Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Post autor: Margaret »

Czas zaktualizować kilka ostatnich wystąpień :)

Wczoraj (07.12.) odbyła się retransmisja Gali Nagród Mediów Publicznych.
Diva wykonała utwór "Nie Pytaj o Polskę".

_________
to już takie moje przemyślenia - nie wystąpiła w Polsacie bo wolała wystąpić w TVP?
Dlaczego nie wrzuciła informacji i emisji tej Gali?
W ostatnim wywiadzie dla Party wspominała, że wystąpi na 30-leciu Polsatu, ale poza tym wywiadem nie było żadnej zapowiedzi.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Post autor: rav33 »

Nie rozumiem, jak można pokazywać się w TVP.
Nie rozumiem, jak można tak zmasakrować piosenkę.
Nie rozumiem, jak można tak fałszować, nie trafiać w dźwięki. Uszy więdną. Masakra. Słychać, że nie śpiewa, nie ćwiczy, coś się złego dzieje z jej głosem.
To było wykrzyczane i wycharczane.

Jest na TVP VOD. Nie polecam.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Post autor: DAAMI »

Nagranie już jest. Można zobaczyć i ocenić.
Super, że zaśpiewała live. Szkoda, że wcześniej nigdzie nie było informacji o występie, może więcej osób by obejrzało :)

https://youtu.be/eHmOAkrjPaY

PS. Fakt wspomniał, że Edyta wystąpi na Sylwestrze w TVP. Ciekawe czy plotki się potwierdzą :)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Post autor: addar »

Rozumiem ze moze się nie podobac ale pisac o fałszowaniu ? nie trafaniu w dzwięk ?? albo ktos za bardzo nie rozumie/nie słyszy co to jest fałszować albo jest po prostu złośliwy. Mi sie podabało, ładnie lecz słysze chore gardło.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Post autor: Piter »

Okropne
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Post autor: Wojtuś »

Jak na Edytę Górniak to stanowczo nie był dobry występ. Tragedii nie było ale to wykonanie pozostawia wiele do życzenia.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Post autor: wodawodnista »

To, co ja słyszę to, to samo co always: silenie się na siłę (bez sensu sformułowanie, ale inaczej się nie da) na eksperymentowanie. That's all.

Nie jest w stanie wejść na wysokie rejestry. Skrzeczy. Siłowo okrutnie. Może była chora, ale to też jej naturalne starzenie się głosu: coraz mniej naturalnego wibratto, coraz cześciej wymuszone, krzyki zamiast czystej piersi albo głowy. Lepiej już nie będzie. I tak nie jest tak źle jak z Mariah.

Powinna zacząć śpiewać lżejsze utwory, bo nie radzi sobie z kolosami na dzień dzisiejszy i już nie poradzi.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Post autor: IgaAga »

Myślałam, że już gorzej nie może być, a jednak występy coraz słabsze, zero informacji o planach, występach jest mi bardzo przykro, w Opolu pieknie to zaśpiewała tutaj koszmar
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Post autor: Nuklodem »

Zaskoczony jestem komentarzami, tak słychać, że Edyta nie śpiewa często, nie jest to tak wyśmienite wykonanie jak to pierwsze spotkanie z tym utworem. Natomiast jest bardzo dobre, w jednym momencie Edi trochę zaskrzeczała, brak reguralności spowodował, że nie jest to tak gładkie jak to pierwsze, ale wciąż bradzo okej. Też mamy pogodę jaką mamy, okres amplitud temperatur. Jedyne co mnie zaskoczyło, że niemal tak samo zaśpiewane jak poprzednia wersja, pewne zmiany były, ale zazwyczaj Edyta nawet 100 raz śpiewając daje inną przestrzeń i magię danej piosence, tu mi zabrakło.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Post autor: Grzegorz »

Żeby wszystkie nasze aktualne gwiazdy tak na żywo śpiewały to byłoby spoko... :lol3:
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Post autor: Katarzynaa »

Mięsień nie ćwiczony zanika i to wszystko. Edyta bardzo, bardzo mało śpiewa, prawie wcale.. chyba w całej jej karierze nie było takiego stopu i to wszystko. Nie uważam, że traci głos, czy starzenie się już wychodzi. Zaraz przed pandemią była istną petardą na trasie akustycznej, a wiek wręcz dodawał jej głosowi oh.. elegancji, klasy, dojrzałości.. to był istny obłęd w dobrym tego słowa znaczeniu - nie pamiętacie? Wg mnie zaśpiewała po prostu normalnie, a przyzwyczaiła nas do magii i stąd taki kiepski odbiór.

Natomiast nie zgadzam się z tym, że to już koniec śpiewania z jej strony z uwagi na utratę głosu.. litości to kwestia jej decyzji: będzie chciała robić góry i czarować to się rozśpiewa i będzie to robić, a jak nie będzie chciała to musimy się przyzwyczaić do dobrych i normalnych wykonań, które i tak są lepsze od większości polskich piosenkarek i to śpiewających na żywo..

jest jeszcze jedna opcja czarować i robić magię, ale w delikatny sposób co Edyta tez potrafi.. i tu jest sedno tego występu, mam wrażenie że nie dała nic od siebie, mówiąc jej językiem jej dusza była w innym miejscu, nie przekazała swojej wrażliwości, interpretacji i to czuć, niesamowicie to czuć i wg mnie to powinno nas bardziej niepokoić iż głos, bo bez jej wrażliwości głos nie jest nic wart :beczy:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Gala Nagród Mediów Publicznych 2022

Post autor: pijej1 »

Katarzynaa pisze: 14 gru 2022, 9:15 musimy się przyzwyczaić do dobrych i normalnych wykonań, które i tak są lepsze od większości polskich piosenkarek i to śpiewających na żywo. [/b] :beczy:

I to jest po prostu świetne podsumowanie
ODPOWIEDZ