Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

audarya pisze::ha: :ha: :ha:

niebywale :D z pewnoscia wszystko przez to 'zaawansowanie duchowe' :D
Myślę, że jeśli ktoś wyśmiewa prośbę o przedstawienie swojego doświadczenia w kwestii wypowiadania zdania na temat na który mówi, że ma pojęcie a ta osoba unika tego jak ognia to znaczy, że albo jest tępa, albo kłamie albo po prostu lubi wyśmiewać innych bez powodu. Możliwy też jest mix. Nikt Ci się nie kaze z nikim zgadzać, zwłaszcza podzielać poglądów Edyty, ale jesteś niewiarygodna nie mówiąc nic o tym co twierdzisz, że nie jest Ci obce.

Takie zachowanie 13 latki. Na pewno nie dorosłej osoby. Jednak to też mówi o twoich relacjach międzyludzkich, ktoś mówi białe ty od razu już krzyczysz czarne. Musisz mieć ciężko w życiu. Podobnie do Kopanka, który ma HIV i myśli, ze dziala w obronie świata przestrzegajac ludzi przed gejami.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

:beczy:

strasznie smutno, ze mowie innym jezykiem niz uzytkownik, z ktorym nie chce i nie bede wchodzic w polemike
Ostatnio zmieniony 16 lis 2022, 20:29 przez audarya, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

audarya pisze::beczy:

Ja nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale o ile mnie ludzie mogą wyśmiewać za poglady to Ciebie już teraz będą wyśmiewać za bycie gówniarą. Porażka to mało powiedziane naprawdę :lol3: Od razu wiedziałem, że nie wiesz zupełnie nic o tym o czym mówisz.

Wy serio chodzicie tylko do pracy, żrecie obiad i idziecie spać.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

jak teraz mozna zaobserowowac uzytkownik probuje zmusic mnie do dialogu prowadzac monolog - lub tez dialog z samym soba - pozdrawiam czytajacych jeszcze ten watek;
narrator :d
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

audarya pisze::beczy:

strasznie smutno, ze mowie innym jezykiem niz uzytkownik, z ktorym nie chce i nie bede wchodzic w polemike
no jeśli inny język to:

-a możesz podać jakieś argumenty mówiące o doświadczeniu twoim na ten temat?
- nie, bo nie mam żadnego doświadczenia, ale nie chcę rozmawiać, wolę wyśmiać i w sumie nie chcę rozmawiać z tobą, ale skomentuję to emotką bo jestem złośliwa i dziecinna i jara mnie wyśmiewanie Edyty bo ja coś o tym wiem, ale nie wiem co.

To rzeczywiście tak.

Generalnie zauazyłem, że dziewczyny na tym forum są ewidentnie głupisze. Macie swój feminizm.

No i pomogę Ci - cytat z odpowiedzią nie może być monologiem. Zapraszam po definicję tego słowa, jednak jak wyżej xd

Druga pomoc - jeśli ja nie chcę z kimś rozmawiać to nawet nie odpisuję. Nie mam czasu na durnoty.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

obserwujemy ciag dalszy proby zmuszenia mnie do dialogu - to niesamowite - jednak wciaz nie skusze sie na wymiane zdan z uzytkownikiem reprezentujacym taka postawe - straszna szkoda :shock:

z pewnoscia wiele mnie ominie- moze moderacja zainteresuje sie tym - forum mogloby odzyc - tymczasem jest jedynie zalewane spamem przez osobe, ktora nie rozumie znaczenie slowa NIE


no chyba, ze to celowa forma ochrony takiej forumowej maskotki, klasowego klauna, ktorego nikt nie przenosi do innej klasy, bo lubia sie z niego ponabijac - nie wiem czy to jest fair tak uzytkownika uzywac do takich celow, no ale widocznie jest taki reprezentant potrzebny - a i tak trosze szkoda czlowieka... coz... :roll:

tak czy inaczej nie narodzil sie taki, ktory zmusi czy sprowokuje mnie do dialogu pokazujac nawet najciemniejsze zakatki wlasnej osobowosci :ha: a wielu juz probowalo
Ostatnio zmieniony 16 lis 2022, 20:42 przez audarya, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Kolejna chora psychicznie, to już jest choroba cywilizacyjna. Ja pierdziu. Dobra idź sobie majacz dalej.

Kurdę ja się tak zastanawiam. Ja wiem, że Edyta ma żałosny stosunek do fanów, ale żeby jej forum fanowskie były zasiedlone przez antyfanów, którzy tylko czekają aż się potknie na scenie albo kiedy jej spłynie samoopalacz publicznie aby to wyśmiać to już sam nie wiem czy ona po prostu nie jest taka przez Was.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

nadziwic sie nie moge - wciaz :lol3:
dostaję odpowiedzi wciaz nie zadawajac ani jednego pytania - niesamowite :D

mam te moc :lol3:
Ostatnio zmieniony 16 lis 2022, 20:53 przez audarya, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Ale to pytanie rodzi odpowiedź? Pierwsze słyszę. Na zdanie oznajmujące też można dać odpowiedź.

Ja wiem, że się mnie panicznie boisz jak większość użytkowników, ale to jest... Twój problem.

Działasz podobnie jak Kopanek i Gosia i ta jakaś tam Strefi. Rzucasz jakieś hasła i nie mają w niczym pokrycia.

Można było napisać: "przeszłam długą drogę, ale nie chcę o tym rozmawiać i nic ci udowadniać". Oczywiście nadal nie jest to argumentem, ale wybrnęłabyś z klasą a wyszłaś na dziewczynkę z zapałkami, która sama siebie przekonuje, że jej to nie obchodzi, ale klikasz z prędkością światła na odpowiedź. Leczysz się psychicznie?
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

Obserwujemy kolejna wypowiedz rozmowy samego ze soba - moja sklonnosc do rozmowy z powyzszym uzytkownikiem - wciaz ponizej zera - pozostaje niezmienna. Uzytkownik wciaz nie rozumie, ze nie chce z nim rozmawiac, nie prosze o opinie ani o rade (bynajmniej). I ze nie musze - to chyba najbardziej nieakceptowalne. Czyzby 1 raz ktos odmowil sobie tak niebywalej okazji? Chyba pierwszy. I beda nastepne.

Uzytkownik nigdy nie dostanie zadnej odpowiedzi ode mnie - ale tym bardziej bedzie nadal pytal - na tym polega jego wyjatkowosc.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

To w takim razie prowadzisz sama monolog ze sobą skoro się zwracasz w formach bliżej nieosobowych. Ja się do Ciebie zwracam, nie szukam duchów, bo ja lubię ludzi. I lubię rozmawiać. Ty niestety nie. Tylko Ci w głowie obrażanie Edyty.

Anyway.

Kończę to coś co miało miejsce, bo widzę, że to jest ten sam schemat co Kopanek (chociaż on umie odpuścić i podaje jakieś argumenty) Gosia i Strefie. Pomyśleć tylko, że większość użytkowników tutaj jest raczej starsza niż młodsza mówi tylko tyle, że strach się bać :edi:

Audryua zacznij nad sobą pracować, bo sobie skopiesz życie ;-)

Idź się zatruwać swoim jadem i brakiem argumentów ani życiowych ani naukowych. Pa :-)

Jednak jest między nami wyrwa, bo ja już nie odpiszę wolę poczytać książkę. Twoja odpowiedź potencjalna jest znana z gory.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

Jakby nadal podtrzymuje swoj brak polemiki z uzytkownikiem, ktory zmusza mnie do niej nieudolnie - nikt nie ma obowiazku odpowiadac na niczyje zaczepki, ani tez ich tolerowac. Jesli to nadal nie stalo sie jasne dla uzytkownika powodujacego powyzsze naduzycie - to juz zaden specjalista nie pomoze. W kazdym raazie nikt bezkarnie nie bedzie bezkarnie terroryzowal ludzi w wolnym kraju, ani w realu, ani w sieci.

Oczywiscie zwracam sie jedynie do pozostalych uzytkownikow, ktorzy czytaja ten watek - poza uzytkownikiem, ktory probuje nieudolnie narzucic mi dialog - na co nie wyraze zgody - uzytkownikow tych absolutnie nie zmuszajac ich do odniesienia sie do tego co mowie. Ignorowanie takich zachowan jak wymuszanie rozmowy na kimkolwiek jest rownoznacznie z popieraniem ich. Licze, ze moderacja jednak nie zignoruje tego ataku, jaki mial tu miejsce. No chyba, ze trzymamy sie koncepcji klauna-maskotki - to juz z tym nie wygram :lol3:

:edi: :edi: :edi:


Tak ze tak - prowokazja nieudana - i nigdy w przyszlosci sie nie uda na mojej skromnej osobie.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: wodawodnista »

Sajko ostro.

Ciekawy jestem czy w pracy też tak się stawiasz :lol3:

Laska, ogarnij dupę. Nie masz pojęcia o temacie o którym biadolisz. Masz ze sobą problemy. Wszystko jest wypisane czarno na białym. Ja nie stosowałem żadnej prowokacji, ja Cię zapytałem. Ty zaczęłaś się bawić w jakieś iluzje, że Cię prowokuję. Chciałem Ci odpuścić, bo było mi Ciebie żal. Tak jak Gosi i Strefie, ale za to zauważyłem, że Wy nigdy nie odpuszczacie.

Więc... jedźmy dalej.

Wymuszanie rozmowy to przestępstwo :lol3: Jednak wymuszanie eskperymentalnych szczepień jest normalne.

Ja uważam, że moderatorzy powinni przede wszystkim się wziać za osoby, które obrażają Edytę.

Jednak uważam, że to że Wy nie chcecie rozmawiać, ale chcecie obrażać mówi samo za siebie. Trzeba naprawdę coś ze swoim życiem zrobić, bo tak się kończą problemy psychiczne potem.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Im Edyta szczęśliwsza tym coraz słabsza jako artystka.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: audarya »

IgaAga pisze: 11 gru 2022, 11:39 Im Edyta szczęśliwsza tym coraz słabsza jako artystka.
Nie mozna miec wszystkiego :edi: . Szczescie osobiste jest zawsze wazniejsze - teraz daje upust swoim zdolnoscia w innych “dziedzinach”. To jest wybor i kazdy go ma.
ODPOWIEDZ