Rehabilitacja Bielsko

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
fizjomed2022
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2022, 13:27
Lokalizacja: Bielsko Biała

Rehabilitacja Bielsko

Post autor: fizjomed2022 »

Fizjoterapia może pomóc w wielu problemach zdrowotnych, które powodują ból lub ograniczają zdolność do normalnego poruszania się. Ten rodzaj rehabilitacji może być potrzebny w szpitalu przed pójściem do domu lub do placówki rozszerzonej opieki. Oto kilka problemów zdrowotnych, które mogą pomóc:

Udar. Udar to blokada lub przerwanie dopływu krwi do mózgu. Najważniejszą częścią powrotu do zdrowia po udarze jest wczesna rehabilitacja, która często zaczyna się od razu w szpitalu. Rehabilitacja Bielsko może pomóc ci na nowo nauczyć się, jak zarządzać codziennymi czynnościami. Może również pomóc odzyskać utraconą funkcję i zapobiec większym uszkodzeniom.

Uraz kręgosłupa. Aby uzyskać najlepsze wyniki, urazy szyi i pleców wymagają wczesnego leczenia. Fizjoterapia i rehabilitacja tych urazów rozpoczynają się tak szybko, jak to możliwe w szpitalu. Pomagają ograniczyć więcej obrażeń i skrócić czas regeneracji.

Ból. Jeśli odczuwasz silny ból w szpitalu po urazie lub operacji lub z powodu problemów z nerwami lub mięśniami, fizjoterapia może pomóc złagodzić ból. Może również pomóc Ci lepiej sobie z tym poradzić.

Obrazek

Problemy ze stawami mogą powodować ból, sztywność i ograniczony ruch. Mogą być leczeni fizykoterapią w szpitalu. Terapia może złagodzić ból i poprawić zakres ruchu. Może również nauczyć Cię, jak używać stawów bez powodowania większych uszkodzeń. Przykładami tych stanów są zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa stawów, reumatoidalne zapalenie stawów i dna moczanowa.

Możesz potrzebować fizycznej rehabilitacji z powodu raka, choroby serca, problemów z płucami, zakażonej rany, amputacji lub poważnego oparzenia. Będziesz go również potrzebował po operacji wymiany stawu.

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/Cytuj?tid=1218637&pid=19949394
Gerogina48
Hope for us
Hope for us
Posty: 37
Rejestracja: 19 maja 2022, 11:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rehabilitacja Bielsko

Post autor: Gerogina48 »

Na SFD tez można przeczytać różne ciekawe artykuły.
ODPOWIEDZ