"Dziękuję Ci" nowym singlem

Premiera 1 lutego!

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: Kamui Shiro »

Każda z tych piosenek miałą wstęp na listy przebojów i w czasie jej promowania nie była promowana jako singiel inna piosenka Edyty. Dlatego, reasumując, uważam je za "single" - nie bierz tego zbyt dosłownie, Grzechoo.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: grzechoo »

magdamiecz pisze:płyty nie promowały ale w mediach były
Jedynie Loving You, tylko co to za medialny byt. Zetka troche pograła, pewnie kilka lokalnych rozgłośni też i po wszystkim
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: Kamui Shiro »

W sumie podobnie można rzec i o "Liście" i "Dziękuję ci"... jakieś silnie promowane poza paroma mediami nie były. Tyle tylko, że "List" ma teledysk i że wyszedł wtedy co płyta "EKG". W Polsce ogólnie nie ma czegoś takiego jak np. w USA, gdzie jasnym jest, że singlami z danej płyty jest to, to i to i można to dostac tu, tam i tam.

Zreszta, podobnie jest np. w przypadku Beyonce. Teoretycznie pierwszym singlem z B'Day jest Deja vu, ale przedtem było Check On It. Teoretycznie I singlem z poprzednego jej albumu jest "Crazy in Love", w praktyce poprzedziły go "Work It Out" i "Bonnie&Clyde".
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: grzechoo »

Kamui Shiro pisze:W sumie podobnie można rzec i o "Liście" i "Dziękuję ci"... jakieś silnie promowane poza paroma mediami nie były.
Chociaż Polsat2, Vh1 i Radiowa Jedynka silnie promowały, niby mało ale jak się okazało wielkiej poromocji EKG nie potrzebowało by się sprzedać. Fajnie by bło gdyby nagrała teledysk do Dziękuję Ci, ale wiadomo, ze nie będzie
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: Kamui Shiro »

NIE BĘDZIE?? Dlaczego? : / (wiem, żepewnie znowu pytam o coś od dawna wiadomego, więc nie musicie odpowiadac, jesli nie macie ochoty).
wielkiej poromocji EKG nie potrzebowało by się sprzedać.
Myślę, że zadecydowała sława pudelkowa Edyty oraz czas oczekiwania na tę płytę. Nie pomijając oczywiście dużego grona fanów jej muzyki - tacy wykonawcy mogą wydawać płyty w ciemno - podobnie Celine Dion zawsze coś tam sprzeda, jak wyda, mimo że neiktóe jej wydawnictwa przeszły bez echa.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: Magda M »

Kamui Shiro pisze:NIE BĘDZIE?? Dlaczego? : / .
nie mów że wierzyłeś w teledysk... ;)
Kamui Shiro pisze:W sumie podobnie można rzec i o "Liście" i "Dziękuję ci"... jakieś silnie promowane poza paroma mediami nie były.
zero promocji. 2 razy widziałam teledysk Listu w TV. Ani razu nie słyszałam tej piosenki w radio. To samo z Dziekuje Ci. Wiem o ich istnieniu tylko dlatego że się tym interesuje.. Osoba która słucha róznej muzy nie wie nawet o istanieniu tych utworów.... Co to za singiel/promocja pytam...?!
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: Blur »

Ja rozumiem, że list nie był promowany występami w tv (to po co na singiel?), ale z DC mogłaby latać po wszystkich programach i zaspiewać nawet z playbacku, a ta raz się wysiliła i wsio.
Dziwne, że to nam zależy na zdobyciu nowych słuchaczy dla Edyty, a nie jej samej.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2008, 18:34 przez Blur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: grzechoo »

magdamiecz pisze:2 razy widziałam teledysk Listu w TV. Ani razu nie słyszałam tej piosenki w radio.
:shock: Poważnie?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: Kamui Shiro »

Przyznam, że tez nie słyszałem jej w radio. No, dobra, słyszałem ją RAZ :] A jednak codziennie go słucham - róznych stacji, w domu, w aucie, w autobusie...

Magdo M. - noooo, myslałęm, że jak taki większy powrót się szykuje, to przynajmniej te dwa pierwsze oficjalne *single* otrzymają klipy ;)

Poza tym, ładna piosenka, przydałoby się ją wzbogacić ładną wizją. Zawsze to dodatkowa promocja w telewizjach muzycznych. Teraz to chyba jednak jej nie zależy, skoro ma te 30tys.

Z piosenkami Edyty tak jest od bardzo dawna - zawsze przychodze tutaj na forum i ze zdumieniem dowiaduję się, że właśnie coś wydała. Trzeba po prostu mieć farta albo być zagorzałym fanem, żeby znać na bieżąco jej piosenki i często na nie trafiać... A ja nie jestem świeżynką w tych sprawach i poza takimi cichaczami znam niemal wszystkie aktualne hity pop (niszowa muzyka to inna sprawa).

Ale podobnie zaczyna byc z innymi polskimi piosenkarzami... Jeden singiel, jeden teledysk, potem jakiś niewypał i cześć pieśni :/
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: Magda M »

grzechoo pisze::shock: Poważnie?
poważnie... gdybym nie słuchała tego u siebie w pokoju to nawet mja siostra, osoba ktora "zna się na nowościach" nie wiedziała by o Liscie...
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: Chill-out »

magdamiecz pisze:
Kamui Shiro pisze:NIE BĘDZIE?? Dlaczego? : / .
nie mów że wierzyłeś w teledysk...
Edyta powiedziała ostatnio w jakimś reportażu(zrobionego podczas Vivy Najpiękniejsi),że clip do nowego singla powstanie ale nie ma co sobie robić nadziei. ;)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: ANETA »

Kamui Shiro pisze:Z piosenkami Edyty tak jest od bardzo dawna - zawsze przychodze tutaj na forum i ze zdumieniem dowiaduję się, że właśnie coś wydała. Trzeba po prostu mieć farta albo być zagorzałym fanem, żeby znać na bieżąco jej piosenki i często na nie trafiać... A ja nie jestem świeżynką w tych sprawach i poza takimi cichaczami znam niemal wszystkie aktualne hity pop (niszowa muzyka to inna sprawa)
Właśnie tak być nie powinno bo fani i tak wiedzą że płyta wyszła i znaja teledysk, piosenkę. To szersza publicznosc powinna byc stale bombardowana piosenkami żeby im wpadła w ucho. Edyta naprawde niewiele robi żeby coś sie zmieniło.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2758
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: pijej1 »

bo ma menadżera do d.... :P
prawda w oczy kole i dlatego wyzywa nas od hien!!!
zero promocji, wypięcie d..... na jedynych wiernych fanów jakich posiada - wróżę jej świetlaną przyszłość!!!
podpisano HIENA
Cziki Cziki
Hope for us
Hope for us
Posty: 12
Rejestracja: 03 mar 2008, 23:07
Ulubiony album: pierwszy+E.K.G.
Ulubiona piosenka: When You Come Back....
Lokalizacja: Jaworzno

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: Cziki Cziki »

Ta piosenka jest sliczna, płakałam, kiedy słuchałam jej pierwszy raz, bo można się uożsamić z jej słowami. Teledysk nie jest mi potrzebny, bo najważniejsza jest muzyka - teledyski sa potrzebne do kiepskich piosenek.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: DZIĘKUJĘ CI nowym singlem

Post autor: Marecki »

Od kiedy nie kieruje nią EMI jak na razie żadnej jej nowej piosenki nie można nazwać singlem :x
ODPOWIEDZ