Koncerty 2026

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
tatian
Hope for us
Hope for us
Posty: 17
Rejestracja: 03 wrz 2015, 21:40
Lokalizacja: Włocławek

Koncerty 2026

Post autor: tatian »

Cześć
Myślicie, że możemy liczyć jeszcze na cokolwiek?
Taki talent i się marnuje.
A swoją drogą to z czego Edyta żyje, bo chyba Sylwestrem nie zarabia się na cały rok :)

Ile to już człowiek czasu nie był na koncercie.
Awatar użytkownika
Steffie
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2376
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncerty 2026

Post autor: Steffie »

Pewnie będą jakieś występy, niekoniecznie koncerty, chyba że okazjonalne. W tym roku ma być premiera filmu, może coś się będzie działo.
Ze stawki sylwestrowej spokojnie starczy na parę miesięcy odpoczynku. I tak to się kręci w tym świecie.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1168
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncerty 2026

Post autor: Pawel »

Będzie tyle samo co w 2025 :)
Awatar użytkownika
Steffie
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2376
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncerty 2026

Post autor: Steffie »

Oby więcej, bo jeśli tyle samo to zakończenie wakacji i Sylwek. :edi:
Awatar użytkownika
audarya
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 777
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Koncerty 2026

Post autor: audarya »

Nastawialabym sie raczej na warsztaty rozwoju osobistego, koncerty biznesowe, pojedncze wystepy w TV z playbacku i ewentualnie krotkie pojawianie sie na waznych wydarzeniach okoloreligijnych. Raczej zero festiwali chyba ze moze Sopot..albo jakis niszowy festiwal (w sensie ze nie typowo celebrycki). Licze na to, ze Edyta zostanie przy angazowaniu sie w wydarzenia okologwiazdkowe - czy to dla Polonii w US, czy dla TV i tu juz na zywo. Jak najdluzej. Mysle, ze na 60 uro bedzie miala juz za soba publiczne wystapienia na rzecz odpoczynku na lonie natury i odzyskanie choc troche utraconego dziecinstwa i zapracowanej mlodosci - malo kto tak ciezko pracowal od 17 roku zycia (psychiczny wysilek). :edi:
Awatar użytkownika
Steffie
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2376
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncerty 2026

Post autor: Steffie »

Edyta Górniak wraca do plenerowego koncertowania. Pierwszy występ na Pomorzu!
https://www.zawszepomorze.pl/artykul/27 ... na-pomorzu

Wystąpi Edyta Górniak :edi:
https://www.walbrzyszek.com/wystapi-edyta-gorniak-72913

Edyta Górniak będzie gwiazdą tegorocznych Dni Człuchowa
https://weekendfm.pl/?n=126375&slug=edy ... ej-sie-uda

Edyta Górniak zaśpiewa w Krośnie Odrzańskim na początku wakacji
https://gazetalubuska.pl/edyta-gorniak- ... 2-29033619
hewer
Hope for us
Hope for us
Posty: 38
Rejestracja: 21 sty 2026, 14:46
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Koncerty 2026

Post autor: hewer »

Powiem szczerze, że jestem mega zaskoczony tą formą koncertów Edyty. Zupełnie mi te plenery po mniejszych miejscowościach do niej nie pasują, ale z samej ciekawości postanowiłem to sprawdzić i melduję się w Człuchowie. Wybiera się ktoś z Was na ten koncert? Dajcie znać, ciekaw jestem, czy ktoś z forum też tam będzie :D
wodawodnista
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1256
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Koncerty 2026

Post autor: wodawodnista »

Fajnie. Maratonik o którym będzie mówiła że to był nadludzki wyczyn. To jak zapowiedź jesieni już xd
Awatar użytkownika
Steffie
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2376
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Koncerty 2026

Post autor: Steffie »

Ciesz się i nie narzekaj. To będzie koncertowe lato. :edi:
Czekam na ten cover w wykonaniu Edyty. :P
https://www.youtube.com/watch?v=pvz3kr3Y2s8
ODPOWIEDZ