Blue Café

Nowa wokalistka w zespole

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Aro »

Nic nie slyszlaem by byli razem. A to Pawel juz nie jest z M.Kuszynska?
Nie są już razem. Juz wtedy kiedy był wypadek podobno nie byli. Gdzieś ostatnio widziałem zdjecia Dominiki i Pawła jak się przytulają (chyba z Sopotu). To oczywiście o niczym nie świadczy, ale brukowce twierdzą, że są parą.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: homerowa »

Ja ciekawa jestem calej plyty, choc okladka troche zmienia styl za czasow tatiany, bardziej porownywalny staje sie do Dody. Ale bardzo podoba mi sie piosenka "The road". Zobacze jakie beda recenzje plyty. Premiera juz za 20 dni czyli 18.09 Zaraz po moich imieninach i slubie. Niezla okazja na prezent :D Pozyje i zobacze czy warto kupic, albo po prostu szybciej i taniej sciagne z internetu.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Chill-out »

Na nowej płycie znajdą sie dwie kompozycje po polsku.Piosenka "Ciebie mam" nie jest zmienioną wersja "Dla Ciebie",a druga piosenka to "Amsterdam".
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: homerowa »

Niewiem czy to jedyny temat o Blue Cafe, ale mi plyta sie nie podoba, za to powstal wlasnie teledysk do mojej ulubionej piosenki, choc nie jest ona po polsku ale jest po prostu piekna. Co prawda teledysk troche w stylu amerykanskim, gdzie wokalistka jest a reszta jest niewazna. Troche inny od poprzednich ale warto zobaczyc. Znajdziecie go na interii http://clips.interia.pl/index.html?id=22179
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Chill-out »

Wie ktoś coś o emisji koncertu(tego w ramach RMF live) na VH1?
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: marlena »

homerowa pisze:Niewiem czy to jedyny temat o Blue Cafe, ale mi plyta sie nie podoba, za to powstal wlasnie teledysk do mojej ulubionej piosenki, choc nie jest ona po polsku ale jest po prostu piekna. Co prawda teledysk troche w stylu amerykanskim, gdzie wokalistka jest a reszta jest niewazna. Troche inny od poprzednich ale warto zobaczyc. Znajdziecie go na interii http://clips.interia.pl/index.html?id=22179
a ja wrecz nie nawidze tej piosenki czesto leci na rmffm - poczatek jeszcze oki ale potem drze jape na koncu tak :) ze nie idzie tego słuchac! :) co według mnie pokazuje ze ma jednak kiepski głos!
łyty nei znam -ale niedawno widizałam okładke! gratulacje dlaa tego kto robił projekt graficzny! - ale sie wysilił! :D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: grzechoo »

Ja Blue Cafe nigdy nie lubiłem, obecna wokalistka też mnie nie przekonuje choć Baby Baby słuchałem dość często. Co do nowej piosenki, na Rmf prawie codziennie to słyszałem, nie wiedząc co to jest, myślałem, że to może nowa piosenka Vanessy Amorosi (jakos tak głosowo mi sie skojarzyło z nią). Dopiero niedawno dowiedziałem się co to jest
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Marcin A. »

Na mnie nowa wokalistka działa odpychająco-nie mogę na nią patrzeć,ani jej słuchać,choć "My road" początkowo mi się podobała.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: vanity »

Marcin A. pisze:choć "My road" początkowo mi się podobała.
mnie się nadal bardzo podoba. myślę że jeszcze długo będzie mi się podobać.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: Chill-out »

Jeśli kogoś to interesuje to 30.12.06 koncert RMF Live będzie emitowany na VH1 a już teraz można obejrzeć fragment tego koncertu na stronie RMF Live.Są tam dwie piosenki:"Do nieba..." i "My road".Ta druga niestety z playbacku. :?

[ Dodano: 2006-12-17, 16:28 ]
Jeśli kogoś to interesuje to 30.12.06 koncert RMF Live będzie emitowany na VH1 a już teraz można obejrzeć fragment tego koncertu na stronie RMF Live.Są tam dwie piosenki:"Do nieba..." i "My road".Ta druga niestety z playbacku. :?
nadia
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 19 gru 2006, 10:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: nadia »

Marcin A. pisze:Na mnie nowa wokalistka działa odpychająco-nie mogę na nią patrzeć,ani jej słuchać,choć "My road" początkowo mi się podobała.
Po czesci sie zgadzam, jest w tej dziewczynie cos, co mnie odpycha. Niby nie jest brzyska, ale nie lubie na nia patrzec 8P Ale poki jej nie widze i slucham w radiu jest ok jak dotad oba single bardzo mi sie podobaja :-)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: DeathlySilence »

Mam ten sam wstręt wizualny co Nadia. Póki nie zobaczyłem teledysku do 'My Road' uwielbiałem tą piosenke - teledysk niby nic, ale bijąca facjata wokalistki BC sprawiła, że aura piosenki zanikła. :wink:
nadia pisze:Niby nie jest brzyska, ale nie lubie na nia patrzec 8P
U mnie tak samo. Wizja jest dopełnieniem muzyki - niewspółgra. Dlatego wszelkie ich teledyski będę omijał szerokim łukiem :-)
nadia
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 19 gru 2006, 10:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: nadia »

DeathlySilence pisze:Mam ten sam wstręt wizualny
bardzo mi sie podoba to okreslenie :)
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: KrzysiekF »

Bardzo lubię utwór MY ROAD:) z nową wokalistką. Niestety Blue Cafe dużo stracili po odejściu Tatiany, ich płyta była wyproowana na siłę. Uzyskała status złotej płyy, ale nigdy nie była wysoko na OLISIE. Co oznacza, że nie sprzedała się i zalega na półkach.
nadia
Hope for us
Hope for us
Posty: 14
Rejestracja: 19 gru 2006, 10:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Nowa wokalistka Blue Café

Post autor: nadia »

KrzysiekF pisze:Bardzo lubię utwór MY ROAD:) z nową wokalistką. Niestety Blue Cafe dużo stracili po odejściu Tatiany, ich płyta była wyproowana na siłę. Uzyskała status złotej płyy, ale nigdy nie była wysoko na OLISIE. Co oznacza, że nie sprzedała się i zalega na półkach.
Calej plyty nie slyszalam, wiec trudno mi sie ustosunkowac do tego, czy jest ona dopracowana czy nie. Ale przyczyn komercyjnej porazki tego wydawnictwa doszukiwalabym sie tez w wokalistce. Nie zebym cos do niej miala, jak juz pisalam wczesniej, przyjemnie sie sie jej slucha, ale brak jej niestety wyrazistosci. Blue Cafe wyplynelo moim zdaniej glownie dzieki wyrazistosci Tatiany, jej glos i sposob spiewania (jak sama to okresla "zaba" :-) byly charakterystyczne i wyroznialy ja z tlumu. Nowa wokalistka spiewa fajnie, ale troche wokalistke spiewajacych podobnie na rynku juz jest.
ODPOWIEDZ