Solidarni z Ukrainą

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: SLAVEK »

addar pisze:https://www.youtube.com/watch?v=_-l1Xjz7Zvk filmik w którym edyta potwierdza że nie jest katoliczką a w dorozumieniu jedynie chrzescjianką więc darujcie sobie te wywody o zdewoceniu naszego Aniołka :edi:
Excuse me? Co potwierdza?
W tej wypowiedzi dla Faktu nie ma NIC o tym, ze Edyta "nie jest katoliczką a w dorozumieniu jedynie chrzescjianką". Twoj sarkazam i poczucie humoru sa na poziome szkoly podstawowej. Edyta nie powiedziala ani slowa na temat katolicyzmu czy chrzesijanstwa. To chyba twoja PyJ@na naditerpretacja. Jej przekaz jest PROSTY jak amerykanski "tubajfor czy garbycz" POLSKA nie jest ZAGROZONA! W Polsce jest bardzo duzo ludzi wierzacych w Boga i ich modlitwa ocali Nasz Kraj.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

NIE MÓW, ŻE
TO BYŁA GAŻA

tumumumumu

TO NIE BYŁA GAŻA,
TO TYLKO ZŁUDZENIE KOSZTÓW

Obrazek
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: lena7 »

tomek7 pisze:Edyta nie poniża Maryli a raczej ja broni.
Jestes jak ta polowa Rosjan, ktora wierzy Putinowi, ze ten ratuje Ukraine od neonazistow.
Wierzysz we wszystko co pani Gorniak powie - bezkrytycznie i zaslepienczo. To nie jest zdrowe gdy sie niedostrzega podlej osobowosci swego idola.
Wlasnie Maryla podziekowala jej publicznie za ponizenie. Brawo Maryla.
To tylko kwestia czasu gdy Gorniak zostanie persona non grata - odizolowana jak pewien kraj.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: tomek7 »

Co za bezczelne porównanie. Nie wiem kim Ty jesteś ale ewidentnie z Tobą „coś nie tak”.
Dlaczego nie sprostujesz swoich przekreconych słowach w „” ? A założę się, że czytasz tu wszystko :?
Ale wiesz co, pluj swoją żółcią tu oby nie na żywo!
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: lena7 »

Alez nie ma czego prostowac, zrozumialam to dokladnie tak jak Maryla - Edytka nazwala ja wiekowa, schorowana, wymagajacaca rehabilitacji, dwukrotna rozwodka - czego Ty nie rozumiesz w tym paszkwilu?
Ze mna cos nie tak? Poczytaj swoje wpisy, ktore terroryzuja kazdego kto krytykuje jasnie natchniona moralistke nienawidzaca polowe kolezanek w branzy.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

Ja akurat tego wtrącenia o Maryli nie zrozumiałem jako atak, conajwyżej kiepsko dobrała słowa. Ale Marylka schowana pod kołderką ani mru mru. I wyjdzie na tym najlepiej.

A nie sorka, wypowiedziała się. No tak menago załatwia, ona nie wie skąd ma kasę na koncie. Druga odklejona od rzeczywistości. Gdyby Putin jej przelał 5 mld dolarów to by stwierdziła, że zawsze tyle miała. Myślałem, że przemilczy ale też wyszła na kretynkę.

Generalnie to nadal uwazam, że Justyna zachowała się fair, bo obie Panie się pogubiły w zeznaniach.

Mam nadzieję, że Justyna odrobi lekcję na przyszłość i po prostu następnym razem nie weźmie udziału w takim koncercie. Będzie miała święty spokoj.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: tomek7 »

lena7 pisze:Alez nie ma czego prostowac, zrozumialam to dokladnie tak jak Maryla - Edytka nazwala ja wiekowa, schorowana, wymagajacaca rehabilitacji, dwukrotna rozwodka - czego Ty nie rozumiesz w tym paszkwilu?
Ze mna cos nie tak? Poczytaj swoje wpisy, ktore terroryzuja kazdego kto krytykuje jasnie natchniona moralistke nienawidzaca polowe kolezanek w branzy.
Brak słów na te brednie. Gdzie Edyta powiedziała o dwukrotnym rozwodzie Maryli? Przecież w jej wpisie ani słowa o tym.
I ja niby każdego terroryzuje?
Myśle sobie ze Ci co tu często zaglądają i czytają doskonale znają już twoje furie i ataki.
Pluj żółcią dalej ale i tak nigdy się jej nie pozbędziesz.
I przestań tu przekręcać wszystko.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

Edypka kroczy anielską aleją gwiazd a w tle chrumkanie świni :aniolek: :aniolek2:

Obrazek
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: audarya »

addar pisze:Modlitwa jest uniwersalną rozmową z siła wyższą, do jakich my czasów dozylismy by nazywać słowa edyty sekciarstwem WTF !!! Woke lgbt i inne literki alfabetu wypaliły ludziom chyba mózgi i powodują odciecie od własnej kultury :shock:
To jedynie Twoja opinia. To twierdzenie jest nienaukowe, a wiec niezgodne z rzeczywistoscia. Oczywiscie kazdy ma prawo zyc w rzeczywistosci wyimaginowanej, na szczescie nie ma prawa narzucac tego innym.

Jak juz wspominalam Janusza Zagorskiego poznalam osobiscie kilkanascie lat temu, i wiem co mowie nt tzw sekty Pana Zagorskiego, z ktora Edi byla na wypadzie na Sleze. Kolejny raz Edka daje soba manipulowac zmanipulowanym. :edi:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

audarya pisze:
addar pisze:Modlitwa jest uniwersalną rozmową z siła wyższą, do jakich my czasów dozylismy by nazywać słowa edyty sekciarstwem WTF !!! Woke lgbt i inne literki alfabetu wypaliły ludziom chyba mózgi i powodują odciecie od własnej kultury :shock:
To jedynie Twoja opinia. To twierdzenie jest nienaukowe, a wiec niezgodne z rzeczywistoscia. Oczywiscie kazdy ma prawo zyc w rzeczywistosci wyimaginowanej, na szczescie nie ma prawa narzucac tego innym.

Jak juz wspominalam Janusza Zagorskiego poznalam osobiscie kilkanascie lat temu, i wiem co mowie nt tzw sekty Pana Zagorskiego, z ktora Edi byla na wypadzie na Sleze. Kolejny raz Edka daje soba manipulowac zmanipulowanym. :edi:

tak szczypaweczki są zgodne z nauką tylko :lol3:


Proszę Was bardzo:

Doda o aferze wokół koncertu dla Ukrainy. "Zawsze jest dawane wynagrodzenie"

https://plejada.pl/newsy/doda-o-aferze- ... ie/14e0e9q

macie Edytkę czarno na białym wymalowaną. Maryla tak samo łgała, że niby nie wie czy coś dostaje.

Za to frajerskie zachowanie Edyta jest dla mnie synonimem zwykłej sz****. Jezeli Doda tak mowi to tak jest. Oczywiście do afery się nie ustosunkowała, bo Doda w 2022 roku to jakaś klasa a nie jak niektórzy, do Maryli ma szacunek to nie powie źle a na Edyte wyrąbane.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5021
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: addar »

Doda w tym wpisie chwali głównie siebie, i taki jest jego cel. "Jestem cudna zorganizowałam jedyny charytatywny koncert w Polsce ever ! Takam dobra." Słabe to.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

addar pisze:Doda w tym wpisie chwali głównie siebie, i taki jest jego cel. "Jestem cudna zorganizowałam jedyny charytatywny koncert w Polsce ever ! Takam dobra." Słabe to.

KOOOOOOCHAM CIĘ :oops: :oops: :oops: :oops:

Ty jesteś jedynym prawdziwym fanusiem!

Telemagazyn: Górniak porwała dziecko, aby spalić je na ołtarzyku dla Boga Jahwe celem podziękowania za zakończenie wojny!

Addar: Nie chciała być jak służebnica Gaga i spijać jego krew, wolała spalić. Humanitarny aniołek.



Edyta zasługuje na największą pogardę za bezczelne zamienianie słowa gaża na koszt. Naprawdę czekam, aż tą kobietę zbanują w każdej telewizji.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: audarya »

tomek7 pisze:
lena7 pisze:Alez nie ma czego prostowac, zrozumialam to dokladnie tak jak Maryla - Edytka nazwala ja wiekowa, schorowana, wymagajacaca rehabilitacji, dwukrotna rozwodka - czego Ty nie rozumiesz w tym paszkwilu?
Ze mna cos nie tak? Poczytaj swoje wpisy, ktore terroryzuja kazdego kto krytykuje jasnie natchniona moralistke nienawidzaca polowe kolezanek w branzy.
Brak słów na te brednie. Gdzie Edyta powiedziała o dwukrotnym rozwodzie Maryli? Przecież w jej wpisie ani słowa o tym.
I ja niby każdego terroryzuje?
Myśle sobie ze Ci co tu często zaglądają i czytają doskonale znają już twoje furie i ataki.
Pluj żółcią dalej ale i tak nigdy się jej nie pozbędziesz.
I przestań tu przekręcać wszystko.
Zdaje sie ze to cytat z insta-wpisu Edyty:
"Uderzyłaś publicznie m.in. w legendą naszej sceny muzycznej - panią Rodowicz. I może ona akurat faktycznie pobrała wynagrodzenie. Ale jest osobą w starszym od nas wieku, schorowaną i po trudnym rozwodzie. Może potrzebuje pieniążków na rehabilitację?" - wyznała Górniak.

Edka uzywa osoby Maryli by zamaskowac swoj gniew jedynie. Typowe dla osoby dotknietej n******em zachowanie. Pasywno-agresywny styl Edki i czar prysl jesli chodzi o wystep na tym koncercie. Szkoda, ale to widocznie silniejsze od niej. Ponizej bardzo cyniczny, w jaki sama wypowiadala sie pare lat temu o Pani Maryli:

https://m.youtube.com/watch?v=QjOnnrQ0ApM

Dodano po 3 minutach 20 sekundach:
lena7 pisze:Alez nie ma czego prostowac, zrozumialam to dokladnie tak jak Maryla - Edytka nazwala ja wiekowa, schorowana, wymagajacaca rehabilitacji, dwukrotna rozwodka - czego Ty nie rozumiesz w tym paszkwilu?
Ze mna cos nie tak? Poczytaj swoje wpisy, ktore terroryzuja kazdego kto krytykuje jasnie natchniona moralistke nienawidzaca polowe kolezanek w branzy.
Edyta przede wszystkim nienawidzi samej siebie dlatego ma obsesje na punkcie wlasnej osoby - to bledne kolo i na pewno ona bardzo cierpi. Bedac ponizana w dziecinstwie bez terapii nie pomoga zadne modly. A i terapia nie pomoze to n****zm to forma autoagresji - trudno to pokonac. Praca nad takim problemem jest syzyfowa. Ale zawsze jest nadzieje, ze jak sie bardzo chce to mozna to zmienic. Zycze jej, zeby z tego wyszla na prosta. :edi:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

audarya pisze:
tomek7 pisze: Brak słów na te brednie. Gdzie Edyta powiedziała o dwukrotnym rozwodzie Maryli? Przecież w jej wpisie ani słowa o tym.
I ja niby każdego terroryzuje?
Myśle sobie ze Ci co tu często zaglądają i czytają doskonale znają już twoje furie i ataki.
Pluj żółcią dalej ale i tak nigdy się jej nie pozbędziesz.
I przestań tu przekręcać wszystko.
Zdaje sie ze to cytat z insta-wpisu Edyty:
"Uderzyłaś publicznie m.in. w legendą naszej sceny muzycznej - panią Rodowicz. I może ona akurat faktycznie pobrała wynagrodzenie. Ale jest osobą w starszym od nas wieku, schorowaną i po trudnym rozwodzie. Może potrzebuje pieniążków na rehabilitację?" - wyznała Górniak.

Edka uzywa osoby Maryli by zamaskowac swoj gniew jedynie. Typowe dla osoby dotknietej n******em zachowanie. Pasywno-agresywny styl Edki i czar prysl jesli chodzi o wystep na tym koncercie. Szkoda, ale to widocznie silniejsze od niej. Ponizej bardzo cyniczny, w jaki sama wypowiadala sie pare lat temu o Pani Maryli:

https://m.youtube.com/watch?v=QjOnnrQ0ApM

Dodano po 3 minutach 20 sekundach:
lena7 pisze:Alez nie ma czego prostowac, zrozumialam to dokladnie tak jak Maryla - Edytka nazwala ja wiekowa, schorowana, wymagajacaca rehabilitacji, dwukrotna rozwodka - czego Ty nie rozumiesz w tym paszkwilu?
Ze mna cos nie tak? Poczytaj swoje wpisy, ktore terroryzuja kazdego kto krytykuje jasnie natchniona moralistke nienawidzaca polowe kolezanek w branzy.
Edyta przede wszystkim nienawidzi samej siebie dlatego ma obsesje na punkcie wlasnej osoby - to bledne kolo i na pewno ona bardzo cierpi. Bedac ponizana w dziecinstwie bez terapii nie pomoga zadne modly. A i terapia nie pomoze to n****zm to forma autoagresji - trudno to pokonac. Praca nad takim problemem jest syzyfowa. Ale zawsze jest nadzieje, ze jak sie bardzo chce to mozna to zmienic. Zycze jej, zeby z tego wyszla na prosta. :edi:


jezu co za konfliktowa osoba aby po 3 dniach odpowiadac. ja pieprze
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 128
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: kirin »

dziś TVO przyznała, że płaciła gażę artystom... ciekawe co na to Edzia, Urbanska i inni opluwajacy Justyne...
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... ia-koncert
ODPOWIEDZ