EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Wrzucajcie materialy - to dla jej dobra - moze sie ogarnie Edi i zacznie szanowac wolnosc innych

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

Steffie pisze: 13 cze 2023, 23:01 Ten temat grzeje media juz od kilkunastu lat, a szkoda nawet to walkować. Na konferencję Edyta wpadla spoźniona, przywitala sie z dyrektorami stacji, ktorzy byli organizatorami i osobami starszymi od niej. Tamta siedziala w srodku, ale to nie znaczy, ze Edi musiala jej podawac reke. A co z pozostalymi osobami, ktore tam siedzialy? Nie bylo mozliwosci wszystkim podawac reki, nikt inny sie o to nie czepial. Edyta ma racje, w sumie to Doda ma z nia caly czas problem, tym razem znow wykorzystala te sytuacje jako kolejna okazje do autopromocji i dokopania Edycie.
Najwidoczniej macie z Edka podobne zrozumienie dobrych manier i traktowania wszystkich z takim samym szacunkiem. Gratuluje.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

betka pisze: 14 cze 2023, 9:18 https://www.youtube.com/watch?v=wI9ULupq-KE

no ja raczej też nie podaję ręki ludziom, którzy w ten sposób się zachowują... Klasa :)
Bo do pokazania, ze sie rozumie, iz slodkie slowa nie przykryja podlego postepowania trzeba miec odwage cywilna. Po scenie jaka odstawila Edyta i zaslodzeniu slowami wszystkich takie miny na zasadze „eche, eche, jasne…” to reakcja normalna dla osoby szczerej i pewnej siebie. Wszyscy dookola natomiast milcza w zazenowaniu na ten belkot pseudointelektualny. Nawet Pani Nina. Fajnie jak Edka spiewa - jak mowi to juz bywa bardzo roznie…nie zawsze zle.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1678
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: Steffie »

audarya pisze: 15 cze 2023, 18:54 Watpie. Wieloletni fani Edki wiedza doskonale dlaczego Doda powiedziala, ze miejsce Edyty jest w klatce. Edyta wobec Dody w tamtym czasie i wczesniej zachowywala sie skandalicznie - drwila z niej, smiala sie na forum publicznym, podbirzala onnych (Justyne w Rankingu Gwiazd) - to bylo naprawde podle…tylko dlatego, ze Doda obrala inna droge kariery nie Edyta i rzeczywoscie dlatego, ze nie ma az tak wielkiego skila do spiewania jak Edka. Pamietamy doskonale. Po latach to jest naprawde wstyd. A Doda reaguje zupelnie normalne na takie wieloletnie zle traktowanie zupelnie bez powodu.
Tak, wieloletni fani pamiętają te prymitywne wypowiedzi Dody i jej ataki na inne osoby, nie tylko Edytę. Ile osób pokiereszowała w toaletach, a ile afer nie wyszlo na swiatlo dziennie, bo robila je aferzystka Dodzia, wiec nie odwazyli się jej postawic. Jak gnębila Jusie w pewnym programie tv? Chyba cala Polska wspołczula Steczkowskiej tego, co ja spotkalo z rąk Rabczewskiej. W sumie Edyta byla jedna z niewielu osob, która nie bala sie chamstwa Dody. Bo zachowanie Dody to bylo chamstwo w najgorszej postaci juz od programu Bar. Robienie z niej teraz niewiniatka to jakies nieporozumienie. Do tego te oszustwa z bylym mezem. Jak to mozliwe, ze taka osoba jeszcze nie siedzi w celi, tylko sie ją zaprasza na festiwale i sadza w pierwszym rzędzie? Porażka. :roll:

audarya pisze: 15 cze 2023, 18:57Najwidoczniej macie z Edka podobne zrozumienie dobrych manier i traktowania wszystkich z takim samym szacunkiem. Gratuluje.
Po latach widać jeszcze wyraźniej, że Edyta i jej wyczyny ma się nijak do postawy twojej aktualnej idolki. Samo porównywanie ich zachowania, stylu, wypowiedzi, słownictwa i osiągnieć to obraza dla Edyty. Tylko ślepcy tego nie zauważą.
Doda czyli szczyt głupoty
https://www.youtube.com/watch?v=uX5SvA2qwAA
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

Steffie pisze: 16 cze 2023, 4:18
audarya pisze: 15 cze 2023, 18:54 Watpie. Wieloletni fani Edki wiedza doskonale dlaczego Doda powiedziala, ze miejsce Edyty jest w klatce. Edyta wobec Dody w tamtym czasie i wczesniej zachowywala sie skandalicznie - drwila z niej, smiala sie na forum publicznym, podbirzala onnych (Justyne w Rankingu Gwiazd) - to bylo naprawde podle…tylko dlatego, ze Doda obrala inna droge kariery nie Edyta i rzeczywoscie dlatego, ze nie ma az tak wielkiego skila do spiewania jak Edka. Pamietamy doskonale. Po latach to jest naprawde wstyd. A Doda reaguje zupelnie normalne na takie wieloletnie zle traktowanie zupelnie bez powodu.
Tak, wieloletni fani pamiętają te prymitywne wypowiedzi Dody i jej ataki na inne osoby, nie tylko Edytę. Ile osób pokiereszowała w toaletach, a ile afer nie wyszlo na swiatlo dziennie, bo robila je aferzystka Dodzia, wiec nie odwazyli się jej postawic. Jak gnębila Jusie w pewnym programie tv? Chyba cala Polska wspołczula Steczkowskiej tego, co ja spotkalo z rąk Rabczewskiej. W sumie Edyta byla jedna z niewielu osob, która nie bala sie chamstwa Dody. Bo zachowanie Dody to bylo chamstwo w najgorszej postaci juz od programu Bar. Robienie z niej teraz niewiniatka to jakies nieporozumienie. Do tego te oszustwa z bylym mezem. Jak to mozliwe, ze taka osoba jeszcze nie siedzi w celi, tylko sie ją zaprasza na festiwale i sadza w pierwszym rzędzie? Porażka. :roll:

audarya pisze: 15 cze 2023, 18:57Najwidoczniej macie z Edka podobne zrozumienie dobrych manier i traktowania wszystkich z takim samym szacunkiem. Gratuluje.
Po latach widać jeszcze wyraźniej, że Edyta i jej wyczyny ma się nijak do postawy twojej aktualnej idolki. Samo porównywanie ich zachowania, stylu, wypowiedzi, słownictwa i osiągnieć to obraza dla Edyty. Tylko ślepcy tego nie zauważą.
Doda czyli szczyt głupoty
https://www.youtube.com/watch?v=uX5SvA2qwAA
Widzisz, ja obserwuje Edke od 1994r, a zaczelam jezdzic za nia od 2009 - nie posiadam swojej idolki i nie potrzebuje tego - nie odpowiadam tez za to co wmawiasz sobie, ze wiesz na moj temat. Edyte darze sympatia i uczuciem bo to jest dziewczyna z mojego regionu - jestem z niej ogromnie dumna, i dlatego tez rownie mocno przezywam fakt, jak ona bardzo boryka sie z sama soba. Mysle, zeby to zrozumiec trzeba miec sporo empatii - Edyta nie robi tego specjalnie - to jak strasznie musiala traktowana w dziecinstwie (wnioskuje tylko na podstwie jej zachowan i wypowiedzi wiec tu faktoe nie znam) musislo odbic sie na jej relacjach i sposobie jak teraz traktuje ludzi (slowanie maja pokrycia w czynach). Moja sympatia do Dody jako ikony nie ma tu nic do rzeczy - jestem obiektywna i wszystko pamietam - Doda NIGDY nie zaatakowala pierwsza Edki, a wrecz przeciwnie, a jedynie sie bronila - widocznie po prostu nie znasz sytuacji z lat dwutysiecznych, lub nie sluchalas dokladnie bo to sa fakty, a nie moje odczucia. Edyta popelnila duzy blad - na to co nie podobalo jej sie w pracy artystow pokroju Dody mozna zwroco uwage w normalny sposob - nie trzeba smiac sie z “blondynek” w programach TV czy szeptac w TV show “doda krowa” - ale jesli ktos ma niskie poczucie wartosci to postepuje w ten sposob. Edyta zostala skrzywdzona, moze praca w showbizie ja po prostu przerosla. Dorosli ludzie nie potrzebuja idoli. Jesli nie mozesz sie z tym pogodzic - trudno.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

Mysle, ze material o narcyzmie ukrytym, gdzie osoba chora lub osoba z silnym rysem N kreuje sie na dobra i empatyczna pomoze zrozumiec to o czym od dawna mowie. To jedynie fantazja o byciu dibrym i empatycznym - niestety ona nigdy sie nie zisci dopoki osoba z problemem nie pokona tego w sobie. Tak, ja tez lata temu bylam zszokowana, ze tak mozna…

https://youtu.be/3an9crV9feM

Do bardzo uwaznego wysluchania i zrozumienia.
Niestety szansa na zwaleczenia tego na terapiii to kilka procent - wiekszosc osob z tym problemem nie dopuszcza mysli jego istnienia w nich samych i zacznie od przekabacac terapeute…

No wonder - w koncu to zrobili mu najblizsi w dziecinstwie - troche o przyczynach tego zaburzenia:

https://youtu.be/EDZ6XLPexJA
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1678
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: Steffie »

audarya pisze: 15 cze 2023, 18:54 A Doda reaguje zupelnie normalne na takie wieloletnie zle traktowanie zupelnie bez powodu.
Niestety, Doda nie reaguje normalnie, ale jak klasyczny bully.
audarya pisze: 15 cze 2023, 18:57Widzisz, ja obserwuje Edke od 1994r, a zaczelam jezdzic za nia od 2009 - nie posiadam swojej idolki i nie potrzebuje tego
Jeśli nie posiadasz swojej idolki, to dlaczego jeździłaś za Edytą?
audarya pisze: 15 cze 2023, 18:57 nie odpowiadam tez za to co wmawiasz sobie, ze wiesz na moj temat.
Moment, ja nic nikomu nie wmawiam, a tym bardziej sobie. Komentuję jedynie to, co piszesz. Widać, ze robisz z Dody ofiarę, gdy ona zawsze była dręczycielem. Edyta i jej postępowanie to nic w porównaniu z tym, co wyrabiała Doda wobec innych osób przez całą swoją, hmm, "karierę".
audarya pisze: 15 cze 2023, 18:57 Edyte darze sympatia i uczuciem bo to jest dziewczyna z mojego regionu - jestem z niej ogromnie dumna, i dlatego tez rownie mocno przezywam fakt, jak ona bardzo boryka sie z sama soba. Mysle, zeby to zrozumiec trzeba miec sporo empatii - Edyta nie robi tego specjalnie - to jak strasznie musiala traktowana w dziecinstwie (wnioskuje tylko na podstwie jej zachowan i wypowiedzi wiec tu faktoe nie znam) musislo odbic sie na jej relacjach i sposobie jak teraz traktuje ludzi (slowanie maja pokrycia w czynach).
Niestety Edyta jest tylko człowiekiem, jak każdy śmiertelnik, i jak wszyscy pozostali ludzie popełnia mnóstwo błędów. Czy należy ją za błędy przeszłości ciągle potępiać? Edyta jest dziś w innym miejscu niż kiedyś. Wykonała pracę nad sobą, należy to docenić zwłaszcza po tym, co przeszła (sama o tym wspomniałaś), a nazywanie jej narcyzem na podstawie wywiadów to nadużycie.
audarya pisze: 15 cze 2023, 18:57 Moja sympatia do Dody jako ikony nie ma tu nic do rzeczy - jestem obiektywna
Zupełnie nie wygląda to na obiektywizm, a wręcz przeciwnie - na stronniczość.

audarya pisze: 15 cze 2023, 18:57 Mysle, ze material o narcyzmie ukrytym, gdzie osoba chora lub osoba z silnym rysem N kreuje sie na dobra i empatyczna pomoze zrozumiec to o czym od dawna mowie.
Skoro mowa o narcyzach, to jakie masz kwalifikacje, aby diagnozować u Edyty narcyzm? :hellobaby:
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

Steffie, wmawiasz mi ze ktos jest moja idolka. Nie diagnozuje narcyzmu Edi tylko wrzucam materialy o zrodle narcyzmu. Kto bedzie chcial polaczy sobie fakty. Jakie mam kwalifikacje - nie bede ci sie tlumaczyc. :lol3:
Podaje fakty nt historiikonfliktu z Doda, ktory wywolala Edyta, a ty je przeinaczasz - osoba, ktora pierwsza udziela sie na temat kogos to osoba atakujaca - widocznie nie pamietasz jak bylo w latach dwutysiecznych i posilkujesz sie skrawkami materialow dostepnych obecnie i wyrywasz je z kontekstu. Po prostu nie znasz tej historii co wynika z Twoich wpisow. Widocznie nie bylas wtedy na biezaco. Doda posluzyla tu jedynie za przyklad, choc w moim odczuciu sympatyczna ale i szczera do bolu ;moze czasami za bardzo ale taka chce byc) z niej osoba - twoje odczuciu na jej temat to twoja sprawa - ja swojego nikomu nie narzucam.
W tym temacie troche posluzylam sie jej skromna osoba by ukazac problem. Masz prawo widziec osobe atakujaca jako ofiare - to twoj wybor. Jakie masz kwalifikacje zeby przeinaczac fakty - nie wiem. Nie mam zupelnej potrzeby przekonywac cie do czegokolwiek. :ha:

I na pewno ty nie przekonasz mnie do swoich “racji”. Niemniej jednak temat jest pi to by wyrazac swoje opinie - cokolwiek napiszesz - nie przeszkadza mi to. :-D

Mimo tego jak Edyta sie teraz miota - mysle, ze groni starych osob ja wspierajacych na drodze artycznej wciaz ma do niej sympatie. Osoby, ktorych nie bylo w latach 90 i 2000plus nigdy nie dowiedza sie jakie to byly swietne przezycia - na szczescie nikt nam tego nie odbierze. Ale pogodzilam sire, ze to sene vrati, i ze Edyta tamta sprzed lat jest juz inna osoba. Naturalna kolej rzeczy. Tak czy inaczej Stefier nie masz zadnego wplywu na moja opinie - ale zrobisz z tym co chcesz. :-D
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1678
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: Steffie »

Nie, no jasne, możesz dalej robić z Dody słodką owieczkę, a z Edyty wilka, ja swoje zdanie mam. Myślę, ze tak naprawdę prócz dwóch osób, o których mowa, nikt do końca nie wie, jak było naprawdę. Te "fakty", które podajesz to twoja opinia, którą stworzyłaś na podstawie starych materiałów prasowych zmieszanych z insynuacjami: Edyta + źródło narcyzmu = ?
Pisząc w twoim stylu wmawiasz ludziom na forum, że Edyta ma jakiś związek z narcyzmem. To, co piszesz, a raczej wmawiasz ludziom, nie trzyma sie kupy. Wystarczy przeczytać fragmenty:
audarya pisze: 15 cze 2023, 18:57Widzisz, ja obserwuje Edke od 1994r, a zaczelam jezdzic za nia od 2009 - nie posiadam swojej idolki i nie potrzebuje tego ... [...]
Edyte darze sympatia i uczuciem bo to jest dziewczyna z mojego regionu... [...]
Moja sympatia do Dody jako ikony nie ma tu nic do rzeczy - jestem obiektywna i wszystko pamietam
Skąd wiesz, że Doda nigdy nie zaatakowała Edyty? Byłaś non stop przy Edycie i Dodzie, że możesz to stwierdzić? Czy wiesz to z materiałów z gazetek plotkarskich? Wiesz co, może najlepiej będzie, jeśli przestaniesz WMAWIAĆ ludziom, że Edyta to diabeł wcielony, a Doda taka miła dziewuszka, która tylko się broni, bo każdy chyba ma oczy i widzi jak jest. :edi:
Zerwania, pobicia, procesy, czyli wszystkie afery Dody
Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-zerwani ... Id,5677935
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

Steffie pisze: 18 cze 2023, 18:17 Nie, no jasne, możesz dalej robić z Dody słodką owieczkę, a z Edyty wilka, ja swoje zdanie mam. Myślę, ze tak naprawdę prócz dwóch osób, o których mowa, nikt do końca nie wie, jak było naprawdę. Te "fakty", które podajesz to twoja opinia, którą stworzyłaś na podstawie starych materiałów prasowych zmieszanych z insynuacjami: Edyta + źródło narcyzmu = ?
Pisząc w twoim stylu wmawiasz ludziom na forum, że Edyta ma jakiś związek z narcyzmem. To, co piszesz, a raczej wmawiasz ludziom, nie trzyma sie kupy. Wystarczy przeczytać fragmenty:
audarya pisze: 15 cze 2023, 18:57Widzisz, ja obserwuje Edke od 1994r, a zaczelam jezdzic za nia od 2009 - nie posiadam swojej idolki i nie potrzebuje tego ... [...]
Edyte darze sympatia i uczuciem bo to jest dziewczyna z mojego regionu... [...]
Moja sympatia do Dody jako ikony nie ma tu nic do rzeczy - jestem obiektywna i wszystko pamietam
Skąd wiesz, że Doda nigdy nie zaatakowała Edyty? Byłaś non stop przy Edycie i Dodzie, że możesz to stwierdzić? Czy wiesz to z materiałów z gazetek plotkarskich? Wiesz co, może najlepiej będzie, jeśli przestaniesz WMAWIAĆ ludziom, że Edyta to diabeł wcielony, a Doda taka miła dziewuszka, która tylko się broni, bo każdy chyba ma oczy i widzi jak jest. :edi:
Zerwania, pobicia, procesy, czyli wszystkie afery Dody
Czytaj więcej na https://pomponik.pl/plotki/news-zerwani ... Id,5677935

Inteligentnym i spostrzegawczym oraz dobrze poinformowanym niczego nie trzeba wmawiac nt atakow publicznych.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: wodawodnista »

Tak w sumie patrząc na nagranie jak Edi podaje łapy to jakoś nie widzę tego "Cześć". Chyba przez zęby. Eh. Najbardziej zabawne jest to, że jak kogoś tak bardzo się nie lubi a zarazem nie zna to nawet się nie zdaje sobie sprawy, że to by mógł się okazać największy przyjaciel - często tak miałem. Doda święta nie jest, najbardziej mi żal Jarocińskiej :lol3: Ten konflikt nigdy się nie skończy, bo Edyta się chyba po prostu najzwyczajniej w świecie jej boi. Pojednanie mogłoby oznaczać niespodziankę w toalecie.

Caly konflikt zaczął się w sumie od wyśmiania stylu ubioru Dody. Tylko, że to były wczesne lata 2000czne a Edyta chyba nie zauważyła, że za oceanem jest dominacja Britney, Aguilery czy Paris Hilton w mediach. Doda po prostu to przełożyła na polskie realia, bo nikogo już nie interesowały grzeczne piosenkarki o mocnych głosach. Taka była wtedy moda i każda kobieta lubowała się wtedy w tej tandecie lat 2000 - diamentowe naszyjniki z krzyżami, podróbki Diora, jakieś odblaskowe sandały, białe kozaki czy perłowy cień na oczach. Gorzej, że Edyta nie zdawała sobie sprawy komu nacisnęła na odcisk.

Żal mi Dody w tym konflikcie i chyba najlepiej by było aby nawet już nie odpowiadała na pytania, bo po co się użerać.

Btw a to prawda z tym zakazie wejścia na koncert Edyty w UK czy tam USA? Za czasów króla chyba.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: wodawodnista »

Aby zakończyć Aquaria Domination na tym forum i aby Shitfie się nie denerwowała to podsumuję to wszystko.

Edyta boi się panicznie Dody. Boi się, że skończy jak Szulim. Nie spodziewała się, że niewinny dogryz o ubiór drugiej skończy się kulą snieżną. Nie spodziewała się, że taka różowa lalka zrobi karierę w Polsce porównywalną tylko z jej karierą jeśli chodzi o samo rozpoznawanie słów "Doda". Nie potrafi się z tego wycofać i przeprosić, więc postawiła sobie za cel, że będzie odwracać kota ogonem do upadłego. Miała niepowtarzalną szansę, aby zakończyć to - bo jak widać Steczkowska nie została pobita. Nie potrafi inaczej. Jej własne kompleksy i zazdrość o fan base i sukcesy tej drugiej ją bolą do upadłego. Nie potrafi zrozumieć jak, skąd i dlaczego ludzie są za Dodą a od niej sie tylko odsuwają. Ten konflikt nigdy się nie zakończy, no chyba, że w toalecie. Jednak Edi nie taka głupia jak inni myślą i teraz poza jakimiś epitetatmi o kąsaniu bacznie mierzy słowa. Każdy kto gdzieś stawał między tym konfliktem przekonał się na własnej skorze min Wiśniewski. Czas zakończyć ten temat i wspolczuc Edycie jej debilizmu.

Tę sprawę może załatwić już tylko Fame MMA w oktagonie.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1678
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: Steffie »

Nikt normalny i zdrowy na umyśle nie chce się zadawać z chamami i chamkami pokroju Dody. Nawet Edyta, która przecież zalicza się do odważnych osób. A te wstawki o karierze Dody w porównaniu do Edyty to jakiś kiepski żart! Doda może Edycie co najwyżej buty czyścić, bo Edyta dzięki swojemu wokalowi zapisała się na zawsze na kartach historii, choćby wydała tylko jedną płytę, a Doda czym się zapisała? Aferami i operacjami. Tandetną muzą i słabym wokalem nigdy się nigdzie nie zapisze. :twisted:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: wodawodnista »

Steffie pisze: 16 paź 2023, 19:14 Nikt normalny i zdrowy na umyśle nie chce się zadawać z chamami i chamkami pokroju Dody. Nawet Edyta, która przecież zalicza się do odważnych osób. A te wstawki o karierze Dody w porównaniu do Edyty to jakiś kiepski żart! Doda może Edycie co najwyżej buty czyścić, bo Edyta dzięki swojemu wokalowi zapisała się na zawsze na kartach historii, choćby wydała tylko jedną płytę, a Doda czym się zapisała? Aferami i operacjami. Tandetną muzą i słabym wokalem nigdy się nigdzie nie zapisze. :twisted:

Tyle Ci odpowiem. https://streamable.com/dvtnjs

Przymujesz czalendż na rejestr gwizdkowy?

Jak zrobisz pętelkę na końcu to Cię przeproszę :beczy:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: wodawodnista »

najwyzszy ton to tam F#6/G6 jak cus
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: EDYTA DRWI Z DODY i innych ludzi

Post autor: audarya »

Steffie pisze: 16 paź 2023, 19:14 Nikt normalny i zdrowy na umyśle nie chce się zadawać z chamami i chamkami pokroju Dody. Nawet Edyta, która przecież zalicza się do odważnych osób. A te wstawki o karierze Dody w porównaniu do Edyty to jakiś kiepski żart! Doda może Edycie co najwyżej buty czyścić, bo Edyta dzięki swojemu wokalowi zapisała się na zawsze na kartach historii, choćby wydała tylko jedną płytę, a Doda czym się zapisała? Aferami i operacjami. Tandetną muzą i słabym wokalem nigdy się nigdzie nie zapisze. :twisted:
Masz prawo do swojej opinii. Znajdzie sie wiele osob, ktore jej nie podziela. To ze ktos nie ma skila jak Edyta nie oznacza, ze zasluguje na pogarde i ostracyzm. Inni artysci jakos potrafia szanowac odmiennosc. Edyta ma ze soba wielki problem, choc widze, ze pomimo wszystko probuje nad soba pracowac. Oby choc troszeczke udalo sie jej zrobic taki postem by szacunek zaczela okazywac, a nie jedynie o nim mowic. Dla niej jest to bardzo trudne. Oby sie udalo. Cierpienie, jakiego doswiadczala moze na to nie pozwolic. Pomimo jej problemow po 30latach nadal darze ja ogromna sympatia i obok Mariah to Edyta (choc nie pierwsza) jest moim celebrity crush - co nie oznacza, ze nie bede sprawiedliwie oceniac jej postepowania. Kazdy z nas ocenia i bedzie oceniany. Warto oceniac postepowanie, a nie sama osobe.
Koze jeszcze kiedys zaspiewa cokolwiek na koncercie dla swojej publicznosci chociazby na jakims malym recutalu nietelewizyjnym. Poszlabym z checia i nawet spotkala sie po koncercie jak za dawnych lat. Zycze jej powrotu do samej siebie.
ODPOWIEDZ