„Teraz - tu”

Nowy singiel - premiera 31 grudnia 2010

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: perła6 »

Radiowa wersja super. !
edytamusic
Make it happen
Make it happen
Posty: 146
Rejestracja: 29 lip 2009, 15:16
Ulubiony album: Perła,EG
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

xoxo

Post autor: edytamusic »

Piosenka tak mi poprawia humor, że słucham jej cały czas. Jutro mam poprawkę prawa jazdy i tylko ta piosenka utrzymuje mnie teraz przy życiu :P Jak to przed egzaminem trzeba się odstresować. Wmawiam sobie "Teraz, tu zdasz!" Moje hasło na jutrzejszy dzień :P

Wczoraj na pewnym portalu (mp3.teled....info) Teraz tu było na 22 miescu --> Czyli nowy singiel Edyty był na 22 miejscu pobierania piosenek z wrzuty (ten serwer ściśle działa z wrzutą).

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
adik_borowski
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 211
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Niebo to my, Linger
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: adik_borowski »

Zgadzam się z edytamusic, piosenka również poprawia mi humor i słucham jej cały czas ;)
PS. Trzymam kciuki za zdanie na prawko ;d
Awatar użytkownika
Suzka13
Make it happen
Make it happen
Posty: 172
Rejestracja: 29 sty 2011, 12:51
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Perła,Dotyk i List
Lokalizacja: Kazimierz Dolny

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Suzka13 »

Ja jak słucham TT to tak jakoś na sercu mi lekko i sobie pod nosem podśpiewuje że każdy się na mnie patrzy tak jakoś dziwnie :)

[ Dodano: 06-02-2011, 18:27 ]
PS. powodzenia w zdaniu prawka :)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: endeven »

Stało się. Tego super nowego radiowego singla Edyty nie ma już nawet w propozycjach do gorącej 20stki Eski. Szczerze- jestem zdziwiony, bo co by nie mówić o "Teraz Tu" ale jest utworem typowym do rozgłośni radiowych. A tu taka porażka... coś brakuje chyba mobilizacji fanom Edyty?????????????? Tyle oczekiwania, wytęsknienia a potem nowy utwór przepada, bo Wam się nie chce głosować?? Nie oszukujmy się, jeśli "Teraz Tu" nie wejdzie na POPlistę w RMF FM to będzie to koniec radiowej promocji... Ostatnia szansa to POPlista. Głosujcie i głosujcie! Trzeba pokazać na co fanów Edyty stać! Trzeba nowego kopniaka i zastrzyku głosów! Jak kawałek wejdzie na POPlistę to będzie częściej grany, im częściej grany tym zwiększy się jego popularność i machina się nakręci. Niech to się stanie dziś!

ps. ja ciągle zgłaszam jako propozycję "Teraz Tu" na Esce, mimo że wyleciało z propozycji. Może jest szansa na przywrócenie??
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: sexuality »

endeven choć to zdecydowanie nie ten wątek, bo o głosowaniu na piosenkę piszemy w dziale VOTING to na Esce jeszcze nic straconego ;) Po mimo tego, że duże stacje radiowe żyją swoim prawem, Edyta była już drugi raz przywrócona do propozycji Gorącej 20-tki. Z kolei np. Marina, która wcześniej była w notowaniu wypadła niedawno z listy i od razu pojawiła się w TOP20. Jeśli tylko będą oddawane głosy na Edytę jako propozycję możliwe, że wróci. Jest to do zrobienia jeśli fani się zmobilizują, ale przede wszystkim zależy to od dobrej woli ESKI, która będzie chciała jeszcze promować piosenkę.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: endeven »

Może nie jest to właściwy wątek, ale uważam że jest to w tym momencie najważniejsza kwestia. Premiera singla i głosowanie w tych dwóch największych stacjach radiowych to priorytet i racja stanu dla TERAZ TU. Potrzeba więc wielkiej mobilizacji i aktywności, a mam wrażenie, że wątek newsowy jest lepiej czytany niż voting. Głosowanie na POPlistę i Eskę jest najważniejsze - bo niby kogo obchodzi że Edyta jest na liście wietrznego radia i innych takich? Wyznacznikiem są duże stacje radiowe! Trzeba jeszcze bombardować Radio Zet i Trójkę mejlami z propozycją TERAZ TU.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: DeathlySilence »

Radiowa Trójka to za wysokie progi dla tego "edytowego pierdu".
Z "Etiudą rewolucyjną" będzie można tam się dobijać - o ile powstanie i o ile wypuszczą go do eteru, by promować płytę i grę.

endeven, zrób sobie podpis zachęcający do głosowania i wtedy postuj gdzie tylko chcesz - byle na temat.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5727
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: ANETA »

Bez dobrego klipu Edyta nie ma szans z tą piosenką. Mi już się znudziła. Jest słaba, wersja sylwestrowa bardziej mi się podobała, była jakaś mocniejsza. Czy Edi nie mogłaby tego zaśpiewać w jakimś programie ? Dlaczego ona nie stawia na promocję, ja tego nie rozumiem. Każdy jak tylko nagra piosenkę to śmiga z nią gdzie tylko się da a u Edyty jak zwykle ciemnogród.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: endeven »

Radiowa trójka wcale nie gra aż tak bardzo ambitnej muzy, częściowo owszem ale i dla popu jest tam zawsze dużo miejsca. Skoro grali One and One, to czemu nie Teraz Tu? Rzekłbym, że muzycznie nowy singiel wypada nawet lepiej, nie jest tak chamsko dyskotekowy jak One and One. Uważam, że jeśli Edyta pracuje nad płytą z jazzboy records z pomocą Dąbrowskiej, K. Kozak i reszty to można się spodziewać świetnych efektów. single rządzą się swoimi prawami, wiec bym tak nie krytykował Teraz Tu, bo ma naprawdę spory potencjał radiowy i chyba o to chodziło przy wyborze. Ponadto, to o niebo lepsza produkcja niż kawałki na EKG (świetnym numerem było tylko "Love is a lonely game").
Trzeba tylko pomóc w promocji tego singla, bo z tym jest naprawdę kiepsko.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 557
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: betka »

Nie wiem na co Edyta czeka... pozwala, żeby wszyscy którzy źle jej życzą zacierali ręce.
Teledysk- ładne widoki, w przyjemnych kolorach, najlepiej z elementami egzotyki. To jest coś czym może przykuć uwagę..tym bardziej, że dobrego teledysku nie miała od....Dotyku?
Zaczynam martwić się o to, o co nigdy nie bałam się w przypadku Edyty- że straciła wyczucie branży.
edytamusic
Make it happen
Make it happen
Posty: 146
Rejestracja: 29 lip 2009, 15:16
Ulubiony album: Perła,EG
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

xoxo

Post autor: edytamusic »

Kochani dziękuje za trzymanie kciuków, prawko zdane, strasznie się cieszę. Przed każdym egzaminem polecam "Teraz tu" - strasznie odpręża :):) Jest jeszcze czas, aby piosenka zajmowała 1 miejsca na listach. Prawdziwa gonitwa rozpocznie się wraz z premierą teledysku.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: keraj »

Jeśli owy teledysk w ogóle się pojawi :)
Awatar użytkownika
Mona.
Impossible
Impossible
Posty: 1780
Rejestracja: 29 mar 2010, 17:22
Lokalizacja: Polska

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Mona. »

Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: ,,Teraz - tu''

Post autor: Virtual Tom »

No proszę i nawet "Teraz - tu" jest powerplayem :d

Vanessa to fajna stacja - dość popularna na Śląsku.
ODPOWIEDZ