
Edi jest piekna :edi: :twisted:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Dziś Edyta udostępniła na instastory filmik Malika Montany, który opisał go tekstem "...kiedy kończymy clip?"
Czyli ich ówczesne częste spotkania były spowodowane, prawdopodobnie, współpracą muzyczną :edi:
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: michal.p »

Współpracą, która zaowocuje Dumką na dwa jointy 8P
ODPOWIEDZ