Kasia Kowalska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Kasia Kowalska

Post autor: grzechoo »

Marek pisze:Pamiętam recenzje /chyba z Bravo/ że "To Atlanta" nie będzie hitem, że utwór jest wzorowany na olimpijskiej piosence Whitney Houston... ale Edyta wypadła rewelacyjnie.
Tez to pamiętam, to było z Bravo ze strony z recenzjami płyt i singli
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Marek »

grzechoo pisze:
Marek pisze:Pamiętam recenzje /chyba z Bravo/ że "To Atlanta" nie będzie hitem, że utwór jest wzorowany na olimpijskiej piosence Whitney Houston... ale Edyta wypadła rewelacyjnie.
Tez to pamiętam, to było z Bravo ze strony z recenzjami płyt i singli
Znalazłem wycinek w moich zbiorach, to było 10 lat temu!!! :lol: dobrze pamiętałem ;)
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Gabra »

KASIA W STUDIU
Obrazek

Rozpoczęłam pracę nad nową piosenką w Studio S-4. Szczegóły już niedługo. W studio znaleźli się m.in. Leszek Kamiński, Jurek Runowski i Grzesiek Piwkowski. Pozdrawiam! Kasia
www.kasiakowalska.com.pl

poza tym na plycie bedzie Kwartet smyczkowy i Adam Sztaba gra na fortepianie. :) No po prostu radosc, i nadzieja, ze SWWM sie nie powtorzy... Znacznie lepsi muzycy, Grymuza ponoc nie producentem (jesli Kaminski to ja sie juz ciesze, facet pracowal z Bartosiewicz i HEYem :) ) , no a jesli i fortepian i smyczki... :ha: :ha: :ha: moze pojdzie w dobra strone...

JAK SIE CIESZE :-D :-D :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Kasia Kowalska

Post autor: homerowa »

Mam pytanie znalazlam w internecie dane o plycie, nawet nie bardzo wiem z jakiego roku, zespol nazywa ie Talking Pictures i jest napisane ze jest to jedyna plyta zespolu ktorego wokalistka jest Kasia Kowalska. Czy ktos zna ta plyte?
Obrazek
A tak poza tym zauwazylam ze ostatnio duzo firm fonograficznych zajela sie wydawaniem Boxow z cala dyskografia jednego artysty i taki takze jest w sprzedazy jesli chodzi o Kasie. Cena 73zl wg jednego ze sklepow internetowych. No tak tylko kto by czekal tyle lat zeby teraz zakupic sobie cala dyskografie, troche bezsensu.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Kasia Kowalska

Post autor: vanity »

Gabra pisze:Rozpoczęłam pracę nad nową piosenką w Studio S-4. Szczegóły już niedługo. W studio znaleźli się m.in. Leszek Kamiński, Jurek Runowski i Grzesiek Piwkowski. Pozdrawiam! Kasia
www.kasiakowalska.com.pl
czemu Edyta takich notek nie umieszcza?
homerowa pisze:No tak tylko kto by czekal tyle lat zeby teraz zakupic sobie cala dyskografie, troche bezsensu.
to raczej nie dla "czekaczy" tylko dla tych którzy ją lubią ale nie na tyle by kupować jej płyty. w sumie okazyjne - Kasia trochę płyt nagrała.... a może po prostu jest tak jak w przypadku boxu Edytowego, po prostu pozbywają się zapasów, boxy prędzej kupią niż przeterminowane egzemplarze płyt.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Aro »

Mam nadzieję, że płyta będzie ciekawsza niż ta ostatnia. Ta ostatnia w ogóle mi się nie podobała i to zdarza się chyba pierwszy raz bo ja Kasi Kowalskiej kiedyś bardzo dużo słuchałem i podobały mi sie jej single co sprawiało, że zaraz biegłem po całą płyte do sklepu i namiętnie słuchałem. Teraz jakoś zainteresowanie Kasią mi przeszło, a ona tez za wiele nie robi by do siebie przekonać (swoją muzyką).
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Gabra »

homerowa pisze:Mam pytanie znalazlam w internecie dane o plycie, nawet nie bardzo wiem z jakiego roku, zespol nazywa ie Talking Pictures i jest napisane ze jest to jedyna plyta zespolu ktorego wokalistka jest Kasia Kowalska. Czy ktos zna ta plyte?
tak :) Kaska z nimi spiewala bodajze w 1993 r. nie bylo singli ani nic, tylko ta plytka bez promocji. Nie mam calej, ale Kaska nie spiewa we wszystkich utworach, tam jeszcze jakis facet stoi na wokalu. Szczegolnie polecam kawalek "Epilogue" :)
homerowa pisze:taki takze jest w sprzedazy jesli chodzi o Kasie. Cena 73zl wg jednego ze sklepow internetowych.
w MM chyba po 50cos. Ale Universal wydal juz box z tymi plytami wczesniej, ze 2 lata temu, zaraz po premierze SWWM, a teraz to tylko powtorka :)
czemu Edyta takich notek nie umieszcza?
bo jej strona internetowa wlasciwie nie jest strona?

Ja juz sie nie moge doczekac nowej plytki KASKI :D
Komixiara
Sit down
Sit down
Posty: 76
Rejestracja: 11 wrz 2006, 22:45
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Błękit Myśli
Lokalizacja: Peterborough UK
Kontakt:

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Komixiara »

Gabra pisze:
Rozpoczęłam pracę nad nową piosenką w Studio S-4. Szczegóły już niedługo. W studio znaleźli się m.in. Leszek Kamiński, Jurek Runowski i Grzesiek Piwkowski. Pozdrawiam! Kasia[/i]
www.kasiakowalska.com.pl
To jedna z najlepszych wiadomości z ostatnich dni - jaka rozweseliła moje serducho! :lol3: Jest poprostu rewelacyjnie! Teraz tylko poczekamy ( :P ) na nową płytkę.. Mam nadzieję, że płyta będzie naprawdę dobra! ;)
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Mist »

Ja sie ciesze, chociaz kilka lat temu o wiele bardziej mi odpowiadala jej muzyka. No ale skoro KK weszla do studia to znaczy, ze znowu jest nieszczesliwa...
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Chill-out »

Mam pytanie,ma ktoś może nagranie z niedzielnego konceru Wojtka Pilichowskiego w Trójce?Chodzi mio głównioe o utwór,w którym gościnnie zaśpiewala Kśka.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Gabra »

Chill-out pisze:Mam pytanie,ma ktoś może nagranie z niedzielnego konceru Wojtka Pilichowskiego w Trójce?Chodzi mio głównioe o utwór,w którym gościnnie zaśpiewala Kśka.
MESSAGE IN THE BOTTLE
;)

a ta piosenka nagrywana w studiu przez Kaske to nie zapowiedz plyty ;( ale podobno na potrzeby jakiegos filmu ;(
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Kasia Kowalska

Post autor: ANETA »

Powiem tylko ze dobrze iż mamy Kasie w kraju :) Kawał dobrej muzyki (ale głównie tej na poczatku kariery)
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Kamui Shiro »

Ja się kocham w "Być tak blisko".

Ciekawie wygląda okładka tej płyty Talking Pictures... szkoda, że chyba niełatwo tego posłuchać
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kasia Kowalska

Post autor: B@r »

Ja uwielbiam Koncert Inaczej, pozniej mialam okres kiedy non stop puszczalam Czekajac Na, a od pewnego czasu zupelnie mam zaleglosci w piosenkach Kaski. Ale zawsze ja lubilam i pewnie nadrobie te niedostatki. :)
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Kasia Kowalska

Post autor: Angel »

Mnie ostatnio wzielo na 3 kawalki: Czekajac na ... ten dzien, Kto moze to dac i Chce zatrzymac ten czas. 8P
ODPOWIEDZ