Edyta w "The Voice of Poland" 11

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Steffie »

Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Angie29 »

Nie czarujmy się wszystkie konflikty przeważnie wychodziły od Edyty. Nawet z Szpakiem i Cleo. Z Cleo niby się pogodziły bo wiadomo z Cleo nie warto zadzierać bo za nią stoją fanki małolaty, kasa i wytwórnia.
Za Michałem podobnie kiedyś unikała, nie znała jego imienia teraz udaje koleżanke. Podoba mi się taka Edyta, pełna luzu i szacunku. Zastanawiam się tylko na ile to szczere, na ile to tylko marketing aby ocieplić wizerunek.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: mpjp »

Niemniej było kilka momentów w pierwszych odcinkach kiedy czuła się chyba średnio. Kolejne odcinki pokazują faktycznie coś innego. I dobrze.

Nie ma porównania do tego jak się zachowuje Edyta i jaki jest Jej odbiór, a jak wyniosła samą sobą jest Justyna S.

P.S. Nie rozumiem 2 pierwszych wyborów Edyty

Dodano po 22 godzinach 57 minutach 32 sekundach:
Kolejnych wyborów też nie rozumiem...
StormsOfSilence
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 18 lis 2016, 15:12
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: StormsOfSilence »

Edyta dziś w The Voice zapytała kolegów trenerów czy też tak mają, że poza sceną nie chce im się śpiewać.
Stwierdziła, że coraz rzadziej śpiewa tak dla siebie, musi być bardzo "happy" żeby śpiewać dla przyjemności.

Smutno to zabrzmiało.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: tomek7 »

StormsOfSilence pisze:Edyta dziś w The Voice zapytała kolegów trenerów czy też tak mają, że poza sceną nie chce im się śpiewać.
Stwierdziła, że coraz rzadziej śpiewa tak dla siebie, musi być bardzo "happy" żeby śpiewać dla przyjemności.

Smutno to zabrzmiało.

Zapytała czy mają tak że rano sobie coś śpiewają i że ona z wiekiem rzadziej coś tam sibie ot tak podśpiewuje.
Gdzie tu smutek? :)
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 640
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: lena7 »

Ciekawe czy Edyta ma na tyle obiektywna intuicje by widziec, ze najfajniejsi, najzdolniejsi, nabardziej swiadomi uczestnicy nie chca miec z nia nic wspolnego. To powinno dac jej do myslenia gdyz odzwierciedla co mysli o niej ogol spoleczenstwa. Zapracowala na to nie tylko swymi dziwnymi wyborami i faworyzowaniem sobie tylko lubianych podopiecznych w poprzednich edycjach ale przede wszystkim tym co zrobila ze swoim talentem, kariera i wizerunkiem na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Tak wiec za kazdym razem gdy pokazuje na twarzy oburzenie, ze ktos utalentowany idzie do Szpaka czy chlopakow, ktorzy sa lata swietlne za jej doswiadczeniem scenicznym, w glebi chyba szczerze mowi sobie ''oj, kolejny antyfan/antyfanka''.
Ogolnie nie ma jak na razie nikogo wyjatkowego w tej edycji, ale jak na razie grupa Edyty jest najslabsza - ida do niej wylacznie malo doswiadczeni wokalisci, czesto jeszcze niedojrzali, a czesc z nich to zaslepieni jej gasnacym blaskiem ''last standing fans''. Po tej edycji Edyta bedzie raczej najslabiej ocenianym trenerem, a Rinke statystyk i rankingow wiecznie ignorowac nie bedzie przeciez.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: mpjp »

Jejku już nikogo nie interesuje :edi: w Voice. Ostatnie przesłuchania wczoraj minęły, A tu cisza...:)
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: betka »

W ogóle w każdym temacie tak jest...chyba, że wyjdzie coś nowego od Edyty.
Sama oglądam The Voice tylko ze względu na Edytę. W poprzedniej edycji nie mogłam słuchać wypowiedzi jurorów, obejrzałam kilka przesłuchań i nie dałam rady. Edyta potrafi się wypowiadać, chociaż w ostatnich odcinkach (mam wrażenie?) rzadko z tego korzysta...
Michał Szpak, który zawsze ma tyle dobrej energii teraz mocno przygaszony. Mam wrażenie, że uważa na to, co mówi. Szkoda, bo widać, że jest życzliwy Edycie.
Edyta ma może dwa głosy, które mogą powalczyć o finał. Zobaczymy.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: KrzysiekF »

kto słyszał jak Edyta złoiła słownie uczestników Bitew za zapomnienie tekstu...

" scena obnaża wszystko "...

8) 8) 8)

Nie wiem czy śledzicie fejsy voiców , ale wczoraj pod jednym z komentarzy było kilkaset lajków... a komentarz brzmiał mniej więcej tak :

Edyta zbiera najgorszą grupę od pierwszej edycji VoP w Polsce.

8)

Dodano po 1 minucie 47 sekundach:
mpjp pisze:Jejku już nikogo nie interesuje :edi: w Voice. Ostatnie przesłuchania wczoraj minęły, A tu cisza...:)
to prawda, ale nic dziwnego chyba ;) Już dawno pisałem, że została garstka Fanów, po hitach okołocovidowych zostanie wydać płytę ( 8) nigdy ) dla 500 Fanów.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Gosia1423 »

U mnie jest jeszcze inny problem. Nie oglądam tej stacji :edi:
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Pawel »

Nie oglądasz, ale występy Edyty z logo stacji komentujesz :p
Ale rozumiem, że jak na yt to juz nie na typ :roll:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Gosia1423 »

Pawel, the voice w ogóle nie oglądam czy to w tvp czy to na yt :)
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Cypix »

KrzysiekF pisze: Nie wiem czy śledzicie fejsy voiców , ale wczoraj pod jednym z komentarzy było kilkaset lajków... a komentarz brzmiał mniej więcej tak :

Edyta zbiera najgorszą grupę od pierwszej edycji VoP w Polsce.
Nie dziwię się, że uczestnicy ją omijają, bo opinię ma jaką ma i zbytniego zainteresowania uczestnikami poza programem takoż nie pokazuje. ale Ana była jednak wyjątkowa...

https://www.youtube.com/watch?v=OwSleGjWd8s

...i o dziwo wybrała Divę :)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: endeven »

Gosia1423 pisze:Pawel, the voice w ogóle nie oglądam czy to w tvp czy to na yt :)
ani razu niczego nie odpaliłem. zupełnie nie interesuje już mnie ten program, ta formuła przy tej skali reżyserii, ustawek i plastiku jest już wyczerpana całkowicie. A te wygłupy Edyty na fotelu na pewno nie są czymś, co miałoby mnie zachęcić po raz enty. Jest w tym przewidywalna do bólu już. A jej ostatnie postawy "medialne" wyleczyły mnie do reszty. Bo skoro ma czas popierać serduszkami antycovidowców, lajkowac i tyle sie nagadać na ten temat, a praktycznie przemilczała kwestię nagonki politycznej wobec LGBT (aaahh wait, dla jakiegoś blogera skandynawskiego od Eurowizji coś powiedziała jednym zdaniem) to jest dla mnie oczywiste, gdzie kieruje swoją życiową uwagę. I oczywiście ma do tego prawo. Jej sprawa. Ale ja mam też prawo powiedzieć "dobranoc", bo trochę mam dość tej mydlanej opery dawnej piosenkarki i dawnej supporterki wartościom mi bliskim. I to, że rozumiem jakie problemy emocjonalne i życiowe ją doprowadziły do tego miejsca w którym jest, to niestety nie może to być zasłoną dymną i usprawiedliwieniem, bo naprawdę są sposoby i mozliwości, by przepracować swoje problemy, zamiast popadać w skrajności. Trzeba tylko się do nich przyznać przed samym sobą i naprawdę się z nimi zmierzyć. Ukojenie w Buddzie, czy w katolickim Bogu to po prostu za mało.

Dodano po 1 minucie 1 sekundzie:
Cypix pisze:Nie dziwię się, że uczestnicy ją omijają,
chyba, że im producenci wskazują.
Tam chyba wszystko jest ustawką.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Steffie »

Fragment próby:
http://www.radiozet.pl/Muzyka/The-Voice ... zoku-wideo

Edyta chyba nie wierzy, że ktoś chciał ją wybrać jako mentorke.
ODPOWIEDZ