Oświadczenie Edyty

Wiadomości na temat Edyty.
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Paulik24 »

Pusiex pisze:heeej a może to wszystko to tylko podpucha.... coś a'la dodzia i majdan.... wcale bym się nie zdziwiła...
Właśnie o tym też myślałam... ale wiem, że Edyta by nas tak oszukała... Z tym oświadczeniem i wogóle ;(
Nie wiem co o tym myśleć
surferman
The story so far
The story so far
Posty: 547
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: surferman »

azille pisze:ale Darek tragicznie schudl w ogole na tych zdjeciach sie nie usmiecha.. z jednej strony to smutne.
smutne jest to, ze ludzie takie "oświadczenia" piszą :D

a życie prywatne naszej divy to tylko jej sprawa, małżeństwo nie przynosi oczekiwanych korzyści? przerwać w trybie natychmiastowym :hellobaby:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Mist »

O wszystkim pewnie i tak przeczytamy za jakis czas w Gali albo Vivie.....

Mi rowniez szkoda Darka, nie dosc ze bardzo dlugo i powaznie chorowal to jeszcze teraz rozpada mu sie malzenstwo... Facet takze bedzie musial pomyslec co bedzie robil zawodowo bez Edyty.

Mysle, ze dyskutowanie o rozstaniu i tak nie ma sensu, ale mam wrazenie, ze po prostu Edycie znowu cos sie w glowie poprzestawialo. Chyba zbyt dlugo bylo rodzinnie i sielankowo... Nie od dzisiaj wiadomo ze ta kobieta nie moze zyc bez dramatu i emocji.
Drugiego rycerza juz nie spotka.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: MacLean »

W sensie zawodowym dla Edyty to szansa na sukces. Trudno o gorszy management niż p. Krupa. Może się wreszcie skupi i powalczy o więcej.
Awatar użytkownika
Berta
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2009, 22:46
Lokalizacja: z domu

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Berta »

nowy facet Edytki musial jej niezle w glowie namieszac skoro zdecydowala sie tak swoje zycie zmienic
Mam nadzieje ze wyjdzie jej to na dobre jezeli nie to bedzie znowu placz ehhh
Awatar użytkownika
duckling
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 26 kwie 2008, 12:35
Ulubiony album: E*K*G
Ulubiona piosenka: To, co najlepsze
Lokalizacja: wrocław

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: duckling »

Nie obraźcie sie mili ale sadze ze Edyta dobrze wie co robi, i jedno jest pewne zawsze byla osobą powściągliwą i dyskretna na temat swoich partnerów i nie ma powodu by to zmieniac, tym bardziej ze Darek z racji zawartego z nim małzeństwa, posiadania dziecka jest i pozostanie osobą szczególna wiec mozemy sie nie dowiedziec dlaczego, co i jak. Zresztą po co zaspokajać tą próżna część naszego umysłu - szukać sensacji, ile to innych rozwodów na świecie czasami tak blisko nas i jakoś przechodzimy obok tego wszystkiego.
Dla mnie Edyta jest Człowiekiem Artystą i jesli coś - sytuacja lub nawet Ktoś zaburza Jej przestrzeń osobistą jest to Jej sprawa, co z tym zrobi.
Edyto jeśli to przeczytasz - jestem z Tobą w trudnych chwilach i nie muszę wiedzieć wszystkiego!
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Robert »

Jej zycie, jej sprawy. Ona decyduje z kim sypia, za kogo wychodzi, z kim sie rozwodzi. Edyta, nie jej fani.
Zycie, no coz, to nie ejst jedyne malzenstwo z problemami na swiecie. Nie jedyny zwiazek. Forumowicze drodzy, zamiast biadolic nad Darkiem, krytykowac Edyte, biadolic nad Edyta i co tam jeszcze, spojrzcie na swoje zycie. Zawsze kazdy zwiazek wam wychodzil? Nigdy nikogo nie rzuciliscie?

Ja Edycie i Darkowi wspolczuje tylko tego, ze to wszystko ejst szeroko komentowane w mediach. Nie chcialbym zeby ktos pisal w Fakcie albo SE o moich zwiazkach i rozstaniach i nie chcialbym potem pisac zadnych oswiadczen w tej sprawie. Ale coz, tak samo, jak Edyte scigali i komentowali w czasie ciazy, slubu, whatever, to tak samo teraz. Smutne. Tego bardzo wspolczuje.

Mnie osobiscie nic nie obchodzi to, co sie tam meidzy nimi dzieje. 100% ich sprawy, nic mi do tego (i przy okazji calej Polsce tez nic) tak samo jak Edycie nic do mojego zycia prywatnego (pewnei anwet nie wie o moim istnieniu :P) i komentowac nie zamierzam.

Za to polityke mediow brukowych komentowac moge i bede, bo to co robia, jest nieetyczne i nieuczciwe.

Polecam nowele Heinricha Bölla "Utracona cześć Katarzyny Blum", o tym, jak dzialaja media brukowe (bezposrednio wymierzone to jest w niemiecka gazete Bild - taki ichni Fakt) i jak moga dla taniej sensacji zniszczyc czlowiekowi zycie.

[ Dodano: 28-04-2009, 23:53 ]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Utracona_c ... owiadanie)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: ANETA »

duckling pisze:Edyta dobrze wie co robi, i jedno jest pewne zawsze byla osobą powściągliwą i dyskretna na temat swoich partnerów
To mnie rozbawiło. Edyta i dyskrecja na temat partnerów... :ha: Jak była z poprzednimi wiedzieliśmy o bardzo wielu intymnych rzeczach. A jak tylko coś nie wyszło to obsmarowywała ich w mediach, jacy to oni są źli a ona pokrzywdzona. Denerwuje mnie taka postawa. To oczywiście jej sprawa ale jako osoba Edyta jest wielokrotnie drażniąca i niezdecydowana. Potrafi kochać, płakać a za chwilę z równą siłą nienawidzić.

Współczuje obojgu bo zarówno dla niej jak i Darka na pewno nie jest to łatwa sytuacja, chociaż on wygląda na bardziej zmartwionego. Ona jednak występuje w programie rozrywkowym wiec siedzenie ze skwaszoną miną nie przystoi, płacą jej w końcu za bycie atrakcją. Dziwi mnie tylko, że się rozchodzą. Darek bardzo wiele dla niej zrobił, był jej ostoją, wsparciem....
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: chicken1506 »

ANETA pisze:Potrafi kochać, płakać a za chwilę z równą siłą nienawidzić.
Może dlatego, że jest prawdziwą kobietą?
Awatar użytkownika
duckling
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 26 kwie 2008, 12:35
Ulubiony album: E*K*G
Ulubiona piosenka: To, co najlepsze
Lokalizacja: wrocław

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: duckling »

ANETA pisze:
duckling pisze:Edyta dobrze wie co robi, i jedno jest pewne zawsze byla osobą powściągliwą i dyskretna na temat swoich partnerów
To mnie rozbawiło. Edyta i dyskrecja na temat partnerów... :ha: Jak była z poprzednimi wiedzieliśmy o bardzo wielu intymnych rzeczach. A jak tylko coś nie wyszło to obsmarowywała ich w mediach, jacy to oni są źli a ona pokrzywdzona. Denerwuje mnie taka postawa. To oczywiście jej sprawa ale jako osoba Edyta jest wielokrotnie drażniąca i niezdecydowana. Potrafi kochać, płakać a za chwilę z równą siłą nienawidzić.
Aneto szkoda nerwów, a mówie tak, bo jeszcze nigdy na spotkaniach z Edytą nie miałam takiej sytuacji by kogos jak to ujęłaś `obsmarowała`. A w media, które wtykaja w usta bardziej co pseudo pikantne rzeczy no jesli wierzysz twoja sprawa poza tym istnieje różnica miedzy obsmarowywaniem a mówieniem czegoś dla żartu, dawno po fakcie.
Oczywiście wszystko sie może zmienic, obrót sytuacji również ale poki co ja zostaję przy swoim i zgadzam sie z Robertem, to wybory Edyty a nie jej fanów. I nic Nam do tego.

[ Dodano: 29-04-2009, 19:22 ]
A jeśli Cie to rozbawia, dobre, śmiech to zdrowie!!!
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: vanity »

ANETA pisze:duckling napisał/a:
Edyta dobrze wie co robi, i jedno jest pewne zawsze byla osobą powściągliwą i dyskretna na temat swoich partnerów


To mnie rozbawiło. Edyta i dyskrecja na temat partnerów... Jak była z poprzednimi wiedzieliśmy o bardzo wielu intymnych rzeczach. A jak tylko coś nie wyszło to obsmarowywała ich w mediach, jacy to oni są źli a ona pokrzywdzona. Denerwuje mnie taka postawa. To oczywiście jej sprawa ale jako osoba Edyta jest wielokrotnie drażniąca i niezdecydowana. Potrafi kochać, płakać a za chwilę z równą siłą nienawidzić.
Mnie nie rozbawiło, ale przeczytałam 2 razy by się upewnić czy aby dobrze widzę.
Robert pisze:Za to polityke mediow brukowych komentowac moge i bede, bo to co robia, jest nieetyczne i nieuczciwe.
Z mediami wojujesz, od mediów giniesz. To się tyczy Edyty. Kayah jest po rozwodzie i jakoś nie pamiętam nagonki mediów na nią i jej męża, nie przypominam też sobie bym kiedykolwiek widziała zdjęcie jej syna w prasie. ...Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.... Edyta ciągle źle sypia...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Piter »

chicken1506 pisze:
ANETA pisze:Potrafi kochać, płakać a za chwilę z równą siłą nienawidzić.
Może dlatego, że jest prawdziwą kobietą?
Rozumiem, że te nierozhisteryzowane właścicielki waginy to draq queens?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: ANETA »

Nie twierdzę, że obsmarowywała swoich byłych w rozmowach z fanami. Chodzi o gazety. Chyba jedynie o Kraśko nie powiedziała nic złego. Ale mam to już gdzieś ....... jej życie. Niech dalej opowiada o orgazmach na antenie Zetki a potem płacze, że świat jest taki zły...
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2758
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: pijej1 »

ANETA masz rację!!!

Potrzebuje managera z prawdziwego zdarzenia. jak do tej pory wychodziła na nich jak Zabłocki na mydle. począwszy od WK a na jej mężulku skończywszy. choć może jestem nie fair wobec WK bo to dzięki niemu miała szansę na międzynarodową karierę.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Oświadczenie Edyty

Post autor: Chris »

mam nadzieje że cała ta afera to tylko jeden wielki chwyt marketingowy... chociaż z drugiej strony czy Edyta byłaby w stanie postąpić tak dla rozgłosu. Wątpię
jeżeli to rozstanie jest prawdą to naprawdę nie ma się co dziwić. Oglądałem program Figurskiego z Marylą Rodowicz która powiedziała że gdyby jej mąż maczałby palce w jej pracy nie wytrzymaliby ze sobą dłużej niż rok. Tak samo jest w przypadku Edyty i Darka. Gra w zespole to mogłoby wystarczyć, a nie management, aranżer i producent/wydawca... Może to opłacalne ale jak skutek...
Mam nadzieje że oboje przemyślą sprawę, nabiorą dystansu a kolejnym głośnym doniesieniem w mediach będzie ich poród a nie rozwód!
ODPOWIEDZ