Jessica Simpson

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jessica Simpson

Post autor: B@r »

Tom pisze:Po klapie singla "Public Affair" premiera albumu przesuwana z miesiąca na miesiac, jest obecnie wyznaczona na styczeń 2007 :szok: czy ten album w ogóle się ukaże? :blink:
Rozumiem, ze chodzi Ci o Europe Tom?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Jessica Simpson

Post autor: Kamui Shiro »

Singiel nie był aż taką klapą; jak na mozliwości Jessiki i nastrój na takie wykonawczynie, w USA radził sobie nawet nie najgorzej chyba...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jessica Simpson

Post autor: B@r »

Kamui Shiro pisze:Singiel nie był aż taką klapą; jak na mozliwości Jessiki i nastrój na takie wykonawczynie, w USA radził sobie nawet nie najgorzej chyba...
Raczej cicho o nim bylo... Nie pamietam, czy go nawet raz w radiu slyszalam. Plyta zadebiutowala na Billboardzie w pierwszej piatce, ale to chyba tyle z sukcesow. Mysle, ze ludzie maja powoli dosc Jessici.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Jessica Simpson

Post autor: Cypix »

Ale okładka była fajowa :hellobaby: Samej płyty nie słyszałem, dla mnie Jessica skończyła się po pierwszym singlu ze swojej pierwszej płyty, potem juz tylko pikowała ku dołowi...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jessica Simpson

Post autor: B@r »

Cypix pisze:Ale okładka była fajowa Samej płyty nie słyszałem, dla mnie Jessica skończyła się po pierwszym singlu ze swojej pierwszej płyty, potem juz tylko pikowała ku dołowi...
Jeszcze potem miala meza fajnego i tyle. :d
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Jessica Simpson

Post autor: Virtual Tom »

Magda pisze:
Tom pisze:Po klapie singla "Public Affair" premiera albumu przesuwana z miesiąca na miesiac, jest obecnie wyznaczona na styczeń 2007 :szok: czy ten album w ogóle się ukaże? :blink:
Rozumiem, ze chodzi Ci o Europe Tom?
Tak, tak.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Jessica Simpson

Post autor: Cypix »

Tak nawiasem mówiąc, to Jessica w filmie tez sie nie sprawdza. Chciała swym nazwiskiem udźwignąć jakąś komedię, jest tam główną gwiazda - "Pracownik miesiąca", ale słabo się to sprzedaje. Film góra zarobi w USA jakieś 25 milionów...

Jessica, Janet, Jewel - coś "J" mają sie ostatnio kiepściutko...
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Jessica Simpson

Post autor: Titter »

Magda pisze:
Kamui Shiro pisze:Singiel nie był aż taką klapą; jak na mozliwości Jessiki i nastrój na takie wykonawczynie, w USA radził sobie nawet nie najgorzej chyba...
Raczej cicho o nim bylo... Nie pamietam, czy go nawet raz w radiu slyszalam. Plyta zadebiutowala na Billboardzie w pierwszej piatce, ale to chyba tyle z sukcesow. Mysle, ze ludzie maja powoli dosc Jessici.
Jak ja bylam w Stanach, plytke juz mialam ( od golebia :d ) i kiedys jak sluchalam PA moja siostra zapytala co to jest. Bylam zdziwiona, ze tego nie zna..
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jessica Simpson

Post autor: B@r »

Cypix pisze:Tak nawiasem mówiąc, to Jessica w filmie tez sie nie sprawdza. Chciała swym nazwiskiem udźwignąć jakąś komedię, jest tam główną gwiazda - "Pracownik miesiąca", ale słabo się to sprzedaje. Film góra zarobi w USA jakieś 25 milionów...
Debiut tego filmu w kinach nie wypadl zbyt dobrze. Przeczytalam w gazecie zart, ze widzowie wola ogladac ludzi krojonych pila na kawalki itp. (to odnosnie "Chainsaw Massacre" debiutujacego wyzej od "Pracownika miesiaca") niz Jessice Simpson...
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Jessica Simpson

Post autor: Cypix »

Bo teraz w ogóle jest w USA sezon na horrory, tylko w przeciągu miesiąca trafią tam się aż cztery (Masakra piłą..., Klątwa 2, Piła 3 i jeszcze jakiś czwarty, mniejsza o to :P ). A wracając do filmu z Jessicą, to nie dość, że debiut słaby, to w 2 weekend ogromny spadek popularności :!: Może gdyby ktoś w tym filmie przebił jej łepetynę oszczepem, jak Paris Hilton w Domie woskowych ciał, to utarg byłby większy...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jessica Simpson

Post autor: B@r »

Cypix pisze:Bo teraz w ogóle jest w USA sezon na horrory, tylko w przeciągu miesiąca trafią tam się aż cztery (Masakra piłą..., Klątwa 2, Piła 3 i jeszcze jakiś czwarty, mniejsza o to :P ).
No bo Halloween sie zbliza!
Cypix pisze:Może gdyby ktoś w tym filmie przebił jej łepetynę oszczepem, jak Paris Hilton w Domie woskowych ciał, to utarg byłby większy...
:lol2: To jest swietny pomysl!!! :d
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Jessica Simpson

Post autor: Angel »

Tom pisze:Jest już klip do "I belong to you"

http://www.youtube.com/watch?v=-f4z-5UsuNw
Klip taki sobie, wlasciwie to nie wiem jaki artystyczny zamiar chciano osiagnac tym wideo, oszpecajac Jess takim masakrycznym fryzem i ta czerwona pomadka, ale kawalek chwytliwy. Chwycil mnie w weekend :D Uwazam wiec ze singiel nr 2 lepszy niz singiel nr 1.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Jessica Simpson

Post autor: Cypix »

Kolejna, która zapomniała, ze ma głos :evil: Przecie ta piosnka az się prosi, żeby ryknąć, a tu nic...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jessica Simpson

Post autor: B@r »

Aranzacja "I belong to me" przypomina "We belong together" Mariah.

Bardzo sie Jess zmienila porownujac spiew i strone liryczna na tym utworze i na "I wanna love you forever".

Obcina wlosy jak Natalia w "Kamieniach", co sie dziewczyny uwziely...
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Jessica Simpson

Post autor: Titter »

Mnie sie podoba i piosenka i klip. Nie podoba mi sie jedynie ze Jess obciela wlosy :P
ODPOWIEDZ