Edita Górniak

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Edita Górniak

Post autor: wodawodnista »

CZEMU POLOWY JEJ PLYT NIE MA W STREAMINGU?????

Slucham (tzn znam ale odświeżam)

Ledwo 5 lat od Cegły a jeszcze przecież chyba mieszkała przy Cegle w Londynie to... jak to możliwe, ze tu ma PERFEKCYJNY angielski (poza wywiadami gdzie robi głupie błędy pod tytułem "If this will happen" (will się nie dodaje do if w tym kontekście Edi w angielskim) a potem robi się o 10% gorzej? Nie wiem.

1. Anything - świetne. 9/10 Jak na debiut to dziwne, że to nie zagrzało.
2. If I Give Myself (Up) To You - spoko, ale zbyt słodkie i nie pasuje po Anything. ale nie można się do niczego przyczepić. 6/10
3. Perfect Moment - jak wyżej. nie wiem po co było walczyć o tą piosenkę.6/10
4. When You Come Back To Me - w ogóle się zdziwiłem, że to był pierwszy singiel ... :lol3: genialna ballada - nie ustaje NICZYM najlepszym balladom Celiny. 10/10
5. Be Good or be gone - jak pozycje 2 i 3. nudno, ale na poziomie. 5/10. trochę mnie drażnie to plumkanie.
6. One And One - to jest świetna piosenka i szkoda, że jest jej i nie jest jej. 10/10 To powinien być jej gigantyczny przebój na skalę światową.
7. Linger - bardzo dobre. 9/10
8. Soul Boy - chill. sweet. bardzo przyjemne. 7/10
9. I Don't Know What's on Your Mind - trochę za dużo wolnego tempa się robi. Poziom międzynarodowy, ale robi się nudnawo. Znowu nie mogę się do niczego przyczepić, ale zasnę. 6/10
10. GONE - U PACKED MY BAGS I FEEL ALREADY GONE (BY KELLY CLARKSON)- KOSIAM. 10/10 czemu kutwy tego nie wydały ?
11. Hunting High & Low - super, że coś zakombinowali w końcu i jest to bardzo interesujące. szkoda, że nie na wersji podstawowej. 9/10
12. Coming Back to Love - nie mogę się przyczepić ale blablabla 7/10
13. Hope For Us - dla mnie ich wokale w ogóle do siebie nie pasuja. ale jak wyżej 7/10


Ode mnie 7/10 i to surowo 7/10 bo powinno być 8, ale nie dam jej 8ki bo wiem, że ją lubi. Co mi przeszkadza w tej płycie? Brak konsekwencji. Są nawiązania latynoskie (gitarki w 1+1) i Jose i też brzmienie When U Come Back, ale nie rozszerzyli tego motywu co było błędem. Brakuje mi koncepty jednego określonego. Nie mogę się do niczego przyczepić - są 2 przebojowe up tempo single i jedna przebojowa ballada. To powinno pójść. Gdyby się nie pieprzyli i od razu by walczyli o deal w UK...
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Edita Górniak

Post autor: wodawodnista »

aaaaaaaaaaaaaaaa i Miles Away - !!! sztos, kocham. 10/10. niech wyda na singla wstecz :beczy:
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 641
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Edita Górniak

Post autor: lena7 »

Pominales "Under Her Spell" (Bonus track)
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Edita Górniak

Post autor: wodawodnista »

lena7 pisze: 11 paź 2023, 20:15 Pominales "Under Her Spell" (Bonus track)
NIE DYKTUJ WARUNKÓW W MOIM TEMACIE.

ILE STREAMÓW AQUARII DAŁAŚ DZIŚ?
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Edita Górniak

Post autor: wodawodnista »

poopowiadajcie mi o perfect moment i uno y uno plis :lol:
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: Edita Górniak

Post autor: duke »

Dla mnie perfect moment była poza soulboy najczęściej pomijanym trackiem kiedy katowałem płytę w 97 bo była za płaska, powściągliwa ( w nudnym stylu Ch. Nialla który właśnie tak produkuje patrząc np na jego utwor u Celiny na taking chances) - wersja live z 99 była znacznie lepsza…
One &one -mysle ze podobnie choć potencjał był gigantyczny …
Cała płyta domaga się wypasionej reedycji …
ODPOWIEDZ