Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: Grzegorz »

Arek86 pisze:Napiszę ogólnikowo, wokal dobry, wygląd super, aranż muzyczny dziwny, przemowa niepotrzebna, wstawki angielskie przekreśliły ten występ
W sumie miałem napisać to samo, nawet te wstawi angielskie nie drażniły tak jak to przemówienie w trakcie utworu i po. Płacz też zbędny. :)

Poz tym, nie przepadam ani za tym utworem, ani Edytą Bartosiewicz. A zwłaszcza za "rapującym" Krawczykiem. Edyta powinna była zaśpiewać jakiś inny utwór.
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: casica »

wodawodnista pisze:Edyta to manipulatorka i nie wierzę w te jej "spersonalizowane" do kogoś wyznania. Ona zawsze tak robi, aby doczepić w występie jakiś zalążek sztucznego przywiązania. Tak robią psychopaci.
Wow, to bardzo odważne nazywać kogoś psychopatą.
Używane aktualnie medyczne klasyfikacje chorób i zaburzeń nie uwzględniają kategorii diagnostycznej psychopatii. W związku z tym na potrzeby świadczenia opieki medycznej nie dokonuje się rozpoznania psychopatii, a z pewnością nie przed wykluczeniem innych dostępnych w ICD-10 możliwości. Zazwyczaj zatem osoba, u której można zaobserwować zestaw cech psychopatycznych, otrzyma diagnozę osobowości dyssocjalnej lub antyspołecznej.

Psychologowie, w których nomenklaturze termin „psychopatia” funkcjonuje dosyć wyraźnie, dysponują specjalistycznymi narzędziami do diagnozy tego specyficznego zaburzenia osobowości. Złotym standardem w diagnozowaniu psychopatii na całym świecie jest wspomniana wcześniej oparta na koncepcji R. Hare’a Skala Skłonności Psychopatycznych (PCL-R). Doświadczony klinicysta-psycholog na podstawie przeprowadzonego z pacjentem wywiadu i po zebraniu wszystkich danych dodatkowych za pomocą wspomnianej skali ocenia natężenie cech psychopatycznych u danej osoby.
Zostawmy takie diagnozy specjalistom, w innym przypadku jest to CO NAJMNIEJ obraźliwe i nie na miejscu. Zmroziło mnie na maksa.
wodawodnista pisze:Moim zdaniem Edyta nie pokazała po prostu w tym występie klasy - nikt nie kazał jej odśpiewywać drugiej Edyty, bo nie o to chodzi, ale ona po prostu zniszczyła całą tą piosenkę. Z nastrojowej melancholii tej piosenki zrobiła melodramat teatralny i to kiepski.
Matko jedyna, dobrze, że to Twoje zdanie. :niepodchodz: Opinie, komentarze są skrajne i różne, a internet nie ma końca. Także - jedno zdanie, z mocnym przekonaniem o swojej racji nie jest prawdą objawioną. Uf!!! :nogizapas:
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: AS »

casica pisze:Wow, to bardzo odważne nazywać kogoś psychopatą.
Używane aktualnie medyczne klasyfikacje chorób i zaburzeń nie uwzględniają kategorii diagnostycznej psychopatii. W związku z tym na potrzeby świadczenia opieki medycznej nie dokonuje się rozpoznania psychopatii, a z pewnością nie przed wykluczeniem innych dostępnych w ICD-10 możliwości. Zazwyczaj zatem osoba, u której można zaobserwować zestaw cech psychopatycznych, otrzyma diagnozę osobowości dyssocjalnej lub antyspołecznej.

Psychologowie, w których nomenklaturze termin „psychopatia” funkcjonuje dosyć wyraźnie, dysponują specjalistycznymi narzędziami do diagnozy tego specyficznego zaburzenia osobowości. Złotym standardem w diagnozowaniu psychopatii na całym świecie jest wspomniana wcześniej oparta na koncepcji R. Hare’a Skala Skłonności Psychopatycznych (PCL-R). Doświadczony klinicysta-psycholog na podstawie przeprowadzonego z pacjentem wywiadu i po zebraniu wszystkich danych dodatkowych za pomocą wspomnianej skali ocenia natężenie cech psychopatycznych u danej osoby.

Zostawmy takie diagnozy specjalistom, w innym przypadku jest to CO NAJMNIEJ obraźliwe i nie na miejscu. Zmroziło mnie na maksa.

Barwo, Casica!

Ferowanie opinii, szczególnie obraźliwych, wydaje się być w modzie tu na forum, jaki i w naszym całym kraju. Przerażająca tendencja do zastępowania wiedzy i myślenia - krytykanctwem i ślepym przekonaniem o własnej racji. Pomimo braku refleksji, wypowiadanie się na każdy temat.. Dokąd to zmierza?
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: wodawodnista »

Ale czy ja Was próbuję nakłonić do swojej opinii? Nie taki mój zamiar, wyrażam tylko własną. Ja wiem, że prawda boli, ale to wy potrzebujecie ibupromu na już a nie ja :edi: Ja wychodzę z założenia, że każdy powinien zacząć od siebie - zwłaszcza Edyta od siebie, czyli od gnojenia fanów blokadami za zapytania o muzykę lub o ich własną opinię (czasami wyrażaną kulturalniej niż moja). Tak samo Wy hipokryci, anioły zastępów niebios królestwa oregano.

Kolejny raz nauka czytania. "Krótka nauka czytania Jusiu" - "Tak robią psychopaci" nie równa się "jest psychopatką". Strasznie męczycie.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: ChristopherP »

AS pisze:Ferowanie opinii, szczególnie obraźliwych, wydaje się być w modzie tu na forum, jaki i w naszym całym kraju. Przerażająca tendencja do zastępowania wiedzy i myślenia - krytykanctwem i ślepym przekonaniem o własnej racji. Pomimo braku refleksji, wypowiadanie się na każdy temat.. Dokąd to zmierza?
To brzmi jak fragment z notki biograficznej o naszej ulubienicy :lol3:
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: casica »

wodawodnista pisze:Ja wiem, że prawda boli, ale to wy potrzebujecie ibupromu na już a nie ja :edi:
Kolejny raz nauka czytania. "Krótka nauka czytania Jusiu" - "Tak robią psychopaci" nie równa się "jest psychopatką". Strasznie męczycie.
Typie, strasznie kręcisz, wiesz? :lol: Prawda? Twoja prawda, rozumiem? Wiesz, z prawdą jest trochę jak z racją, a jednocześnie z d*** - każdy ma swoją. Nie poczuwaj się aż tak wpływową osobą, bo to jest super śmieszne. Na wewnętrzne frustracje (niezwiązane z Edytą) można znaleźć inne miejsce, bo z Twoich postów unosi się siwy dym. Peace. :viktoria:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: wodawodnista »

Żeby nie było - rozumiem wasze podejście AS i Casica - też nie rozumiem dlaczego jej własni FANI ją wyśmiewają na forum. Ja nie jestem fanem to mi wolno trochę więcej :lol3: Ale z drugiej strony musicie zrozumieć, że Edyta sama ich prowokuje:

nic nie robieniem oraz absurdalnymi komentarzami pod ich grzecznymi zapytaniami na fb, nie wspominając o chamskich blokadach.

Edyta żyje z Waszych pieniędzy - to wy kibicujecie w The Voice czy też chodzicie na koncerty (jakkolwiek mogłoby się jej wydawać inaczej). Co za to dostajecie w zamian? Kłamstwa, manipulacje i smaczki z życia prywatnego, które was żenują. Proszę podajcie chociaż jedną rzecz, którą Edyta zrobiła dla Was muzycznie lub mniej muzycznie w ciągu ostatnich 365 dni. Jakąś rzecz którą można docenić. Zostawcie innych ludzi w spokoju, którzy nie zadowalają się klipem nagranym pomiędzy wakacjami na mazuarach a przeprowadzką do Argentyny nawet jeśli polałaby się tequilla litrami :edi:


O, ale widzę, że to jednak prowokacja. Nagle z miłej obronnej wypowiedzi pojawiły się słówka typu "typie". I tak samo zachowuje się Edyta - miłość, wierność, wzniosłe słowa, rach ciach nóż w plecy zza rogu. A weź. Aż wstyd.

Aby zakończyć ten absurd... - słaby występ, niepotrzebny patos, ale bywały gorsze wystąpienia. Także jak na ostatnie kupki to jak taka sztuczna prawie dobra czekoladka w edytowej bombonierce.
Awatar użytkownika
casica
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 733
Rejestracja: 28 paź 2009, 13:09
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: NwI,CBTL,HOYH,Litania
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: casica »

Jeśli chodzi o absurd wypowiedzi, to uważam, że można wyrzucić odkurzacz, bo pozamiatałeś. Dostrzegam jakąś dziwną technikę prowadzenia dialogu, chwytanie się pojedynczych słów, bez względu na merytorykę i refleksję w całej reszcie wypowiedzi. :hellobaby: Zaznaczyłam, że używanie określenia "psychopata", jakkolwiek próbujesz się wymigać, że to nie było o niej, tylko obok niej - to intencja jest czytelna. W dalszym ciągu było obok niej. Odwracasz kota ogonem niezliczoną ilość razy. Ponadto - wrzucasz wszystkich fanów/sympatyków twórczości Edyty/Edyty (bo to też trzeba rozróżnić) do jednego wora. Sprawiasz wrażenie osoby, która wie wszystko o wszystkich, jednocześnie będąc w miejscu, gdzie z jakichś powodów coś przyciągnęło nas do Edyty, gdzie każdy ma swoją historię. A Ty sam mówisz, że nie jesteś fanem. Cyrk na kółkach. Poza śrutem wymierzonym w Edytę w każdym poście, obrażasz nas, użytkowników. Nie bronię Edyty w tym momencie, ale Ty tego nie widzisz, nie chcesz widzieć - narcyzm jest wyczuwalny aż stąd.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2021, 13:35 przez casica, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: wodawodnista »

Intencje możesz odbierać subiektywnie ja tylko zwróciłem uwagę, że nie nazwałem Edyty psychopatką tylko że "robi jak psychopatka" - jest to napisane, można to sobie przeczytać. "Trudno tak" - interpetować można dowolnie jak i dużo więcej rzeczy...... :PP To się nazywa inteligencja, kochanie. A, że Ciebie to boli to cusz mam żec? Narazie skupiłaś się na wyzywaniu innego użytkownika od 3 postów.

Więc jaka jest ta jedna chociażby pozytywna rzecz autorstwa Edyty w ostatnich 365 dniach?

Ja wiem, że natura ludzka widzi tylko złe rzeczy. To jak pójście do restauracji - jak cię źle obsłużą to piszesz recenzję na fb aż palce ci płoną, jak było dobrze - masz wyjebongo. Było kilka pozytywnych postów o Edycie ode mnie - ale pozostają niezauważone - skupiacie się na negatywnych. Bardzo lubię Lime :edi: Ale to że skupiacie się na negatywach to już dawno zauważyłem...
Chętnie napiszę więcej pozytywnych. Edyto, czy możesz dać mi powód??????????????????????? I powrót kółeczkiem do pytania zadanego pośrodku.
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: AS »

wodawodnista pisze:Żeby nie było - rozumiem wasze podejście AS i Casica - też nie rozumiem dlaczego jej własni FANI ją wyśmiewają na forum. Ja nie jestem fanem to mi wolno trochę więcej
Tylko po co to?
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: wodawodnista »

Bcuz i want to :edi:
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: AS »

wodawodnista pisze:Bcuz i want to :edi:
Doprawdy dziwne hobby.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: tomek7 »

Czasem aż strach tu zaglądać tyle dziwnych „nie fanów” :ha: :ha:
Może jednak tacy „nie fani” maja tu poletko do wylewania swoich frustracji i daje sobie głowę uciąć, że na innych forach gwiazd czynią podobny ferment :hellobaby:
A co do wykonu Edyty. Wokalnie fajnie. To jednak nie piosenka dla niej. No i tez nie potrzebnie gadała tyle. Popieram wypowiedzi i Bartosiewicz i Kukulskiej. Każdy ma prawo do własnej interpretacji. A gawiedź i tak będzie szczekała co chce :D
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: rav33 »

słabe to było. diva po raz kolejny postawiła na ustawki zamiast nauczyć się tekstu.
tego nie da się słuchać. reszta znała słowa i wiedziała co tam robi.
profesjonalizm divy jest jak koń - każdy widzi jaki jest :)

ps tylko miłość i łagodność ocalą ten świat - co ona pier....li
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncert poświęcony pamięci Krzysztofa Krawczyka

Post autor: AS »

rav33 pisze:słabe to było. diva po raz kolejny postawiła na ustawki zamiast nauczyć się tekstu.
tego nie da się słuchać. reszta znała słowa i wiedziała co tam robi.
profesjonalizm divy jest jak koń - każdy widzi jaki jest :)

ps tylko miłość i łagodność ocalą ten świat - co ona pier....li
A mnie zaczęło zastanawiać coś innego. Edyta wykorzystuje każdą okazję do przekazywania swoich poglądów. To w sumie chyba nie aż tak częste, że artyści nauczają ze sceny (wyprowadźcie mnie z błędu, jeśli się mylę, bo nie oglądam zbyt często występów polskich artystów). Nie oceniam tego co mówi, bo to dla mnie bez znaczenia. Coś innego mnie zastanawia.

Dziś w radiu usłyszałam, że każdy kto występuje publicznie (tzn. jest rozpoznawany - dziennikarze, celebryci, politycy) i ma wpływ na kształtowanie opinii publicznej ma obowiązek mówienia o szczepieniach, zagrożeniach itp. I tak zupełnie abstrahując od poglądów na temat pandemii - zastanawiam się, jaka jest rola artysty, celebryty, gwiazdy w życiu ludzi? Czy oni - Waszym zdaniem - mają być nauczycielami, przewodnikami duchowymi, intelektualnymi (sic!), czy jedynie dostarczycielem rozrywki?

Osobiście dość wsobnie traktuję sztukę. Oczekuję od niej wrażeń, przyjemności i to jest dla mnie najważniejsze. Dlatego zupełnie nie zwracam uwagi czy Edyta mówi i co mówi. Swoje dzieci także uczę dystansu do cudzych poglądów. Ale ja jestem wiekowa Pani, a jest tu sporo młodzieży, więc ciekawa jestem Waszego zdania.

PEACE!
ODPOWIEDZ