Edyta w "The Voice of Poland" 11

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
DrzewkoBonsai
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on
Lokalizacja: POLSKA

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: DrzewkoBonsai »

lena7 pisze:
DrzewkoBonsai pisze:przekonuję się do Michała Szpaka. Moja intuicja podpowiada mi, że chłopak się rozkręca.
Dziala mi niemiennie na nerwy, zwlaszcza tym swoim zangielszczonym ''aaaaaem' jako przerywnikiem zastepujacym przecinek (jak to mozliwe ze ktos mu tego w tv nie wybije z polszczyzny), ale zgadzam sie, ze sie rozkreca. Muzycznie ma na swoim koncie jedno wielkie nic jak na razie (jest piosenka eurowizyjna ale to totalny kicz) ale cos czuje, ze za jakies 20 lat urosnie na polskiej scenie do rangi nowego Czeslawa Niemena. Zwlaszcza, ze nie ma zadnej tak kolorowej konkurencji obecnie, no i jego zaangazowanie spoleczno-polityczne tez dziala na jego korzysc.
Lenko,

Michał ma tę manierę. Zle się tego słucha, przyznaję. Natomiast Michał ma zdolność do spiewania przekonujco w różnych gatunkach. Słuchałam jego "Rainbow". Chwycił mnie za trzewia. Dojrzale brzmi. Jego "płonie stodoła" i wykonanie piosenki "dziwny jest ten swiat" napawaja mnie optymizmem i daja nadzieje na przyszłość. Jest dojrzały, ma fantazje muzyczna, jest ekscentryczny - jestem pewne, ze nas jeszcze pozytywnie zaskoczy. Jestem sercem za Michałem.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: IgaAga »

Również uważam, że Michał jest świetny, jest młodym artystą, a jednak jego uwagi zawsze są bardzo trafne jeśli chodzi o śpiew. Mnie się marzy by w końcu wygrał ktoś z drużyny chłopaków. Choć uważam, że w tej edycji nie ma spektakularnych głosów. :)
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Robik »

mpjp pisze:Szkoda, że nie pokazali reakcji jurorów po występie /playback?/ Justyny. W każdym razie EG nie wyszła albo nie spóźniła sie:)
Przecież Justyna zaśpiewała na żywo, a podczas jej występu, wszyscy siedzieli w fotelach jurorów.
https://voice.tvp.pl/50807225/justyna-s ... iej-odwage
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: addar »

Był pół playback. Głos Justyny mało dźwięczny i taki zablokowany
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: audarya »

addar pisze:Był pół playback. Głos Justyny mało dźwięczny i taki zablokowany
jesien jest, trudne warunki :D wole pol playback niz live playback, ktory uwazam za totalne juz oszustwo (wieksze niz playback wersji studyjnej - nie obchodzi mnie dobre show), wlg mnie wyszlo spoko, oprocz siedzenia metr od dziennikaza RMF i oboje bez mazeczek, a przeciez jeden z dziennikazy RMF taka nagonke aktywowal na Edke za to, ze nie chce maseczki nosic...

Dodano po 11 minutach 55 sekundach:
DrzewkoBonsai pisze:Najlepsza i tak była deklaracja menadżerowania Ignacemu, ale z powodu kalendarza utkanego po brzegi zajęciami i pomysłami na życie nie podoła, tak mi przykro. Na szczęście dla Ignacego :lol3: :beczy: :lol3:To samo zauwazyłam. I to, jak się wcieła bodajze Tomsonowi i Baronowi w słowo po występie ich zawodnika. Az wstała z fotela. Niby zeby wskazac na geniusz muzyczny i wokal, ale w sumie, żeby zwrocic na siebie uwage...
Oceniasz przez pryzmat siebie, tzn taka mialabys postawe bedac na jej miejscu :ha: 1 palec na nia, pozostale 3 wskazuja na Ciebie. No Sorry :d

Dodano po 1 minucie 53 sekundach:
StormsOfSilence pisze:Kreacja na pierwszy odcinek live

Obrazek
dla mnie rewelka, choc zamiast dredow wole loki

Dodano po 3 minutach 41 sekundach:
lena7 pisze:
mpjp pisze:Ale jak Edyta dziś uśmiechnięta, radosna, miła - super się Ją ogląda
Zwazywszy, ze to bylo bezposrednio nagrywane swiezo po tym jak wybuchla afera to dodatkowo pokazuje jak nakreca ja atmosfera bycia na jezykach - nie wazne z jakiego powodu. Bardzo zlozona osobowosc.
a ja uwazam, ze zachowala klase i cokolwiek nie mysli trwa przy swoim, to, ze 90%ludzi z czegos sie smieje nie znaczy, ze jest to zabawne dla osoby inteligentnej, atmosfera o ktorej mowisz udzielila sie pozostalym jurorom (oprocz Michala) i prowadzacym, dopiero pod koniec programu napiecie zeszlo i wszyscy zaczeli zachowywac sie naturalniej
Awatar użytkownika
Fan17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 365
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:08
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: Miles & miles away
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Fan17 »

Wyglądała obłędnie :edi:
DrzewkoBonsai
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on
Lokalizacja: POLSKA

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: DrzewkoBonsai »

audarya pisze:
addar pisze:Był pół playback. Głos Justyny mało dźwięczny i taki zablokowany
jesien jest, trudne warunki :D wole pol playback niz live playback, ktory uwazam za totalne juz oszustwo (wieksze niz playback wersji studyjnej - nie obchodzi mnie dobre show), wlg mnie wyszlo spoko, oprocz siedzenia metr od dziennikaza RMF i oboje bez mazeczek, a przeciez jeden z dziennikazy RMF taka nagonke aktywowal na Edke za to, ze nie chce maseczki nosic...

Dodano po 11 minutach 55 sekundach:
DrzewkoBonsai pisze:Najlepsza i tak była deklaracja menadżerowania Ignacemu, ale z powodu kalendarza utkanego po brzegi zajęciami i pomysłami na życie nie podoła, tak mi przykro. Na szczęście dla Ignacego :lol3: :beczy: :lol3:To samo zauwazyłam. I to, jak się wcieła bodajze Tomsonowi i Baronowi w słowo po występie ich zawodnika. Az wstała z fotela. Niby zeby wskazac na geniusz muzyczny i wokal, ale w sumie, żeby zwrocic na siebie uwage...
Oceniasz przez pryzmat siebie, tzn taka mialabys postawe bedac na jej miejscu :ha: 1 palec na nia, pozostale 3 wskazuja na Ciebie. No Sorry :d

Czy siedzisz w mojej głowie? Czy uważasz, że jeżeli u znacznej części społeczeństwa podczas oceny zachowania zachodzi identyfikacja projekcyjna, to zachodzi i u mnie? I czy muszę być subiektywna a nie np. kierować się rachunkiem prawdopodobieństwa?

Edyta od lat wiele mówi, a mało robi. Okres wydania płyty obfituje w akcje zbyteczne. To się nazywa prokrastynacją. Natalia Kukulska mało mówi, za to wiele robi. I to jak!



Dodano po 1 minucie 53 sekundach:
StormsOfSilence pisze:Kreacja na pierwszy odcinek live

Obrazek
dla mnie rewelka, choc zamiast dredow wole loki

Dodano po 3 minutach 41 sekundach:
lena7 pisze: Zwazywszy, ze to bylo bezposrednio nagrywane swiezo po tym jak wybuchla afera to dodatkowo pokazuje jak nakreca ja atmosfera bycia na jezykach - nie wazne z jakiego powodu. Bardzo zlozona osobowosc.
a ja uwazam, ze zachowala klase i cokolwiek nie mysli trwa przy swoim, to, ze 90%ludzi z czegos sie smieje nie znaczy, ze jest to zabawne dla osoby inteligentnej, atmosfera o ktorej mowisz udzielila sie pozostalym jurorom (oprocz Michala) i prowadzacym, dopiero pod koniec programu napiecie zeszlo i wszyscy zaczeli zachowywac sie naturalniej
Dodano po 2 minutach 19 sekundach:
Fan17 pisze:Wyglądała obłędnie :edi:
Edyta zawsze wygląda obłędnie. :)
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: mpjp »

addar pisze:Był pół playback. Głos Justyny mało dźwięczny i taki zablokowany
Skoro mówi dziennikarz, że Diwa to osoba "okrutna, złośliwa, czerpiąca przyjemność z robienia przykrości innym", to zapewne była przeszczęśliwa, że Justyna nie dała rady zaśpiewać live.
Cóż zobaczymy czy będzie proces przeciw Grabari, bo Jego słowa są najmocniejsze i bez dowodów jak na razie. Jesli go nie wytoczy, to znaczy, że wie, że chłopak ma argumenty. Kaczyński z Macierewiczem też nigdy nikogo nie pozwali za słowa, że są chorzy psychicznie:)
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: rav33 »

ładnie wygladała, w koncu na swój wiek... a nie jak dzidzia-piernik.
drużyne to ma słabą.
StormsOfSilence
Hope for us
Hope for us
Posty: 21
Rejestracja: 18 lis 2016, 15:12
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: StormsOfSilence »

Stylizacja w drugim odcinku live:

Obrazek
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: miłek »

Szybko nagrywają te odcinki. Ostatni był chyba w piątek nagrany.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: wodawodnista »

Wyglada świetnie.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: rav33 »

StormsOfSilence pisze:Stylizacja w drugim odcinku live:

Obrazek
Moim zdaniem źle wygląda, przynajmniej na tym foto. Widać stres, brakuje lekkości.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Grzegorz »

Moim skromnym zdaniem pięknie. Na tym ujęciu Edyta bardzo podobna do Nicole Scherzinger :)
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Edyta w "The Voice of Poland" 11

Post autor: Angie29 »

Edyta jak na prawie 50 na karku wygląda fajnie. Zawsze fajne stylizacje i wygląd. Niestety ma swoje geny i dziwnie puchnie na buzi ale to już ma swoje lata nie dziwmy się. Ja mam 30 na karku i już się sypie a co dopiero w wieku 50. Wygląda fajnie na swoje lata. Byle nie za dużo botoksu.
ODPOWIEDZ