Inni o Edycie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Inni o Edycie

Post autor: Steffie »

Chyba tylko naiwniak wierzy w ich obiektywnosc. Nakrecili afere, a potem zrobili denny plebiscyt. Ktos tam wyraznie nie lubi Edyty i sie odgrywa. :P Na pewno jej to nie zlamie. :PP
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inni o Edycie

Post autor: endeven »

PigOut podsumowanko roku. Wśród dzbanów roku oczywiście Edi. W towarzystwie Sasina, Najmana, Szumowskiego i Godek. Zacnie. -> https://www.pigout.pl/hejting/zlote-dzbany-2020/?
Złote dzbany 2020 – Osobowość roku
Jacek Sasin po raz piąty za sami wiecie co XD
Marcin Najman – za odwalenie krzywych akcji na ringu, za odwalanie krzywych akcji na Jasnej Górze, za odwalanie krzywych akcji w TVP Info i za odwalanie krzywych akcji z Edzią Górniak -> niemniej oddał swoją kultową kurtkę na WOŚP, co już wygenerowało spory pieniążek, więc tym uczynkiem trochę nadrabia.
Edyta Górniak – za totalne odklejenie się od rzeczywistości, robienie damy lekkich obyczajów z logiki oraz za teorię o pandemicznym spisku i statystach leżących w szpitalach.
Szumowski – za pierwszorzędne wypłaszczenie krzywej zachorowań oraz jak przystało na dobrego kapitana, ewakuowanie się z tonącego statku w pierwszej kolejności (z workami hajsu).
Winner:

Kaja Godek – jest tak toksyczna, że kiedy po inbie antyaborcyjnej powołała się na Muminki, to właściciele praw do Muminków kazali jej się odwalić. Przypadek? Nie sądzę.
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Maryla wspomina wykonanie hymnu przez :edi: w Korei.
-> https://sport.se.pl/pilka-nozna/repreze ... -yeGq.html
-Pamięta pan ile było krytyki. Chciała dobrze, a spotkał ją wypadek przy pracy - wspominała Maryla Rodowicz.
Maryla Rodowicz wyraźnie tych trudnych chwil Edycie Górniak współczuła. - Ludzie zawsze znajdą winnych - skomentowała.
Zabawna jest ta wypowiedz, Maryla sama była jedną ze złośliwie krytykujących Edytę za to wykonanie. O ile dobrze pamietam, o jej występie wtedy powiedziała coś w stylu „zaśpiewała tak, jakby Polska już umarła”.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Inni o Edycie

Post autor: Steffie »

Love2Love 1990-2016 pisze:Zabawna jest ta wypowiedz, Maryla sama była jedną ze złośliwie krytykujących Edytę za to wykonanie. O ile dobrze pamietam, o jej występie wtedy powiedziała coś w stylu „zaśpiewała tak, jakby Polska już umarła”.
Pamietam to, pozniej to bylo powtarzane w mediach, ale widocznie z czasem zmienila zdanie, pewnie zycie jej pokazalo, ze zawsze znajda sie ludzie, ktorzy beda krytykowac. :-)
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Ja nie wiem czy to moja niepopularna opinia, ale ja uważam, że ona zaśpiewała ten hymn bardzo dobrze. W sensie na zachodzie to jest normalne, że się hymny interpretuje a nie odśpiewuje. Nie rozumiem tej afery, chociaż znam nagranie tylko w słabej jakości i dość mocno miejscami była pod dzwiękiem, ale mi to nie przeszkadzało.

Rodowicz niech obejrzy sobie swój duet z kimś tam pod tytułem Shallow z telewizji śniadaniowej.... to dopiero porażka wokalna była.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inni o Edycie

Post autor: rav33 »

wodawodnista pisze:Ja nie wiem czy to moja niepopularna opinia, ale ja uważam, że ona zaśpiewała ten hymn bardzo dobrze. W sensie na zachodzie to jest normalne, że się hymny interpretuje a nie odśpiewuje. Nie rozumiem tej afery, chociaż znam nagranie tylko w słabej jakości i dość mocno miejscami była pod dzwiękiem, ale mi to nie przeszkadzało.

Rodowicz niech obejrzy sobie swój duet z kimś tam pod tytułem Shallow z telewizji śniadaniowej.... to dopiero porażka wokalna była.
Robaczku, szukali winnego przegranej w Korei. Padło na Edzie.
Gdyby Polacy wygrali, nikt by jej hymnu nie wypominał.
Absolutnie żal Edyty, bo nie zasłużyła na tę nagonkę.
Wtedy wystąpiła na konferencji prasowej i widać było, że był to dla niej wielki, nieudawany stres.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Na forum w ogóle by się przydało forum awards, jakieś np Limonka Awards czy też Glon Awards, Gosia i ja byśmy sporo wygrali statuetek :edi: Cytat roku, najlepszy avatar roku, użytkownik roku, aniołek roku, doda-krowa roku :edi:
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inni o Edycie

Post autor: rav33 »

wodawodnista pisze:Na forum w ogóle by się przydało forum awards, jakieś np Limonka Awards czy też Glon Awards, Gosia i ja byśmy sporo wygrali statuetek :edi: Cytat roku, najlepszy avatar roku, użytkownik roku, aniołek roku, doda-krowa roku :edi:
wygrałbyś na pewno w kategorii narcyz roku :)
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Ty za to masz naprawdę duże szanse w "czapialski nic nie wnoszący do dyskusji hejter, któremu się nudzi -roku" ale tutaj musisz powalczyć z endevenem, a to ciężki zawodnik :edi:
Agunia
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2006, 12:33
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Inni o Edycie

Post autor: Agunia »

Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Akurat ten występ z Litanią to była tragedia.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kamui Shiro »

wodawodnista pisze:Ja nie wiem czy to moja niepopularna opinia, ale ja uważam, że ona zaśpiewała ten hymn bardzo dobrze. W sensie na zachodzie to jest normalne, że się hymny interpretuje a nie odśpiewuje. Nie rozumiem tej afery, chociaż znam nagranie tylko w słabej jakości i dość mocno miejscami była pod dzwiękiem, ale mi to nie przeszkadzało.

Rodowicz niech obejrzy sobie swój duet z kimś tam pod tytułem Shallow z telewizji śniadaniowej.... to dopiero porażka wokalna była.

Mnie się i to, i to podobało, lol. Ludzie naprawdę lubią po prostu sobie zrobić na kogoś nagonkę. Najlepiej, jeśli ktoś jest na szczycie, śpiewa pop i ma tlenione włosy. Edyta wyjątek, bo ciemne xD
Awatar użytkownika
yourhigh
Make it happen
Make it happen
Posty: 155
Rejestracja: 06 sty 2015, 11:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Małopolska

Re: Inni o Edycie

Post autor: yourhigh »

Ze słów menedżera wynika, że Krzysztof Krawczyk bardzo cenił Edytę:

https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomos ... fa/eblrm4j
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Andrzej Piaseczny: świat się nie zawali [WYWIAD]
https://www.onet.pl/kultura/onetkultura ... q,681c1dfa
A co myślisz, kiedy słyszysz, że w szpitalach leżą statyści, jak stwierdziła choćby znana polska piosenkarka?

Każdemu, kto tak mówi, poradziłbym wizytę w takim miejscu. Kiedy wychodziłem z oddziału, przechodziłem koło tzw. akwarium. Za szybą leżało pod respiratorami sześć osób i niestety najprawdopodobniej wyszły z tego dwie, maksymalnie trzy.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kopaneek »

Flux pisze:Andrzej Piaseczny: świat się nie zawali [WYWIAD]
https://www.onet.pl/kultura/onetkultura ... q,681c1dfa
A co myślisz, kiedy słyszysz, że w szpitalach leżą statyści, jak stwierdziła choćby znana polska piosenkarka?

Każdemu, kto tak mówi, poradziłbym wizytę w takim miejscu. Kiedy wychodziłem z oddziału, przechodziłem koło tzw. akwarium. Za szybą leżało pod respiratorami sześć osób i niestety najprawdopodobniej wyszły z tego dwie, maksymalnie trzy.
I co ma oglądać na tym oddziale? Statystów? :lol:
Andrzejku: pomyśl, zanim otworzysz usta. :edi:
ODPOWIEDZ