VIVA NAJPIEKNIEJSI

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Dla mnie Edzia zaśpiewała cudownie , tylko calość popsuł ten co z nią śpiewał 8P (Metz?) czy jakoś tak :P
Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: suuzii17 »

GosiaczeQ_14 pisze:Dla mnie Edzia zaśpiewała cudownie , tylko calość popsuł ten co z nią śpiewał 8P (Metz?) czy jakoś tak :P
zgadzam sie bylo pieknie :d ja juz nie moge doczekac sie kolejnego wystepu Edytki :PP ciekawe kiedy to bedzie :?:
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Chill-out »

Auli pisze:Janusz J. po raz kolejny udowodnił ze znajomosci to on ma wszędzie....
Jeśli chodzi o promocję Nataszy w TVP to nie zasługa J.J. a Pani Raczyńskiej.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: DeathlySilence »

grzechoo pisze:Lipa, nawet na powtórce dali szczątkowy występ finałowy :(
Jeszcze bardziej go skracając..o Feel...ciekawe, czy tak go zawsze będą zapowiadać (nawet, gdy występuje solo). 8)

Obejrzałem dziś w całości...i trochę zdanie zmieniłem.

1. Za zbędne uważam 'śmiechowe' poszukiwanie Torbickiej przez Lindę.
2. Za niedopracowane, mało pomysłowe, a tym samym zbędne 'śmiechowe' zajawki z minionych wieków z podretuszowanym Lindą.
3. Dueta Szyc & Karolak - w ostatnim wejściu mnie rozbawili - wierszykami o Janiku (Olivieeer - polecieli Ani Mru Mru), Stence, Adamczyku ( :lol3: ).
4. Duety Artystów:
- Połomski & Okupnik - Pan Jerzy się na wstępie pogubił - Tatiana jak zwykle...odgłosy stawu nocą, lecz uroczo.
- Wodecki & Cerekwicka - najlepiej dopasowani - rewelacja. Kasia ślicznie wyglądała. Widać, że zakochana...może coś więcej.
- Górniak & Mec - Edyta jak zwykle przemyciła coś nowego do oklepanego w Jej repertuarze songu - słucha sie tego tak dobrze, jak "Jestem kobietą' w jezzującej wersji. Na zdjęciach wygląda lepiej, niż w tv - może ze względu na to, że operator skupił się na Edycie od cyc-ków w górę. :wink: Choć sukienka zaczyna żyć dopiero w chwili ruchu, falowania - na co nie było szans podczas występu.
5. Udawane zaskoczenie Nataszy - bezcenne - w zestawieniu z reklamą Vivy po gali...rozbrajające. Nie mam nic do dziewuchy, ale wczorajszy image przypomniał mi edytowojośowy kicz.
6. Zakończenie - naganne. I choć musiałbym znowu słuchać Maleńczuka kaleczącego kolejny song Łobaszewskiej, to wypadało puscić w całości (chociaż w powtórce - jestem w stanie uwierzyć, że podczas emisji na żywo czas gonił).
RobertR
Sit down
Sit down
Posty: 79
Rejestracja: 08 mar 2006, 11:07
Lokalizacja: ...

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: RobertR »

GosiaczeQ_14 pisze:Dla mnie Edzia zaśpiewała cudownie , tylko calość popsuł ten co z nią śpiewał 8P (Metz?) czy jakoś tak :P
Edyta bardzo ładnie zaśpiewała.
Ten co z nią śpiewał, to Bogusław Mec.
Piosenkę tę napisali Kofta i Nahorny a (chyba) jako pierwszy zaśpiewał ją i nagrał właśnie Bogusław Mec.

[ Dodano: 2008-02-19, 20:05 ]
DeathlySilence pisze: [...]może ze względu na to, że operator skupił się na Edycie od cyc-ków w górę [...]
Edyta ma cycki? A mnie się wydawało, że ma piersi... :D
Ania3
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 222
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:54
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Kraków

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Ania3 »

Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: ANETA »

Nikt nie wrzucił pliku wiec dopiero ogladajac wczoraj powtórke miłam okazje zobaczyc Edytę. Pomimo iż jej wystepy nie wywołują we mnie takiego bicia serca jak kiedyś to podobało mi sie, nawet bardzo. Edi zaśpiewała delikatnie (po raz pierwszy nie brakowało mi darcia którego jestem wielbicielką). Na zdjeciach wyglada lepiej niz w tv. Ślicznie :)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Joan »

GosiaczeQ_14 pisze:Dla mnie Edzia zaśpiewała cudownie , tylko calość popsuł ten co z nią śpiewał
Wlaśnie nie pan Mec bardzo ładnie śpiewa i nadał wyraz tej piosence i Edi też. Cała piosenka byla świetnie zapieana. A tak na marginesie Mec ma nagrac płyte ze swoimi przebojami może będzie z Edi śpiewal.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Aro »

"Najpiękniejsi" w telewizji

W poniedziałek, 18 lutego br. odbyła się kolejna edycja gali "Viva najpiękniejsi". Program, emitowany w TVP2, obejrzało 5,8 mln Polaków (16.4%) oraz 39.7% spośród tych, którzy w tym czasie oglądali telewizję. Gala była najlepiej oglądanym poniedziałkowym programem.


Transmisja gali cieszy się sporą popularnością od początku jej obecności w telewizji, tj. od 2004 roku. Wtedy obejrzał ją co dziesiąty Polak (9.4%), gromadząc udziały w oglądalności na poziomie 26.0%. Od kolejnego roku widownia "Viva najpiękniejsi" była już znacznie wyższa. W 2005 roku wyniosła 7,4 mln widzów (20.5%, udziały 47.5%), rok później 5.7 mln osób (16.0%, udziały 37.8%). W ubiegłym roku galę obejrzało 5.3 mln Polaków (15.0%), i 37.5% spośród wszystkich oglądających w czasie jej trwania telewizję.

Widownię "Viva najpiękniejsi" stanowią głównie kobiety (63.4%), mieszkańcy wsi (46.1%) oraz osoby powyżej 45 roku życia (61.9%).
/wirtualnemedia.p/
angloman_01
Hope for us
Hope for us
Posty: 40
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Studzionka

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: angloman_01 »

Nie napiszę wiele, bo to zbędne, nie napiszę wiele, bo nikt nie zwróci uwagi, napiszę więc mało, napisze krótko...

Edyta wypadła bardzo pozytywnie, podobał mi się jej duet, końcowa piosenka też była niczego sobie. Wyglądała uroczo i ... wzruszająco ;( i tak tez zapamiętam tę gale...
DeathlySilence pisze:5. Udawane zaskoczenie Nataszy - bezcenne - w zestawieniu z reklamą Vivy po gali...rozbrajające. Nie mam nic do dziewuchy, ale wczorajszy image przypomniał mi edytowojośowy kicz.
Tutaj powiem, że zmieniułam nastawienie co do Nataszy, ale nie tu miejsce by się o tym rozpisywać. Ale musisz pamiętac, że to nie jej wybór... co miała zrobić? Wszystko jest odgórne i ona mówi tak, bo jak nie to dowidzenia... - życie...
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: DeathlySilence »

RobertR pisze:Edyta ma cycki? A mnie się wydawało, że ma piersi... :D
Przecież nie wymiona. Zwał jak zwał. :wink:
angloman_01 pisze:Ale musisz pamiętac, że to nie jej wybór... co miała zrobić? Wszystko jest odgórne i ona mówi tak, bo jak nie to dowidzenia... - życie...
Czytam ten twój tekst już z 10 raz i wybacz...o co kaman.
Wybór:
- może i Jej (jeśli na siebie głosowała);
- ktoś Jej narzucił formę wygłaszanych słów :?: Chyba nie, skoro przekroczyła limit 2 minut na dwoje;
- ktoś Jej kazał udawać, że nie wiedziała, a wiedziała :?: Okropne. 8)

Viva Najpiękniejsi to taki zlepek niewiadomo czego - pięknego ciała :?: duszy :?: umysłu :?: Wychodzi na to, że jak jest gala, to musi być jakaś nagroda...najlepiej najpiękniejsza. Ludzie to kupią. I od razu nakład się sprzeda.

Nie mam w żadnym wypadku jakiegoś żalu, że właśnie ona wygrała. Po prostu mnie rozbawiła. Życie to aktorstwo. Natasza ma ode mnie Złotą Maline. Powieliła stereotyp wyśmiany przez Halle Berry (odbierającą tę samą statuetkę - trzeba umieć odbierać nagrody).

Róże Gali - już lepiej podchodzą do znaczenia słowa 'piękno'.
angloman_01
Hope for us
Hope for us
Posty: 40
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Studzionka

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: angloman_01 »

DeathlySilence pisze:Czytam ten twój tekst już z 10 raz i wybacz...o co kaman.
Wybór:
- może i Jej (jeśli na siebie głosowała);
- ktoś Jej narzucił formę wygłaszanych słów :?: Chyba nie, skoro przekroczyła limit 2 minut na dwoje;
- ktoś Jej kazał udawać, że nie wiedziała, a wiedziała :?: Okropne. 8)
Nie jej wina, że dowiedziała sie wcześniej, bo musiał być na już gotowy kolejny materiał do "Vivy"
Nie jej wina, że puścili reklamę tego czasopisma dziesięć sekund po "rozdaniu nagród", co jak dla mnie jej totalną klapą.
Jej wina, że zachowała się nienaturalnie i że jak mówisz "udawała zaskoczenie" podczas odbioru nagrody i potem w wywiadzie.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: DeathlySilence »

To nie kwestia winy, lub niewiny.
Zagrała jak umiała.
Po co, dlaczego :?: Nie ważne.
Wypadła jak wypadła.
Ani Jej nie bronię, ani nie karzę.
Tylko się śmieję.
angloman_01
Hope for us
Hope for us
Posty: 40
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Studzionka

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: angloman_01 »

DeathlySilence pisze:Zagrała jak umiała.
niestety, całe życie jest jedną wielką grą, w której tylko nielicznie nie udają...
Wypadła jak wypadła.
Początkowo to mi "szczena opadła", bo nie wierzyłam, że ONA mogła wygrac, dlaczego? objawienie roku? Ale potem zrozumiałam...
DeathlySilence pisze:Ani Jej nie bronię, ani nie karzę.
Tylko się śmieję.
I to jest zrozumiałe;)
Awatar użytkownika
Dawid
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 385
Rejestracja: 31 gru 2005, 13:07
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: dziękuję Ci
Lokalizacja: Katowice

Re: VIVA NAJPIEKNIEJSI

Post autor: Dawid »

edyta zaśpiewała świetnie, tak powinna wykonywać "jej portret" no i wduecie z twórcą :) sukienka niestety średnia, krój ciążowy nigdy edycie nia pasował za male piersi do całości budowy ciała ... ale fryzurka za to super
ODPOWIEDZ