Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

ray pisze:Piter, cały Twój post jest offtopem.
Mój post był odpowiedzią na off-top, który Ty sam zacząłeś.
Nie zarzucaj mi więc swoich win.
ray pisze:I to nie jest forum Edyty Górniak, tylko forum użytkowników - bo to użytkownicy składają się na domenę i serwer
To zdejmij z pierwszej strony twarz Edyty i przyklej Justyny.
Zobaczymy, kto zostanie.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Angie29 »

Ha czytam komentarze i w dalszym ciągu widzę niechęć do Justyny i ataki na ray. Piter i Endeven to jednak zawsze będą nastawieni anty. Grunt aby wyszło na ich....
Z tym wklejeniem twarzy Edyty i Justyny to też nie czarujmy bo ani jednej ani drugiej nikt aż tak nie uwielbia aby tłumami zbierać ochy i achy....
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kopaneek »

Jak można dać państwowe pieniądze komuś, kogo nikt nie chce słuchać?
Dramat. Jusia zrobi sobie kolejny koncert, na którym publika będzie wirtualna, tym razem jednak nie jednowymiarowo a dwu.

I te jej zakłamane próby oddania kasy Szczotowej... Ależ łatwo jej przychodzi rozporządzanie cudzymi pieniędzmi.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Angie29 pisze:Ha czytam komentarze i w dalszym ciągu widzę niechęć do Justyny i ataki na ray. Piter i Endeven to jednak zawsze będą nastawieni anty. Grunt aby wyszło na ich....
Z tym wklejeniem twarzy Edyty i Justyny to też nie czarujmy bo ani jednej ani drugiej nikt aż tak nie uwielbia aby tłumami zbierać ochy i achy....
Ludzi na to forum przyciągnęła osoba Edyty, nie Justyny, Kayah, czy raya. Żadne Wasze manipulacje tego nie zmienią.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Gosia1423 »

Zgadzam się z Tobą Piter "przyciągała"... Niestety przez posuchę artystyczną, to forum jakoś ciągnie dzięki wątkom pobocznym ;)

Mam sugestię, może niech wypowiadają się tu Ci, których Steczkowska jakoś interesuje.

Ray przestań porównywać Steczkowską do Górniak.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: endeven »

Ja bym dorzucil Gosia rozwiazanie ostatecznie kwestii nazewnictwa tego forum i czym ono w warstwie znaczeniowej jest dla uzytkownikow. Moze niech zalozyciele sie wypowiedzà i rozwieja watpliwosci, bo serdecznie juz mam dosc tego pokretnego i manipulacyjnego wywodu raya, czym to forum jest a czym nie jest. I co ma z tym wspolnego Edyta.

I wracajac do Steczkowskiej, moze jednak Ray wypowiesz sie o dotacji dla siostry Justyny i jej zeszytow za 90 tysiakow. Bo to daje kontekst calej tej sytuacji i potwierdza watpliwosci ludzi z branzy odnosnie korupcji politycznej Steczkowskiej, ukladow z wladza etc.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: IgaAga »

Dla mnie artystką wielką Justyna jest. Jest bardzo pracowita, jej komercyjne projekty zawsze służyły wydaniu jakiejś nowej muzyki. Jak nakręci teledysk to odlot. Inną sprawą jest, czy jej muzyka jest komercyjna, ale ma wielki talent i tyle. Można nie lubić jej muzyki, ale nie wiem czemu ją tak krytykujecie. Nie rozumiem też dlaczego zawsze tak atakujecie Raya dla zasady?
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Kopaneek »

IgaAga pisze:Jest bardzo pracowita
A co, pracuje na produkcji, że wymieniasz to jako jej zaletę?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Gosia1423 pisze:Ray przestań porównywać Steczkowską do Górniak.
Nigdzie teraz nie porównałem Steczkowskiej do Górniak, więc tym samym nie mogę przestać. :PP
Piter pisze:Mój post był odpowiedzią na off-top, który Ty sam zacząłeś.
Nie. Offtop zacząłeś Ty, pisząc, że Kayah to wredna, dwulicowa skorpionica. W tamtym Twoim poście nie było kompletnie nic o Justynie.
Piter pisze:To zdejmij z pierwszej strony twarz Edyty i przyklej Justyny.
Zobaczymy, kto zostanie.
Pewnie zostałaby zdecydowana większość. Bo Justyna i Edyta zawsze miały w dużej mierze ten sam fandom - zbiory fanów Justyny i Edyty mają bardzo dużą część wspólną. Widać to i na koncertach, i w necie, w tym również tutaj. Przecież w tym wątku co najmniej kilkunastu, jeśli nie kilkudziesięciu forowiczów opisywało swoje wrażenia po koncertach Justyny. I, jak już kiedyś wspomniałem, jeszcze parę lat temu udzielała się na naszym forum dziewczyna, która przez kilka lat prowadziła oficjalną stronę internetową Justyny i nieoficjalne forum jej fanów. Co więcej, w naszym zespole administracyjnym też od wielu, wielu lat byli i są fani Justyny - np. admin Dobi zamieścił w tym wątku kilka swoich relacji z jej koncertów, i Natu$, która była tutaj moderatorką przez ponad 6 lat, też jeździła na koncerty Justyny po całej Polsce i później tu o nich pisała... Dlatego kiedy gdzieś czytam, że niby jest jakaś wojna między fanami Górniak i Steczkowskiej, to tylko się uśmiecham. :)
I zgadzam się z Tobą, Piter, że ludzi tutaj na forum przyciągnęła osoba Edyty, ale sam widzisz, jak jest teraz. Zarówno Ty, jak i Endeven piszecie na naszym forum stosunkowo rzadko o samej Edycie, najczęściej piszecie albo o innej muzyce, albo o mnie. Wydaje mi się też, że obaj od daaawna nie byliście na żadnym koncercie Edyty i do głosowania na nią też się nie palicie. Myślę, że wielu użytkowników ma w tej chwili podobne podejście do niej co Wy i wcale się temu nie dziwię.
endeven pisze:Ja bym dorzucil Gosia rozwiazanie ostatecznie kwestii nazewnictwa tego forum i czym ono w warstwie znaczeniowej jest dla uzytkownikow. Moze niech zalozyciele sie wypowiedzà i rozwieja watpliwosci, bo serdecznie juz mam dosc tego pokretnego i manipulacyjnego wywodu raya, czym to forum jest a czym nie jest. I co ma z tym wspolnego Edyta.
Forum nazywa się "Edyta Górniak forum dyskusyjne". I nie ma nic pokrętnego, ani manipulacyjnego w tym, że nie jest to forum Edyty, tylko forum użytkowników. Byłoby to forum Edyty, gdyby było podczepione pod jej oficjalną stronę (tak jak jest u Maryli). No, ale że Edyta zamknęła swoją stronę razem z forum w 2004, to teraz, od ponad 15 lat istnieje już nie forum Edyty, tylko użytkowników. EOT.

Endeven, nie będę się wypowiadał na temat dotacji na zeszyty Agaty Steczkowskiej, bo mnie to nie interesuje. "Korupcja polityczna Justyny" - WTF? Janda też dostała 90 tys. zł dotacji i co, u niej też mieliśmy do czynienia z korupcją polityczną?
IgaAga pisze:Można nie lubić jej muzyki, ale nie wiem czemu ją tak krytykujecie. Nie rozumiem też dlaczego zawsze tak atakujecie Raya dla zasady?
Cieszę się, że Ty i Angie29 też to zauważyliście.
Justynę krytykują tutaj przede wszystkim ci, którzy nigdy nie byli na żadnym jej koncercie. Też nie wiem, jaki jest tego cel... A czemu parę osób znów mnie tutaj atakuje? Pewnie dlatego, że po prostu lubią się ze mną drażnić. A że wiedzą, że bardzo lubię Justynę, to wykorzystują do tego temat o niej.
I dla mnie też Justyna jest wielką artystką. Zawsze będę jej kibicował. :)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

Kopaneek pisze:
IgaAga pisze:Jest bardzo pracowita
A co, pracuje na produkcji, że wymieniasz to jako jej zaletę?
Taka pracowita jak pszczolka robotnica... A jaki poziom hipokryzji?
Jusia pisze:pani Beato proszę nie obarczać mnie sprawami innych firm . To nie do mnie pretensje , ale jeśli to Panią usatysfakcjonuje zapraszam na inny koncert i osobiście wyślę Pani bilety. Proszę dać znać na jaki i kiedy.
Moze na ten online, ktory ta "inna firma" przez nia zatrudniona - Royal Concert oczywiscie, gdyby ktos pytal - reklamuje jej zdjeciem (i wizerunkiem) koncert w mediach, na ktory (nie chce wnikac jak) dostala dotacje od panstwa i jednoczesnie chce sprzedac na niego bilety za pomoca tej "innej firmy". No wiec czego siegnal poziom hipokryzji w tym przykladzie? :edi:
Oczywiscie osoby nabijajace posty o Jusi w tym topiku w celu stworzenia sztucznej przeciwwagi dla Edyty na tym forum beda psioczyc glownie na te druga, ale to juz szczegol. Ani mnie to grzeje, ani ziebi, niech nabijaja, jesli nie moga inaczej.
endeven pisze:Ja nie musiałem Justyny wmanewrowywać w wątek i działania Kasi, bo Justyna jest naturalnie wmanewrowana w ten konlikt z Wojtanowskim bo to z nim wiedzie od kilku lat nieudane życie zawodowe i to on prowadzi jej "karierę". On jest odpowiedzialny za bajzel zwiazany z jej koncertami i koncertami na których śpiewa z innymi artystami. Więc jak chcesz porównywać te dwie sprawy to możesz sam dalej siebie oszukiwać, ale nie próbuj oszukać mnie, ani innych. Bo sprawa jest ewidentna.
Dla niektorych ewidentna, inni wciaz pozostaja slepi i glusi.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Steffie pisze:Royal Concert oczywiscie, gdyby ktos pytal - reklamuje jej zdjeciem (i wizerunkiem) koncert w mediach, na ktory (nie chce wnikac jak) dostala dotacje od ministerstwa i jednoczesnie chce sprzedac na niego bilety za pomoca tej "innej firmy".
Nie. To są dwa różne koncerty. Ten, na który Justyna otrzymała dotację od NCK, nie będzie koncertem biletowanym, tylko darmowym. Justyna pisała o tym w komentarzach:
Justyna Steczkowska pisze:Monika MYLISZ KONCERTY . 6 czerwca to mój koncert biletowany , a za kilka miesięcy zagram koncert z dotacji do którego musimy wszytko napisać i się przygotować . Błagam nie pisz takich rzeczy i mnie nie obrażaj i innych ludzi pracujących uczciwie
Justyna Steczkowska pisze:oczywiście ! Nie pierwszy i nie ostatni mój koncert za free:) nie było jeszcze takiego konceru w prawdziwym lesie z utworami Chopina między innymi , dlatego wydaje mi się ze to będzie piękne przeżycie .
Ale jeśli ktoś będzie chciał Justynie dokopać, to zawsze może nakłamać, że to właśnie na ten koncert biletowany 6 czerwca ona dostała 90 tys. zł dotacji. :roll:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

spot_me pisze:Jesli ta dotacja jest na ''Koncert na dachu'', to o tyle bardziej kontrowersyjne jest to, ze jest to koncert biletowany dla publicznosci wiec podwojny zysk. Zapewne zbyt wielu widzow nie zmiesci na dachu przy zachowaniu dystansu, jednak mimo wszystko jej manadzer niezle kombinuje.

https://www.facebook.com/events/540240750187567/
Ciagle ktos chce tej Jusi "dokopac"... :hellobaby:

To raz, a dwa - czekam na sensowny komentarz odnosnie hipokryzji Jusi i jej wymigiwania sie od wspolpracy z Royal Concert przy jednoczesnym korzystaniu z ich uslug.
Jusia pisze:Monika MYLISZ KONCERTY . 6 czerwca to mój koncert biletowany , a za kilka miesięcy zagram koncert z dotacji do którego musimy wszytko napisać i się przygotować . Błagam nie pisz takich rzeczy i mnie nie obrażaj i innych ludzi pracujących uczciwie
To wszystko jest szyte grubymi nicmi. Jesli dostala na to taka kase, juz dawno powinna miec wszystko napisane i przygotowane.

Naprawde w takiej sytuacji szkoda, ze to nie Kayah to dostala, na pewno byloby to przygotowane o wiele lepiej.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

ray pisze:Pewnie zostałaby zdecydowana większość
:lol3: :lol3: niezła beka trza to zrobić na przyszły 1 kwietnia
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: ray »

Steffie, powtarzasz nieprawdę. Biletowany "koncert na dachu" to nie jest ten koncert, na który Justyna otrzymała dotację. To są 2 różne koncerty!
A Kayah nie starała się o pieniądze na swój koncert, tylko wytwórnia Kayax starała się o dwie dotacje - na warsztaty online dla artystów i na jakieś kursy mistrzowskie.
Koncert, na który Justyna dostała 90 tys. zł, będzie najwcześniej za 3-4 miesiące. Jest więc jeszcze mnóstwo czasu na przygotowania.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

ray pisze:Steffie, powtarzasz nieprawdę. Biletowany "koncert na dachu" to nie jest ten koncert, na który Justyna otrzymała dotację. To są 2 różne koncerty!

Przestan mnie oskarzac o powtarzanie nieprawdy, na razie umiem czytac wpisy Jusi, ktore cytujesz co chwile w tym topiku. Gdzie sensowny komentarz na temat hipokryzji Jusi i RC?

ray pisze:A Kayah nie starała się o pieniądze na swój koncert, tylko wytwórnia Kayax starała się o dwie dotacje - na warsztaty online dla artystów i na jakieś kursy mistrzowskie.

O cokolwiek by sie nie starala, na pewno by to zrobila o niebo lepiej, w to nie watpie.

ray pisze:Koncert, na który Justyna dostała 90 tys. zł, będzie najwcześniej za 3-4 miesiące. Jest więc jeszcze mnóstwo czasu na przygotowania.

Jesli sie startuje o taka dotacje, to potrzebny jest porzadny plan i przygotowanie, a nie odbebnianie tego na kolanie. Widac jakie podejscie ma nasza pszczolka.
ODPOWIEDZ