Rihanna

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Rihanna

Post autor: Kamui Shiro »

Work jest cudowne. O ile większości piosenek Rihanny nie trawię przez zbyt mocne sklepanie materiału latami w głośnikach, o tyle Work chyba nigdy mi się nie znudzi. Klip, tekst, świeża muza, czego chcieć. Do niektórych to nie trafi, trzeba poczuć ten luz.

Inną taką jej wiecznie zieloną piosenką jest dla mnie Umbrella, ale szkoda, że utwór nie dotarł wpierw do Britney. Chociaż trudno sobie już wyobrazić ten utwór bez Riri, a ją bez niego w karierze...

Wyjątkowo nie tęsknię nadal za jej listopadowymi albumami co roku, miałem tego dość i cieszy mnie, że wyhamowała. Lepiej rzadziej, a mocniej.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Rihanna

Post autor: dorota »

Kamui Shiro pisze:Inną taką jej wiecznie zieloną piosenką jest dla mnie Umbrella, ale szkoda, że utwór nie dotarł wpierw do Britney. Chociaż trudno sobie już wyobrazić ten utwór bez Riri, a ją bez niego w karierze...

podobno dotarł, ale Brit odrzuciła ..... zresztą wydaje mi się, że w wykonaniu Brit nie odniósłby takiego sukcesu..
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Rihanna

Post autor: Kamui Shiro »

Może by odniósł, a może nie - mi też się wydaje, że Rihanna była idealnie dobrana do tej piosenki, ale wiele osób denerwuje jej wykonanie. Szkoda że Britney nawet nie nagrała Umbrelli, bo można byłoby snuć porównania. W przypadku Telephone była jej wersja i wyciekła jako demo - podobała mi się dużo mniej niż Gagi i Beyonce. W 2007r. prawdopodobnie wszystko, co by wydała, byłoby dużym hitem, a tak dobrą piosenkę trudno byłoby zepsuć. Wydaje mi się też, że może zaśpiewałaby to z większą emocją, niemniej szorstki styl Rihanny pasuje jak ulał.
Piosenkę odrzucono też u Mary J.Blige.
Inny jej przełomowy hit, S.O.S., miał z kolei przypaść Christinie Milian. Zabawne pomyśleć, jak wyglądałaby jej kariera bez tych dwóch hitów?

Inne ciekawostki: We Found Love mogła dostać Nicole Scherzinger... Ale była 'zajęta', ciekawe czy ma teraz żal, że sobie odpuściła ;)
Dreamvision
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2019, 12:44
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Król
Lokalizacja: Nigeria

Re: Rihanna

Post autor: Dreamvision »

Rihanna jest naprawdę imponująca przez całą karierę, każda piosenka i album są na topie, tylko czekają, aby zobaczyć o co jej nowy album.


https://www.8o8wave.com/rihannas-2019-a ... g-we-know/
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Rihanna

Post autor: wodawodnista »

https://www.youtube.com/watch?v=ospQ06jJe-I

Rihanna powraca. Narazie z singlem do filmu, ale jako, że robi SuperBowl 2023 to na pewno płyta jest bardzo blisko.

Brzmi to interesująco.
ODPOWIEDZ