Inni o Edycie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Inni o Edycie

Post autor: audarya »

Widac, jak na przestrzeni lat Edyta zmienila sie, mysle, ze juz nigdy nie potraktuje zle nikogo, jak potraktowala kiedys Dode tylko za to, ze byla inna niz Edyta by oczekiwala od artystki. Widzi, jak ciezko zyje sie w prawdziwym swiecie i nie warto oceniac ksiazki po okladce. To bardzo fajnie, ze tak sie sprawy odwrocily.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Inni o Edycie

Post autor: Steffie »

Sensacyjny naglowek i tyle. Z artykulu nic nie wynika procz tego, ze sasiedzi lubia Edyte oraz martwia sie pandemia i turystami w czasie ferii. Swoja droga dlaczego ferie beda w tym samym terminie? :o
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: AS »

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
Steffie pisze: A tu taki mily pan z Polski rozklada Edyte na czynniki pierwsze, slyszeliscie? :P
http://www.youtube.com/watch?v=alx45luoKdI
o tak!! widziałam!! Bardzo widziałam!! :flirt2: :marzy: :flirt2: :marzy: :flirt2: :marzy:
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Inni o Edycie

Post autor: mpjp »

Partner Roberta Biedronia do Edyty w kontekście covid: https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/e ... -ZQag.html:
A tu proszę tez w tym temacie - Paulla broni Edyty: https://www.google.com/amp/s/plejada.pl ... p6tl3l.amp
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Inni o Edycie

Post autor: max28 »

Kuba Wojewódzki w swojej książce, o sytuacji gdy Maja Sablewska została wybrana na jurora X Factor, zadzwoniła :edi:
Typowa Edzia, myślę. U niej życie musi wyglądać jak EKG osiemdziesięcioletniego ćpuna zawałowca. Albo depresja, albo rozpędzony bolid ferrari z pełną mocą wbija się w trybunę honorową świętego spokoju innych. Jako że nie planowałem tego dnia żadnych wstrząsów, zjechałem i stanąłem na krawędzi jezdni. I nagle słyszę: „Maja jest satanistką, stosuje kabałę, rzuca uroki i jeździ na szkolenia specjalistyczne z doktryny kabalistycznej do światowego centrum rzucania uroków znajdującego się w Kalifornii. A największym dowodem na to, że mam rację, jest obecność czerwonej nitki na jej ręce". Nie żartuję. Tak to mniej więcej brzmiało. Cenię Edytę, mam do niej słabość, ale ewidentnie ma zamocowany w mózgoczaszce próg zwalniający dla niektórych myśli. I tego dnia on zadziałał ze zdwojoną mocą.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Uuu nie wiedziałem, że Sabla macza swoje szczwane paluszki w kabale :edi:
DrzewkoBonsai
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on
Lokalizacja: POLSKA

Re: Inni o Edycie

Post autor: DrzewkoBonsai »

Czemu szczwana? Nie sledzę poczynan tej pani.. Cos wiecej?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Zasłyszane rano w TVN24. Rozmowa z pewnym znanym psychologiem, m.in. o szczepionkach. O nastawieniu niektórych polityków i celebrytów. Redaktor prowadzący skomentował, że może warto, aby celebryci zajęli się śpiewaniem (a nie szczepionkami), o ile by to nie był hymn, bo jak wiadomo z tym ciężko było.
Może Edyta jest już spalona w TVN?
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Inni o Edycie

Post autor: max28 »

Daria Ładocha o współpracy z Edytą Górniak: musieliśmy zostawiać karty kredytowe ponieważ miały chipy, które łączyły się z kosmosem...

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobi ... c,2b83378a

:edi:

Dodano po 21 godzinach 15 minutach 32 sekundach:
W żartobliwym plebiscycie Vogule Poland :edi: zdobyła I miejsce w kategori "dzban roku", zagłosowało na nią ponad 78 tysiecy osób.
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: anet97 »

max28 pisze:Kuba Wojewódzki w swojej książce, o sytuacji gdy Maja Sablewska została wybrana na jurora X Factor, zadzwoniła :edi:
Typowa Edzia, myślę. U niej życie musi wyglądać jak EKG osiemdziesięcioletniego ćpuna zawałowca. Albo depresja, albo rozpędzony bolid ferrari z pełną mocą wbija się w trybunę honorową świętego spokoju innych. Jako że nie planowałem tego dnia żadnych wstrząsów, zjechałem i stanąłem na krawędzi jezdni. I nagle słyszę: „Maja jest satanistką, stosuje kabałę, rzuca uroki i jeździ na szkolenia specjalistyczne z doktryny kabalistycznej do światowego centrum rzucania uroków znajdującego się w Kalifornii. A największym dowodem na to, że mam rację, jest obecność czerwonej nitki na jej ręce". Nie żartuję. Tak to mniej więcej brzmiało. Cenię Edytę, mam do niej słabość, ale ewidentnie ma zamocowany w mózgoczaszce próg zwalniający dla niektórych myśli. I tego dnia on zadziałał ze zdwojoną mocą.
Jeśli to prawda,to bardzo źle świadczy o Edycie i tylko potwierdza plotki z przeszłości o jej podłym charakterze.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inni o Edycie

Post autor: endeven »

max28 pisze:W żartobliwym plebiscycie Vogule Poland zdobyła I miejsce w kategori "dzban roku", zagłosowało na nią ponad 78 tysiecy osób.
Chyba trzeba założyć jakiś nowy wątek i zebrać te wszystkie nagrody i plebiscyty w których "doceniono" aktywność świetlistości Edyty. Nareszcie po kilku latach posuchy nasza gwiazda cos wygrywa i jest nominowana. Mozę się to nigdy nie powtórzyć.
Awatar użytkownika
Stukus
Sit down
Sit down
Posty: 52
Rejestracja: 08 lis 2018, 1:29
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Stukus »

Edyta Górniak - Dzban Roku

Kurtyna.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kopaneek »

max28 pisze:W żartobliwym plebiscycie Vogule Poland zdobyła I miejsce w kategori "dzban roku", zagłosowało na nią ponad 78 tysiecy osób.
Nie osób tylko głosów.
Głosować można było więcej niż raz.

A co do Sablewskiej...
Doda po transferze Mai do Edyty powiedziała: "No to teraz Edyta musi się określić, czy jest w tej sekcie, czy nie". To by wiele wyjaśniało i łączy się w całość.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Inni o Edycie

Post autor: addar »

Who run the world: JEWS! JEWS! :PP
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Należało się bez dwóch zdań :edi: Ja nawet głosowałem, ale w dzbanie chyba wybrałem Jessicę Mercedes i przeszywanie metek :PP
ODPOWIEDZ