A różne takie

Artykuły o Edycie znalezione w Internecie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 665
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: A różne takie

Post autor: radek »

Edyta Gorniak - When You Come Back to Me (Toppen, 1998)

https://www.youtube.com/watch?v=FDcJr2eGLbQ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5178
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: A różne takie

Post autor: addar »

Pokazuje jaki ten utwór jest ciężko do śpiewania live. Edyta unikała śpiewania go live od początku. Z dostępnych tylko nieliczne dowożą jakości z nagrania studyjnego.
Awatar użytkownika
lena7
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Your High
Lokalizacja: Warszawa

Re: A różne takie

Post autor: lena7 »

Przeciez to playback.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5178
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: A różne takie

Post autor: addar »

Dlatego właśnie napisałem :)
Awatar użytkownika
Steffie
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2369
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: A różne takie

Post autor: Steffie »

Rafiusz
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:04
Lokalizacja: Skierniewice

Re: A różne takie

Post autor: Rafiusz »

Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5178
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: A różne takie

Post autor: addar »

Znam te wykony. Najlepsze pod względem głosu to te rafiusza . W reszcie słychać te niepewność chwilowe zacwachania i potknięcia. Nie twierdzę że Edyta nigdy nie śpiewała tego live, twierdzę że jest on cholernie ciężki do prawidłowego zaśpiewania by oddać pierwotny zamysł. Piosenki Eersja z 2019 pokazuje że Edyta musiała całkowicie zmienić technikę aby móc go zaśpiewać teraz
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 665
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: A różne takie

Post autor: radek »

Edyta Gorniak - When You Come Back to me + Interview (Söndagsöppet, 1998)

https://www.youtube.com/watch?v=aCi69l9dlPM
Awatar użytkownika
Steffie
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2369
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: A różne takie

Post autor: Steffie »

Edycie Górniak puściły nerwy. Padły mocne słowa: "Brak empatii"
https://zloteprzeboje.pl/rozrywka/edyci ... ak-empatii
Awatar użytkownika
Steffie
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2369
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: A różne takie

Post autor: Steffie »

Piękne polskie celebrytki, które starzeją się jak dobre wino. Zobacz, jak dziś wyglądają!
https://lifestylechatter.com/trending/p ... mrfmtbpl/5
Awatar użytkownika
lena7
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Your High
Lokalizacja: Warszawa

Re: A różne takie

Post autor: lena7 »

T-Mobile zaszalal z kasa zapraszajac najwieksze gwiazdy w tym Edyte na impreze dla swych pracownikow. Zaspiewala chyba 4 covery plus To Nie Ja - ciekawe czy dostala tez slynny milion za wykon czy zmienila zdanie i bedzie nadal walkowac te piosenke.
Awatar użytkownika
audarya
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 777
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: A różne takie

Post autor: audarya »

lena7 pisze: 14 gru 2025, 20:16 T-Mobile zaszalal z kasa zapraszajac najwieksze gwiazdy w tym Edyte na impreze dla swych pracownikow. Zaspiewala chyba 4 covery plus To Nie Ja - ciekawe czy dostala tez slynny milion za wykon czy zmienila zdanie i bedzie nadal walkowac te piosenke.
:lol3: daj zrodlo? Niezle…
Awatar użytkownika
lena7
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Your High
Lokalizacja: Warszawa

Re: A różne takie

Post autor: lena7 »

audarya pisze: 17 gru 2025, 16:18 :lol3: daj zrodlo? Niezle…
Co ciekawe wszystkie relacje z instagrama zniknely - zapewne T-Mobile zdjal je jako ze byla to impreza prywatna. A moze na zyczenie Edyty bo bylo przasnie i na odwal.
Bardzo dlugie nagrania mozna bylo obejrzec na https://www.facebook.com/groups/154268434649472 ale juz je usunieto.
Miala na sobie sukienke identyczna jak na 25 lat M jak Milosc tylko ze w kolorze czerwonym. Zaplatywala sie w tren i w pewnym momencie zaczela nim wymachiwac jakby to bylo lasso. Spiewala m.in. I Have Nothing i Stop.
Awatar użytkownika
Steffie
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2369
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: A różne takie

Post autor: Steffie »

Edyta Górniak rozważa przeprowadzkę do Poznania. Nowy rozdział w życiu artystki? :edi:
https://codziennypoznan.pl/artykul/2025 ... -artystki/
Awatar użytkownika
audarya
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 777
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: A różne takie

Post autor: audarya »

Wczoraj i dzis jubileuszowy spektakl Metro - w mediach cisza. :edi: czyzby Edi zajeta byla swoim filmem i jednak na rocznice nie zawitala? Ktos z Was byl/bedzie dzis?

Prapremiera musicalu odbyła się 30 stycznia 1991 w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, a premiera – 16 kwietnia 1992 w Minskoff Theatre na Broadwayu. Od 1997 spektakl wystawiany jest w nowej aranżacji pod nazwą Metro w Buffo w teatrze Studio Buffo w Warszawie.

Metro 35 lat - wywiad z Januszem w poscie:
viewtopic.php?p=422277#p422277
ODPOWIEDZ