Za co zablokowała mnie Edyta?

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: Kopaneek »

Nie ukrywam, że zainspirował mnie Marrcino i Spot_me, których Edyta zablokowała na IG.
Myślę, że warto uwieczniać te momenty i ostatnie posty chwały. :edi:
----
Proszę, wklejajcie poniżej treść waszych postów i ew. reakcje/odpowiedzi Edyty.
Będzie co wspominać, jak legendarne już: "Odejdź od stołu". :ha:
----
Mnie najpierw zablokowała na mailu, było to już dobrych kilka lat temu, chyba rok 2011.
Pamiętam jak dziś komunikat, który pojawił się w mailu zwortnym, że nie mogą dostarczyć maila, ponieważ adresat dodał mnie na czarną listę. :ha:

Następnie na FB za to, że wkleiłem link do artykułu, w którym opisywano, jak show-bizowe matki niszczą życie swoim dzieciom, wystawiając je na medialny świecznik. Powstał chyba na bazie mocnej wypowiedzi Pauliny Młynarskiej, z tego, co pamiętam.

Na IG wciąż mogę pisać. <3
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: Marrcino »

Nie wiem czy jestem gotowy by o tym pisać. :( Czuję ból i nie mogę się z tym pogodzić.... targa mną wiele emocji.... jak dlaczego? jak?

Edyto! :edi:

Każda moja instałza
Szepcze, że co złe
Się zapomnieć da
Zapomnijmy ten
niewygodny post
Co oddalał nas
Co zabijał nas
I pytania złe
I natrętne tak
Jak? Dlaczego? Jak?
Zapomnijmy je
Edyto odblokuj mnieeeeeeeeeeeee

:beczy: :beczy: :beczy:
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: Marcin A. »

Mnie zablokowała na fb po tym, jak napisałem, że piosenka Co tylko chcesz nie jest godna Jej głosu. Napisała mi, że mam odejść od Jej stołu, że Ona się rozwija, a jak chcę słuchać artystów, którzy nagrywali zawsze to samo, to mogę słuchać Ewy Demarczyk... No i blokada :)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: spot_me »

Moj instagram mial wtedy ten sam nick jak ten tutaj lacznie z tym samym zdjeciem profilowym. Pamietam, ze tamtego dnia po jakiejs jej kolejnej odwalonej akcji napisalem tutaj na forum dlugi post o tym, ze jej 'dream team' jest przyczynkiem do rowni pochylej w jej karierze i jesli nie wymieni ludzi w swym otoczeniu i nie zatrudni menadzera, to bedzie juz tylko gorzej. Tego samego dnia zostalem zablokowany. Jestem na 100% pewien, ze zarowno Edyta jak i jej 'swita' maja tu swoje falszywe konta i obserwuja najbardziej aktualne tematy. Nie zdziwilbym sie gdyby ci najbardziej zaciekle broniacy jej tutaj po kolejnych jej durnych akcjach to wlasnie sama Edyta i Marcinek z Sowa. Brak ich zainteresowania tym forum oznaczalby totalny brak ich profesjonalizmu - w koncu badanie nastrojow wsrod fanow to minimum jakiego wymagac powinno sie od ludzi zajmujacych sie czyjas kariera.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: Phealer33 »

Ja na początku roku wrzuciłem parę filmików z Edytą acapella (przyciszałem podkład żeby uwydatnić vocal) i następnego dnia dostałem wiadomość prywatną od Marcina Wieczorka, że ciężko naruszam prawa artysty i nie mogę robić przeróbek piosenek Edyty bez jej zgody, dlatego mam natychmiast usunąć te filmiki, inaczej zaangażuje kancelarię prawną. :583:

Nie wiem czy zostałem zablokowany, bo ze strachu usunąłem całe konto :lol3:
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: Margaret »

Marcin A. pisze:Napisała mi, że mam odejść od Jej stołu, że Ona się rozwija, a jak chcę słuchać artystów, którzy nagrywali zawsze to samo, to mogę słuchać Ewy Demarczyk...
Pamiętam ten komentarz :lol3: nie pamiętałam osoby, która tak "zezłościła" :edi: ale wg. mnie ten jej komentarz przeszedł do historii :buahaha:
Na niekorzyść naszej Divy - Ewa Demarczyk w środowisku muzycznym uważana jest za geniusza i jeśli ktoś się o niej wypowiada to tylko z szacunkiem (choć też miała trudny charakter). Pomimo, że nagrała tylko 2 płyty (+ live) to wiele jej utworów ludzi znają a fani o niej nie zapomnieli i nadal ją słuchają (nawet ci młodsi).
Edyta choć jest doceniana za głos to pozycji Demarczyk może tylko zazdrościć.
spot_me pisze:Jestem na 100% pewien, ze zarowno Edyta jak i jej 'swita' maja tu swoje falszywe konta i obserwuja najbardziej aktualne tematy.
a ja mam wątpliwości. Tyle propozycji i porad co przewinęło się przez te forum, z nastawieniem dla dobra Edyty i jej kariery a ona nic z tych pomysłów nie skorzystała? Nie mówię aby robiła wszystko co tu piszemy, ale mogłaby je chociaż przeanalizować i wybrać to co lepsze, a skoro nic nie wzięła pod uwagę to raczej nie zagląda tutaj. A Wieczorek czy Sowa? Nie odważą się Edycie zapodać jakiś pomysł (nawet z forum, mówiąc że to ich) bo boją się, że się obrazi i ich zwolni...
ale mogę się mylić :)
Phealer33 pisze:że ciężko naruszam prawa artysty i nie mogę robić przeróbek piosenek Edyty bez jej zgody
serio? a więc co robią inne filmiki z Edytą? Fragmenty występów, wywiadów, remixy - czemu one nie znikają? Niech Wieczorek będzie konsekwentny i im też niech grozi, albo niech Ci odpuści.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: rav33 »

ban za to:

po jej poście o Darku Krupie, napisałem, że nie potrzebnie walczy z byłym mężem, że dużo w tych jej wypowiedziach jadu i widać, że nie pogodziła się z sytuacją i wciąż szuka sposobu, żeby mu dokopać :)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: IgaAga »

Przecież ona wszystkim ludziom wszystko wybacza
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: Grzegorz »

rav33 pisze: po jej poście o Darku Krupie, napisałem, że nie potrzebnie walczy z byłym mężem, że dużo w tych jej wypowiedziach jadu i widać, że nie pogodziła się z sytuacją i wciąż szuka sposobu, żeby mu dokopać
W sumie to prywatna sprawa Edyty, i jak widać nie lubi kiedy ktoś obcy niepotrzebnie komentuje i wtrąca się. :)
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: mpjp »

IgaAga pisze:Przecież ona wszystkim ludziom wszystko wybacza
Ale to wypracowała przez lata. Więc może teraz odblokuje:)
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: ChristopherP »

mpjp pisze:
IgaAga pisze:Przecież ona wszystkim ludziom wszystko wybacza
Ale to wypracowała przez lata. Więc może teraz odblokuje:)
Nie mozna sie na Edyte denerwowac, trzeba cierpliwie czekaz az zmadrzeje. Moze targaja nia jakies wewnetrzne konflikty, o ktorych nie wiemy. :lol3:
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: lordarek1 »

pod ostatnim postem na insta zapytałem "czy będzie w tym roku jakaś nowa piosenka dla fanów"

dziś brak dostępu :beczy:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Za co zablokowała mnie Edyta?

Post autor: KrzysiekF »

lordarek1 pisze:pod ostatnim postem na insta zapytałem "czy będzie w tym roku jakaś nowa piosenka dla fanów"

dziś brak dostępu :beczy:
Widzisz chłopaku , tak dawniej broniłeś .. wstawiałeś skany okładek i dostałeś zapłatę :)

Muzyka nie ważna , ważna walka ze wszystkim w imię walki o ludzi i odrodzenie
ODPOWIEDZ