EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Wrzucajcie materialy - to dla jej dobra - moze sie ogarnie Edi i zacznie szanowac wolnosc innych

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

Wrzucam Szymon Majewski Show 2007:

https://m.youtube.com/watch?v=xVCHwvkENUc

Edyta drwi z Dody, ktora jej nigdy nie ublizyla. Osoby bedace w toksycznym zwiazku czesto wyzywaja sie na innych za krzywde, ktora wyrzadza im na co dzien ukochany toksyk. Osoby narcystyczne jak Edyta uzurpuja sobie prawo do obrazania innych tylko dlatego, ze nie sa jak oni - a ukryty narcyz jakim jest Wdyta uwaza siebie za najbardziej wrazliwa, najbardziej skrzywdzona i najbardziej skromna na swiecie. A to pech! :ha:
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: Filemon2 »

audarya pisze:Wrzucam Szymon Majewski Show 2007:

https://m.youtube.com/watch?v=xVCHwvkENUc

Edyta drwi z Dody, ktora jej nigdy nie ublizyla. Osoby bedace w toksycznym zwiazku czesto wyzywaja sie na innych za krzywde, ktora wyrzadza im na co dzien ukochany toksyk. Osoby narcystyczne jak Edyta uzurpuja sobie prawo do obrazania innych tylko dlatego, ze nie sa jak oni - a ukryty narcyz jakim jest Wdyta uwaza siebie za najbardziej wrazliwa, najbardziej skrzywdzona i najbardziej skromna na swiecie. A to pech! :ha:
No cóż, Doda była wtedy w Polsce na absolutnym topie i Edzia postrzegała ją jako swoją największą rywalkę, którą należy tępić.

Oj, Kamil był chyba bardzo w typie Edyty. :hellobaby:

Podobało mi się, jak uroczo Edzia zawstydziła się swoją pierwotną, ekstatyczną reakcją na słowo "fiutki" i jak szybko i płynnie przeszła do udawania damy przed Kamilem. :lol3:
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

No dobrze, wiec kolejne nagranie z „Doda-Krowa” u Kuby Wojewodzkiego. Strasznie to przykre…to bylo.

https://e-gorniak.com/video/kuba-wojewodzki-2005/

Czy Wy tez nie mozecie odtworzyc go „w swoim kraju”? Przypadek?
:D
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: Steffie »

Doda reprezentuje sobą tak niski poziom, że szkoda w ogóle pisać. Aż dziwne, że komuś się w ogóle chce to wałkować. Tyle już o tym było na forum choćby w temacie jej poświęconym - mnóstwo nie tylko o jej chamstwie, ale i hipokryzji na przykład:
tomek7 pisze:Nie oglądałem bo to nie moja bajka. Szkoda cennego czasu hehe. Dlatego koncertu nie oceniam. Dla mnie ona kompletnie nic wokalnie nie znaczy. W mediach jednak głośno było o jej wypowiedzi jak to bidulka jest banowania przez TVN. Obejrzałem ta jej wypowiedz. I niby ona taka intelygentna (celowo tak pisze) a bidulka nie może zrozumieć, że jak się kogoś pobije poza kamerami i udaje ze nic się nie stało a ten ktoś to pracownica owej stacji No to sorrry gregory DO KĄTA marsz!!! :lol3:
I znów po wypowiedziach robi się wulgarna i chamska bo myśli ze jak w radio podpuszczali trochę jej słabego singla to jest GFIASDOM nr 1 w Polsce.
No nie jest. Ale skandalistka to na pewno. I zawsze śmieszyć mnie będzie ta jej wypowiedz sprzed lat jak to Górniak ma usta jak ponton. Czy ona nie widzi swoich pod każdym kątem? Jak się śmieje mi tylko kojarzy się z karykatura Jockera czyli Nickolsona.
Także tyle w temacie tej Pani. :-)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: Kopaneek »

Jak dla mnie Edyta jest bardziej histrionikiem niż narcyzem. Ale to jeden worek zaburzeń.

Co do Dody - to jest patologiczna osobowość i zestawiania jej z Edytą, tym bardziej na korzyść Dody jest dla Edyty krzywdzące.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

Jest i slynna wypowiedz Edyty nt Dody: @Doda-Krowa@ - smutne, ze Edyta wypowiada to z takim rozbawieniem...Jaka Doda nie bylaby w tamtych czasach (sama nazwalam ja lata temu @tym czyms@ tu na forum, czego zaluje, i czego nie po latach moge edytowac) - nie widze powodu by z niej drwic:

https://www.youtube.com/watch?v=CDDOkYnBI4g

Wywiad podobal mi sie ze wzgledu na watek o chorych dziennikarzach przekraczajacych granice - temat nadal aktualny. Nadal uwazam, ze to powinno byc karalne. Tu sie z Edka zgodze na 100%.

Dodano po 4 minutach 27 sekundach:
Kopaneek pisze:Jak dla mnie Edyta jest bardziej histrionikiem niż narcyzem. Ale to jeden worek zaburzeń.

Co do Dody - to jest patologiczna osobowość i zestawiania jej z Edytą, tym bardziej na korzyść Dody jest dla Edyty krzywdzące.
Diagnoze Doroty pozostawiam ekspertom - jestem ciekawa tego co tam zmajstrowala w tym swoim programie - moze kiedys sie dowiem, nie posiadam TV, ale ogolnie ciekawe, ze zdecydowala sie na taki krok. Czy dla Edi krzywdzace? Wydaje mi sie, ze jednak nie - ale to tylko moje odczucie.

Tak czy siak ciesze sie widzac, ze zagladasz na to forum po tylu latach, Kopaneek - widze, ze nadal zalezy Ci na Edce jako artystce, przynajmniej w pewnym sensie - to ja mam podobnie... :edi:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: wodawodnista »

Szkoda, że nie mogę włączyć tego Majewskiego. Nie działa a właśnie byłem ciekawy tej pierwszej zaczepki Edyty na Dodę. Tak samo tego programu z Jusią co atakowały Dodę i nie mogę tego znaleźć xd

Co do Dody. Doda w 2022 roku to jest zupełnie inna osoba niż 20 lat temu. Doda (dzisiejsza) to jakaś klasa. Edyta nie przeszła nawet 5% jej metamorfozy. Poniżające to jest porównywanie Dody do Edyty.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

Edyta uznaje Jaana za osobe demoniczna:

https://www.tiktok.com/@_werka.16/video ... 8164538629

Gratulacje interpersonalnego skila …. :roll:
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: betka »

Ale dlaczego nie może uważać tak? Ma prawo chyba odbierać ludzi jak czuje...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: Piter »

Czepianie się.
Edyta oceniała poprzez występ, piosenkę.
Tu ten mrok jest powiązany z przesłaniem piosenki, o czym być może Edyta nie wiedziała.
W rzeczywistości Jann ma też kilka "świetlistych" piosenek.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

Piter pisze: 21 mar 2023, 13:58 Czepianie się.
Edyta oceniała poprzez występ, piosenkę.
Tu ten mrok jest powiązany z przesłaniem piosenki, o czym być może Edyta nie wiedziała.
W rzeczywistości Jann ma też kilka "świetlistych" piosenek.
Nieprawda - „on jest taki demoniczny” - to nie jest ocena wystepu ani piosenki tylko brak oglady - podobnie jak bylo z Michalem kiedys -„jak on ma na imie?” - Edka jest mistrzem hipokryzji - wspolczuje ludziom, ktorzy uwazaj sie za swietliste istoty czy za cokolwiek lepszego niz inni. Na mnie wystep Janna nie zrobil wrazenia - teledysk dla mnie calkiem ciekawostka - tu chodzi o przedmiotowe traktowanie „tych”. Zenada i smutek.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: addar »

Jakas pogardą od ciebie bije do Edyty. Kolejna fanks która "przejrzała na oczy" i z jednej skrajności - wychwalania Edyty pod niebiosa - przeszła w druga- doszukiwanie się w niej zła i bycia podłą. Najlepiej zachować balans oceny i unzac ją tak normalnie za człowieka.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: Piter »

audarya pisze: Nieprawda - „on jest taki demoniczny” - to nie jest ocena wystepu ani piosenki tylko brak oglady.
Równie dobrze to mógł być skrót myślowy. Ale widać, Ty wiesz lepiej niż sama Edzia, co jej w głowie siedzi. :-D
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

Piter pisze: 04 kwie 2023, 19:48
audarya pisze: Nieprawda - „on jest taki demoniczny” - to nie jest ocena wystepu ani piosenki tylko brak oglady.
Równie dobrze to mógł być skrót myślowy. Ale widać, Ty wiesz lepiej niż sama Edzia, co jej w głowie siedzi. :-D
Nie ma potrzeby siedziec w niczyjej glowie by ocenic czyjes zachowanie slyszac dokladnie slowa, ktorymi osoba sie posluguje. Brak umiejetnosci wyrazania mysli slowami - jesli Edi ma z tym problem to nie wiem o tym i nie wnikam. Na pewno brakuje jej taktu - wydawalo mi sie, ze kiedys byla bardziej taktowna. Ale podobno ludzie sie tak bardzo nie zmieniaja, jak tylko my z czasem bardziej ich poznajemy…„On jest taki demoniczny” - ocena osoby, a nie wystepu - nie byl to zaden skrot mysliwy - tu jest evidence (1:55)

https://m.youtube.com/watch?v=SIHk5ETUAW8
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

addar pisze: 04 kwie 2023, 19:08 Jakas pogardą od ciebie bije do Edyty. Kolejna fanks która "przejrzała na oczy" i z jednej skrajności - wychwalania Edyty pod niebiosa - przeszła w druga- doszukiwanie się w niej zła i bycia podłą. Najlepiej zachować balans oceny i unzac ją tak normalnie za człowieka.
Mylisz sie. Jest mi Edyty zal. Nigdy nie wychwalalam jej pid niebiosa. Obserwuje ja od prawie 30 lat. Najlepiej to nie mowic komus nie bedac o to pytanym co ma uznawac bo kazdy z nas zna swoj balans. Nie odpowiadam za to, ze wyobrazaszsobie pigarde tam, gdzie jej nie ma. Edi - to se (niestety) ne vrati.
ODPOWIEDZ