Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
patrick.ko7
Make it happen
Make it happen
Posty: 185
Rejestracja: 28 paź 2010, 12:58
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: patrick.ko7 »

Dlaczego ona od pewnego czasu zwraca się do swych fanów wszędzie per "ludzie"? Jakoś to mi brzmi patronizujaco, jakby była jakimś bóstwem albo "świetlistą postacią", której nadano nadludzkie prawo by pouczać plebs.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

A dlaczego od pewnego czasu jej niby fani ją wyzywają, poniżają, obśmiewają siedząc na forach i niby oczekując od niej muzyki a tak naprawdę czekają na aferki? :edi: Tutaj mnóstwo takich użytkowników, "posłucham później" ale relacja w sekundę jak jest jakiś nowy post na ig :lol3:
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

patrick.ko7 pisze:Dlaczego ona od pewnego czasu zwraca się do swych fanów wszędzie per "ludzie"? Jakoś to mi brzmi patronizujaco, jakby była jakimś bóstwem albo "świetlistą postacią", której nadano nadludzkie prawo by pouczać plebs.
Edyta nie mowi do fanow, ale do wszystkich ludzi. Akurat to dla plebsu wyroznienie jesli krtos plebs chce pouczac, ja osobiscie uwazam, ze to strata czasu do plebsu mowic...
Awatar użytkownika
edgeoftomorrow
Hope for us
Hope for us
Posty: 46
Rejestracja: 14 maja 2020, 2:14
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Kraków

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: edgeoftomorrow »

Z okazji roznicy Dotyku Edyta dodała na FB krótki wpis.

Jeden z fanów napisał:
Piękne wspomnienia szkoda tylko ze od 2012 nie ma żadnej nowej płyty poprostu muzycznie coś się posypało stare utwory są ponadczasowe ale nie ma dla fana frajdy gdy artysta tyle lat nie wydał płyty osobiście czuje smutek i rozczarowanie i nie wiedzę dlaczego tak się stało a taka kariera była i zagraniczna i coś w pewnym momencie padło
Odpowiedź Edyty:
Moje wybory artystyczne i życiowe nie mają na celu zadowolić Twoje ego. Ty sam musisz nauczyć sie to robić.
Cóż za egoistyczne i roszczeniowe podejście niedojrzałej Duszy.
Zawsze możesz się postarać osiągnąć więcej i zbudować więcej, wtedy będziemy wszyscy się od Cb uczyć
Póki to się nie stanie, zrób coś pożytecznego i np. opuść mój stół.
Nie znajdziesz tu partnerów do rozmowy
Fani nie zostawili na niej suchej nitki:
po co taki bulwers zaraz i ton wyniosłości? Czlowiek stwierdzil fakt i napisal co czuje wobec tego. Nie obrazil Pani za to Pani jego zdecydowanie.
Hmm, moze bedzie lepiej jak zostanie Pani sama przy swoim stole?
kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Co to za odpowiedz...
Moze jest problem z Twoim Ego i dlatego nie potrafisz przyjac zadnej krytyki.... Zebys tylko kiedys nie zostala sama przy tym stole...
Żałosna a nawet infantylna odpowiedź.
Pani Edyto. To, że ktoś tęskni za twórczością artysty, którego ceni i oczekuje czegoś nowego czyli nowego albumu nie jest przejawem czyjegoś ego. Tego typy odpowiedzi są raniące. Należy się cieszyć, że ktoś czeka na czyjąś twórczość, a nie karcić. Nie można oceniać czyjejś duszy nie znając człowieka. Być może ta "niedojrzała" dusza robi wiele dobrego. Zbyt surowa ocena z Pani strony.
Niestety jeśli zapowiada się się album, a następnie milczy na ten temat to efektem jest frustracja, rozczarowanie czy niezadowolenie części osób.
Uważam, że tego typu wypowiedzi są policzkiem dla wielu ludzi, którzy cenią Pani twórczość. Zamiast kazać komuś opuścić może lepiej z kimś porozmawiać, wyjaśnić spokojnie swoje wybory?
Ta winda z hukiem leci w dół.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

No cóż, dobrze jej napisali, ale czy ona to pojmie? :?
Wątpię. Przykre to wszystko. Może rzeczywiście sama się kiedyś obudzić przy tym stole.
Awatar użytkownika
edgeoftomorrow
Hope for us
Hope for us
Posty: 46
Rejestracja: 14 maja 2020, 2:14
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Kraków

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: edgeoftomorrow »

Ciąg dalszy:
Pani Edyto to, że Pani pracuje nad sobą, uważa się za oświecona i tak cudnie wyzbyta Ego nie znaczy, że jest Pani lepsza od innych. Czytajac dzisiaj odpowiedzi na wpisy osób, które zauważają po prostu brak Pani nowej twórczości / z różnych przyczyn - może tęsknią za czymś nowym, może to starsze już się znudziło / dostają odpowiedź, że mają jakieś zle duszę lub że mają opuścić Pani " stół" bo nie znajdą partnerów do rozmowy... Zastanawiam się co się dzieje z Pani EGO, że pozwala sobie Pani tak traktować ludzi?
Odpowiedź Edyty:
Do oświecenia Ludziom za daleko, proszę mi wierzyć.
To, że oddaje swoją uwagę starania czas pieniądze energię troskę i Miłość, aby wspierać ludzi w tak trudnych czasach, kiedy inni żyją po ciuchu byleby wygodnie, nie oznacza, że jestem osobą oświeconą.
To Pani sugestywny zdanie.
Jeśli zaś po 30 latach oddanej pracy, tysiącach wystąpień, 200 wydanych utworach, ktokolwiek zarzucałby mi lenistwo, to jest co najmniej niegrzeczny.
W dzisiejszych czasach zadać sobie trud, aby w miłą, sentymentalną dla wielu rocznicę, przyjść tu wylać złośliwości I przyjąć postawę roszczeniową, jest wyrazem arogancji i egocentrycznej postawy wobec Ludzi i życia.
:kawaciacha:

Edyta znowu blokuje fanów na FB.

Myślę, że kolejny filmik z serii Akademii Przebudzenia mógłby być tutorialem w jaki sposób blokować ludzi na portalach społecznościowych.
Edyta w tym temacie jest już prawdziwą ekspertką.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

200 utworów od 30 lat. 6 rocznie z czego 80% w pierwszych 10 latach :PP Z tą Edytą to jest tak, że jak jest kasa w zasięgu ręki to rzeczywiście jest dość pracowita, gorzej jak trzeba się wziąć za niepewny projekt finansowy np płyta :edi:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Z tym zaspokojeniem ego i tym, że facet musi sam sobie to dać i zająć się sobą w punkt.
To podstawowa rzecz, której uczą na psychoterapii.
Odejście od stołu mogła sobie darować.

Chociaż i z tym też nie kłamała...
Nie możemy oczekiwać od ludzi zmiany, jakiejkolwiek.
Możemy albo ich brać takimi jacy są, albo powiedzieć: "szkoda mojego czasu, powodzenia, pa".
Ale to już case dla psychoterapeuty.

Po drugie - faktycznie - tam nie ma z kim rozmawiać.
Zatem: czy minęła się z prawdą? :) ;-)
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: AS »

Kopaneek pisze:Z tym zaspokojeniem ego i tym, że facet musi sam sobie to dać i zająć się sobą w punkt.
To podstawowa rzecz, której uczą na psychoterapii.
Odejście od stołu mogła sobie darować.

Chociaż i z tym też nie kłamała...
Nie możemy oczekiwać od ludzi zmiany, jakiejkolwiek.
Możemy albo ich brać takimi jacy są, albo powiedzieć: "szkoda mojego czasu, powodzenia, pa".
Ale to już case dla psychoterapeuty.

Po drugie - faktycznie - tam nie ma z kim rozmawiać.
Zatem: czy minęła się z prawdą? :) ;-)
Racja, Edyta ma prawo mówić, co myśli, a każdy ma prawo myśleć, co chce o tym, co ona mówi. ;) I to jest piękne! Mnie ta postawa "wypraszania" jest obca, ale cenię ją za odwagę w publicznym stawianiu granic.
Miała rację - mantryczne jęki, że mało nagrywa, zepsuły wspomnienia o Dotyku.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: rav33 »

AS pisze:
Kopaneek pisze:Z tym zaspokojeniem ego i tym, że facet musi sam sobie to dać i zająć się sobą w punkt.
To podstawowa rzecz, której uczą na psychoterapii.
Odejście od stołu mogła sobie darować.

Chociaż i z tym też nie kłamała...
Nie możemy oczekiwać od ludzi zmiany, jakiejkolwiek.
Możemy albo ich brać takimi jacy są, albo powiedzieć: "szkoda mojego czasu, powodzenia, pa".
Ale to już case dla psychoterapeuty.

Po drugie - faktycznie - tam nie ma z kim rozmawiać.
Zatem: czy minęła się z prawdą? :) ;-)
Racja, Edyta ma prawo mówić, co myśli, a każdy ma prawo myśleć, co chce o tym, co ona mówi. ;) I to jest piękne! Mnie ta postawa "wypraszania" jest obca, ale cenię ją za odwagę w publicznym stawianiu granic.
Miała rację - mantryczne jęki, że mało nagrywa, zepsuły wspomnienia o Dotyku.
nikt nie mówi, że nie ma prawa, ale się ośmiesza. jest hipokrytką.
szkoda tak marnować potencjał. a że marnuje, to fakt.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Piękne nauki płyną z tej Akademii Oświecenia. Jakie wymogi trzeba spełnić, aby zostać przyjętym w poczet studentów? Myślę nad aplikacją.
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Filemon2 »

Kim są ci inni, którzy żyją sobie cicho i wygodnie, podczas gdy święta :edi: wspiera ludzi, wypruwając z siebie energię, czas i pieniądze? Ktoś wie? :roll:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

AS pisze:
Kopaneek pisze:Z tym zaspokojeniem ego i tym, że facet musi sam sobie to dać i zająć się sobą w punkt.
To podstawowa rzecz, której uczą na psychoterapii.
Odejście od stołu mogła sobie darować.

Chociaż i z tym też nie kłamała...
Nie możemy oczekiwać od ludzi zmiany, jakiejkolwiek.
Możemy albo ich brać takimi jacy są, albo powiedzieć: "szkoda mojego czasu, powodzenia, pa".
Ale to już case dla psychoterapeuty.

Po drugie - faktycznie - tam nie ma z kim rozmawiać.
Zatem: czy minęła się z prawdą? :) ;-)
Racja, Edyta ma prawo mówić, co myśli, a każdy ma prawo myśleć, co chce o tym, co ona mówi. ;) I to jest piękne! Mnie ta postawa "wypraszania" jest obca, ale cenię ją za odwagę w publicznym stawianiu granic.
Miała rację - mantryczne jęki, że mało nagrywa, zepsuły wspomnienia o Dotyku.
Zgadzam się z Wami.
Ale i tak to dla mnie groteska jak w "Co się zdarzyło Babe Jane". Zramolała i sfiksowana Bette Davies wspomina swoje sukcesy sprzed pół wieku.
To dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy wybijają Edka z jej anielskich słodkopierdych wibracji, w czasie których zmienia minki, aby dobrze prezentować pysia w kamerce :edi:
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: keraj »

W mediach społecznościowych trwa akcja artystów " otwórzcie koncerty". Edyta chyba jako jedyna z tych których obserwuje nie wstawiła tego na swoją tablice. Niby co z tego, ale jakie wymowne :ha: :ha: :ha:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Jestem szczęśliwa, że mogę obserwować i wspierać rozumienie przemian Naszego Świata i Naszej przestrzeni Duszy z nim połączonej

Już nie tylko Muzyką, ale także doświadczeniem i intencją wzniesienia, czyli uzdrowienia, dla wszystkich aspektów Naszego życia

O tym, jak przejść proces wybaczenia, jak pobudzać własny potencjał, jak odróżnić myśli własne od narzucanych i jak uzyskać kosmiczną harmonię przestrzeni własnej, czyli Szczęścia - opowiem 25 Czerwca podczas Harmonii Kosmosu

<3
Uzdrawiamy wszystkie aspekty życia. Już nie tylko muzyką, a raczej już tylko nie muzyką.
ODPOWIEDZ