Festiwal Zaczarowanej Piosenki w TV 24 i 25

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Festiwal Zaczarowanej Piosenki w TV 24 i 25

Post autor: Gabra »

Ich Troje śpiewa teraz "Dziwny jest ten świat"... Niemen sie w grobie przewraca :roll:
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Festiwal Zaczarowanej Piosenki w TV 24 i 25

Post autor: baker »

a skad tam ich troje?? na nagraniu w krakowie nie bylo...
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Festiwal Zaczarowanej Piosenki w TV 24 i 25

Post autor: 1316gosiaczek »

baker pisze:a skad tam ich troje?? na nagraniu w krakowie nie bylo...
byl to koncert pt."Spotkajmy sie mimo wszystko" , ktory odbyl sie m.in z udzialem laureatów festiwalu "Zaczarowanej piosenki"
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Festiwal Zaczarowanej Piosenki w TV 24 i 25

Post autor: Gabra »

byl to koncert pt."Spotkajmy sie mimo wszystko" , ktory odbyl sie m.in z udzialem laureatów festiwalu "Zaczarowanej piosenki"
dokładnie.
nagrałam fragment ich3, choc w gruncie rzeczy Michal obraza Niemena spiewajac w ten sposob... jesli to mozna nazwac spiewem
http://youtube.com/watch?v=uGalrExCi0Y
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Festiwal Zaczarowanej Piosenki w TV 24 i 25

Post autor: Kasia »

własnie sie skonczyl pierwszy odcinek (powtórka). Drugi czy trzeci raz oglądałam tą dziewczynke z edyta i za kazdym razem sie troche wzruszyłam :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Festiwal Zaczarowanej Piosenki w TV 24 i 25

Post autor: ANETA »

Przeslicznie Edytka wyglądała .. i zaspiewała ładnie :)
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Festiwal Zaczarowanej Piosenki w TV 24 i 25

Post autor: Kasia »

ostatnbio dosc czesto lecą powtórki na tv polonii. Własnie sie skonczyła jedna.

I właśnie sobie uświadomiłam ze nie pdooba mi sie (już) jak edyta śpiewa "góry". Cudownie śpiewała "Zanim w popiół..." ale w koncówce, śpiewając "to nie jaaaaa, nie jaaaaa..." już mi sie nie podobało. Myśle że mogłaby zrezygnować z tego (na scenie) i ćwiczyć w domu czy gdzieś, zeby sie podnieść, bo to jest do zrobienie chyba :) :d
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Festiwal Zaczarowanej Piosenki w TV 24 i 25

Post autor: Kamui Shiro »

Gabra pisze:
byl to koncert pt."Spotkajmy sie mimo wszystko" , ktory odbyl sie m.in z udzialem laureatów festiwalu "Zaczarowanej piosenki"
dokładnie.
nagrałam fragment ich3, choc w gruncie rzeczy Michal obraza Niemena spiewajac w ten sposob... jesli to mozna nazwac spiewem
http://youtube.com/watch?v=uGalrExCi0Y
Hej, nie było najgorzej ;) ;) :lol: zwłaszcza jak mu Ania Ś. pomogła... ze "śpiewem" Michała to jest tak - trzeba sobie pomyśleć, że to taki specjalna artystyczna maniera i że jest ona pełna wyrazu i wtedy można się nawet trochę przekonać do jego wykonań XD tylko ja się zawsze zastanawiam, co on wyprawiał, żeby sobie wyhodować taką jelenią chrypkę :smile:

Dzięki za linka, Gabrysiu ^^

[ Dodano: 2006-07-04, 13:01 ]
Gabra pisze:może ktoś nagra, bo ja się nie dopcham (chyba że dzisiaj jakiś mecz po 21 jest? :D)
Edytka ślicznie zaśpiewała, Justyna tak samo :) Ogolnie podobały mi się wszystkie występy, oprócz 1 2 3 - do których jestem jakoś uprzedzona :?
właśnie, czy to można gdzieś w internecie obejrzeć dzięki zczyjejś dobroci? bo mnie w domu nie było... ;_;

EDIT

Ach, znalazłem, znalazłem :3 :edi: :edi: :edi:


*odsłuchał*


Noo, te góry w "To nie ja" to raz udane, raz nie, ale i tak mi się podobało. I ta druga pani ładnie śpiewała też ^^ Za to "Kolorowy wiatr" mi się bardzo spodobał (zwłaszcza że nie znałem tej piosenki - jestem fanem początkująco zaawansowanym :oops: ) - dziewczynka była super (Nicole chyba ma na imię, o ile dobrze zrozumiałem) i Edyta również - świeeetny duet, widać też było po oklaskach, że spodobało się bardzo publiczności *_*
Jedyne, co mnie nie zadowoliło, to ciągłe potykanie się teledysku na moim komputerze - on i teledyski z jutubów się nie dogadują :beczy:
ODPOWIEDZ