„Teraz - tu”

Nowy singiel - premiera 31 grudnia 2010

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Estratos »

Co by nie mówić wymowa Edyty w tym kawałku (i w TNTJM) jest trochę zniekształcona. Frazowanie też. Chodziło chyba właśnie o efekt erotyzmu.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Robik »

Nex pisze:Ja bardziej zastanawiam się skąd w "teledysku" PŁOCHA NAMIĘTNOŚĆ ???
Ja tam słyszę GŁUCHA :D
Ja tam słyszę "płocha".
addar pisze:ja mam problem bo ja słyszę około 1.40... ja tobą Uniesiona zamist "niesiona", to tylko ja czy inni też to słyszą
"Niesiona" zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Suzka13
Make it happen
Make it happen
Posty: 172
Rejestracja: 29 sty 2011, 12:51
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Perła,Dotyk i List
Lokalizacja: Kazimierz Dolny

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Suzka13 »

Nex napisał/a:
Ja bardziej zastanawiam się skąd w "teledysku" PŁOCHA NAMIĘTNOŚĆ ???
Ja tam słyszę GŁUCHA

Ja tam słyszę "płocha".

Ja też słyszę "płocha"


Robik napisał/a:
"mnie" brzmi jak "mie" w "nie zna MNIE nikt".
ja tam słyszę " mnie" a nie "mie".. trzeba po prostu si ę wsłuchać.
jandanek
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2011, 10:06
Lokalizacja: Polska

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: jandanek »

Hejo, aż musiałem sie zarejestrować tutaj bo to co widze to aż mnie o dreszcze przyprawia.

Powiedzcie mi, kto wymyślił tą bzdurę z myślnikiem w tytule "Teraz - tu"? Pewnie tu jakiś "fan" puścił famę i teraz nawet w encyklopedii wiki jest błąd w artykule. a najlepsze jest to że jeszcze jakiś inny fan Marcooo zatwierdził to że niby artykuł jest poprawny ._. aż szkoda słów.

Otóż wszem i wobec chciałem zauważyć, że tylko wy i ten pseudoredaktor uważacie że to jest poprawne, bo singiel został porozsyłany do rozgłośni radiowych jako "Teraz tu" a nie "teraz - tu", pod oryginalną "okładką" którą możecie obejrzeć choćby na stronie gorącej 20-tki eski (bo ta na wiki to jakaś tania spikselowana podróba, pewnie zrobiona przez tego co stworzył artykuł lub tego co zatwierdził, żal). I zarówno Eska, jak i RMF, Wietrzne Radio, Bielsko i inne rozgłośnie mają poprawny tytuł, tylko wy podniecacie się myślnikiem :lol3: :lol3: a na wiki to podchodzi aż pod wandalizm.
jako fani molibyście sie troche zorientować, a nie wprowadzać błędy. tu na forum jest taki rozgardiasz, że nie miałem zamiaru sie rejestrować (dlatego tego wcześniej nie zrobiłem), no ale z tym co sie teraz dzieje to przegięcie.

I chciałem zauważyć że wierni fani tak głosowali na "Teraz tu" w RMF że z 21 miejsca jako propozycja spadło na 23 :lol3: sam niestety nie dam rady uratować tego singla na liście, choć głosuje kilka razy dziennie po kolejnych uruchomieniach komputera. więc później nie mówcie, że znowu nie ma sukcesu, skoro sami nic nie robicie i nie walczycie o ten sukces.

To tyle, jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napisze, pozdro.
Awatar użytkownika
Suzka13
Make it happen
Make it happen
Posty: 172
Rejestracja: 29 sty 2011, 12:51
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Perła,Dotyk i List
Lokalizacja: Kazimierz Dolny

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Suzka13 »

jandanek pisze: I chciałem zauważyć że wierni fani tak głosowali na "Teraz tu" w RMF że z 21 miejsca jako propozycja spadło na 23 :lol3: sam niestety nie dam rady uratować tego singla na liście, choć głosuje kilka razy dziennie po kolejnych uruchomieniach komputera.
Chciałam powiedzieć że ja też głosuje i na RMF FM i w Radiu Zet... i nie jestes sam :?
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1628
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: rav33 »

jandanek pisze:Hejo, aż musiałem sie zarejestrować tutaj bo to co widze to aż mnie o dreszcze przyprawia.

Powiedzcie mi, kto wymyślił tą bzdurę z myślnikiem w tytule "Teraz - tu"? Pewnie tu jakiś "fan" puścił famę i teraz nawet w encyklopedii wiki jest błąd w artykule. a najlepsze jest to że jeszcze jakiś inny fan Marcooo zatwierdził to że niby artykuł jest poprawny ._. aż szkoda słów.

Otóż wszem i wobec chciałem zauważyć, że tylko wy i ten pseudoredaktor uważacie że to jest poprawne, bo singiel został porozsyłany do rozgłośni radiowych jako "Teraz tu" a nie "teraz - tu", pod oryginalną "okładką" którą możecie obejrzeć choćby na stronie gorącej 20-tki eski (bo ta na wiki to jakaś tania spikselowana podróba, pewnie zrobiona przez tego co stworzył artykuł lub tego co zatwierdził, żal). I zarówno Eska, jak i RMF, Wietrzne Radio, Bielsko i inne rozgłośnie mają poprawny tytuł, tylko wy podniecacie się myślnikiem :lol3: :lol3: a na wiki to podchodzi aż pod wandalizm.
jako fani molibyście sie troche zorientować, a nie wprowadzać błędy. tu na forum jest taki rozgardiasz, że nie miałem zamiaru sie rejestrować (dlatego tego wcześniej nie zrobiłem), no ale z tym co sie teraz dzieje to przegięcie.

I chciałem zauważyć że wierni fani tak głosowali na "Teraz tu" w RMF że z 21 miejsca jako propozycja spadło na 23 :lol3: sam niestety nie dam rady uratować tego singla na liście, choć głosuje kilka razy dziennie po kolejnych uruchomieniach komputera. więc później nie mówcie, że znowu nie ma sukcesu, skoro sami nic nie robicie i nie walczycie o ten sukces.

To tyle, jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napisze, pozdro.

a moze zwyczajnie singiel nie podoba sie sluchaczom, po co na sile lansowac cos, co i tak skazane jest na porazke? chlopie wyluzuj!
do tego nie głosuje, bo nie słucham radia :)

no, z tym tytułem, to rzeczywiscie śmieszne :) ale i tak nie ma sie czym podniecac. piosenka z myslnikiem, czy bez i tak nie robi furory.
dominik
The story so far
The story so far
Posty: 552
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:01
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Lublin

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: dominik »

jandanek pisze:Powiedzcie mi, kto wymyślił tą bzdurę z myślnikiem w tytule "Teraz - tu"?
Myślnik to to raczej nie jest. 8)
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: ja30 »

Piosenka "Tylko polski w języku?
jesli bede promowal nigdy tak tak u siebie w radiach. muzyka jest super czw clubow. ty jej super sprzedala. w polsce nie Lubia clubowej Muzyki? dziwne. kogo wy w polsce sluchacie? DODA? Edita żartem 100 razy Niz Doda lepsza
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1628
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: rav33 »

jandanek pisze:
Powiedzcie mi, kto wymyślił tą bzdurę z myślnikiem w tytule "Teraz - tu"?
PS każdy może się pomylić, ty również perfekcjonistą nie jesteś, bo powinno być:
TĘ BZDURĘ :))))
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: ja30 »

Piosenka ta moi znajomi Mówią ZE super. nowoczesna muzyka ZE super.
ale nigdy nie rozumieja tak powolny w wytlumacze Slo.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Estratos »

jandanek pisze:pod oryginalną "okładką" którą możecie obejrzeć choćby na stronie gorącej 20-tki eski (bo ta na wiki to jakaś tania spikselowana podróba, pewnie zrobiona przez tego co stworzył artykuł lub tego co zatwierdził, żal).
Jak do tej pory, jedyna oficjalna wersja singla i okładki singlowej pojawiła się w filmiku od producentów utworu. I tam utwór widniej pod nazwą: "Teraz - Tu".
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Marecki »

Ta sama okładka znalazła się na stronach rmf.fm i miastomuzyki.pl Jeśli skontaktujesz się z Jazzboy albo biurem Edyty, tam też wskażą tytuł z myślnikiem.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Aro »

I co teraz będziecie się kłócić o głupi tytuł? I tak wszędzie jest "Teraz tu". Tak piosenkę opisują rozgłośnie radiowe na listach przebojów jak i na playlistach.
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: BAdam »

Ja to sie nie przejmuje tym tyłem i okładką... Mysle cały czas nad promocją tej piosenki i nad teledyskiem!!! Trochę się boje tego co nas czeka :(
Awatar użytkownika
Suzka13
Make it happen
Make it happen
Posty: 172
Rejestracja: 29 sty 2011, 12:51
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Perła,Dotyk i List
Lokalizacja: Kazimierz Dolny

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Suzka13 »

Może znowu pasowałoby glosowanie na ta piosenkę w RMF FM i zgłaszanie do propozycji w radiu zet...? :?
ODPOWIEDZ