Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Włączyłem sobie dzisiaj tego słynnego live'a. Przeraziło mnie, że jest taki długi. Nie mam tyle czasu. Ani nawet ochoty, zaciekawienia. Moja ulubienica Britney nagrywa króciutkie rzeczy i nawet tego nie chce mi się oglądać, orientując się, że coś u niej nie gra pod deklem.

Widziałem podkręconą czymś jakby sztucznie lampucerę, która gadała i gadała... Nawet niektóre fragmenty mogły brzmieć sensownie, ale całość - w połączeniu z cytowanymi w mediach tekstami, które jednak nie bez powodu budzą sprzeciw - odrzuca. Nie wiem, czemu Edycie Górniak wydaje się, że jest autorytetem, kimś godnym zaufania, mądrym - nie w swoim prywatnym gronie, tam niech będzie alfą i omegą jeśli chce... Ale na tyle, żeby wypowiadać się w taki sposób publicznie? Czy to rzeczywiście drugie miejsce na Eurowizji w 1994 roku, znakomita sprzedaż pierwszych płyt w kraju ją upewnia w roli takiego mentora? Czy posiadanie dziecka, jak miliony innych mam? Czy fotel jurorski w kolejnym od lat show muzycznym? Odrobina samokrytyki mogłaby jej uświadomić, że te fotele, propozycje dostaje może nie tylko za talent, rozpoznawalność, ale też za bycie freakiem, gwarantowanie cyrku, szopki, kabaretu. Ok, dla wielu osób jest wciąż idolką - bo pięknie śpiewa, bo bywa(ło), że pięknie wygląda, bo gwiazdorzy. Czy jednak jest jakaś granica zakochania w sobie i epatowania tą dziwaczną potrzebą ekspresji?
Chocby nie wiem jak nisko upadły osoby pokroju Fiolki, żeby teraz wygarnąć jej to i owo, to jednak o czymś świadczy, że tyle osob mających za sobą kontakt zawodowy z tą panią, ma z nią na pieńku.
I czemu cos takiego robi osoba, która od lat nie jest w stanie ogarnąć żadnego spójnego zawodowego projektu ani spełnić oczekiwań na album, na jakiś konkret i konsekwentność?

Wracam do niepisania/ niezaglądania na forum, szczególnie że naprawdę nie mam aktualnie dobrego mniemania o tej postaci medialnej. Musiałem jednak zobaczyć, co się dzieje, dorzucić swoje zdanie w takiej kuriozalnej sytuacji ;) nie wiem, czy nawet za granicą, w krajach trzęsących show biznesem globalnie, są takie odpały.
Bo ten odpał trwa od dziesięcioleci.
Śmieszne, straszne i niestety też po pewnym czasie nudne.

Madzia Gessler powinna taki niedosmażony kotlet rozmazać na ścianie xD powiadając: czemu trujecie ludzi?
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Michael »

Edyta niewątpliwie dostała w ostatnich dniach prezent gwiazdkowy od ministra Glińskiego i nie chodzi o pieniądze, bo o nie nie wnioskowała.
Temat państwowych dotacji dla artystów podzielił branżę muzyczną w Polsce i wywołał oburzenie opinii publicznej.
To w dużym stopniu przykryło aferę związaną z koronasceptycyzmem Edyty. Oby Edyta wyciągnęła wnioski
i przestała wypowiadać się publicznie na temat pandemii.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: rav33 »

Michael pisze:Edyta niewątpliwie dostała w ostatnich dniach prezent gwiazdkowy od ministra Glińskiego i nie chodzi o pieniądze, bo o nie nie wnioskowała.
Temat państwowych dotacji dla artystów podzielił branżę muzyczną w Polsce i wywołał oburzenie opinii publicznej.
To w dużym stopniu przykryło aferę związaną z koronasceptycyzmem Edyty. Oby Edyta wyciągnęła wnioski
i przestała wypowiadać się publicznie na temat pandemii.
może niech sie w ogóle nie wypowiada. zamilknie :)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Michael pisze:Edyta niewątpliwie dostała w ostatnich dniach prezent gwiazdkowy od ministra Glińskiego i nie chodzi o pieniądze, bo o nie nie wnioskowała.
To jest bardziej żenujące, niż poczynania Edyty.
Ona po prostu dzieli się swoimi poglądami.
Oni wyciągnęli łapę publiczne pieniądze.
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: kirin »

nie wnioskowała bo nie miałaby jak udowodnić, że cokolwiek mogła stracić :D skoro nic nie robi ... nie nagrywa nie koncertuje...
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Z jej komentarza na ig wynika, że nawet o tym dofinansowaniu nie wiedziała. Co więcej, gdyby jej jakaś fanka nie podlinkowała, to by nawet nie wiedziała o aferze jaka z tego wynikła.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Ciekawe kiedy się złamie i zrobi publiczny profil :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

Simbala
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2020, 13:17
Ulubiony album: Wszystkie
Ulubiona piosenka: pocahontaz
Lokalizacja: Wrocłąw

ktoś się mocno uderzył w głowę

Post autor: Simbala »

Albo niestety to Panią Górniak trzeba porządnie walnąć czymś ciężkim - to że odleciała już jakiś czas temu było to przyjęcia. Diva, artystka, ma swoje fanaberie i wrażliwość, ok. Ale tym tekstem o statystach w szpitalach to już przegięła na maksa.
Normalnie takiego pustogłowia to się po niej nikt chyba nie spodziewał. Choć w jej przypadku palnięcie w łeb niekoniecznie by pomogło, bo wygląda na to że spora część funkcji myślowych i zdroworozsądkowych się u niej wyłączyła!
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Hubi11 »

Simbala pisze:Albo niestety to Panią Górniak trzeba porządnie walnąć czymś ciężkim - to że odleciała już jakiś czas temu było to przyjęcia. Diva, artystka, ma swoje fanaberie i wrażliwość, ok. Ale tym tekstem o statystach w szpitalach to już przegięła na maksa.
Normalnie takiego pustogłowia to się po niej nikt chyba nie spodziewał. Choć w jej przypadku palnięcie w łeb niekoniecznie by pomogło, bo wygląda na to że spora część funkcji myślowych i zdroworozsądkowych się u niej wyłączyła!
A moze by tak troche szacunku dla drugiego czlowieka?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

A gdzie szacunek pani Górniak do ludzi, którzy leżą, umierają w szpitalach, do ich rodzin, personelu?
Czy Edyta mówiłaby to samo, gdyby dotyczyło to jej samej lub jej dziecka?
Pamiętam, jak przeżywała reakcję alergiczną na lek w Stanach. Aż w śniadaniówce musiała o tym opowiedzieć.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Angie29 »

Pojawił się Live Edka. Wow jakże ona dobra, jakże się tłumaczy iż media wszystko zakłamały. Ile w tym dobra i manipulacji. Boże widzisz a nie grzmisz a do tego zasłania się dobrocią i wiara. To jest dopiero rozpacz. A już zmieniałem o niej zdanie.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

The new last one.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

Angie29 pisze:Pojawił się Live Edka. Wow jakże ona dobra, jakże się tłumaczy iż media wszystko zakłamały. Ile w tym dobra i manipulacji. Boże widzisz a nie grzmisz a do tego zasłania się dobrocią i wiara. To jest dopiero rozpacz. A już zmieniałem o niej zdanie.
No faktycznie nieoczekiwane. Edyta jak zawsze wprowadzona w błąd, oszukana, wykorzystana, zmanipulowana. Wszyscy źli, ona dobra :lol3:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: pijej1 »

Cudowna landryna o jezu o boze o świetlistości doskonała :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Czy można jakoś zewnętrznie zbanować jej konto na insta? FB się da zgłosić jako lewe i zamykają ci konto a insta?
ODPOWIEDZ