Edyta w "The Voice of Poland" 11

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: lordarek1 »

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak WRACA do jury "The Voice of Poland"!

https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku ... Sv6AUEzFUM
Awatar użytkownika
yourhighglowon
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 20 lis 2014, 20:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: yourhighglowon »

Edyta ma dziś nagrania w tym samym miejscu co Tomson i Baron, więc można już właściwie potwierdzić, że będzie trenerką ;) Wieczorek wstawił InstaStory z tego samego miejsca co Baron.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: lordarek1 »

Oficjalnie! Znamy pełen skład jury "The Voice of Poland"! Wielki powrót plus nowe nazwisko!

https://party.pl/tv-show/oficjalnie-zna ... 129197-r1/
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: lena7 »

Mam przecieki od kogos z pierwszego nagrania voice'a. :hellobaby:
Edyta bardzo sie stara byc kontrowersyjna i jesli nie powycinaja w montazu to zobaczymy jak sie scina ze Szpakiem. Nie wiem czemu zalezy jej na hejcie od jego fanow - ona jest zwyczajnie dziwnym typem czlowieka - jak jest zbyt pokojowo to tak jakby za nudno dla niej wiec dazy do spiny by potem zrzucic wine na swa ofiare - oczywiscie na lamach tabloidow. Zachowuje sie jak mega gwiazda wsrod reszty, ponoc dosc sztucznie, no i ciagle okrazona jest przez sztab swych ''upiekszaczy'' jako jedyna z calego skladu jurorow. Marcinek nie odstepuje jej na krok. Pani Ula ponoc mega skromna, malo sie odzywa, zachowuje sie troche jak zagubiona debiutantka - zero gwiazdorzenia. Szpak i chlopaki z Afro podobno bardzo juz oswojeni z podworkiem i traktuja wszystko na luzie.
Chetnie obejrze po latach tego voice'a chociaz sklad bym troche zmienila. :roll:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Gosia1423 »

Marcinek wrzuca co nie co na swoje instastory... ;)
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: lena7 »

Urszula Dudziak dwa razy niegrzecznie się zwróciła do Edyty już w pierwszym odcinku co diwa oczywiście oburzeniem na swej twarzy wyraziła więc pani Ula już pewnie trafiła na listę nieproszonych kolegów do przyszłych edycji. Ze Szpakiem coś nie kliknelo chyba. Ogólnie bardzo ta obsada na fotelach nietrafiona. Przekrzykują się, nie ma chemii ani atmosfery która była super w kilku poprzednich edycjach. Sztucznie bardzo.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: tomek7 »

Chyba oglądaliśmy dwa różne programy ... Znow zaczęło się szukanie konfliktów etc.
Przypomnę tylko, że to nie jest tak że pokazują wszystko po kolei tylko jest to montowane by było ciekawie i przynajmniej w każdym odcinku pokazać kogoś naprawdę ciekawego.
Dla mnie fajni dobrani trenerzy co nie zmienia faktu, ze format jest już przebrzmiały co jest naturalna koleją rzeczy. Kto wie, może to już ostatnia edycja?
Ja i tak czekam na nagrania live bo wtedy jest szansa występu Edyty na żywo. Liczę na duet ze Szpakiem co dla Michała będzie dużym zaszczytem (sadzać po tym jak ciepło się wypowiada o Edycie). Dwa mocne głosy to może być coś!
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Grzegorz »

Ja liczę, że bliżej finału The Voice Edyta zaśpiewa nowy singiel. Akurat duet ze Szpakiem dla mnie totalnie zbędny.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Margaret »

Mi te odcinki się podobały, o dziwo - pomimo, że oglądałam ten program dla :edi: to zachwyciła mnie Dudziak.
Na początku była drętwa, ale jak się rozkręciła to od razu wzbudziła moją sympatię i co by nie mówić, ona może dużą wiedzę przekazać swoim podopiecznym. Diva skupi się na interpretacji, a Ula na całokształcie i warsztacie.
Nie zauważyłam, aby Dudziak dowaliła Edycie, może tylko raz, gdy chwaliła się, że śpiewała ze Stingiem :PP
Bardziej naszej Divie dowalił Szpak, mówiąc do jakiegoś chłopaka "nie idź do Edi, choć do mnie, w młodości siła", co było dość nie grzeczne, bo co jak co, ale wytykając kobiecie wiek? 8P

Cały odcinek przyjemnie się oglądało, pojawiły się dwa mocne męskie akcenty/głosy. Ten młody chłopak i ten na samym końcu :)

Jedyną sztuczną sytuacją było dla mnie to, gdy Diva dostała blokadę. Ona jest tak kiepską aktorką, że od razu to było widać, że jest to wyreżyserowane, a :edi: od samego początku wiedziała, że jest zablokowana :lol3:
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: lena7 »

Dziś po nagraniach the voice na Edytę czekała spora grupa fanów. Spotkanie polegało m.in. na wspólnej modlitwie i Edyty przemowie o planach globalistow związanych z fałszywa pandemią i ich zamiarze zawładnięcia umysłami by liczba 666 sterowała tymi którzy chcą się podporządkować.
Nie wiem co o tym myśleć.
Kim według Edyty są ci globalisci że ma taką obsesje na ich punkcie? Bill Gates i jego koledzy?
Wieczorek słucha tego na co dzień i jak na to reaguje? Z obawy o posadę przytakuje?
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Gosia1423 »

Serio, tak wyglądało spotkanie :edi: z fanami?! :shock:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: max28 »

Mam nadzieję, iż :edi: jak już przebudzi się po obecnym przebudzeniu, gdy minie pewien czas, a jej teorie się nie sprawdzą, to zrówną szczerością i impetem przeprosi za to, że się myliła i przestrzegała fake teoriami fanów...

Edyto ja osobiście Cię przeproszę, jeżeli jednak okaże się, że miałaś rację.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Virtual Tom »

lena7 pisze:Dziś po nagraniach the voice na Edytę czekała spora grupa fanów. Spotkanie polegało m.in. na wspólnej modlitwie i Edyty przemowie o planach globalistow związanych z fałszywa pandemią i ich zamiarze zawładnięcia umysłami by liczba 666 sterowała tymi którzy chcą się podporządkować.
Nie wiem co o tym myśleć.
Kim według Edyty są ci globalisci że ma taką obsesje na ich punkcie? Bill Gates i jego koledzy?
Wieczorek słucha tego na co dzień i jak na to reaguje? Z obawy o posadę przytakuje?
Na to są naprawdę dobre leki, tylko jak widać :edi: ich nie bierze :placzka:
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: ChristopherP »

lena7 pisze:Dziś po nagraniach the voice na Edytę czekała spora grupa fanów. Spotkanie polegało m.in. na wspólnej modlitwie i Edyty przemowie o planach globalistow związanych z fałszywa pandemią i ich zamiarze zawładnięcia umysłami by liczba 666 sterowała tymi którzy chcą się podporządkować.
Nie wiem co o tym myśleć.
Kim według Edyty są ci globalisci że ma taką obsesje na ich punkcie? Bill Gates i jego koledzy?
Wieczorek słucha tego na co dzień i jak na to reaguje? Z obawy o posadę przytakuje?
A co ma zrobic nositorba? Chyba ma swiadomosc tego, ze duzo madrzejszy od :edi: sam nie jest i jedyna jego zaleta jest bezkrytycznosc wzgledem pracodawczyni.

Ale trzeba przyznac, ze komiczne jest to jak osoba ktora w normalnych warunkach zarabia w Polsce, mieszka w USA a co kilka miesiecy regularnie lata na urlop do Tajlandii twierdzi ze globalizm to cos zlego :ha:
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: tomek7 »

Bardzo mi się podoba Edyta w tej edycji Voica. Ci trenerzy naprawdę się szanują i lubią. Brawo!
ODPOWIEDZ