Eurowizja 2022

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Eurowizja 2022

Post autor: Margaret »

Co tu się odyyebało :?: :lol3:
Rozumiem wsparcie dla Ukrainy, ale chyba każdy myślący człowiek wie, że Oni nie są wstanie zorganizować Eurowizji za rok, a pierwsze co to odezwą się do Polski o pomoc finansową 8)
UK w czołówce? Przecież ta piosenka była wybitnie słaba. Nie rozumem zachwytu nad nią.
Szwecja największą przegraną. Faworytka a niestety nie wygrała.
0 punktów od Ukrainy dla Polski to jakaś kpina :evil: za tyle serca i dobroci tak nam się odwdzięczają? SKANDAL :!: :!: :!:
Hmmm... w tym roku uznaniem cieszyły się piosenki dynamiczne.
Ochman naprawdę godnie nas reprezentował i aż szkoda, że tak niską pozycję zajął.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Eurowizja 2022

Post autor: Steffie »

On niestety nie śpiewał czysto, refreny były ok, góry lepsze niż doły, może dlatego szału nie było.
Ukraina - to było pewne, że wygrają po tym wszystkim, co przeszli.
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Eurowizja 2022

Post autor: AS »

Wspaniale, że Ukraina wygrała! Po czerwonym dywanie zawsze przechadza się polityka. Czy inaczej mielibyśmy w 2022 roku swoją Miss Świata, a wcześniej swojego Papieża czy nawet Nagrodę Nobla? Niech to targowisko próżności na coś się przyda, niech pomoże uratować bohaterów z Azowstalu...

Tu nie powinno chodzić o Polskę i Polaków, o jakieś nasze fetysze (Polska zawsze jest faworytem Eurowizji, Mundialu - kto nam broni marzyć?). Tu chodzi wyłącznie o dramat ludzki, który dzieje się za płotem. I żadne punkty nie powinny odwracać od niego naszej uwagi.

Swoją drogą, cieszę się z tego wsparcia dla Ukrainy, bo nawet jeśli piosenka nie wygrała ze względu na walory artystyczne, to z pewnością zasłużyła za żarliwość i prawdę, których naszym (I nie tylko) utworom bardzo brakuje.

Dodano po 3 minutach 42 sekundach:
Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy można wykorzystać te marną imprezę muzyczną do wyższych celów i wreszcie nadać jej sens - spójrzcie na ten link

https://www.facebook.com/hashtag/extrac ... f_mariupol
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Eurowizja 2022

Post autor: Piter »

Cieszy mnie zwycięstwo Ukrainy. I foch Rosji z tego powodu. W sumie, te ich wkurzone gęby cieszą mnie bardziej.

Ukraina miała szansę wygrać nawet, gdyby nie było wojny. A tak, wygrali dzięki televotingowi. To nie polityka, tylko ludzkie serca.
Europa wspiera Ukrainę i dała temu wyraz.

Bawi mnie to biadolenie, że ukrainśkie jury nie dało Polsce żadnych punktów za naszą pomoc... "bezinteresowną" :lol3:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Eurowizja 2022

Post autor: Kamui Shiro »

To meczące, że Ukraina już 3-ci raz dostaje I miejsce z litosci i że muzyczny konkurs musi się krecic wokol jej sytuacji. Sportowe olimpiady, Noble itd.tez ma taką drogą zgarniac co kilka lat? przecież tam w kolko będzie się coś wyprawiało. Niech by jej dali osobno nagrode honorową, a nie...

Rosjan odpowiedzialnych za wojnę to raczej nie rusza, ew.podburza.
ODPOWIEDZ