Edyta na Premierach w Opolu

Wiadomości na temat Edyty.
Zablokowany
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: Grzechu »

Drugie miejsce to bardzo dobre miejsce dla Edyty przy takiej konkurencji, aczkolwiek...
Magda pisze:Widac, ze sporo ludzi chce sluchac takiej dawnej Edyty, w nowych piosenkach. :-)
...ciekawe ile w tych glosach bylo glosujacych nie-z-forum-Edyty :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: Aro »

...ciekawe ile w tych glosach bylo glosujacych nie-z-forum-Edyty
No nie przesadzajmy. Ile my mogliśmy w sumie głosów oddać. Mysle, ze informując rodzine i znajomych to góra 200, a przy 5 mln widowni głosów oddanych na jedną piosenke mogło byc 50 tysiecy.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: Piter »

surferman pisze: edyta wbrew pozorom jest blizsza dodzie niz np. kukulskiej, ktora jak wiadomo zadnymi skandalami sie nie zajmuje
A szkoda, bo może byłaby choć odrobinę ciekawa.
surferman
The story so far
The story so far
Posty: 547
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: surferman »

chociaz ludzie kojarza ja z muzyka a nie ze skandalami
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: B@r »

Piter pisze:A szkoda, bo może byłaby choć odrobinę ciekawa.
Dla wielu jest ciekawa wlasnie dlatego, ze jest taka normalna.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1126
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: Pawel »

Cieszę się i gratuluje drugiego-srebrnego miejsca :-)
Mogło nie byc jej w pierwszej piątce, na 1 nie liczylem, wiadomo - Elektro teraz rządzi w tym kraju.

A co do skandali to myśle że poki co Edi miala ich o wiele wiecej niz Doda, ktorej skandale polegają głównie na cietym języku. Bo przeciez jej zachowanie (śmiech :lol: ) nie zawsze jest skandalizujące.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: grzechoo »

Ciekawe jak rozkładało się to procentowo, jaką przewagę miała Doda.
Awatar użytkownika
Madziaa
Make it happen
Make it happen
Posty: 168
Rejestracja: 30 cze 2006, 19:38
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: Madziaa »

A nigdzie nie piszą jak to się rozłożyło procentowo?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: Estratos »

Michael pisze:Mnie się wydaje, że Edyta wzięła udział w tych premierach, aby poddać się testowi
"Czy rodacy mnie jeszcze trawią?"
Nie, bo ona jest przekonana caly czas, ze Polacy ja uwielbiaja i kochaja jak za czasow "To nie ja" :P
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: Kamui Shiro »

Niektórzy - tak :D
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: monia80 »

Kamui Shiro pisze:Niektórzy - tak :D
naprzyklad ja bardzo bardzo Ja kocham i nawet mocniej niz za czasow Eurowizji czy metra-bo z roku na rok bardziej Ja poznaje i dlatego coraz bardziej Ja kocham :!:

ale to juz moja sprawa trudno to Tobie tlumaczyc -edytka pomogla mi poprzez swoja muzyke niesamowice kiedys w zyciu i teraz to samo -ja wiem ,ze jej muzyka leczy dusze :!: Nie mam powodu ,dla ktorej mialbym jej nie lubiec-dala mi tyle szczescia tyle sily ,ze trudno tu o tym pisac -to sie czuje.

Ale to juz jest moj konakt z Edytka bardzo bardzo osobisty,ktory trudno opisac-to jest gleboko we mnie-nie chce ,zeby ktokolwiek mi to zniszczyl -to jest tylko moje.
Dzieki Bogu ,ze ludzie nie maja dostepu do uczuc,ktore mamy gleboko w sercu.Wszystko niszcza ,ale wspomien nie odbiora :!:
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: coctu »

monia80 pisze:Ale to juz jest moj konakt z Edytka bardzo bardzo osobisty,ktory trudno opisac-to jest gleboko we mnie-nie chce ,zeby ktokolwiek mi to zniszczyl -to jest tylko moje.
Dzieki Bogu ,ze ludzie nie maja dostepu do uczuc,ktore mamy gleboko w sercu.Wszystko niszcza ,ale wspomien nie odbiora
monia, to co teraz napisalas jest zrozumiale i ludzkie. jedno mnie tylko zastanawia, jesli uwazasz, jak piszesz, ze twoje uczucie do edzi jest bardzo osobiste i nie chcesz zeby ktokolwiek to zniszczyl, to po jaki gwizdek piszesz tutaj o tym? :shock:

takie rzeczy zatrzymuje sie w swoim sercu i nie dzieli sie nimi z inymi, chociazby dlatego, ze nie kazdy moze twoje uczucia zrozumiec i moze (chcacy lub niechcacy) ciebie zranic :-)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: monia80 »

wlasnie dlatego napisalam to ,bo wiem ,ze pare osob "pije "tu wlasnie do mnie.-,ze uwielbiam Edyte,ze dla mnie jest bez skazy ,ze kocham ja bezgraniczne i tego typu-wiec wlasnie dlatego chcialam to wyjasnic ,ze prostu tak jest ,bo kiedys Edyty muzyka wyciagnela mnie ze strasznego dolka i wciaz dodaje mi sil i tyle :-)-nie potrafie Jej krytykowac ,nie mam takiego prawa za to jak bardzo mi pomogla kiedys w zyciu poprzez muzyke.wiem ,ze gdyby nie edzia -jej tworczosc-bylabym zupelnie teraz kims innym i bylabym napewno teraz ,gdzieindziej ,w innym miejscu swego zycia i tak cholernie Jej za to dziekuje.-nie mam zreszta takiej potrzeby i nie umiem o edzi zle pisac za to wszystko co mi dala, dlatego napisalam ,ze to prywatna sprawa, bo nie che o tym pisac ale chce ,zeby te osoby wiedzialy ze mam powody bardzo glebokie ,zeby tak ja kochac i tyle nic zlego nie chcialm pisac.

pozdrawiam coctu :-)
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: coctu »

ok, napisalas bo czulas taka potrzebe i ja to rozumie. :-)

chyba dla wszystkich tutaj jestes znana z racji dlugosci "stazu" na forum i tak samo wszystkim znane jest twoje podejscie do edzi :)

ja osobiscie nie jestem w edzi zakochana i mam do niej duzo dystansu, mimo tego mnie osobiscie nie przeszkadza to, ze ty czy inna osoba jestescie wpatrzone w nia . 8)

co mnie czasami przeszkadza, to oburzanie sie ze strony zapatrzonych w edzie osob na krytyke reszty fanow pod adresem edzi, jesli ta krytyka jest uzasadniona lub oburzanie sie na kogos, kto ma inne zdanie na temat edyty wystepu, ubioru, itp. tutej brakuje mi waszej tolerancji.
jesli oczekujecie od innych zrozumienia i tolerancji za wasze "gorace" podejscie do edzi, to miejcie te samo zrozumienie i tolerancje dla troche "chlodniejszych" fanow edytki talentu. :smile: ;)

najwazniejsze, aby nie skakac sobie do oczu lub wychwalac sie, kto jest lepszym a kto gorszym fanem. tak czyniac bedziemy sie bardziej tolerowali i mniej klocili. :-)
no ja, troche klotni musi byc, gdyz inaczej bedzie za nudno i nieciekawie. :-) :wink2:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta na Premierach w Opolu

Post autor: kinga »

coctu pisze:co mnie czasami przeszkadza, to oburzanie sie ze strony zapatrzonych w edzie osob na krytyke reszty fanow pod adresem edzi, jesli ta krytyka jest uzasadniona lub oburzanie sie na kogos, kto ma inne zdanie na temat edyty wystepu, ubioru, itp. tutej brakuje mi waszej tolerancji.
Mnie np. czasem brakuje waszej tolerancji dla spraw związanych z Edytą i do samej Edyty :) Tak więc to idzie w dwie strony 8)
coctu pisze:najwazniejsze, aby nie skakac sobie do oczu
Święte słowa.
coctu pisze:no ja, troche klotni musi byc, gdyz inaczej bedzie za nudno i nieciekawie
Z tym się nie zgadzam. Był okres na forum, kiedy nie klóciliśmy się w ogóle i nie uważam, zeby wtedy bylo nudno :)


A teraz bardzo proszę wrócić do tematu, czyli do występu Edyty na Premierach w Opolu :-)
Zablokowany