A różne takie
Artykuły o Edycie znalezione w Internecie
-
radek
- Whatever it takes

- Posty: 665
- Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
- Ulubiony album: EG
- Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
- Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa
- addar
- Moderator

- Posty: 5178
- Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
- Ulubiony album: live'99
- Ulubiona piosenka: większość
- Lokalizacja: Łódź
Re: A różne takie
Pokazuje jaki ten utwór jest ciężko do śpiewania live. Edyta unikała śpiewania go live od początku. Z dostępnych tylko nieliczne dowożą jakości z nagrania studyjnego.
- lena7
- Linger

- Posty: 862
- Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
- Ulubiony album: Live'99
- Ulubiona piosenka: Your High
- Lokalizacja: Warszawa
- addar
- Moderator

- Posty: 5178
- Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
- Ulubiony album: live'99
- Ulubiona piosenka: większość
- Lokalizacja: Łódź
- Steffie
- Nieśmiertelni

- Posty: 2369
- Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
- Lokalizacja: Ziemia
-
Rafiusz
- Make it happen

- Posty: 126
- Rejestracja: 26 mar 2005, 21:04
- Lokalizacja: Skierniewice
- addar
- Moderator

- Posty: 5178
- Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
- Ulubiony album: live'99
- Ulubiona piosenka: większość
- Lokalizacja: Łódź
Re: A różne takie
Znam te wykony. Najlepsze pod względem głosu to te rafiusza . W reszcie słychać te niepewność chwilowe zacwachania i potknięcia. Nie twierdzę że Edyta nigdy nie śpiewała tego live, twierdzę że jest on cholernie ciężki do prawidłowego zaśpiewania by oddać pierwotny zamysł. Piosenki Eersja z 2019 pokazuje że Edyta musiała całkowicie zmienić technikę aby móc go zaśpiewać teraz
-
radek
- Whatever it takes

- Posty: 665
- Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
- Ulubiony album: EG
- Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
- Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa
Re: A różne takie
Edyta Gorniak - When You Come Back to me + Interview (Söndagsöppet, 1998)
https://www.youtube.com/watch?v=aCi69l9dlPM
https://www.youtube.com/watch?v=aCi69l9dlPM
- Steffie
- Nieśmiertelni

- Posty: 2369
- Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
- Lokalizacja: Ziemia
Re: A różne takie
Edycie Górniak puściły nerwy. Padły mocne słowa: "Brak empatii"
https://zloteprzeboje.pl/rozrywka/edyci ... ak-empatii
https://zloteprzeboje.pl/rozrywka/edyci ... ak-empatii
- Steffie
- Nieśmiertelni

- Posty: 2369
- Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
- Lokalizacja: Ziemia
Re: A różne takie
Piękne polskie celebrytki, które starzeją się jak dobre wino. Zobacz, jak dziś wyglądają!
https://lifestylechatter.com/trending/p ... mrfmtbpl/5
https://lifestylechatter.com/trending/p ... mrfmtbpl/5
- lena7
- Linger

- Posty: 862
- Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
- Ulubiony album: Live'99
- Ulubiona piosenka: Your High
- Lokalizacja: Warszawa
Re: A różne takie
T-Mobile zaszalal z kasa zapraszajac najwieksze gwiazdy w tym Edyte na impreze dla swych pracownikow. Zaspiewala chyba 4 covery plus To Nie Ja - ciekawe czy dostala tez slynny milion za wykon czy zmienila zdanie i bedzie nadal walkowac te piosenke.
- audarya
- Whatever it takes

- Posty: 777
- Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
- Ulubiony album: Dotyk
- Ulubiona piosenka: Perfect Heart
- Lokalizacja: Far North
- lena7
- Linger

- Posty: 862
- Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
- Ulubiony album: Live'99
- Ulubiona piosenka: Your High
- Lokalizacja: Warszawa
Re: A różne takie
Co ciekawe wszystkie relacje z instagrama zniknely - zapewne T-Mobile zdjal je jako ze byla to impreza prywatna. A moze na zyczenie Edyty bo bylo przasnie i na odwal.
Bardzo dlugie nagrania mozna bylo obejrzec na https://www.facebook.com/groups/154268434649472 ale juz je usunieto.
Miala na sobie sukienke identyczna jak na 25 lat M jak Milosc tylko ze w kolorze czerwonym. Zaplatywala sie w tren i w pewnym momencie zaczela nim wymachiwac jakby to bylo lasso. Spiewala m.in. I Have Nothing i Stop.
- Steffie
- Nieśmiertelni

- Posty: 2369
- Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
- Lokalizacja: Ziemia
Re: A różne takie
Edyta Górniak rozważa przeprowadzkę do Poznania. Nowy rozdział w życiu artystki?
https://codziennypoznan.pl/artykul/2025 ... -artystki/
https://codziennypoznan.pl/artykul/2025 ... -artystki/
- audarya
- Whatever it takes

- Posty: 777
- Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
- Ulubiony album: Dotyk
- Ulubiona piosenka: Perfect Heart
- Lokalizacja: Far North
Re: A różne takie
Wczoraj i dzis jubileuszowy spektakl Metro - w mediach cisza.
czyzby Edi zajeta byla swoim filmem i jednak na rocznice nie zawitala? Ktos z Was byl/bedzie dzis?
Prapremiera musicalu odbyła się 30 stycznia 1991 w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, a premiera – 16 kwietnia 1992 w Minskoff Theatre na Broadwayu. Od 1997 spektakl wystawiany jest w nowej aranżacji pod nazwą Metro w Buffo w teatrze Studio Buffo w Warszawie.
Metro 35 lat - wywiad z Januszem w poscie:
viewtopic.php?p=422277#p422277
Prapremiera musicalu odbyła się 30 stycznia 1991 w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, a premiera – 16 kwietnia 1992 w Minskoff Theatre na Broadwayu. Od 1997 spektakl wystawiany jest w nowej aranżacji pod nazwą Metro w Buffo w teatrze Studio Buffo w Warszawie.
Metro 35 lat - wywiad z Januszem w poscie:
viewtopic.php?p=422277#p422277